Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50145) Cr00py válasza cigam (#50144) üzenetére


Cr00py
senior tag

Alapértelmezetten 6000-n van.
A frekvencia 121500 MHz
Moduláció 256QAM

Ez a DunaHD csatorna egész pontosan.

Auto hangolásnál erre az értékra állítja be ( mivel gondolom itt kellene ,hogy legyen ) - itt is volt. A műsorújságot betölti, de hang/kép nincs , csak egy LG logó, illetve alatta " Csak adat " felirat található.

Korábban még ment, semmi nem változott.. sem a kábelek, sem a csatlakozók. Az van, ami korábban is, mikor még működött. 2 tv van ( egész pontosan 3, de a harmadikba nincs koax dugva, mivel azt a géphez/ appletv-hez használom csak. )

Mint írtam, nem igazán nézek tv-t, illetve ha mégis, akkor leginkább sportcsatornákat nézek.

A foci miatt most a Duna-n adják az F1-t, ezért tűnt fel, hogy valamiért nem jön be a DunaHD, csak a sima Duna.. annak a minősége pedig elég gyatra.. mondhatni " sz*r "

Egy ujrahangolást nyomtam, mikor észleltem ,hogy nem jön be ( sőt.. több HD csatorna is ilyen ) illetve kézzel egyesével végigpróbáltam a DunaHD esetében - 120000 -től egészen 123000-ig ..de hiába.

Persze a digi weboldalán megnéztem, s elméletben 1215000-n kellene, hogy bejöjjön..viszont gondoltam hátha.

Különösebben nem foglalkoztat, hisz az említett csatornákat nem nézem egyáltalán.. a mostani az kivételes eset.

Ha erre járnak a digis szerelők, majd rákérdezek.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.