Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46451) vandor01 válasza charlie_hu (#46450) üzenetére


vandor01
őstag

ezt azert gondold at meg 1x :DDD :DDD :DDD
2S 2x4,2V......

ilyen kabel kell hozza meg egy powerbank azt haza se kell menned tolteni!
tolhatod a terepen felteve ha az aksidon van ballancer kabel!!???
persze ha nincs akkor majd otthon.....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#46452) vandor01


vandor01
őstag

aaakciooos propellerek?? [link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#46453) Adams15


Adams15
aktív tag

Ezek az akksik phantom 3 standarhoz mennyire megbízhatóak? [link]

(#46454) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

No, gyerekek, kint az iNAV-os cikkem röpcsihez. Sok okos dolog van benne. ;)
[/L]

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#46455) twine


twine
addikt

Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy az erre a Beecore F3 alapra épített szúnyog, ilyen Racerstar 67000RPM-es motorokkal mennyire stabil a levegőben?
Napok óta nézem a videókat teszteket, de érdekelne a ti véleményetek is...

A mennyire stabilt mondjuk egy gyári mókolatlan Eachine e010 fényében értem, amit lehet ugyan trimmelgetni, de "gólyafos"....Szóval egy ilyen "gyárihoz" képest minőségibb érzetet kelt a játék repülés/irányítás közben?
Kedvet kaptam egy ilyen kis tuningszúnyog építéséhez....
De ha azt mondjátok ugyanolyan raklap "sz@r" lesz, mint egy gyári csak "gyorsabban imbolyog" :DDD ,,,akkor nem rakok ilyesmibe pénzt...(hiszen nem csak a szúnyogról van szó, de akkor már valami használható távot is kell venni,,,stb)

Irányítható a gyári e010is nincs azzal baj, csak a vágyam a minőségi érzés lenne...(persze kategorián belül, reális keretek között értem mindezt)
köszönettel
üdv

[ Szerkesztve ]

(#46456) vandor01 válasza twine (#46455) üzenetére


vandor01
őstag

haaat te tudod de ilyen kicsi szenkefesbe ennyi melot es zsetont tolni??
lehet jobb lenne vmi szenkefementest epitened??? vki linkelte pl ezt a mocit:
[link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#46457) twine válasza vandor01 (#46456) üzenetére


twine
addikt

Az a baj, hogy én sem tudom mit akarok... :B :DDD fpv-zni a kertben, meg ha megyünk melózni a Phantommal, akkor üresjáratokban ökörködni egy ilyen kulcstartóval....kb. ennyi az elképzelés...
Nem hiszem , hogy durván bele akarok csapni a versenygépek világába....
De egy ilyen F3 vezérlővel pld. a "felprogramozás" alapjait megtanulhatom....stb....

EGy-egy ilyen videó baromira meg tudja hozni a kedvem,,,és hajlamos vagyok "irreális" összegeket elkölteni, olyan cuccokra aminek végül semmi értelme, de beleszerelmesedek...

MInt pld ezek a Rakonheli alu/carbon keretek.... <3 hát lesz0p*m magam tőlük olyan kis aranyosak, és annyira "minőségiek".....
Ehhez a kis lila tuning motor....etc...etc....na jó szóval betegség, tudom, és valszeg nem a racionális döntések lesznek a mérvadóak...
Csak vettem akcióba szemüveget,,,rendeltem e010-et amii tegnap megjött, és elkapott a "tuning gépszíj", hogy a 0-ról építeni egy ilyen kis mérges zizegőt.....

Hónapok óta követem a topic minden egyes hsz.-át, de ezekkel a kis szarokkal ugye kevésbé vagy nem nagyon foglalkoztok....valszeg pont ezért mert értelmetlen....(ár/tudás arány stb...)

[ Szerkesztve ]

(#46458) Roli5


Roli5
tag

Sziasztok.

Van egy kérdésem, amiben szeretném kérni a szakik segítségét :

Volt egy JJRC H8D FPV-s drónom gyári távval és a hozzá tartozó gyári 5,8G-s fpv monitorral. Nnna, a drón örökre itthagyott, nem találtuk meg. Maradt a táv +fpv monitor.
Vettem egy XK DETECT X380 - t. Erre felkerült egy akciókamera. De ez most mellékes. Szeretném használni hozzá az fpv monitort. Az a kérdésem, ha veszek alin egy JJRC H8D kamerát külön, azzal ismét tudom használni a monitort? Illetve hülye kérdés, de hogy párosodnak ezek? Mindegyik kamera mindegyik monitorral kompatibilis?

