Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63251) F.E.K.. válasza Mcrazy (#63250) üzenetére


F.E.K..
senior tag

No igen, az inkább kamera platform (ok, nem egy komoly, de az ár/teljesítmény teljesen rendben van véleményem szerint).

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#63252) kriszbon válasza ezoltan (#63228) üzenetére


kriszbon
őstag

Sziasztok!

Honnan és melyik antennákat rendelted meg, ha szabad kérdezni? :F :R

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#63253) ezoltan válasza kriszbon (#63252) üzenetére


ezoltan
tag

Szia,ment privát üzenet.

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#63254) SpydeR3412 válasza twine (#63246) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Ahogy Saccco is írta, a hv-nak jobb a teljesítménye.
Az e010 vs e011 között már eleve nagy különbség van, a hv még erre tesz rá egy lapáttal.
Ha "versenygépet" szeretnél, akkor nem javallott a 300mah-s aksi. Ha csak krúzolni, bújkálni a dolgok között, akkor igen.
Illetve még annyi, hogy aksiból a ph2.0-ás csatijút érdemes venni (ez az elterjedt, de van ph1.25-ös is).

Vandor1: Nem törik azért az olyan könnyen. Bár ki lehet fárasztani, de nálam is miket túlélt?!
A bl v3-as vázat meg elképzelésem sincs, hogyan lehetne kinnyuvvasztani. Hihetetlen hogy hétvégén egyben vittem haza a gépet! :DDD

Be is dobok egy videót a szombati találkozóról: videó

[ Szerkesztve ]

(#63255) twine válasza SpydeR3412 (#63254) üzenetére


twine
addikt

+mindenki:
Köszönöm a tanácsokat :R :R

(#63256) Saccco válasza twine (#63255) üzenetére


Saccco
nagyúr

Silverware

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#63257) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

Ki milyen kondenzátort használ, ha használ és hova kötötte be? Tegnap ráakadtam erre a remek videóra, ahol padon tesztelik egy drón áramkörét
a) kondenzátor nélkül;
b) 1 db 1000μF 35V-os kondival a betápra kötve;
c) 4 db 470μF 35V-os kondival az ESC-kre kötve és
d) 5 db 470μF 35V-os kondival (ESC+PDB)

Hazafelé beugrok a barkácsboltba mert tudom, hogy van nekik. A kérdésem ehhez annyi, hogy mekkora különbség van a különböző márkák vagy típusok között? Máshol azt az infót találtam, hogy a Panasonic a legjobb, de abból is csak az FM típusút ajánlják. Valaki felvilágosítana a témában?

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#63258) defy456 válasza SpydeR3412 (#63254) üzenetére


defy456
aktív tag

Remélem nem sikerül kinyúvasztani :D

(#63259) twine válasza Saccco (#63256) üzenetére


twine
addikt


:B :D
Aztan megint kezdődik minden elölről...
Vegyek távirányítót...de mivel tetszik a Q X7, vegyek megint Taranist...(mert mást ugysem),,,aztán megint semmitnem fogok tudni "felprogramozni" megint itt sírnék nektek hetekig....

Ismeritek a viccet....mikor a medve azt mondja :"te vadász, kezdem azt gondolni te sz0pni jársz ide"... ;] :DDD
Neeem....! biztos hogy nem...nem ez volt a célom a boldclash-el...
az E010 ami otthon van, már betegágy... le akartam cserélni amugy is egy uj e011-re,,,szembe jött Geller ajánlása valakinek a Boldclashel a topicban, és gondoltam akkor inkább ezt....
ennyi a terv, semmi több....ebbe most tényleg nem látok többet bele, nem azért rendeltem....
egyébként épp most van uton,,,kaptam az SMS-t 10:44-11:44 között kézbesíti a DPD...szerencsére asszony épp otthon van, uh. elvileg este már kézben lesz, ha hazaértem... :)

