Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66351) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

0806 10kKV motorok mire valók? 75mm Trashcan-re nagyok, fogpiszkálóra kicsik. Kettő közötti micro drón fogalmát pedig nehezen értelmezem, annyira kicsi a piaci rés :D

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#66352) Peaceliker válasza Johnny_vT (#66351) üzenetére


Peaceliker
őstag

3-4s 75mm sztem :))
de marha könnyű fogpiszkára lehet jó

"Oh my Goa'uld!"

(#66353) Johnny_vT válasza Peaceliker (#66352) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

3-4S mint akksitípus érted?

RB0806 8/10kKV 1-2S. Most valami 5 euró kuponnal.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#66354) Peaceliker válasza Johnny_vT (#66353) üzenetére


Peaceliker
őstag

jaja, úgy értettem

de ha 2s only akkor nemtom mire jó :)

"Oh my Goa'uld!"

(#66355) mrbig válasza Szancsó (#66337) üzenetére


mrbig
csendes tag

Én leragasztottam kapton szalaggal az USB-t. Sajnos csak kicsit későn jöttem rá, már eléggé tropa a csatlakozó. :(

(#66356) Saccco


Saccco
nagyúr

Drone Mesh Magyarországon kóvályog?! (0:32) :Y

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#66357) molnigee válasza Saccco (#66356) üzenetére


molnigee
aktív tag

Dehogy kovajog, itt él...
link

--> http://dronearena.hu/ <--

(#66358) Saccco válasza molnigee (#66357) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez a lehetőség is megfordult a fejemben. (A linket nem tudom megnézni.)

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#66359) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Na véletlen hozzá jutottam egy (vagyis 2 ) szett 1102 10kkv hoz....tesztre felhányom a 2 colos gépre :)

"Oh my Goa'uld!"

(#66360) DJGABI


DJGABI
addikt

ToolkitRC M6 [link] vélemény? korrektnek néz ki, egy 80W-os laptop töltőt talán tudok kukázni, kalkulátor alapján bőven elég (20w), nincs sok akkum, az is max 2S, még ezt is overkill-nek érzem... a merítés meg a tárolásira tétel az ami kéne, amit nem igazán tudok házilag megoldani. bemenete milyen csati? csodás a doksija, épp csak ezt nem írja. XT30 vagy 60 lehet?

ahogy nézem valóban jó áron van, alin is 8k fölött kezdődik..

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#66361) vandor01 válasza Peaceliker (#66359) üzenetére


vandor01
őstag

jo csak akkor lesz ha konnyu a gép! nem tobb mint 50gramm es konnyu 3S aksi max 30gramm de mar lehet ez is sok! 80gramm?? inkabb 70! amugy biztos repul meg használhato de igazan jo csak kis sullyal!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#66362) Peaceliker válasza DJGABI (#66360) üzenetére


Peaceliker
őstag

ezek nagyon kaki sebességel merítenek. 10w... lehet kapni 4k körül discharger /balancer boardot, azok 3db halogén izzóval merítenek

"Oh my Goa'uld!"

(#66363) Peaceliker válasza vandor01 (#66361) üzenetére


Peaceliker
őstag

reményem szerint max 45g lesz :) persze az is sok... egy toothpick 40 inkább. 2s only lesz bár bírná a 3at az esc (15a)de nincs 3s em :D

"Oh my Goa'uld!"

(#66364) Peaceliker válasza Peaceliker (#66359) üzenetére


Peaceliker
őstag

másik szettet meg berakom trashcan be, itt volt szó ilyenről? Érdekel titeket? 1 vagy 2s el nézzem?

"Oh my Goa'uld!"