Esetleg valami más ötlet, ami olcsó és kivitelezhető ezzel a monitorral?

Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#46459) LógaGéza válasza Teréz Atya (#46454) üzenetére


LógaGéza
addikt

Pont most kerestem valamit a blogodon, és egy-két megjegyzés, most mint egyszeri user ugrott a fejembe. Nagyon jól elrendezett a blog, a dizájn is rendben van, az olvashatósággal sincs gond, - viszont: nem ismerem a blog.hu felületét, de nem lehet megoldani, hogy csak a cikk elejéből 1-2 bekezdést jelenítsen meg? Mert itt van pl most az iNAVos cikked, ami hosszú lett, és az nem is baj, mert kell is ilyen részletesen elmondani az embereknek, de ha én pl nem azt keresem, akkor mire átgörgetem megunom az életem :D

Azért, hogy ON is legyek - X220-hoz engem is érdekelne GPS modul, a KGB cikkes Ublox 7-est, amiben van iránytű is, sehol nem találom, pedig egy failsafe RTH nagyon jól jönne nekem, főleg még a tanulófázisban.
Tud valaki ajánlani hozzá valamit?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#46460) wyattthoearp válasza Roli5 (#46458) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Én inkább kivenném az analóg képet az akciókamerából, és azt továbbítanám egy adóval. A monitoron lehet frekit állítani?

(#46461) Baku válasza charlie_hu (#46450) üzenetére


Baku
aktív tag

Ezért mondom, hogy iSDT. Kicsi, okos, praktikus, nem hamisítják, mindent tud ami kell, magas színvonalon. A tudásához és a minőségéhez képest a legjobb ár/érték arányú. Egy pillanatra sem bántam meg, hogy beinvesztáltam rá. Minden akkumat vele töltöm és kezelem. Az új drónokhoz kapott gyári töltőket ki sem csomagolom ....

(#46462) Teréz Atya válasza Roli5 (#46458) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Ha az akciókamerának van analóg kimenete, akkor rányalnék egy Eachine VTX03-at és beállítanám a kínai kütyük által használt "E range"-re. Ott már csak 8 csatornából kell eltalálni azt az egyet az adón, amire a vevőd állítva lehet. :)

@Baku - dettó. Nekem van eredeti SkyRC B6 mini is, de csak ritkán használom, mert mire azon kipötyögöm az értékeket, az iSDT-n már rég leválogattam az akkukat feszültség szerint és az első páros már töltődik.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#46463) Teréz Atya válasza LógaGéza (#46459) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Hmm, jogos, kifelejtettem a "tovább" gombot. :) Most pár cikknél beraktam, de ha lesz időm átrágom magam a többi cikken is.
Én nem próbáltam, de páran dicsérik a Beitian BN-880-at.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#46464) Baku válasza twine (#46457) üzenetére


Baku
aktív tag

".....,rendeltem e010-et amii tegnap megjött..."

".... Hónapok óta követem a topic minden egyes hsz.-át,...."

Ez nem látszik meg a döntéseden .... :(
Többször leírtuk már itt, hogy az e011 sokkal jobb. Azt kellett volna rendelned inkább ...
Azt nem kell tuningolni, mókolni, úgy jó, ahogy van.
Nagyobb, izmosabb motorok, erősebb akkumulátorral.
AIO kamera rá, viszi, mint a vöcsök, és nem szenved vele....

[ Szerkesztve ]

(#46465) twine válasza Baku (#46464) üzenetére


twine
addikt

Félre értesz...
Az e010-et azért rendeltem, mert akciós volt.... :B
(még mielőtt bármiféle FPV eszembe jutott volna,,,aztán aznap este, vettem észre a droidra akasztható antennát ugyancsak akcióban,, amit megrendeltem, de végül rendeltem egy EV800 szemüveget is... :DDD szóval így indult el szépen lassan ez az egész FPV vezérhangya a fejemben... )
Nem azt szeretném tuningolni, hanem a 0-ról építeni, egy vadabbat ;)
Felizgatnak azok a 69000RPM-es motorok ;] :DDD

