Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97151) DaveHutt válasza mikromanus (#97150) üzenetére


DaveHutt
őstag

Csoda hogy képesek vagyunk bármit elvégezni ilyen gondolatokkal. 😂

(#97152) Bird válasza mikromanus (#97150) üzenetére


Bird
addikt

Kellemes érzés panciban nyomni - a diablo-t - az már biztos. :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#97153) Edge válasza Bennyboy (#97149) üzenetére


Edge
veterán

Tal rasha.
s10-ben eddig nekem 7 db panci esett, egyik sem használható.

mikro: mindkettő jó dolog akkor mi a baj :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#97154) sandor906 válasza Bennyboy (#97149) üzenetére


sandor906
tag

A Tal Rasha a legkönnyebb, a lényege, hogy ne tudjanak megütni, a föld alól felbukkanó gilisztákra kell figyelni leginkább... mert akkor bukta, de a wand-of-woh vagy a light-serpenes builddal könnyen vihető.

[ Szerkesztve ]

GhostDragon#24437

(#97155) mikromanus válasza sandor906 (#97154) üzenetére


mikromanus
veterán

DMo dungeonban mi a ló akar lenni az a "reflect" követelmény. Nem igazán sikerült rájönnöm. Lövedékek a buborékban? nem igazán számolódnak. Vagy túl gyorsan likvidálom az ellent? A 20 ellen egy buborékban rész simán lement, meg a kill is, de ez a reflect... kemény 0 lett az eredményem. Az a cél? :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#97156) J0shu4M1ll3r válasza mikromanus (#97155) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Amikor a kis szúnyogok, vagy mik jönnek azokat kell visszaütni. Buborékot le, majd amikor lassan közelednek, nyomsz egy Wave of Force - Impactful Wave-et és akkor azokat számolja, amennyit elér a wave.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#97157) Ribi válasza sandor906 (#97154) üzenetére


Ribi
nagyúr

DHval majd lekarmoltam az arcom mire meglett a set dungeon.
Vagy a giliszta jött ki mellettem, vagy a kép széléről ahol nem is láttam a nagy dagadék teleportált mellém, vagy szimplán a gyors szaladás miatt nem is láttam a kis vacak mobot és simán rárongyoltam. Vagy 20x csináltam mire meglett.
Nem értem miért nem lehet jobban kizoomolni, hogy ha lefele közlekedek akkor lássak is valamit?
Jobbra balra vagy 60yard, lefele meg kb. 10 yardot látok. Ezzel lehet valamit tenni?

(#97158) H_András válasza Edge (#97146) üzenetére


H_András
tag

Köszi, akkor ideje leporolni néhány páncélt és fegyvert, úgy látom.. hogy lehessen pancim :DDD :D
(ez egy marha jó szó sztem, itt jegyzem meg közel a negyvenhez a hét másodperc biztos túlzás. Öt.)

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#97159) DjDanee87 válasza Ribi (#97157) üzenetére


DjDanee87
addikt

Pedig a Marauder dungeon a könnyebek egyike. Ha van rendes geared (quiver amitől 5 sentryd van lent pl) akkor az eliteknek nem kellene addig élniük, hogy teleportáljanak. A lefelé mozgás közben nem szabad sietni. Ha kiismerted már a terepet akkor ilyen helyekre mindig le kell dobni egy polar station sentryt a lassítás miatt. Szerencsére nem olyan hatalmas a terület, hogy probléma legyen az időben kitakarítás, mint ahogy Roland set esetén.
A kukacok meg ha jól tudom már fixen ugyanott vannak minden run esetên. De ha kikapcsolod a zenét lehet is hallani a földtúrás hangját mikor feltörnek.

Ha ez 20 try volt javasolnám inkább a sprintelős conquesteket, ha egyáltalán célod a journey, a set dungeonok ennél csak nehezebbek lesznek.

(#97160) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Mi a franc van a játékkal? Egy tetves GR-t nem tudok letolni, mert egy perc után DC-t kapok. Bounty-t engedi, ha csak afkolok a városban akkor sincs gond, de bemegyek egy riftbe 1 perc után kidob...