(#63260) Saccco válasza twine (#63259) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egyébként jobban járnál most egy Jumper-rel. ;]
Egy programozó $2.
Egy kábel $2.
Az idegrendszeri terhelés, megfizethetetlen.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#63261) twine válasza Saccco (#63260) üzenetére


twine
addikt

áhhh..biztos ,hogy nem veszek cca.100$-ért kontrollert egy 23$-os zümihez...egyéb zümi illetve racer meg valszeg nem lesz a jövőben alattam....
kipróbáltam a GT90-el, nem jött be ez a mulatság,,,marad a P4V2 melóra, meg ha hobbizni akarok kamera platformon, illetve néha néha ha aksit merítek, vagy eszembe jut megmozgatni a madarat azt is "átlököm" manapság fullmanual üzemmódba, és ugy repkedek, néha néha két fát kapunak használva, hoyg gyakorloljam ezt is a "nagymadárral"....és ennyi....
Nem kell "alám" 30.000-es táv.... :N :N

Ellenben viszont kipróbálnám hosszab "piszkával" a Boldclash kontrollerét...
Tudtok ebben segíteni, honnan rendelhetnék? van ilyen "gyári" hosszabb kar valahol a "kínai piacon"?
vagy csak nyomtatni lehet, meg ragasztgatni házilag? :B :U
Köszönettel

(#63262) Saccco válasza twine (#63261) üzenetére


Saccco
nagyúr

Oké. :D

Van aki golyóstoll szárat ragasztott rá. :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#63263) belakiraly válasza twine (#63261) üzenetére


belakiraly
tag

Én egy iRangeX IRX1-et vettem cca 15$-ért és azzal hajtom a bayangos whoopokat Q X7-tel.

(#63264) vandor01 válasza twine (#63261) üzenetére


vandor01
őstag

ez pl de ez az e011re... [link]
en h8 minire aplikaltam.... jobb vele hasznalni....

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#63265) Icetee


Icetee
aktív tag

Sziasztok!

Valaki rendelt innen Banggood-ról drónt? :)
Ha igen mennyi esélye van a vámnak ha EU Priority Line-al kérem? :)

(#63266) twine válasza vandor01 (#63264) üzenetére


twine
addikt

:R :R
Megrendelve

(#63267) Markizmark válasza Icetee (#63265) üzenetére


Markizmark
addikt

Erre van a Banggood topic.
Én mindent onnan rendeltem eddig.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#63268) SpydeR3412 válasza twine (#63261) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Melyik típus a gt90?
Nekem a furibee van, az elég bejövős. Mondjuk ebben erősen közrejátszik az ára is.

Vandor1: Nekem is jobban tetszik egyben. :DDD

(#63269) twine válasza SpydeR3412 (#63268) üzenetére


twine
addikt

A Diatone GT-R90-ről van szó....
Tavaly volt itt egy ilyen ámokfutásom, ezzel a géppel + Q X7-el, és egy R-XSR +néhány aksi+kiegészítők kombóval...aminek eladás lett a vége...nagyrészt az én hibámból, ami a kevés időn múlott talán nagyrészt, és a türelmetlenségemen, valamint idegbetegségemen... :B :B :DDD
Így a végén pénzé tettem mindet,(nagy részt KaiotEch segítségével, amit ezúton is köszönök neki) és a P4-et lecseréltem egy P4proV2-re :D
Erről a pár hónapos ámokfutásról beszélnek itt a srácok, amíg zsibbasztottalak titeket......

(#63270) vandor01


vandor01
őstag

megjott a diatone 115 alaplap....
na erre epitek vmi 2,5" remenyeim szerint... 80+gramm lesz a vege??
eddig 75gramm de hianyzik a fedlőlap +3g par darab kotegelo kabelek csatik forrasztas es receiver ajajj.... lesz ebbol meg 85gramm is! :W



CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#63271) kolomisi


kolomisi
újonc

segítséget szeretnék kérni, mert pár dolog nem tiszta.

Szeretnék egy egyszerű multikoptert, vagy dronet kirándulások, családi fotó/videó bohóckodásra, FB képekhez. Erre egy dji Tello-t néztem ki. Olcsó kicsi, egy jó appal meg egy wifi extenderrel 28-ért talán jó választás is (ha van jobb ötlet, megnézzük). Van egy S9-em egy 420p kamerácval, de az tényleg csak bohóckodni, mókázni a szobában.