Bevallom, valóban fél aggyal olvasom a topicot, mert a prioritás nálam a Phantom, igy a Blheli, meg Inav,, meg a tkm tudja milyen vezérlők nem ragadnak meg, csak átfutom az ilyen beszélgetéseket,és félinfók maradnak meg, mert érdekel is meg nem is... :B

[ Szerkesztve ]

(#46466) Roli5 válasza wyattthoearp (#46460) üzenetére


Roli5
tag

.. és Teréz Atya, köszönöm szépen a válaszotok.
Apa, kezdődik...
Mit jelent az analóg kimenet? Mini hdmi kimenet van, azt hiszem. Az jó nekem? S ha igen, azt mivel hozom össze azzal az adóval?
Illetve ha veszek egy ugyanolyan kopterre való adós kamerát, az nem jó?
Hogy, tudom megnézni a monitort, hogy változtatható - e a csatorna? Illetve hogy valtoztatom?
Sok hüle kérdés, de még nem értem ezt a témát.

(#46467) popi1987 válasza vandor01 (#46452) üzenetére


popi1987
csendes tag

köszi a tippet! :DD

( ezeket a jó akciókat hogy találod? van valami módszered vagy tök véletlenül botlasz bele? ) :R

(#46468) vandor01 válasza popi1987 (#46467) üzenetére


vandor01
őstag

veletlen.... gyorsan vettem is 3csomit :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#46469) cd334 válasza Teréz Atya (#46463) üzenetére


cd334
tag

Épp úton van felém egy BN-880 BG-ről, a csupaszárnyba lesz majd.

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#46470) wyattthoearp válasza Roli5 (#46466) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

A hdmi az nem jó neked, az pont digitális jel lesz. Álatlában usb porton keresztül lehet az analóg jelhez hozzájutni, egy sárga és egy fekete vezeték lesz, de kell hozzá kamerához illeszkedő kábel.
Az a két vezeték belemegy az adóba, ott beállítod azt a frekit amelyiken vesz a monitorod és kész. Ez a legolcsóbb megoldás. Ráadásul pont azt látod amit a sportkamera, ez egy külön kameránál nem lenne így.

(#46471) charlie_hu válasza vandor01 (#46451) üzenetére


charlie_hu
aktív tag

És elárulnád, hogy az USB-n, hogy jön ki 5V-nál több?

Tárhely, domain, webszolgáltatások - https://www.awh.hu

(#46472) Teréz Atya válasza charlie_hu (#46471) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Magic!!! :D

De lehet, hogy egy step-up converter. :P

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#46473) kriszbon válasza charlie_hu (#46471) üzenetére


kriszbon
őstag

Már elárulta hogy 2x4,2V az akku. :D

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#46474) AMDaZERG_1 válasza david335 (#46441) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

NEO-M8N PixHawk

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#46475) LógaGéza válasza Teréz Atya (#46463) üzenetére


LógaGéza
addikt

Köszi, megrendelve :R

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#46476) Roli5 válasza wyattthoearp (#46470) üzenetére


Roli5
tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
Még egy kérdés : noname a kamera. Van mini hdmi és micro usb portja. Mennyi az esélyem, hogy az a jel ki is jön onnan, ami kell a kábelnek?
Alin 3-4 dollár között van ilyen kábel, illetve Teréz Atya által említett adó 11 USD körül.

(#46477) varadigabor válasza Teréz Atya (#46454) üzenetére


varadigabor
senior tag

Király :D Szerintem ezeket még el kell olvasnom vagy 6x mire minden tiszta lesz :D S800-ról lesz cikk ?:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#46478) _X10Dead_ válasza Roli5 (#46476) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Kb. semmi.
Az SJ4000 és ennek a rebrandelt (XK, Turnigy) változatai tudják, az átlag fosok nem.

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#46479) capafog23 válasza Adams15 (#46453) üzenetére


capafog23
őstag

Most vettem ilyen aksit 1 hónapja kb.
Ugyanúgy működik vele minden, viszont érzésre 1-2 perccel kevesebbet bír. Nem mértem le.

Szerintem megéri az árát.

(#46480) Adams15 válasza capafog23 (#46479) üzenetére


Adams15
aktív tag

Köszönöm a választ, az az 1-2 perc bőven belefér, úgy hogy ennyivel olcsóbb.

