Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63501) Allien válasza ggggg5 (#63497) üzenetére


Allien
veterán

De nem mindegy, melyik Bugs 2!!! Én vagy a C-t venném, mert az annyi, mint az alap Bugs 3,
vagy a Bugs 2 SE-t! Az mindenben veri a 2W-t! Ráadásul, olcsóbb is annál. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#63502) twine


twine
addikt

HEELP!

Tegnap a szomszád kissrácok rommá hajtották a fiam RC verdáját,,ma azt vettem észre a 2S 2200mAh aksi olyan púpos, mint a két hetes kefír :Y

Hogyan kellene ennek az ügynek pontot tenni a végére? Pofozzam fel a gyerekeket,az apjukat,,, vaaaagy..... ;] :DDD :DDD
Neeeem nem erre gondolok, hanem az aksira... :DDD

Kiraktam a kertben egy kőre nehogy itt gyulladjon ki a házban :B
Üssem ketté egy ásóval, és hagyjam kifüstölni, majd vízzel hűtöm és kuka?Bevallom kicsit félek is tőle...ez ilyenkor nem robban, csak szúró lánggal elfüstöl ugye?
Vaaagy? Mi a javasolt eljárás ilyenkor?
Púposaksiszűz vagyok még :B :B
Köszönettel... :R

[ Szerkesztve ]

(#63503) syler123 válasza twine (#63502) üzenetére


syler123
veterán

Kösd ki ahhoz a nagy kőhöz és lőj bele légpuskával. Elég nagy akku, gondolom eltalálod. De ezt csak akkor ha a közelben nincs semmi éghető. Nekem még nem volt ilyen szitu :D

Amúgy ne hallgass rám, majd a többiek megmondják a tutit, elvileg csak le kellene meríteni nullára.

[ Szerkesztve ]

(#63504) Peaceliker válasza twine (#63502) üzenetére


Peaceliker
őstag

Kis gödröt áson, bedobod és öntesz rá sos vizet, sokat. Rövidre zárja és helló. De amúgy ha csak kerek, de nem füstölt, akkor töltőre rakod és felügyelet mellett nikkel módban 0ra meríted. Oszt annyi.

"Oh my Goa'uld!"

(#63505) Saccco


Saccco
nagyúr

Biztos, hogy Mr.Steele nem ember... :Y

Fear NO CONCRETE! Stick Cam/DVR | FPV Freestyle

Főleg itt... A fenti videó 3:35

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#63506) vandor01 válasza Saccco (#63505) üzenetére


vandor01
őstag

szeretik ezt az épuletet volt mar rola par video!
vagy csak innet nem zavarjak el oket :D :D

de azon kis pi...a nyilason atrepulni tenyleg gizdasag...
lenne akkor ha full gazon tolná mr bajusz! :DDD :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#63507) twine válasza Peaceliker (#63504) üzenetére


twine
addikt

:R

Egész napos tavaszi kertrendezes után kellően felb@szott idegállapotban odamentem egy lapáttal, kidobtam a fűre, és ketté vágtam.........
Volna,,, ha engedte volna magát... Én azt hittem ezek a kamu kínai aksik, 0 biztonsággal készülnek "papírból"...
Hát basszus végén már komédia volt, ahogy ütöttem a kerti lapát "élével", és nem sikerült "megsebezni" :Y
Hajlott, nyeklett nyaklott , de nem adta magát,, uh, végül levágtam róla a "T" csatit, jó lesz az még valamire alapon,a többi meg ment a nagy kukába...
Nem gondoltam, hogy ő fog nyerni :DDD
Légpuska van ugyan a háznál egy 5,5-es, de nincs benne tömítés, lehet azt is kirohogte volna az aksi...
Akkora energiákat, hogy vadász haverral nagy golyossal menjünk rá,,, na annyit meg már nem ért...
Esik az eső nálunk, ha éjszaka felgyullad a kuka , eloltja... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63508) Peaceliker válasza twine (#63507) üzenetére


Peaceliker
őstag

Mondjuk így hogy agyon lett ütve tuti nem dobtam volna kukába. Ha mégis kiszakad és levegőt kap akkor a volt egy kukátok... Legalább 0ra kellett volna meríteni egy izzóval vagy bármivel

"Oh my Goa'uld!"