A dilemma azonban a használhatósággal van jogi értelemben. Nyilván, ha kint vagyok az erdö szélén, vagy egy elhagyott parton, nem sokakat érdekel a dolog, de pl a főtéren csinálok egy 360 videót, nem szeretném ha a TEK a nyakamra térdelne. Rengeteg jogi cucc össze lett szedve a különböző drónos oldalakon, de igazán nem sikerült rájönnöm, hogy pl a Tello hova is tartozik.
Mert ha csak multikopter, akkor a súly miatt játéknak minősül, vagyis bárhol (ahol ezt kifejezetten nem tiltják) lehet használni, minden macera nélkül. Ha vishzont UAV akkor jogilag mindegy, hogy egy 80g Tello-t röptetek, vagy egy 500g kínai csodát.

Számomra ez nagyon fura, mer míg életvédelmi szempontból kb semmi veszélyt nem jelent egy kisgép, addig azért ha egy félkilós izé a fejedre esik, azt nem úszod meg egy kis bőrpirrel! Ráadásul az 1-es kategóri asszem 2kg-ig terjed.

Ami a személyiségi jogokat illeti a média törvény egyértelmű ez ügyben, azzal nincs gondom.

Szóval akkor most mivan? Mire kell figyelni? Érdemes így ilyen játékot venni, ha aztán a kerteden kívül nem is hasnálhatod?

Elkezdtem az elejéről olvasni, de feladtam, bedobom a kérdéseimet, és folytatom a régi hszek feldolgozását.

(#63272) SpydeR3412 válasza kolomisi (#63271) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Az a helyzet, hogy ha eldobsz egy fűszálat, azért is a nyakadra térdelhet a tek. Ugyanúgy mintha egy 2kg-os gépet reptetnél.
Dronokra jogi szabályozás Mo-on nem létezik. Modellezéshez lett kitalálva, ami most van ki tudja hány éve már. Szóval teljesen minden mindegy. De ha nem mész emberek közé/fölé az a biztos. Ez egy Racerrel inkább előny, mint hátrány. De egy kamerázós géppel
Az eddigi tapasztalatok azt mutatják, hogy maximum felszólít a rendőr, hogy fejezd be a tevékenységet. De már ez is elmúlni látszik. Egy fb csoportban a napokban felröppent, hogy a Csepeli rendőröknek már utasításba van adva a drónosokkal való közelebbi ismerkedés. Ott állítólag már odamennek és biztosítást, légtérengedélyt, stb kérnek, melynek hiányában elküldenek. Büntetésről még nem hallottam (csak amiatt, hogy elszaladt vki, de az nem ott volt), de tudjuk mi lesz a vége.

Twine: köszi! :D

[ Szerkesztve ]

(#63273) vandor01 válasza vandor01 (#63270) üzenetére


vandor01
őstag

hand-made felsolap!
2.5" prophoz 115mm-es diatone vaz
3mm alsolap,
1,5mm felsolap
belemegy RC2/foxer

sulya 16,7gramm!

tud vki jobbat 2,5"-ra? a gyari muanyaggal is van 18gramm!

varhato suly?
a 2" nal az alfa 95-os vaz 14gramm volt....
a motor 1104 5gramm/db vege lett 73gramm

a 2,5"nal??
a vaz +3gramm
a motorok 1106 +2gramm/darab 4x2=8gramm
na es a propellerek nagyobbak nehezebbek...
73+3+8=84gramm plus a nehezebb prop :F 85+gramm lesz! :W

nincsenek itt csodak 80gramm alatt meg ilyenek :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#63274) SpydeR3412 válasza vandor01 (#63273) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Pedig se leszállótalp,se semmi + nincs rajta.
Ha itt lennél megfáragnám neked. :DDD

(#63275) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

No, ez már tetszik...