(#97161) Bennyboy


Bennyboy
őstag

köszi akkor megpróbálom majd azzal. Durva, h sima desire set-el is mennyire gyorsan lehet haladni hc-ban is. Kb para 200-250-nél járok és t10is kevés már lassan. Pedig csak 2 ancim van. Kemény volt tegnap, h 3x egymásutáni riftben kék goblin volt. Shrine-t sajnos még nem találtam. Nekem teljesen kimaradt, h átalakult a rainbow secret. Patch notes-ban sem láttam semmit. Tudjátok hol írták? köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#97162) mikromanus válasza Bennyboy (#97161) üzenetére


mikromanus
veterán

Patch notesban nem láttam, csak fórumokon, meg youtube videóban:
Diablo 3 Whimsydale Changes Patch 2.5 Season 10 Rainbow Goblin

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#97163) Mad_Wolf válasza mikromanus (#97162) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

bounty közben nyílt nekem is egy rainbow goblinból portál, de mivel nem tudtam a buffról jól ott is hagytam a francba....

(#97164) mikromanus válasza Mad_Wolf (#97163) üzenetére


mikromanus
veterán

Jól megmutattad a kis másként gondolkódóknak. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#97165) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok,

Le tudná nekem írni valaki, hogy a Tal-Rasha set bónuszt hogyan tudom effektíven használni? Gondolok itt ilyen kérdésekre:

- oké, 4 különböző elemet kell használnod hogy jöjjön a buff, de
- mindegy hogy milyen sorrendben? magyarán ha csak ráfekszem a gombokra és mondjuk nagy egymásutánban megnyomok 4 olyan gombot ami 4 különböző elemet (persze előre beállítottam a jó skilleket) használ akkor már meg is kapom a buffot?
- honnan látom, hogy megkaptam a buffot azon kívül, hogy érezhetően nagyobb a dmg-em. Ezt amugy nem érzem hogy csak simán nagy a dmg-em vagy éppen a Tal set miatt nagy
- honnan látom hogy meddig tart a buff?

Kipróbáltam a Flashfire Wizard buildet: http://www.icy-veins.com/d3/flashfire-wizard-wand-of-woh-build-with-the-tal-rasha-set-patch-2-5-season-10 Nincs meg minden darab, főleg a kocka (weap, ring) és a cipő hiányzik a buildből de az a gondom vele, hogy nagyon squishy vagyok, GR60-ban egy ütéstől meghalok és nem hiszem hogy az item-rollok miatt lenne, hanem valami alapvető védelmet hagyok figyelmen kívül vagy nem tudom. Az is lehet hogy a játékmeneten kéne változtatnom de ezt sem tudom :D

Illetve a seasonal journey teljesítésének Chapter 4 után milyen jutalma van? Csak portrék? Mert azok annyira nem érdekelnek. Üdv és kössz

(#97166) Bird válasza Mad_Wolf (#97163) üzenetére


Bird
addikt

És a cosmetic wings farm smafu!?

Esély, hogy rainbow goblint találj = ~2%
Princess Lilian valószínűsége = ~0,5%

Összesen= 0,01% / goblinonként

1000 nyitott portál esetén: 1 - ( ( 1 – x ) ^ y )

X = 0,0001
Y = 1000

1 – ( (1 – 0,0001 ) ^ 1000 ) = ~9,5%

A hülyének is megéri ezzel az időt tölteni. :C

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#97167) diegho


diegho
nagyúr

Tolja valaki rajtam kívül barbárral? Megvan a GR70, hamarosan 500 para vagyok. Nem akarok solo GR push-t, majd maximum 800-as para után, amikor már van augmentálva több cuccom, így T13-ra kellene berendezkednem, de oda most melyik a legjobb barbár speed build?

(#97168) Bird válasza diegho (#97167) üzenetére


Bird
addikt

Én is hasonló cipőben járok. Gr70 pipa, de a 700plvl sem elég WW T13 farmra. A létező összes buildet kipróbáltam.

