Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96801) mikromanus válasza MegalodonS (#96799) üzenetére


mikromanus
veterán

A wizardos szándékosan, vagy "Bugos" volta miatt erős lehet. 1-2 topicot láttam a témában, hogy nagyon erős, csak lusta voltam átolvasni. :DDD
A hidrák is procolják azt hiszem a manald heal ring effectet, meg az archon lejárta után is megmarad a buff emellé egy darabig. Mintha ezek nélkül nem lett volna elég elszabott az archonosdi... Aztán fene se tudja. Lehet lesznek jobbak. Valamiért a rimeheart-ra épólő buildek sehol sincsenek, pedig a jobb proc rate mellett lehet az is nagyon erős lesz most. Persze ami fagyott az nem mozog és nem tömörül tömegbe, így lehet emiatt lassabb is...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#96802) Edge válasza MegalodonS (#96799) üzenetére


Edge
veterán

Szóló pushra a wiz lesz a legerősebb megint. Sztem 4pben speedre jó lesz úgy gr105ig felette már a procc hiánya miatt a dh ki fogja szorítani a wd mellől, ptr alapján.
Sokkal többen fognak wizardot indítani mert könnyebb vele gamelni mint a dhval, mivel nem olyan papír.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#96803) MegalodonS válasza DjDanee87 (#96800) üzenetére


MegalodonS
őstag

A DH Maruder,jo dontes,mert a legyorsabban tudsz t13-at farmolni.Meg a szolo gr70 is gyorsan elerheto vele,gyorsabban mint mas kasztokkalEn a gr70-t probaltam vele es nagyon eros.Az Shadow-t meg nem probaltam,kellene egy jo quiver ami meg nem esett.Kivancsi leszek a mi lesz a metaban Shadow dh vagy a Monk

(#96801) mikromanus

Igen a wizz uber,ezt en is tapasztalom mentunk egy P1050 wizzel,gr94-et ami ugy regebben majdnem lehetetlen volt!!A wizz sima t13 riftben majdnem kovethetetlen,tegnap 3 Hydra wizzel es en kb csak kapirgaltam,mert meg a mobhoz sem tudtam erni, ugy olvadtak.

(#96802) Edge

Igen egy nagyon nagy erosseguk Speed GR,zMonk + 3 wizz az verhetetlen,volt szerencsem menni veluk :D Mondjuk kivancsi lennek mit tud 3 DH :F
En meg soha nem indittotam wizzt szezonban,tudom kicsit op lett a kaszt :) A kerdes a korai wizz milyen eros lehet,van olyan eros mint a DH vagy a zuni wd?

[ Szerkesztve ]

(#96804) Edge válasza MegalodonS (#96803) üzenetére


Edge
veterán

t13 speed képes a wizard (értsd 3-4min) full nonanci gearben tal/vyr/ingeom/manald-al, ez tapasztalat.

más:
vki az anyukáját emlegette panci kép postkor, háát én biztos nem a sajátomat emlegettem mikor kiesett végre az első pancim:

:W :o :O :U :C

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#96805) MegalodonS válasza Edge (#96804) üzenetére


MegalodonS
őstag

Az durva lehet hogy wizz ilyen gearben ilyen eros, akkor most mar azt sem tudom, mivel kezdjem a szezont, ezt a dillemat :F ;)

GZ a csoda drophoz :Y :C gondolom nagy szukseged volt ra :)

Uj Hibrid zooo build Diablo 3 Zunimassa Garg/CoE Solo Greater Rif(90)ting 2.5.0

Build

[ Szerkesztve ]

(#96806) Outblast válasza MegalodonS (#96805) üzenetére


Outblast
tag

Épp most akartam linkelni én is a Zunni buildet, de látom megelőztél.

Valaki próbálta már hogy milyen? sajna én régen betörtem a zunit így most nem tudom kipróbálni :/
Nagyon gondolkodom, hogy köv szezonban mivel kezdjek. Eddig monk és WD között megy a dilemma.
S9-ben WW barbi volt GR80 ment csak le, de nekem már ez is nagy dolog volt főleg hogy nem sokat toltam kb P820 körül hagytam abba.