JJRC X9

:K

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#63276) Grillo válasza kolomisi (#63271) üzenetére


Grillo
senior tag

Szerintem a Tello nem alkalmas komolyabban szelfi célra sem. Fotót lőni vele még csak-csak lehet, de olyan videót nem tudtam felvenni még, ami nem szakadozott be, pedig használok wifi jelerősítőt, és kontrollerrel irányítom. Nagyon közelről sem sikerült, külterületen sem.

(#63277) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Használ valaki R9M -et? Mennyire megbízható 2km távolságig?
Gondolom elég 900MHz -es gyári állípotúra a flex FW-t feltenni és már mehetek alá, vagy fölé, jól gondolom?

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#63278) ezoltan válasza Johnny_vT (#63257) üzenetére


ezoltan
tag

Mindenképpen low esr-t vegyél

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#63279) Peaceliker válasza vandor01 (#63273) üzenetére


Peaceliker
őstag

Amúgy 2.5 col nem kényes annyira pár grammra mint a 2 col. Jó lesz ez ;)

"Oh my Goa'uld!"

(#63280) kolomisi válasza Grillo (#63276) üzenetére


kolomisi
újonc

Szomorúan olvasom a Tello-ról a véleményt, pedig mindenhol csak dícsérték, a tesztvideók sem voltak rosszak! De hát így dőljünk be a marketing dumának... :(

(#63281) Icetee


Icetee
aktív tag

Van itt közöttünk olyan, akinek van vagy volt Hubsan Zino gépe? :)

[https://www.youtube.com/watch?v=eA4_BmLLxCM]

Ha igen dobna rám egy üzit? Lenne pár kérdésem :B

[ Szerkesztve ]

(#63282) twine válasza twine (#63119) üzenetére


twine
addikt

nahh megjött a Boldclash szett (amit az előző hsz-ban "képesítettem" amire most válaszoltam)
Jópofa...első pillanatban kicsit elkeseredtem, mert pont ugyanolyan kis kínai "mocskot" kaptam mint bármlyik e010-011 személyében...(a váz semmivel sem minőségibb mint az e010-é,,a kontroller jobb karja furcsán mozog fel le,ami irányitás közben egy kis "pattanást" eredményez random időben, és irányokban)
Aztán átértékeltem, és rájöttem, mitől is lenne más ez!? hiszen ugyanolyan kis játék mint azok, azzal a különbséggel ami meg is fogott a Boldclash-ben...építettek rá "brandet"...lehet "programozni", lehet hozzá mókolás nélküli cuccokat venni....egységcsomagokat, stb....
Egyszóval mindazt, amiért mellette döntöttem...szóval....tetszik...repül...és ennyi :)

Viszont úgy érkezett 0km-es korában, hogy furcsán "csapágyas" a hangja,,kiderült az egyik motor "recseg" kézi hajtás közben is,,,repülés közben pedig forrósodik, de mint az állat!
Kérdés...:
-Foglalkozzak szerintetek garanciával? és ha igen, ezt a honlapjukon lehet megtenni? még meg sem néztem :B
-Vagy mivel amugy is rendeltem pót motort ,cseréljem ki, és ne rágcsáljam a sz@rt?

Ti mit tennétek a helyemben?
Intéztetek már "motor garanciát" Boldclashnél?
Köszönettela a válaszokért :R :R

(#63283) Markizmark válasza twine (#63282) üzenetére


Markizmark
addikt

Ez a bütyök olcsóbb, mint egy E011, mitől lenne kevésbé kínai "mocsok"? :D
A fekete E011 váza majdnem olyan, mintha gumi lenne, az E010 váza sokkal ridegebb.
Az tényleg jól hangzik, hogy mókolás nélkül lehet rá építgetni ezt-azt, de abban mi a buli? :D
Persze kinek mi... én személy szerint egészen megszerettem a mókolást.
A motorok meg ... nekem CW és CCW is van 3-3 tartalék és úton van egy komplett E011 is, csak hogy legyen mindenből tartalék. :DD
Szerintem ezeket a mocikat tízesével kell rendelni, az egyik pl 10 perc után megmurdelt egy koppanás után. Garanciával vesződni meglátásom szerint nem érdemes, rendelj egy köteg motort és kész, úgyis kelleni fog. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#63284) twine válasza Markizmark (#63283) üzenetére


twine
addikt

:R :R
"rendelj egy köteg motort és kész, úgyis kelleni fog."