(#46481) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

Csaxólok, hogy GB-n megint akciós a Spark és az LS-800D, ami az EV800D átmatricázva 54 fakin dolcsi! FB falamon a kupon kódok

@LógaGéza - nincs mit. ;)

@varadigabor - nyugi, amikor már a második gépet rakod össze iNAV-ban, rájössz, h alig bonyolultabb a Betaflightnál.
S800-ról lesz cikk, de még csak félig kész a masina. Most 9 szájbavert napot dolgozok egyhuzamban a kollégám miatt. :(

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#46482) Teréz Atya válasza Teréz Atya (#46481) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Na, LS-800D-t nem érdemes megvenni, utánaolvastam, RCG-re is megírtam.
Ha valakit rádumáltam volna, attól bocsánatot kérek, nem gondoltam volna, hogy van pofájuk kicserélni a displayt a Gearbest verzióban. :W

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#46483) david335 válasza AMDaZERG_1 (#46474) üzenetére


david335
tag

köszi:) ha jól értelmezem akkor tartalmaz magnetométert is?:)

(#46484) FingR86 válasza Teréz Atya (#46482) üzenetére


FingR86
őstag

na akkor csak beigazolódott a félelmen, amit már korábban is írtam itt.
pedig van "Quadcopter 101" és "Tigger's RC Reviews"-nek is tesztje ezekkel a szemcsikkel, megsem említi egyikük sem ezt a hibát. Más videókban, sztem amit direkt GB-nek cimeznek, ott pedig elég szépen lehúzzák és mutatják is hogy mennyire látszik a dolog.

(#46485) Teréz Atya válasza FingR86 (#46484) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Sajna az is lehet h Q101 és a másik fószernek preparált szemcsit küldtek. Sebydocky JJRC X1-ének sem vol yaw lag-je, de sok embernek meg igen.
A másik dolog az, h RCG-n is okoskodtak a polarizációsól meg a f*om tudja milyen hülyeségről, de egyik sem vette észre, hogy ez egy hót sima TN-film LCD, amit történetesen vertikálisan kéne nézni, nem horizontálisan. Tehát egy függőlegesnek szánt TN-film LCD-t építettek be vízszintesen, ezért az egyik szemnek sötétebb kép jutott mint a másiknak. Ezen nincs mit javítani, ezen csak az LCD csere segít.
Amúgy eléggé vicces, hogy az iSDT a töltőibe IPS kijelzőt rak!!! Azt nézheted oldalról, alig sötétedik vagy világosodik. Röhögtem is rajta egyrendeset az SC-608 tesztemben.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#46486) Peaceliker válasza Teréz Atya (#46482) üzenetére


Peaceliker
őstag

Most csúnyán hangzik, de örülök neki, hogy kiderült hogy kaki, mert kezdtem kiborulni, hogy rossz döntés volt nemrég megvenni ev800 at amikor most okosabb van ugyan annyiba. :)

"Oh my Goa'uld!"

(#46487) Teréz Atya válasza Teréz Atya (#46485) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Meg 3. - Quadcopter 101-nek küldhetsz akár egy ceruzára ragasztott, használt WC papírt, annak is úgy fog örülni, mint egy ötéves a csokinak.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#46488) ezoltan válasza Teréz Atya (#46482) üzenetére


ezoltan
tag

Ettől függetlenül az EV800D változat ajánlott,csak az LS verzió felejtős?

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#46489) Teréz Atya válasza ezoltan (#46488) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Akit ismerek az az Eachine EV800 / EV800D-t szereti, így csak a GB féle LS-800D felejtős.
Feltéve ha nem vagy távollátó, mert nem változtatható a fókusz!

Megvan miért LS-800D - LóSzar :D
Ez lényegében inverz VR D2 - abban minden szar, kivéve a display-t. :D

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#46490) FingR86


FingR86
őstag

nekem még mindig az a kérdésem, hogy...
oké a palikám nézi full oldalról, oké hogy torzulnak a színek.
de ha a szemcsi rajtad van, pontosan a szemed előtt...ne tudsz akkora betekintési szöget produkálni.
max ha jobb szemeddel a kijelző legbaloldalibb pontját nézed akkor vehetsz észre vmit. de gondolom ezt is befolyásolja a szemed előtti lencse.
de én úgy gondolom h mind2 szemeddel közel egyenesen nézel. vagy tévedek?