(#63509) twine válasza Peaceliker (#63508) üzenetére


twine
addikt

:R :R
Reményeim szerint, ha nem is nullára, de eléggé ki lehetett csontozva az aksi, mert valamikor délután adtam oda a srácoknak hogy csapassák, és este volt mikor vissza hozták :DDD és kisebb nagyobb kihagyasokkal "egyfolytában" láttam az utcán, a kertben a gépet pörögni.... Sok erő nem lehetett estére abban az aksiban...

(#63510) AMDaZERG_1 válasza twine (#63507) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Ez elég rossz gondolat volt...
Még, ha a kuka nem is ég ki a szemetes autóban daráláskor még vígan kigyulladhat, és a szemetes autóban lévő egész szemét lángra kap, majd az autó is... Bocs, de ez a legnagyobb butaság, ha benne hagyod.
Ajánlott az RC hobbisok számára egy merítő egység megléte is az ilyen esetekre. Én gránitkővel csaptam szét egy beteg akkut, de szerintem, ha teheted a kukában ne hagyd!

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#63511) twine válasza AMDaZERG_1 (#63510) üzenetére


twine
addikt

Ok, kiveszem...

(#63512) tupacamaru válasza twine (#63511) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szöget neki, de csak óvatosan....

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#63513) vandor01


vandor01
őstag

ha valaki 2,5" ra keres jo kiallasu keretet runcam/foxer fogadasra kepest es nem akar 20 ejroert diatonet venni akkor most jelent meg az Alfatol 115mm-es 10ejroert 3mm.es 24gramm ! [link]

igaz a diatonnal csak 17gramm a keret :DDD

de a 95mmes 2" os is fogad RC/foxert 10 ejroert 3mm-es 14gramm! [link]

igynezki a hely a kameranak a 2" -on:

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#63514) imre0630


imre0630
újonc

Sziasztok!

A fiam osztálytársának segítek életet lehelni egy drónba.

UDI R/C U839-be keresek töltő kábelt és aksit, melynek csatlakozója számomra ismeretlen.Aliexpress-en és Bangood-on nem találtam. Tudtok segíteni, hogy hol tudnék ilyet venni esetleg kompatibiliset?

Imre

(#63515) vandor01 válasza imre0630 (#63514) üzenetére


vandor01
őstag

lehet valogatni.... egy kalappal! [link] [link] [link] [link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#63516) ezoltan válasza Saccco (#63505) üzenetére


ezoltan
tag

Hát,ha téged is sz.rrá szponzorálnának és félnivaló nélkül gyakorolhatnál akkor neked is menne előbb-utóbb. :)
Nyilván demagóg vagyok,meg valamivel ezt a státuszt is el kellett érni,de...
Valószínűleg a napokban túl sok céltalan gépamortizálós videót láttam a “nagyoktól”...

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#63517) belakiraly válasza ezoltan (#63516) üzenetére


belakiraly
tag

Na ja, főleg amikor úgy cserélgetik a ropira tört goprot, mint más a propellert.

(#63518) Markizmark válasza Saccco (#63505) üzenetére


Markizmark
addikt

Ez a sok ráncigálás már-már az idegesítő kategória, nekem.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#63519) imre0630 válasza vandor01 (#63515) üzenetére


imre0630
újonc

Köszi az infót!
E010 van itthon, sajnos se a töltője, se az aksija nem jó, mert nagyobb.

Továbbra is várok segítséget!

(#63520) Saccco válasza imre0630 (#63519) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mérd le az akkucsatlakozóban az érintkezők távolságát.
Valószínűleg 1.25mm lesz.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#63521) vandor01 válasza imre0630 (#63519) üzenetére


vandor01
őstag

akkor 1Xru!!!! cseréld le az udrc csatlakozojat olyanra mint az E010-en van azt nem kelll tobbet varialni a tovabbiakaban! egy kabel 10cent es lesz tolto aksi minden kanaáááán
vagy egy 2cm-es kabel átalakitot udrc es az E10 aksija koze.....
vagy dobd ki az udrc azt vegyel E10 meg 2db ot :DDD :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#63522) Markizmark


Markizmark
addikt

Utolért a baj, nem volt mit tenni ... berendeltem egy Jumper T12 Plus-t, 3 ágú propokat az MJX-hez és egy plusz akkut is. Pedig annyira nem akartam... :W :DDD

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#63523) imre0630 válasza vandor01 (#63521) üzenetére


imre0630
újonc

Mégis találtam az Aliexpressen. Vettem egy multitöltőt és 3 aksit.

Köszönöm a segítséget!