Igen én is ezen az állásponton vagyok,csak gondoltam mégis megkérdem, hátha van valami olyan nézőpont, ahonnan én nem látom a dolgot... :U (mivel zsír új, és ha nem is sokat, mégis pénzt adtam érte, a termék pedig nem 100-as)
De nyilván "gombokról" beszélünk, amiért sokszor nem érdemes,még a billzetet sem koptatni.... :K

(#63285) Johnny_vT válasza ezoltan (#63278) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Egy órán át böngésztem a barkácsbolt kínálatát, de csak Samwha RD, Panasonic FR, FC, Rubycon YXL és hasonlók voltak. Úgyhogy feladtam és eBay-ről rendeltem egy tucat Panasonic FM-et cirka 8 euróért. Szerintem tök korrekt ár.

Következő projekt: Eachine EV800 DVR beépítés.
A ProDVR már karácsony óta megvan, de mivel eddig nem repültem, így nem is volt rá igény. (Azóta meg hirtelen felindulásból megvettem a ROTG01 Pro-t, de annak a képminősége hagy némi kívánnivalót maga után, lásd korábban linkelt videóm.)

Arra gondoltam, hogy ha már úgyis bütykölöm a szemüveget, talán megérné egy diversity átalakítás is egyben. Tudom, 45 eurós szemüvegbe nem illik 30-40 eurós diverstiy vevőt tenni, de aztán megakadt a szemem ezen az EV200D vevőegységen 16 euróért. Küllemre tök ugyanolyan mint az ebben a videóban a szemüvegre operált FatShark vevő, ezért van egy olyan megérzésem, hogy működne az átalakítás.

Mit gondoltok, érdemes lenne megpróbálni?

Szerk, még valami. Még ősszel ugye elhalálozott a VTX-em, ami helyett vettem egy másikat. Viszont az újnak RP-SMA a csatlakozója, amibe az SMA antennám érthető okokból nem megy bele. Valaki alakított már át SMA-t RP-SMA-ra a tű kihúzásával? Úgy sejtem, hogy ha az antenna csatlakozóját melegítem a pákával, akkor az ón megolvadásakor csipesszel ki tudom húzni a tűt és kapok egy RP-SMA male csatlakozót. Jól gondolom?

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#63286) SpydeR3412 válasza twine (#63284) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Én sem foglalkoznék vele, főleg ha van tartalék.
Viszont a bc-nek jó a supportja, nagy eséllyel küldenek újat.

Nekem amúgy még mindig több évet mennek a kefés motorjaim, napi használat mellett is. Olyan van hogy néhány év alatt elgyengül, de hogy tönkre menne az kb 100/3db.

(#63287) Johnny_vT válasza Johnny_vT (#63285) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

"ki tudom húzni a tűt és kapok egy RP-SMA male csatlakozót"

Sorry, ez hülyeség. Az RP-SMA male-ben is van tű, azaz inkább henger. Anélkül nem menne, úgyhogy muszáj lesz vennem egy adaptert.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#63288) twine válasza SpydeR3412 (#63286) üzenetére