(#96807) rumkola


rumkola
veterán

Megadta! :D

(#96808) Gorneck válasza MegalodonS (#96805) üzenetére


Gorneck
titán

Má megint csak a Sacred... :( Meg a köcsög Petek...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#96809) MegalodonS válasza Outblast (#96806) üzenetére


MegalodonS
őstag

En probaltam egy jo riftben meg van,de azert 2k para az azert szamit!!

(#96808) Gorneck

Igen minden wd buildhez ,ugyan az fegyo,most tenyleg nagyon teszkos lett :D

Huztak a Zunin,mondjuk kezdo buildnek nem rossz,a HT valamiert bugos ma tobbszor eszrevettem hogy lealnak a gargok es nem utnek :(

A Jade set es a Lon Barber, ugy latszik senkit sem erdekel.Tehat marad a Bat!

(#96807) rumkola

Gz :)Idoben vegeztel :D

[ Szerkesztve ]

(#96810) noblem1983 válasza MegalodonS (#96805) üzenetére


noblem1983
senior tag

Jónak tűnik első ránézésre.Így van még egy alternatíva aki WD-t akar építeni

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#96811) DaveHutt válasza Edge (#96804) üzenetére


DaveHutt
őstag

Erre egy Helltooth WD, UE DH is képes, ami betegebb azok a speed GR70-80-ak.

(#96812) proci985 válasza Outblast (#96806) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

elsore nem tunik jonak. otvozi a firebat es a helltooth wd hatranyait.

gr70et probaltam 12k inttel, egyreszt iszonyatosan papir (firebat wd viszonylatban is), masreszt lassan mozgatja a dam szempontbol kozponti gargakat. oke, WDvel nekem annyira nincs tapasztalatom, de ha elsore egy GR70et nem hoz le lazan egy (nem teljesen ismeretlen es nem iszonyatosan bonyolult*) build az azert eleg sokat elmond.

*bonyolult: lgt archon. iszonyatosan bonyolult a DH LoN shimizu varians

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#96813) reelc


reelc
veterán

Úgy érzem elértem a Shadow DH-m határait. Nem optimális a cucc, nem tekertem maxra a statokat. Évekig gyűlt ez is, ebből a szetből sem törtem be a jobb darabokat, hiába volt gyenge a szet. A következő patchnél gondolom a Natalyával csinálnak valamit, az lenne soron, régen buffolták. :)

GR85 2 pylonnal és nagy szerencsével picivel több, mint 12 perc alatt ment le.
A GR86 bukó jelenleg, de durván. Gondolom menne, ha augmentálnám a cuccom, kb. 70-es köveket tudnék betenni. Nem vagyok biztos benne, hogy +1 esetleg +2 GR ér ennyit. A jövő héten kerítek suppot, megnézem úgy mit tudok kihozni belőle. Amúgy a sebzésemet érzem gyengének, a 86-on egyszer haltam.
Ezzel elégedett vagyok, eddig a GR81-et nem tudtam lehozni fire UEvel, sem Marával. A gránátozás nem jött be egyik szettel sem.
Furcsa a Shadow stílusa, de sokkal könnyebben ment nekem, mint az UE-s 80-as. Utóbbinál eléggé haltam ezen a szinten, a Shadowval nem csak hamarabb hoztam le, de halál nélkül.

A fentebbi top buildes videóhoz annyit szólnék hozzá, hogy szerintem sokat számít kinek milyen stílus jön be.
Hiába erősebb a Wiz és a monk, ha nem jön be a stílusuk, nem igazán tudtam normális GR-t menni velük. Patch előtt a Wizzel GR73 ment pár nap gyakorlás után úgy, hogy igazából nem nagyon foglalkoztam még wizzel. Ahogy kijöttem archonból szinte biztos hogy haltam. PTRen hydrával ha jól emlékszem 76 körül volt, kevesebb halállal. Hydra + Black Hole segítségével jobban távol tartottam az ellent, mint a Tornadoval.

Ami a monkot illeti GR76 a csúcsom vele, és az is Ulianával, amit régen buffoltak. Az erősebbekkel kevesebb ment le. Monkot is akkor használtam először, amikor egy korábbi patchben buffolták az Ulianát. Végigpróbáltam úgy 2 hete a monk buildeket, és még mindig az Uliana tetszik GR-re.