Szóval inkább felhúztunk egy UE multishot dh-t simra speed riftre....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#97169) Ribi válasza Mad_Wolf (#97163) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nekem is volt már rainbow patch óta és csak néztem, hogy miből esik ennyi cucc (végigszántották a pro gémerek a mapot előttem), mert régen szinte csak egy sima map volt. Most legalább tényleg kicsit ad is valamit, nem csak kozmetikailag +1 map.

(#97170) diegho válasza Bird (#97168) üzenetére


diegho
nagyúr

Az a gáz, hogy T10 baromi sima T13 meg szenvedés, maradok T10-en majd, de még át kell pörgetnem pár cuccot és 0 DB-van, tehát irány T7 DB farm. Pl még nem esett IP öv... pedig kadaláztam is rá.

(#97171) KubanitoS válasza Bird (#97166) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem akkor marha nagy mákom volt. Első rainbow goblin dobta is a szárnyat. Ez volt egy pár hónapja, azóta ha láttam vagy 2-3 rainbow gobot sokat mondok.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#97172) Bird válasza diegho (#97170) üzenetére


Bird
addikt

Én nem is erőltettem tovább farmolásra a barbárt. WW buildnél unbuff 10k str elég t12-re, t13-ra már 16k kellene.... Minden cuccom ősi és így is esélytelen vagyok t13-ra. Sokkal egyszerűbb, gyorsabb a dh-val az alapanyag farmolás. :R

KubanitoS: Az több, mint mák. Lottóznod kellene! :DDD

Az ugra-bugra móka még rosszabb szerintem.... (próbáltam)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#97173) mikromanus válasza diegho (#97167) üzenetére


mikromanus
veterán

Szerintem ha eléggé felszívtad magad, akkor elég jó lehet a leapquake-avalanche build is. Persze lehetnek más alacsonyabb követelményű gyors buildek is. Azt hiszem T12-n nyomultam a sajátommal, de a 13 is elég gyors volt még. Mondjuk te ennyivel már lehet GR-ezni akarnál, szóval megkésett ötlet.
Nekemnyoc
Saját példavideó T12-re (valakinek nagyon nem tetszett az utóbbi 5 megtekintőből? Cyberbeni? :DDD)
Kicsit "profibb"/bővebb leírás és videó (T11)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#97174) DaveHutt válasza diegho (#97170) üzenetére


DaveHutt
őstag

De miért T13-mal próbálkozol? Fő szabály, hogy mindig azt a nehézségi szintet farmold, amin egy lövés minden mob. Általában buildenként ez T11-T12. Még a Multishot DH-nak sem effektív a T13, hiába irtja szépen, mert DB/h, Legendary/h-ban jobb az alacsonyabb beállítás.

Egyébként meg IK+Raekor FC barbár sztem a nyerő.

DjDanee87: a Marauder valóban könnyebbnek tűnik dmg és túlélés értelemben, viszont hihetetlen idegbaj, amíg nem tanulod meg, hogy hol spawnolnak a földalatti rohadékok.

[ Szerkesztve ]

(#97175) Lézerparaszt válasza DaveHutt (#97174) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ha set dungeonról van szó akkor nem kell megtanulni, elég ha mindig mozgásban vagy vaulttal és mielőtt a kukac felbukkan, pár másodpercre felbukkan a minimapon.

A játék az nem játék!

(#97176) DaveHutt válasza Lézerparaszt (#97175) üzenetére


DaveHutt
őstag

Mindig ugyanott jönnek fel a dögök abban a Dungeonben. Érdemes előre megnézni, sikerült már beleVaultolnom többször mielőtt megnéztem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#97177) diegho válasza DaveHutt (#97174) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem próbálkoztam, csak egyszer. Most T8-on tolom IK+Raekor+Sage-el a DB miatt. Garantált 2, van amikor 3DB jön, elég gyors, de feljebb már ki kellene venni a sage-t, amitől csökkenne a DB, ezért lenne jó T13-ra menni, ott már a DB farm is jobb lenne, mint T8 Sage-el.

(#97178) reelc válasza DaveHutt (#97174) üzenetére


reelc
veterán

Ha csak azért csinálja, hogy egy Set Dungeon meglegyen, akkor inkább a Natalya, az könnyű. Mindig azt csinálom meg DHval.