(#63524) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Aki R9M modult akar használni (X7 távot használtam) ne ijedjen meg, ha FLEX firmwaret rak fel az adóra és a vevőre és nem tud választani 868 és a 915MHz között a már korábban távon 2.2.3 -ra frissített FW esetében.
A megoldás, hogy OpenTX-ben a beállításokban a RadioProfile ablakban be kell jelölni a "fler9m" opciót!
Ezután a távot újra le kell frissíteni! Innentől már mindegy, hogy még nem volt frissítve a vevőn az FW felxre, vagy ez után akarod. Amíg a távon nem csináltam végig a fent írt módosítást nem engedett frekvenciát változtatni. A frekvencia változtatás helyett csak az FCC és az EU között engedett változtatni. Ezek után már mehetett a frekvencia váltás és 1W is mehet rajta telemetriával is.
Még élesben nem próbáltam, de véleményem szerint így ok a dolog.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#63525) twine


twine
addikt

Megjött a várva várt BetaFpv 716-os whoop váz
sokkal stabilabb feszesebb mint a Boldclash gyári váza...Hozza amit vártam tőle...nagy lenne az öröm, egy dolog hibádzik csak...
a Boldclash bord rögzítő csavarjainak távolsága sokkal kissebb, mint a BETAFPv vázon található furattávok... :W
MInden kva. méretet 100x átnéztem rendelés előtt, hogy a boldclash HV aksik jók lesznek e bele(amik meg valszeg holnap jönnek), stb...erre a furattávra viszont nem figyeltem... :W :B :((
Nyilván ilyenkor nem a termék árán mérgelődök, hanem a várakozási idő meg a csalódottság...amikor valamit már nagyon vár az ember, hogy "egészben" legyen, ....biztos ismeritek az érzést...
MIndegy, majd valamit kitalálok....

Veszek egy ZER0-t rá, az legalább pont méret, ugye vandor01 :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63526) vandor01


vandor01
őstag

ma is osszeraktam egyet.... varom a szezont meg a csapatast....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#63527) Markizmark válasza Markizmark (#63522) üzenetére


Markizmark
addikt

Ó bakker... Kaptam egy levelet a banggoodtól hogy nem működik az EU priority line szállítási mód. Mi pöcs lehet a bajuk? Air parcelt ajánlották, de ilyen árban már rizikós a sarc. EU priority line meg arra való h ne legyen sarc. :(

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#63528) ezoltan válasza vandor01 (#63526) üzenetére


ezoltan
tag

Poloska-invázió 😀
Úgy tudod váltogatni őket mint más az akksikat. 😀

Szép “kis” kollekció!

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#63529) Peaceliker válasza Markizmark (#63527) üzenetére


Peaceliker
őstag

tariff insurance :))

"Oh my Goa'uld!"

(#63530) Arti1 válasza Peaceliker (#63529) üzenetére


Arti1
aktív tag

Igen, a sarc ellen az véd, de az idő ellen nem... akkor is ott áll egy hónapot amíg vámolják...
Reméljük előbb-utóbb újra találnak megoldást az EU priority line-ra :)

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#63531) vandor01 válasza Arti1 (#63530) üzenetére


vandor01
őstag

de hát még mindig lehet EU prioroty line-t valasztni!
ha "atalakul" ez az okosba NL-es UK-es megoldas nem sokaig elt RIP :DDD

nem lehet valami olyan keveredett a csomiba ami nem odavalo pl Battery?

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#63532) robi1979


robi1979
aktív tag

Sziasztok!

XIAOMI FIMI X8 SE-t használ közületek valaki? Csak én látom úgy a youtube videók alapján hogy a kamera képe kékes, fátyolos és mintha túl lenne szaturálva? Vélemények a drónról?

[ Szerkesztve ]

(#63533) Markizmark válasza vandor01 (#63531) üzenetére


Markizmark
addikt

Enyémben volt akku, lehet az a baj? De akkor miért ajánlották az air parcelt? Emailben rákérdeztem mi a gond pontosabban, várom a választ.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#63534) SpydeR3412 válasza twine (#63525) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Melegragasztó mindenen segít. ;)

(#63535) vandor01 válasza Markizmark (#63533) üzenetére


vandor01
őstag

ha volt benne aku?
azt szet kellett volna a programjuknak valasztani kulon csomiba....
probáltam egyet.... kulon csomi....
akkor lehet tenyleg befosott az okos csomag? :DDD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#63536) doggie válasza robi1979 (#63532) üzenetére


doggie
aktív tag

Az nem csak előrendelhető volt és csak április környékén érkezik annak aki ezt megtette?