(#66365) vandor01 válasza Peaceliker (#66364) üzenetére


vandor01
őstag

persze erdekel minden főleg ha fustol lehet kerni 3S-el? :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#66366) Peaceliker válasza vandor01 (#66365) üzenetére


Peaceliker
őstag

van 12a es lapom de nincs kedvem beépíteni ;) és 3s akkum sincs :D

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#66367) vandor01 válasza Peaceliker (#66366) üzenetére


vandor01
őstag

Szoval tartalekolsz azaz hörcsögölsz 😆

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#66368) Peaceliker válasza vandor01 (#66367) üzenetére


Peaceliker
őstag

nem tudom miről beszélsz... egyelőre csak 3db 12a es lapom van, amiből egy be is van már építve. :P xD

"Oh my Goa'uld!"

(#66369) vandor01 válasza Peaceliker (#66368) üzenetére


vandor01
őstag

mikor jo ára van az ember vesz de minek? csak tolja a pofaszacskojaba mint a hörcsög..... nekem meg van 3 tornyom 20/25 HAKrc/esc+FullSpedd/FC..... de majd beépitem valahová??? :D latom vmi hasonlot dobtal a piacra pont :)

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#66370) vandor01


vandor01
őstag

na sailfly reddevil..... most meg itt a LARVA :DD 1x már csak lesz loszar is? :DDD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#66371) Peaceliker válasza vandor01 (#66369) üzenetére


Peaceliker
őstag

jaja, elég pro 4in1 ből beharácsoltam 3at, 1 van beépítve egy 5 colos gépbe ami idén tuti nem repül :D

(#66370) vandor01

hát konfigra adja és ha igaz hogy 100usd lesz akkor best deal

10A 4in1
1103 7kkv
onboard dvr normális vtx el
nano 2 kamera

50g száraz súly

papír forma jó lesz szvsz ennyibe főleg...remélem nem lesz akciós és nem lesz rá pénzem :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#66372) vandor01 válasza Peaceliker (#66371) üzenetére


vandor01
őstag

igen mert hiaba occobb a masik ketto? a legfobb problema az FC! es ha mar az elso heten cserélni kell? na az 30-40euro plus az arhoz.... es igy mar nem occobbb! csak szopi..... aztan ott van ugye a kamcsi kerdes? AIO kiesik EOS2 VS RC nano2! es az 50 grammal pont a fajdalomkuszob alatt van :)

mondjuk en meg mindig nem cserélnem le Diatone115 - 2,5" os 74 grammos konfigot erre.... a behorcsogolt alkatreszek elégé visszatartanak foleg kezdhetnem a horcsogolést a Larvaval :) vaz fc moci prop vtx aksik .... azaz minden...a kistokom... kozben meg nem vagyok meggyozve hogy jobb lenne e a repulési elmeny vagy tobb lenne vagy annyival tobb lenne... HA LENNE? igaz nehezebb de nyomatekosabb a diatone.... eddig meg semmi komolyat nem tortem le a konfigbol erosek a labak, a teteje, vedve a kamera..... 2db leszállotalp nyekkent meg es jopar darab antennatarto kotegelo.... de inkabb ezek mint barmi más!
- ugyanaz a prop
- 1103/7000KV (3,7g) VS 1104/7500KV (5g)
- 50+30g VS 74+40g.....80vs114???

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#66373) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Olyan kérdésem lenne, hogy ha ilyen Aio flight controlerre raknék külső vevőt, akkor
- mennyivel nőne a hatótáv?
- annyi lenne a dolgom, hogy rárakom mondjuk uart2-re és beállítom a betaflightban hogy azon egy vevő van?
- nyilván utána pároztatnom kéne azzal is
- a lapra integrált vevőt lehet valahogy tiltani?
- ez jaú e : [link]
:R

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#66374) vandor01 válasza Blizzardking (#66373) üzenetére


vandor01
őstag

ha mar lud? legyen kover!
az XM hatotavja a gyarto altal 600meter
az XM+ full range masfel km!

habar kis tenyernyi gépre a 200mw-s VTX-hez elég az XM is konyebb 1g vs 1,6g

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#66375) Peaceliker válasza vandor01 (#66372) üzenetére


Peaceliker
őstag

persze ha elvagy mostani konfiggal és van hozzá alkatrész akkor fölös.
persze nekem is fölös csak tetszik és mostanság amíg a modellező kasszám engedi impulzív vagyok mert most ezt élem :)

(#66373) Blizzardking

- mennyivel nőne a hatótáv?

a kérdés nem elég pontos, mert azt tudjuk hogy kb 800m lenne XMel a hatótáv, de nem tudjuk most menny, így nem tudom megmondani mennyivel nőne ;) :P

jah kb annyi a meló amint külső vevőre kapcsolod fc t gondolom belső inaktív lesz

de első körben gyári antenna cserével kezdeném a tuningot

mennyi most a hahótáv és mi lenne a cél? videó jel bírja majd?