LS - 800D FPV goggles defective display screen GearBest.com

(#46491) FingR86


FingR86
őstag

MJX B3 Bugs 3 quadcopter - RTF
Ár: 76.99$
Kupon: BUGSGB (200 db, 22:00-tól)

[link]

(#46492) syler123 válasza FingR86 (#46490) üzenetére


syler123
veterán

Szerintem a "lencse" miatt amikor rajtad van és pl a feszültséget nézed a jobb alsó sarokban akkor már simán zavaró lehet, vagy bármilyen oldalsó OSD infót. A videó alapján nem kell nagyon oldalról nézni hogy sötétedjen.
Nekem a banggood-os változat van, ott nincs ilyen gond, elégedett vagyok vele.

(#46493) freezer922


freezer922
aktív tag

Fene, ahogy nézem jókat írnak az eachine ev100ról :D Be kellett volna rendelni amikor csak 99$ volt és még az első özön jött. Most már 150$ és másfél hónap múlva küldik :D

Na ha otg-s vr boxos telefonos fpv után bejön a dolog lehet inkább majd black friday idején (nem tudom ez jó-e erre :D ) benevezek egy komolyabb dologra...ha bejön.

(#46494) kriszbon válasza FingR86 (#46490) üzenetére


kriszbon
őstag

Pontosan, egyáltalán nem értem ezt a hisztit a kijelző körül.
Na mert az életben nem fogja megtapasztalni azt amin nyavalyognak páran ha felteszi a szemüveget.
Akkor látható esetlegesen ha kijelzőnek használja, ha meg ez probléma valakinek akkor nem ilyen árkategóriában kell keresgélnie, és kész.
Sokan jó dolgukban nem tudják már mibe kössenek bele, mert ugye egy "zacskó cukor áráért" az a piszkos gyártó nem rakott bele mondjuk Super Amoled kijelzőt vagy hasonlót. :( :U

(#46492) syler123: szerintem meg nem így van, a hiszti azért indulhatott mert a levett kijelzőt nézegette sok jómadár.
Lehet a Laptopjának nincs olyan betekintési szöge mint annak a kijelzőnek(láttam pár kutya kijelzőt azoknál is). :D

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#46495) FingR86


FingR86
őstag

FLASH SALE
iSDT Q6 Plus 300W 14A Mini Pocket Balance Charger 43.99$
BG-on most 59.99$

(#46496) Teréz Atya válasza kriszbon (#46494) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Fordíts el egy gagyibb TN-filmes kijelződ kilencven fokkal és bámulj bele 5 centiről. Egyik szemednél el fog sötétedni. Ennyike.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#46497) stefi81 válasza Teréz Atya (#46482) üzenetére


stefi81
tag

Szerintem sok ilyen dolog van hogy egy jó bevált terméket lehamisítanak hasonló vagy ugyanazon a néven de lényegesen olcsóbban. Ilyenkor érdemes utánanézni a dolgoknak, hogy tudja az egyik oldal fele annyiba adni a majdnem ugyan azt a terméket mikor pl. ugyan azt a 64gb-s sd kártyát már csak 0.10dolcsival ajd olcsóbban...

(#46498) kriszbon válasza Teréz Atya (#46496) üzenetére


kriszbon
őstag

Nem tudom megtenni mert nincs olyanom külön hogy ki tudjam próbálni. :D
De ha azt mondjátok hogy pocsék akkor legyen úgy, bár ilyen videókból sajnos nekem nem jön át az ilyesmi hogy akkora katasztrófa lenne. :F

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#46499) Teréz Atya válasza kriszbon (#46498) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Az egyik első céges okostelóm volt ilyen Orange saját márkás, a valóságban a ZTE által gyártott borzalom. Vízszintesen nem lehett rajta megnézni egy YT videót, mert pár perc után megfájdult a fejem. Meg a YT is szaggatott. De még az Engri börcc is! :)
Ezután LG G3-ra váltani maga volt a megváltás. :D

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#46500) david335 válasza Teréz Atya (#46499) üzenetére


david335
tag

Nekem is az van:) Lineage 14.1-es android verziót ajánlok mellé:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.