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#63537) Peaceliker válasza Arti1 (#63530) üzenetére


Peaceliker
őstag

Gyors postát kell mellé venni, az sokkal gyorsabb mint EU s. Illetve nekem eu s is volt már iszonyat lassú

"Oh my Goa'uld!"

(#63538) twine válasza SpydeR3412 (#63534) üzenetére


twine
addikt

:R
Az a baj, hogy nincs hová/mihez ragasztani..."első" tartó csavart betekerem, a "hátsó" lyuknál a levegőben lóg a nyák :((

Tényleg gondolkodom a ZER0-n...plusz veszek hozzá egy Boldclash távot(nincs 2000ft), és megvan a vevő is hozzá....
Kérdés, minek nekem ilyen?
Mert tetszik :B :DDD

Viszont kérdések sorrendben:?
-Milyen verziót kell válasszak a ZER0-ból? Valszeg SBUS ugye?
-Milyen verziót kell válasszak Boldclash távból? Valszeg a B03pro kell nekem ugye? ha ugyancsak "pro" távval akarom irányítani!?

És akkor most elérkeztünk az agyatlan költekezéshez :W
Van egy 4 dolláros framem amire nem jó a jelenlegi 5 dolláros board, uh. gyorsan veszünk 35 dollárért boardot, és az egyéb kiegészítőkről nem is beszéltem,,,motorok...stb...
Nagy okosság volt ez a whoop vásárlás :W :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63539) SpydeR3412 válasza twine (#63538) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Én a proppvédő külső felére szoktam.

(#63540) vandor01 válasza twine (#63538) üzenetére


vandor01
őstag

nem tanulsz gt90-es utan jött a kovetkező a whoop.... mi lesz a jovő évi project?
de ez csak egy jááátééék! élvezd és jááátsz!
minding tul nagy elvarásokkal vagsz bele aztan jon a csalodas?
Te az asszony tud errol? valoper már bent van? :) :)

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#63541) Egy-két válasza twine (#63538) üzenetére


Egy-két
tag

Ragasztó pisztoly mindig jó ;) ha a boardon lévő csavar helyénél nem tudod felfogatni, akkor nyomsz egy pöttyöt a ragasztópisztolyból a másik helyre ahol érintkezik a boarddal, ne aggódj, meg fogna tartani.
Itt egy fotó az én whoopomról, nos hát ebben 0 csavar van használva, mindent a ragasztó pisztoly fog.

[ Szerkesztve ]

(#63542) twine válasza Egy-két (#63541) üzenetére


twine
addikt

Köszönöm mindenkinek...
De épp ez a baj....hogy a board vége a levegőben lóg..sem alatta sem mellette nincs semmi amihez ragaszthato lenne...amint lesz egy kis időm vázolom képpel a helyzetet,hátha tényleg csak én vagyok fantáziátlan :B :B

(#63543) Egy-két válasza Egy-két (#63541) üzenetére


Egy-két
tag

Talán ezen jobban látszanak a ragasztásaim:

[ Szerkesztve ]

(#63544) belakiraly válasza twine (#63538) üzenetére


belakiraly
tag

Tavaly ősszel vettem két BetaFPV 65S lite-ot (Akkor 40$ volt darabja), 4-5 hónapra elég masszívan megcsappant a repülésre költött pénzmagszám. Aztán persze jött a tavasz és már ég a ház is, de nem ez a lényeg.. :D

(#63545) Szancsó


Szancsó
aktív tag

Úgy néz ki én is csatlakozom a klubhoz egy 3" -os kis zümivel, legalábbis ma meghozta a postás bácsi. Este, vagy legkésőbb hétvégén vevő forrasztgatás + beállítás, majd jöhet a próbarepülés. Illetve jöhetNE, mivel 1 dolog nem érkezett még meg: a töltő... ( Igaz, ettől még ki tudnám repülni a 4 akksit, csak utána ki tudja, mikor lennének feltöltve :) )
Nincs valakinek egy vésztartalék cucca, amit nélkülözni tudna kicsit? Ilyen Imax B3 szintű, egy akksit töltő cucc elég lenne. 3S -hez kellene Debrecen környékén, hogy érte tudjak menni - ha olcsóbb kis cucc akkor meg is venném akár, de már az enyém is országban van, csak épp március 1 óta nem moccant Pest mellől :( (Ill. láttam egy Modell&Hobby boltot, de ott gondolom ha van is, akkor aranyárban + ÁFA.)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#63546) twine válasza Egy-két (#63543) üzenetére


twine
addikt

Szép :C :C :R
Köszönöm a segítséget ;)