"Oh my Goa'uld!"

(#66376) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

Ha már hosszabb táv: vasárnap óta piszkálja a csőrömet, hogy a kék szaros hatótávja alig több mint 200 m. (Árnyalja a dolgot, hogy enyhén sérült most mindkettő antenna és per pill egyelőre az alap AKK Nano 2 ill. A8S drótantennák vannak rajta.)

Szóval utánanéztem a dolognak és továbbra sincs új a nap alatt: Crossfire vs. R9. Az EU-s korlátozások miatt a nagy CF-et szerintem egyáltalán nem érné meg megvenni (másrészt végtelen pénz), így a hasonló árú kicsi és az R9M amik között hezitálok.

Hosszú távú (haha) vásárlás lenne, majd csak karácsonyra kérem a Jézuskától. Addig tapasztalatot gyűjtök. Mit gondoltok? Illetve a vevők közül a kisebbek butítva is vannak vagy csak kisebbek?

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#66377) mrbig válasza Johnny_vT (#66376) üzenetére


mrbig
csendes tag

Milyen hatótávot szeretnél?

Nekem az XM+ vevővel még nem sikerült kimenni a vételi területéről, 500m-en még gond nélkül megy.

(#66378) Johnny_vT válasza mrbig (#66377) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

A platformváltás FlySky-ról Crossfire-re/FrSky-ra a későbbi long range-ezést készítené majd elő, így a válasz: minél nagyobbat :D 1,5 km+ elérhető az európai 500mW-os korlátozással? Nyilván megfelelő akkusztikával rendelkező környezetben :)

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#66379) Saccco válasza Johnny_vT (#66378) üzenetére


Saccco
nagyúr

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#66380) Johnny_vT válasza Saccco (#66379) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

A Pico, Invader, Raptor antennatípusok?

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#66381) Saccco válasza Johnny_vT (#66380) üzenetére


Saccco
nagyúr

Igen. Egészen konkrétan MenaceRC antennák. :DDD
Painless360-tól csentem a képet. :D

Pico és az Invader patch, a Raptor Pagoda.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#66382) Johnny_vT válasza Saccco (#66381) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Node várjál, most látom, hogy ezek VTX antennák. Abból már bevásároltam és a Pro58 + Pirx is csak a beépítést várja a szemüvegbe. A kérdés a távirányítóról szólt :D

Azért köszi az ábrát, nagyon szemléletes így látni.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#66383) Cegoo


Cegoo
csendes tag

Sziasztok!
13 éves fiamnak szeretnék venni egy drónt - teljesen laikus vagyok a drónok ismeretében - max. 200.000.- összegig.
Ebben kérném a segítségetek.

Köszönettel,

(#66384) Saccco válasza Cegoo (#66383) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mit szeretnél? Kameraplatformot (gyakorlatilag a DJI) vagy FPV (benneülök) gépet? Utóbbi esetén konkrétan tudok ajánlani egy jó kezdő szettet. Mégpedig Emax Tinyhawk RTF.

(#66382) Johnny_vT:
Kissé benéztem ezt. Pont az antennákat kutatom és a hatótáv nekem most ezt jelenti. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#66385) Cegoo válasza Saccco (#66384) üzenetére


Cegoo
csendes tag

Köszi a választ, a DJI -k közül melyiket ajánlanád?

(#66386) Saccco válasza Cegoo (#66385) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egyiket se, mert nem értek hozzájuk. :DDD
Az árad szempontjából szerintem valamelyik Mavic fog beleférni, de nem értek a kameraplatform gépekhez.

