Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64014) twine


twine
addikt

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!
Végre sikerült "szintet lépni"...
Csatlakozott a board a géphez, nyitottam,töröltem, flasheltem...elvileg, de most nem világit a deszkán egy darab led sem...
repülni sem tudok...itt már van valami trükk hogyan inditoma gépet/motorokat? vagy semmi trukk nincs tulmisztifikálom,és majdnem ugyanaz marad mint gyárilag? mert akkor valszeg megint a mexikói el-kúrót játszom :B :D

HOgy mi lehetett az eddigi hiba oka?
Valszeg a régi st-link firmware+jó sorrend volt a megoldás, mert az uj firmware+jó sorrend nem hozott áttörést...

De ahogy mondtátok, így most már bármikor csatlakozik a cucc....

Ezt a videót követve próbáltam belőni a B03pro silvert, azzal a különbséggel, hogy a "stock tx"-et aktiváltam a multi helyett...aztán "download"
Elvileg hibátlanul lefut a flash, de sem a deszka, sem a motorok meg se nyikkannak...

Ha mára meguntatok, megértem,,,én is kicsit belefáradtam...

Ha jön egy két jó tanács, nagyon szépen megköszönöm... :R

szerk:
Azért gondolom , hogy a flasheléssel nincs baj, mert az st-link utility-t ismét elinditva azt látom, hogy már nem üres a chip....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.