Conquestek:
Nekem a 3 gem 65-re, ill. a 6 szettel GR55 lesz meg.
Megnéztem ezt a videót, és erősen gondolkodom, hogy bepróbálom a 20 perc alatt az összes bosst, amint meglesz mindenem hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#97179) Lézerparaszt válasza reelc (#97178) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én is most csináltam meg pár órája. [link]

A játék az nem játék!

(#97180) Ultrazord válasza Lézerparaszt (#97179) üzenetére


Ultrazord
tag

olyan szarvacskákat honnan? :D

(#97181) Lézerparaszt válasza Ultrazord (#97180) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

WoW:Legion deluxe :)

A játék az nem játék!

(#97182) DjDanee87 válasza DaveHutt (#97141) üzenetére


DjDanee87
addikt

40 órát ír a game, de ebben ugye volt AFK is

(#97183) m.lala válasza diegho (#97177) üzenetére


m.lala
aktív tag

Én megszerettem a centrifuga barbit :DDD

Tegnap meglett végre a másik kard is anci, így mai uj rekord P 865, 13,6k str, 27m toughness, 2.2mill dps unbuffed mellett:[link]
Igaz, ami igaz ki kell szépen kövezni és tény és való nem fog 20-40 mrdokat ütni mint a monkom, de rém szórakoztató és 2 gombos igazi feszlevezető build.
Ahogy látod a képen a skilljeimet földobom /battle rage, war cry/ bal kéz pihen a 3 ason és nekem nagyon bevált a bal gombra a ground stomp….. berombolok threathening shout….. összeránt ground stomppal, fordul visszafele a stunolt ellenfelekre már 4-6-8 mrd-ok is beesnek

Így T10 3-5 perc között sima rift 7-8p, lézershow és elektromos dolgok amikre figyelnem kell egyébként jóféle…
cipőn, gyürükön kívül minden anci és min. 60-65 as kő és amit észrevettem nekem a bane of trapped, stricken, taeguk jött be legjobban valószinű a ground stopm stunja miatt, de szépen szed.

feljebb már nem elég sajnos a def…...gyenge a vállasom /ancient parthan defender és az övem/pride of cassius/ így nem is erőltetem /és nem is az van fent/ 70 felé magam csak ami könnyen megy. ;]

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#97184) Depidemic válasza Lézerparaszt (#97179) üzenetére


Depidemic
csendes tag

Feleslegesen cserélgetted a fegyvereket a folyamatos haladás végett. Az öved pont a folyamatos mozgást szolgálja és nem használod ki egyáltalán. (Lásd:11:46-nál) Le is cserélheted ennyi erővel az övet... :)

[ Szerkesztve ]

(#97185) ReFleXx


ReFleXx
addikt

necromancer beta teszt közeleg !

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#97186) Dyingsoul válasza ReFleXx (#97185) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Jaja, fordítottam mindenkinek az infókat. :) [Necro Bétateszt közeleg]

Ha kapok bétakulacsot, lesz stream meg mindenféle vidijó róla! :K Azt sem bánnám ha adnának pár bétapass-t amit kisorsolhatnék nézők-olvasók között.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#97187) Peppo


Peppo
őstag

Megérkezett az első primal egy Depth Diggers képében. Az a legszebb, hogy éppen a multis-gránátos buildet raktam össze, hogy végre kipróbáljam, és csak egy ipari hulladéknak nevezhető DD volt a ládában. Gyorsan le lett cserélve. :)

Havernak nem volt ilyen szerencséje, neki egy Flavor of Time jutott.

(#97188) Lézerparaszt válasza Depidemic (#97184) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Hát ha az gyorsabb hogy megállsz minden vault után lőni egy impale-t akkor te majd úgy csinálod és biztos jobb is lesz az úgy :D Nem, amúgy tudom hogy azt csak viccből írtad :)
Felesleges átenchantolni, átgemelni, átskillezni, átgearelni rá, mert nem oszt, nem szoroz. Ezért is maradt bent az öv, semmi másért. 16 perc alatt megvolt így is.

A játék az nem játék!