DJI Topik

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#66387) Blizzardking válasza vandor01 (#66374) üzenetére


Blizzardking
őstag

A 600m nekem bőven elég. Tulajdonképpen a mostanival is elvagyok, de ha bemegyek a ház mögé, RF signal critical lesz. Még nem mértem le, mert csak a kertben repkedek, de egyrészt szeretnék majd kimenni nagyobb nyílt területre, másrészt az építés öröme is vonz :)
A másfél km királyul hangzik, de mire megjárom oda-vissza, kimerül az aksi :DDD

Peaceliker #66375 - ugyan már, tudom hogy fejből vágod az összes kontroller hatótávját cm pontossággal :DD
A Kabab antenna modot (antenna kiforraszt, 62.46mm drótdarab fölülre átrak) már az első összeszerelésnél megcsináltam. Mint írtam Vandornak, nem is a hatótáv a fő cél, hanem az objektumokkal szembeni nagyobb tolerancia.

Köszönöm a választ mindhettőtöknek, Saccco neked meg az FPV hatótáv ábrát, most már az én vtx-em is tud 200 mW-ot. Antennából egy légycsapó és egy habverő van, az amit az Eachine 800D szemcsihez adtak. Érdemes ezeket is cserélni, vagy ehhez a whoop témához (lásd köv. bekezdés) baromság?
:R

További kérdés, 75mm-es 0802-es mocis whoopra eddig 300mA-es uruav aksikat (8g) használtam, viszont most az Eos cam és a vtx miatt hízott 3,6 grammot. Így most 30,2g a száraz.
Aksiból kicsit hosszabb repkedésre, nagyobb fpv teljesítményre melyik aksit javasoljátok?
GNB 550mAh 50/100C 14g [link] vagy
GNB 450mAh 80C 13g [link]
Én az 550-esre szavaznék 1g árán.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#66388) Peaceliker válasza Blizzardking (#66387) üzenetére


Peaceliker
őstag

Amúgy én nem repülök messzire, szal nem mentem ennek utána. ;)
De épület mögé 2.4 es rendszer nem lesz jó akkor LR rendszer kell ami 900 alatt megy. Meg ilyesmire 1.2es videó lenne a faja de azt sajna nem fejlesztették pedig adná :)

Nekem 08028 is megérzi a pár grammot is szal a könnyebb akku felé mennék.

"Oh my Goa'uld!"

(#66389) Johnny_vT válasza Saccco (#66384) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Akkor a jobb láthatóság miatt röviden a kérdésem ismét:
FrSky R9M + R9 MM most 55 euró. Elég lesz ez long range-re az ésszerűség határain belül vagy jobb annyival a Crossfire Micro, hogy megérje a drágább platform felárát?
AMDaZerg esetleg megosztasz néhány tapasztalatot?

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#66390) Blizzardking válasza Peaceliker (#66388) üzenetére


Blizzardking
őstag

Közben nézegettem mindenféle videókat, és nekem az jött le, hogy legtöbben ha 1102 és 1103 motor közül kell választaniuk, a 1103-ast választják. Az motoszkál a fejemben, hogy a 75-ös gépemet meghagyom 0802-es konfiggal 1s-nek, és építek egy 85-ös 2s gépet.
Shutterbug is a 85-ös gépébe 1103-ast rakott. Voltaképpen a 3 csavaros rögzítésű happymodel 1102 -esnek csak a 2s 75-ös gépekben van létjogosultsága? Keresem mire lenne jó a 1102.

Szerk - aksiból szerintem rendelek egy ilyet egy olyat. :R

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#66391) Saccco válasza Blizzardking (#66387) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerintem van értelme cserélni. Ha csak magad körül repkedsz akkor 2db jobb fajta omni antennára (egymástól 90°-ra állítva). Ha elhagyatott épületben (bando), akkor legalább egy patch és irányba állva.