twine
addikt

Egyetértünk! :R

Motor elhalálozásban én is ezt tapasztalom...
Olvasom itt az "óraszámokat", mennyit tudnak ezek a motorok, meg marokszámra rendelni...
Elhiszem, és nem is ellent mondani akarok ezeknek a számoknak, csupán annyi a megjegyzésem, hogy valszeg nem ugyanannyit reptetjük ezeket a kis zümiket, mert a kb 2 éves e10-em is az eredeti motorokkal repül a mai napig...
Egyszer volt váz csere, mert a pöcsös(kisfiam) lezúzta már teljesen...
Most ami jött gép, már az első felszállásnál halottam hogy "zörög"...első körben azt gondoltam a műanyagok,aztán kézben landolt, megforgattam a motorokat újjal, és az egyiknél érezni, hogy "konstans reccen" sőt még hallani is egy bizonyos ponton, repülés után meg míg a többi épp, hogy langyos, ez tűz forró...
Valszeg sokáig nem fogja húzni....valami gyártási hiba lehet...ha hazeértem ki is cserélem...
Rendelek egy szett motort még hozzá, de hiszem, hogy a két váz+2szett motor+ 6pár prop, az nálam örök élet +1nap lesz....ha az e010-em motorjainak életciklusából indulok ki... :U :K

[ Szerkesztve ]

(#63289) ezoltan válasza Johnny_vT (#63285) üzenetére


ezoltan
tag

Szerintem kár annyira szőrözni ezzel a kondi-kérdéssel.
Márka kb mindegy,Pana,Rubycon bevált típusok például.Ami fontos,hogy Low Esr legyen,és a V értéke biztonság kedvéért legyen duplája mint az akksifesz.

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#63290) Johnny_vT válasza ezoltan (#63289) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Amiket felsoroltam azok nem low-ESR kondenzátorok, ez volt a gond :) Így tutira mentem.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#63291) Markizmark válasza twine (#63284) üzenetére


Markizmark
addikt

Tény, hogy bosszantó a nyilvánvalóan hibás új áru, de egyszerűbb út az új motor rendelése. :K

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#63292) chatran


chatran
őstag

Uruav töltőkkel van tapasztalatotok? Ezt érdemes megvenni?

(#63293) Peaceliker válasza twine (#63288) üzenetére


Peaceliker
őstag

Táv miatt legalább írnék. De forrósodó motort sem erőltetném, nehogy megegye fc t is.

"Oh my Goa'uld!"

(#63294) twine válasza Peaceliker (#63293) üzenetére


twine
addikt

Már meg is kotlott,,,,
Behoztam melóba,,egy aksit kirepultem, elraktam,,,egy órával később kivettem a dobozból... Már kuka is a motor...kis rasegitessel elindul,de pusztulat....pont a motor szettet nem hoztam magammal,hogy ki tudjam cserélni :/

Otthon csere, aztán remélem több örömet okoz cserélt motor után...

(#63295) Saccco válasza twine (#63294) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem a gyerkőc lecsapta reptében, abból lett egy döglött motor. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#63296) Grillo válasza kolomisi (#63280) üzenetére


Grillo
senior tag

Lehet csak én lepődtem meg, de én is többet vártam a tesztek alapján.
Ha gondolod lövök át 1-2 képet, vagy videót, de utóbbit nem is nagyon lövök.
Ugye a másik, ami lehet, hogy a telefonommal nem tökéletes az együttműködés, és azért van esetleg. A Moto G5 képet sem ad, a Samu J3 2017 igen, azzal használom.

(#63297) vandor01 válasza vandor01 (#63273) üzenetére


vandor01
őstag

na itt a vege....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#63298) kolomisi válasza vandor01 (#63297) üzenetére


kolomisi
újonc

Jól néz ki! Gratula!
Mibe fáj egy ilyen micro racer? (Ha ez annak számít)

Engem a légifotó sosem érdekelt, de ezek nagyon.
Sajnos nincs tapasztalatom az építésben, de videók alapján nem tűnik bonyolultnak.

(#63299) vandor01 válasza kolomisi (#63298) üzenetére


vandor01
őstag

vaz 7euro
motor 50euro
torony 30euro
kamera 17euro
talpak 2euro
vtx 7euro
receiver 12euro
propeller 2euro
postaköltseg biztositas 10euro
ez meg az 10euro

summ? sac/kb 150euro.....

de nem kotelezo épiteni mert ennyiért vagy occobban van készen is!
2coll 2,5coll 3coll

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#63300) kolomisi válasza vandor01 (#63299) üzenetére


kolomisi
újonc

Köszönöm, ez hasznos volt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.