Péntekig még van időm próbálgatni a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#96814) lafaty80 válasza MegalodonS (#96803) üzenetére


lafaty80
őstag

Minap volt szerencsém 3 másik dh mellé szegődnöm. Jó kis csapat lett. Látványra pedig nekem orgia ahogy haladtunk. :)
Tegnap viszont 3 olyan join-om is volt ahol én voltam a "legkisebb" a 71x-es parámmal, de egy gr65-öt sem tudtunk lehozni. Mindegyik esetben az első 1perc utan kiléptek a játékból. Nem is értettem miért... és mindegyik 1000+ kari volt és haltak :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#96815) DjDanee87 válasza reelc (#96813) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én is pont így voltam Wizarddal. Hiába erős nem feküdt vele a játékstílus, marad a DH/monk :)

(#96816) need


need
addikt

sziasztok..

egy egyszerű kérdés...

argumentálni akarok és a vitalitást akarom feljebb vinni melyik drágakő kell hozzá..?!

na mert egyszer benéztem és rossz követ raktam be és egy kis ideig a szerveren én voltam a legokosabb barbár.. ;] ;] ;] nem akarok így járni..

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#96817) noblem1983 válasza need (#96816) üzenetére


noblem1983
senior tag

Tegyél bele Strength-et inkább. A cipőn meg ne legyen az a skill ha nem is használod inkább life regen v movement speed. Esetleg egy másik kesztyű és bracer amin van vitality segítene. Gondolom a seasonos barbárra gondoltál. A lila kő lenne amúgy de vit-et nem nagyon szoktak augmentálni esetleg a supportok

[ Szerkesztve ]

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#96818) lafaty80


lafaty80
őstag

Ha kockában reforge-olok egy anci targyat, akkor a sárga tulajdonsága marad vagy minden változhat?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#96819) sandor906 válasza lafaty80 (#96818) üzenetére


sandor906
tag

Minden, még az anci is elmúlik róla......

GhostDragon#24437

(#96820) maladyce


maladyce
újonc

[ Szerkesztve ]

(#96821) 42861 válasza maladyce (#96820) üzenetére


42861
senior tag

A harangos Monkról tudsz geart linkelni?

(#96822) reelc válasza maladyce (#96820) üzenetére


reelc
veterán

Köszi a videót, a nevedből ítélve te készítetted.

Van 1-2 észrevételem:
- Informatívabb lenne, ha kiírtad volna a leírásba, hogy az 1742 Paragonból mennyi van szétosztva?
- A címe megtévesztő, mert a T13 és a GR60 közel sem azonos. A nehézsége elvileg az, viszont T szinten veszel fel dropot, futhatsz bele goblinba stb. - ezek a végeredményt befolyásoló tényezők lehetnek.
- Illetve eltérő geart igényelnek a T és GR szintek. Nincs link a buildekről a leírásban.
- 2 class kimaradt.

(#96821) 42861: A monk valószínűleg ez.

[ Szerkesztve ]

(#96823) malacka87


malacka87
senior tag

Zunimassa build Próbáltátok már ezt? Nem is olyan rossz igaz 1100paragonom van. Seasonban pont ez a sett jön.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#96824) shotika válasza malacka87 (#96823) üzenetére


shotika
őstag

Most tesztelgettem, nekem jobban tetszik, mint a HT garga, bár lehet, csak az újdonság teszi:D Amit még talán érdemes kipróbálni az új zunival, az a köpis.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#96825) HellGreg


HellGreg
őstag

Az hogy lehetséges, hogy egy demon hunter egyszerre tud vinni daggert + crossbowt? Van erre valami képesség?
Leaderbord Europe Solo Demon Hunter (valami orosz figura) - meg lehet nézni, az első helyezett. :Y

(#96826) reelc


reelc
veterán

Egy kis tapasztalat a Shadow Impalével kapcsolatban, ha érdekel valakit. :)

Szólóban 85-nél járok. Ha begemezném átlag 70-es kövekkel, talán menne a 86-87 szerencsés pályákon. 87-tel talán pár másodpercre még a Top1000-be is bekerülnék. :) Nemrég még 85 volt az alja az LBnek.
Persze egy komolyabb Paragonos augmentált UE gránátos vagy Mara gránátos jóval erősebb értő kezekben, de ennek tetszik a játék stílusa, és tényleg nem rossz.