(#97189) shotika válasza Peppo (#97187) üzenetére


shotika
őstag

Az első S10-ben.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#97191) Elemental


Elemental
addikt

Kibebaszott laghalál.
Már a 3. Zsinórban. Most gondolkodtam el, hogy hagyom az egészet a francba. Még jó, hogy nem az anci yang volt rajtam.
Amúgy nem értem, 2-3 másodpercre megáll minden. Másnál is szokott ilyen lenni?
Van két szünetmentes, egy a pc előtt, egy pedig a router előtt. Vagy a szolgáltató, vagy a szerver lehet szerintem.

(#97192) Mad_Wolf válasza mikromanus (#97164) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

mármint a más ceckcuális beállítottságúaknak? :D

(#97193) Mad_Wolf válasza Bird (#97166) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

szerintem a blizzard is elvégezte ezt a számítást, amit te, és úgy érezhették, hogy csak a madarak mennek be a rainbow portálba. Ezért kellett a buff. Persze ezt nem írják ki nagybetűvel a battlenet hírei közé :D Legalábbis én tegnapig nem tudtam róla, amíg itt nem olvastam.

(#97194) Mad_Wolf válasza Dyingsoul (#97186) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

anno d3 bétánál úgy csináltuk, hogy volt egy (vagy több) közösségi béta acc, és lehetett jelentkezni időpontokra, mindenkinek jutott pár óra, a végén már fél/egész nap kipróbálni. Ha kapsz sok kulcsot, érdemes lenne ezen is elgondolkodni.

(#97195) lafaty80 válasza Elemental (#97191) üzenetére


lafaty80
őstag

Nálam is van ilyen, sokszor public game esetében. Minden volt, latency ok. Minap már saját hálózatomat kellett kicsit monitoroznom, de semmit sem találtam.
És hogy mi volt a legidegesítőbb? Pont tegnap rift-ben level2-ről level3-ra mentem volna a többiek után, ezt 5x kellett megtennem, mert mindig visszadobott 20m-re az átvezetőtől :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#97196) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

DB farmra van valami legjobb class/set felállás? Szerintetek mivel érdemes és hogyan?

(#97197) Edge válasza Mad_Wolf (#97196) üzenetére


Edge
veterán

Ha db farmra állsz rá akkor sage setet be kell építeni a gearbe ezt pl egy wand of wohos tal rasha wizardal elég könnyű megtenni. Damage is van + gyors is.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#97198) Shadowguard válasza Elemental (#97191) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Nekem tegnap szórakozott, bár én konkrétan DC-t is kaptam, ha riftbe akartam menni. Minden más működött rendesen a játékban és a nettel sem volt semmi gond :)

(#97199) mikromanus válasza Edge (#97197) üzenetére


mikromanus
veterán

A delay két teleport közt rohadt idegesítő. Szerintem valami más kaszt lehet jó. DH, vagy barbár talán. Mondjuk ha be kell férnie a sage 2-nek és egy ringnek az "alap" set mellé, akkor picit szűkös a kínálat. A többség 6-os bónusza ad sok sebzést. A magasabb nehézségen gyorsan haladós+sage set lenne az optimális. Ha az nincs, akkor gyors haladás alacsonyabb nehézségen és sage, vagy magasabb tormenten sage nélkül se rossz. Mindkettő 2-2 DB/elit (esetenként 3 ). Van egy rakat db farm build, de szerintem azok el vannak szállva a becsléseikkel. Ha már valamit felszedsz, akkor rohadtul nem lesz meg az a sebesség... nálam. Meg Plvl2000-rel könnyű ugrálniuk. Oda minek 800 DB/óra már?

szerk: megsasoltam. A javasoltad is elég szép gyors. Mondjuk nem tudom a többi opció gyorsabb-e. WD, DH és barbi után picit akadozónak/lassúnak tűnt ez, de lehet csak rá kell érezni a "ritmusra".

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#97200) Lézerparaszt válasza Elemental (#97191) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Mióta 64 bites verzió van, azóta a 64-es és a 32-es is menetrendszerűen megáll pár másodpercre nekem. Nem lag, hanem konkrétan a játék áll meg, majd megy tovább. Nem egy passzívom ment el emiatt, igaz én már megtanultam hogy a Blizzard HC nem működik.

A játék az nem játék!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.