Nekem egyelőre a MenaceRC Periscope tetszik, mellé egy Pico vagy Thrasher. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#66392) Blizzardking válasza Saccco (#66391) üzenetére


Blizzardking
őstag

Az EV800D-n az egyik antenna nem patch? Vagy csak gyengébb minőségű, ezért érdemes lecserélni? Jobbára magam előtt repkedek amúgy.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#66393) Saccco válasza Blizzardking (#66392) üzenetére


Saccco
nagyúr

De az, viszont valószínűleg nem sokat ér. :D
Ha nem tapasztalod, hogy kicsi lenne a jel, esetleg szétesne a kép, akkor nem biztos, hogy számodra megéri váltani.

Nekem a játszótéren két fa után minimumra esik a jel a cyclops-on. Ehhez hozzájárul a rossz fejtartás is. :D
Illetve az aomway patch antenna se túl acélos. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#66394) Blizzardking válasza Saccco (#66393) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ha lógatom a fejem mint az szomjas szamár, érdemes kicsit hátrahajtani az antennákat? Vagy a habverőt pont előre? Bocs hogy értetlenkedek, a patchet értem hogy lapjával a kopter felé kell néznie, de a habverő az oldalával nézzen felé vagy a tetejével? :B

Megfejtettem a hülye ábrákat. Az oldalával, ugye?

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#66395) Peaceliker válasza Blizzardking (#66390) üzenetére


Peaceliker
őstag

mármint mibe? Attól függ :D

anno nem vt még más csak 1103 abból is szarok :)
85x be csak normál 4 csavaros moci megy be, inno 1103 7500kv sztem amit én bele tennék

amúgy 1102 kis súlynál többet repül, sztem nagyon eltalált kis mocik ezek...és nem is gyengék

1102 10kkv t most dobom majd be egy trashcanbe próbára, bár oda 13500at vettem vna ha permanens terv lenne az a konfig :)

viszont 75mmes 08028 16kkv még 1s el is annyira marhára bejön hogy nemtom most mit kezdjek a frissen érkezett 0802 18kkv mocikkal...épüljön egy 65mm is??

"Oh my Goa'uld!"

(#66396) defy456 válasza Peaceliker (#66395) üzenetére


defy456
aktív tag

Bentre szerintem a legjobb a 65mm.

(#66397) Peaceliker válasza defy456 (#66396) üzenetére


Peaceliker
őstag

videók nem győztek meg, de lehet rápróbálok...pár ft egy váz max annyit bukok, minden más ugyan az :)

"Oh my Goa'uld!"

(#66398) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Tényleg, milyen távirányító a javasolt szerintetetk mostanában? (úgy 200 euróig mondjuk).

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#66399) Peaceliker válasza F.E.K.. (#66398) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nekem x-lite bejött, most pro-t venném belőle...de ennyiért lehet válogatni :)
Én rsky t vennék támogatottság miatt, azon belül lehet válogatni

"Oh my Goa'uld!"

(#66400) Blizzardking válasza Peaceliker (#66395) üzenetére


Blizzardking
őstag

Just for the record létezik 3 csavaros 85-ös váz. Azért szemezek vele, mert ebbe belemenne a happymodel 1102 vagy 1103 motorja, amihez meg van külön harang. (De melyik??? :O ) Ezzel egyedi a többi motorhoz képest, különösen nekem, aki töri a motorokat mint mókus a mogyorót.
A 7500kv nem rohadt alacsony 2s-re? Shutterbug 11000-eset rakott bele, ami a másfélszerese. Azt mondta, a legjobb acro whoop amivel valaha repült. A trashcant hány cellán akarod hajtani? A 75mm 08028 milyen proppal a leg ászabb? Azt is agyonnyomja a 4 leveles? Nekem a sima 0802 19kkv 75mm-en 2 vagy 3 levelessel nagyon adja, a 4 kicsit megöli.
Mivel nem vagyok túl rutin a repülésben, lehet hogy építek inkább egy lassabb 1102-es konfigot, és idővel abba rakok nagyobb motort ha már jól tudom terelni.

66399 - frsky

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.