Kipróbáltam kollegával a 2 Shadow milyen együtt. Lement a 84-es, majd kerítettünk egy supp monkot, akivel GR87-ig jutottunk a jelenlegi cuccainkkal (a másik Shadownak még rosszabb cuccai voltak, mint nekem). A GR88 még benne van.
Elég masszív a Shadow DH, GR84-en nem haltunk.

Az eredeti tervem az volt, hogy ha indulok szezonban, akkor elsőnek egy monkot csinálok, amiből hamar egy supp lesz, de most ez így kicsit elbizonytalanít :) hogy DHval is lehet 85+ GR-t menni, ha nem ragaszkodik a party a metához.

(#96825) kgergely23: megnéztem. Az a crossbow egykezes, így a dagger mehet a másikba. Érdekes Natalya.
Annyi Paragonnal és olyan szintű augmentálással kb. bármi működhet. :)

[ Szerkesztve ]

(#96827) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Több mint fél év kihagyás után tegnap töltöttem le megint a játékot. Valamit csináltak a motorháztető alatt, mert még megküldve az MSAA-val is, ennyire jól még sosem futott. Élvezet a játék. :)

Közben néztem, hogy pont most érkezett patch is. Wizarddal mostanában mit érdemes használni? Még mindig az ősrégi rasha full, 2 firebird, woh build van a karakteren. Van valami szebb / jobb / újabb / optimálisabb?

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#96828) Reinhardt válasza HellGreg (#96825) üzenetére


Reinhardt
őstag

Beteszed a tort, masikat uresen hagyod, aztan elmesz meghalni, meghalni, meghalni, amig pirosra nem torik. Akkor beteszed a hand crossbow-t es javitas.
Hamarosan torlik onnan sztem.

(#96829) DaveHutt válasza nonsen5e (#96827) üzenetére


DaveHutt
őstag

Firebird Archon megvan, köszöni szépen, GR100-at el lehet vele csípni. Explosive Blast szintéb működik TXI-TXII-ig.
Az új király viszont a Lightning Archon Manald Heallel, ez a top jelenleg összes karakter között: http://www.icy-veins.com/d3/wizard-manald-archon-hydra-build-patch-2-5-season-10

[ Szerkesztve ]

(#96830) Dadan01 válasza maladyce (#96820) üzenetére


Dadan01
senior tag

Ahogy már írta más is , nem teljesen jó az összehasonlítás, viszont legalább hiányos. Monkból a sunwuko ltk és a lon ltk is utcahosszal veri ezt a harangost, DH-t kihagyni ebben a szezonban vicc. Clickbait, benyaltuk.

(#96831) lafaty80 válasza reelc (#96826) üzenetére


lafaty80
őstag

Dobnál egy linket a dh shadow karidról?
Ezzel próbálkozom, de a neten található build-ek többségével ne mtudok játszani, sajáttal próbálkozom, de tegnap úgy voltam, hogy 1-2 dolgot cseréltem, azátn 10. halál után kiléptem, mert csak felb.sztam magam.
Majd ma átnézem mit sikerült elcsesznem.

Kérdés, kockában lévő gyűrű használat és tényleges gyűrű használat között an érdemi különbség? Értem ezlatt hogy van A és B gyűrű, neten mindnenhol A-t teszik kockába és B-t a kézre, ha megfordítom az jelent különbséget, ha minden más tulajdonságuk ugyanaz lenne?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#96832) DjDanee87 válasza lafaty80 (#96831) üzenetére


DjDanee87
addikt

Különbséget nem jelent, csak két dologra kell odafigyelni. Egyrészt arra, hogy a kocka a maximum legendary képességgel működik. Tehát egy Convention of Elements gyűrű a kockában 200% damaget ad, ha rajtad van akkor pedig 150-200% amennyivel rollolt az adott darab.

Másik döntő tényező, hogy a kockában kiválasztott gyűrűnek a statjai nem játszanak, míg a rajtad lévőn számítanak a statok. Pl Ring of royal grandeur attack speed és life on hit-el esik fixen, ami a legtöbb buildhez nem ideális, tehát amelyik használja, a legtöbb esetben kockában, mert igazán jó statos RORG nem létezik.