(#63540) vandor01:
Nem kimondottan gyanakszik...bár mostanában, hogy pár naponta jönnek a csomagok, már "szimatol"...
De ezért jó a Whoop..."apróságok" jönnek kínából, az nem lehet drága ;] :DD
Csak kezd az asztal egyre jobban tele lenni, sok kicsi sokra megy...sajnos,,,az "apróságok" is kezdenek terjeszkedni az asztalon.... Lassan el kell rakni a felét a fiókba :B

(#63547) vandor01 válasza twine (#63546) üzenetére


vandor01
őstag

occo occo occo .... csak mire összeáll az a konfiguracio ami megfelel (ez azert személy fuggo kinek mi ami megfelelo) addig ki kell probálni 2-3-4-5 variaciot azt igy a vegen a "dragasagom" lesz :DDD a legrosszab mire osszeáll már tul is lepett rajta az ember mert mááásikat akar :) azt kezdodik elolrol :DDD
itt van pl a whoop ennek is mar annyi variacioja van a 716 tol a 125mm-es 1103 1104-es notorig!!?? gyozze az ember kovetni es kiválasztani mi a számára a megfelelő??? :F :W
a sok átfedés miatt a GT90-esed ma már akar lehetne whoop is! :DDD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#63548) twine válasza vandor01 (#63547) üzenetére


twine
addikt

Tökéletesen leírtad amiben most vagyok :C

B03 szett mer'a gyerekkel játszani az e010 helyett....de akkor már legyen hozzá pót frame, motor, prop,,,rendel
-> 19KKv motor hogy f@szább legyen az érzés....rendel
-> ja hogy faszább motorhoz f@szább HV aksi is kell,,abból is egy szett meg töltő, de akkor már még egy szett 19KKV motor, ha megkotlik a gépben valamelyik....rendel...
->ja meg jaj de jó ez a BetaFPV keret mer'ezver.4 itt ott átalakítvamerevítve :B :W rendel
->ja hogy a silverhez nem kell új táv?! akkor plusz egy B03 pro board meg még egy 19KKV motor szett(hogy legyen :DDD ) meg egy ST-Link hogy akkor legyen Silver, mer'azatutiaszongyák a népek....csapassuk a silvert :DDD

-> áááb@z'meg csak kéne az a ZER0 kva jól néz ki, megaszépfröcsöntött négydolláros "ver4" BETA vázra is passzolna...meg amugy is van 19KKV motorom,,,és gyárilag silver.....meg amugy is csak 5kilencvenkilenc$ az a táv amit azonnal használhatatlanra forrasztok szanaszéjjel,,,hogy repüljön a ZER0 a Boldclash távval.....
szóval "fillérek"... :W :DDD :DDD

Kbsztt drónok meg kopterek....

ÉS akkor azt még nem is mondtam, hogy a PHantom másodszorra van kint a német központi DJI szervízben garanciában....jövő héten már pénzt kellene keresnie :W
Kezdek szemétül kilenni, de még nem írom a memoárt, mert kíváncsi vagyok mi lesz a vége.....
De egyelőre elégé "idegállapotba kerültem Maóóónika"...
Lehet ennek az egésznek a folyománya a whoop "őrület" :B :U :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63549) ezoltan válasza twine (#63548) üzenetére


ezoltan
tag

A megpróbáltatásaid kb tényleg egy véget nem érő “kibeszélősóra” emlékeztetnek. :DDD
Félre ne értsd,nem rosszindulatból mondom,sőt,engem kifejezetten szórakoztat,színesíti a topikot. :)

A kis dájtón is maga volt a kánaán kezdetben,az utolsó telemetriás fícsörig mindent akartál hogy fusson,tudjuk,mi lett a kálvária vége(már aki követi a sorozatot :DDD )..Ennek a vúp-témának meg úgy mentél neki hogy megveszed és használod,ennyi.
Ilyen ebben a hobbiban nincs,ezt el kell fogadnod.Esetleg egy Dji topikban hellyel-közzel helytáll ez az elképzelés,de itt... ;]

De tényleg no offense,én bírom ahogy lelkesedsz. :K

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#63550) twine válasza ezoltan (#63549) üzenetére


twine
addikt

Engem is szórakoztat....azért is irom....mindig kell egy bohóc a királyok közé :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.