(#96833) MegalodonS válasza nonsen5e (#96827) üzenetére


MegalodonS
őstag

Itt megtalalod az uj S10 buildeket

Patch 2,5 összefoglaló videok, buildek

(#96831) lafaty80

Nekem sincs meg az elusive ring,de a kockaban benne van ezert igy probaltam,eleg eros de a build igy nem tokeletes.

Reelc ezt a buildet hasznalja video

---------------------------------------------------------------------------------------------------

2.5 Hammerdin Crusader (T13 Speedfarm/GR90+ Solo) - Best S10 Build

[ Szerkesztve ]

(#96834) attilam


attilam
őstag

Sziasztok. Lenne egy kérdésem a TalVyr hozzáértőkhöz mert valami nem tiszta nekem. Azt olvasom hogy mielőtt Archon formába megyünk stackeljük fel a Tal damage-t. Mondjuk 3-ra min. mert mondjuk a Combustion Archon átalakuláskor lehet meg a negyedik. Azt nem értem hogy ez miért fontos, mert hamar el is tűnik ez az előny. Vagy Archon formában végig megmarad?

(#96835) kökény


kökény
aktív tag

Én is kipróbáltam már az új peccset, DMO wizz: olyan, mint volt, megkarcolhatatlan, de lassú, GR80 körül nekem elfogy a dmg, de még ott is csak karcolgatják, nagyon szeretek vele játszani épp azért mert atomstabil, de kék még egy kis dmg rá, még a patch előtti builddel tolom, ha van valami, ami kicsit dobna a dmg-jén jöhetne!Shadow DH s tetszik, ki fogom próbálni.HT WD maradt ugyanaz, de a Gargák még hülyébbek, mint voltak :D Köbö ennyi, nem nagy durranás ez a peccs sem :( Nekro még talán lehel életet ebbe a gameba...

(#96836) mikromanus válasza kökény (#96835) üzenetére


mikromanus
veterán

"melee" (spectral) wizardot tesztelgettem DMO-val. Az alap itemek összejöttek végre. Nagyon durva terminátor. Tyúkszaros-fos itemekben mindent bedarál 1-2 ütésből. Lehet bekóstolom a seasonban. Bár kell hozzá pár ritka item is (spectralos wand, meg manald. Bár utóbbi lehet nem fontos eleinte, mert így is elhullik minden azonnal a buborékban T10-12-n), de a set adott S10-ben, azzal meg simán összejön a kifarmolósdi. Viszont tényleg picit lassabb mint a gyorsfarmolósabb buildek. Használsz manald ringet? (gondolom igen. Elég "alap" az a 140x-es sebzés választás)

Alap itemek, anci fegyver, Gr 40-50-es gemek. GR55-ik laza. Tovább még nem mentem. 10-15k int még lehet a builden meg sok-sok sebzés kavicsokon is. Azért a 3-4 attack/sec odab@sz. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#96837) proci985 válasza reelc (#96826) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja neztem tegnap h pusholtal.

GR87 egyebkent nem rossz, M6al en GR84ig mentem szezonban, damja jo viszont iszonyatosan papir (NSben ahol joval magasabbak a p szintek ez kevesbe necces)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#96838) mikromanus


mikromanus
veterán

Hm... Az ancient source/offhandek sebzése hibásan jelenik meg a bnet profilon? Csak mert többre emlékeztem .

A goblinos shrine mókás dolog. A speckó pályák is nagyon szépen jutalmaznak. A szivárvány túloldala eléggé elszabott. Ha lecsap egy rainbow goblint, akkor veszett sokat tudsz spórolni időben a fejlesztéseken. Minden felhőcske 5 Imperial gemet dob. 2-5 deaths breath, iszonyat sok legendary és set és anyag. Mindez tereptárgyakból. A szörnyek elég szegényes dropot adnak ehhez viszonyítva... Persze egy goblin szint riftben is nagyot dobhat. Csak győzd elkapdosni a sok zsákost! :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#96839) DaveHutt válasza attilam (#96834) üzenetére


DaveHutt
őstag

Abban a 8 másodpercben, amíg rajtad van a négy Tal Rasha stack, sebzed a legtöbbet, ilyenkor kapsz +3400% damage-et. Illdomos ezt bosspackra tartogatni.

(#96840) Edge válasza DaveHutt (#96839) üzenetére


Edge
veterán

az 3k inkább.

amúgy meg a 8 sec után is a fő tevékenység archonban lőni amit érsz aztán amikor mh beproccol hullik minden.

mikro: lehet az gyors is, aether walker a kockában pl.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#96841) mikromanus válasza Edge (#96840) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Ha van jó Fragment of Destiny, vagy aether Walker kézbe, akkor jó lehet. Én mindenesetre eddig kukacot építettem slow time-okból. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#96842) kökény válasza mikromanus (#96836) üzenetére


kökény
aktív tag

Nem-nem, még manald ring sincs, ez a régi, Quinn féle build, még a Unstable Scepter fegyóval, Triumvirate offhand,Orb of infinity, Aquilla és Halo of Arlyse gyűrű a kockában...ezért kérdeztem, ha van ettől nagyobb sebzésű megoldás, toljad, kipróbálom, mondjuk manald ring nincsen ládikóban, de még a kockában sem, régen toltam már wizzel, ez van ;) Gondolom Fragment fegyó is jobb lenne hmm? Edge esetleg vmi ötlet DMO feltúrbózására? :R

(#96843) Edge válasza kökény (#96842) üzenetére


Edge
veterán

Egyértelműen az amit mikro is próbálgat: be kell tenni a buildbe az mh ringet, viszont az arcane orb lightningos rúnája egy szar... úgyhogy nem tudom... vagy több skillt kéne bevenni a setbe, vagy az orb rúnákat újragondolni.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#96844) mikromanus válasza kökény (#96842) üzenetére


mikromanus
veterán

Elvi alapon Manald heal ring kockában, vagy karakteren adhat extra sebzést. Pár dolog nem procolja (csak saját castolás adja a sebzést), mások nem számolódnak (DMO bonusz az MH sebzésre), de így is 140x sebzés a többi mellé. Meg amit írtak előtted: Fragment of Destiny (extra sebzés és AS) + Aether Walker (mozgékonyság, több teleport). Csak össze kell egyeztetni valahol a glasscanon OP DPS módot és a sebződést/talponmaradást. Fene se tudja mi fér bele magasabb GR-en és mennyi extra védő item kell.

Edge: a spectral elég a procra. 3-5 ütés másodpercenként területre (több ellenre is akár) elég jól adhatja.
Itt van egy kis teszt/összefoglaló mi mit procol MH ügyileg.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#96845) kökény válasza mikromanus (#96844) üzenetére


kökény
aktív tag

Ezt a buildet találtam diablofansosn: [link]
Itt Reimheart van a kockában...hmm fogalmam sincs róla, hogy működőképe-e így a build.

[ Szerkesztve ]

(#96846) DaveHutt válasza Edge (#96840) üzenetére


DaveHutt
őstag

850%-ra emlékeztem, elnézést.

(#96847) Edge válasza mikromanus (#96844) üzenetére


Edge
veterán

kökény orbozni akar :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#96848) mikromanus válasza kökény (#96845) üzenetére


mikromanus
veterán

Sose szerettem az ilyen kétfele gyúrós dolgokat. Mondjuk ettől még működhet. Csak kimarad a depth diggers sebzésduplázása, meg kőből 50+ % a spectralra ebben a kombóban. Meg ez HC build. Oda kellhet több biztosíték. SC-ben ha hasalsz, akkor max finomítasz rajta. Felesleges túltolni a védelmet ha akkor meg nem érsz a végére a riftnek időben. Ebben teleport sincs, de legalább lábon kihúza a dögvészt és a napalmozást egyszerre. Meg kb mindent. :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#96849) .OM. válasza mikromanus (#96848) üzenetére


.OM.
aktív tag

A Depth Diggers nem hat a Wiz és WD primary-kra, nem?

ex .Oldman.

(#96850) kökény válasza mikromanus (#96848) üzenetére


kökény
aktív tag

Csak ezt találtam sajna, láttam én is,h HC, de valahogy kellene nekem kis dps emelés, hogy 80 hátradőlösen menjen, mert nekem ez a játékstílus, mint mondtam bejövős, manaldot meg a Fragmentet valahogy bele kellene "dolgozni".
Depth Digger hogy fér be a buildbe, kell az oda, azt nem értem?
Edge: nem ragaszkodom én az orbozáshoz ha lenne helyette olyan alternatíva ami hatásos és még tetszik is a stílusa ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.