Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97401) astorre19 válasza DaveHutt (#97400) üzenetére


astorre19
aktív tag

Persze,helyesebben írva nekem papír :D

ileltve sokszor belefutottam,hogy körbevettek a mobok,és onnan nem tudtam vaultolni,mert nem a mindenkinátmenős vault van a buildben.

Mindnképp teszek még majd próbákat vele

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#97402) MegalodonS válasza errorcode06 (#97382) üzenetére


MegalodonS
őstag

Nincsenek meg arak,csak feltevesek $19-40-ig de ki tudja :F !!

(#97383) sith7

Par honap es itt lesz :)

(#97388) Scholes9

Igy van,megerdemli a Blizz :)

(#97394) bodry123

A dashing strike - radiance, nem csak arra valo,hanem beugrasz kapsz %15 as-t es akkor rakod fel a mobra az Exploding palm sebzest!

(#97403) Neró


Neró
őstag

Necro skillek magyarul. Ha találtok valami hibát szóljatok, tegnap este lett kész..

| www.diablohungary.hu

(#97404) Ribi válasza astorre19 (#97397) üzenetére


Ribi
nagyúr

Én is valahogy így vettem ki.
Mondjuk UE DH sebzése nekem nagyon kevésnek tűnik. Már T13ba sem szinvesen megyek bountyra, mert a bossokat nagyon lassan öli le, hiába gyors a mozgás vele. Shadow amúgy is viszonylag gyorsan fut, néha vau és majdnem ott vagyok sebességben, de jóval többet sebez.

(#97405) mikromanus válasza Ribi (#97404) üzenetére


mikromanus
veterán

Jóvanna. A shadow-impale az szándékosan túl lett húzva. Emellé kapott "célitemet" ebben a patchben, így kevésbé körülményes. Felesleges ehhez viszonyítani mindent. Ez olyan mintha wizardként minden ami nem Archone az "Noob" build. hm, várjunk csak! ;]

A multishot ugyanannyira életképes, mint volt az előző seasonokban. Csak kevésbé casual friendly a sebzése (?).

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#97406) Outblast válasza lafaty80 (#97371) üzenetére


Outblast
tag

350-400 paranal esett ki minden a shadow buildhez, akkor egybol meg is lett olyan 9-10 perc alatt anci itemek nelkul, szal nem veszes :)

16perc alatt meglett a Boss olos conquest is soloban :) gyorsan lehet haladni egy impale aztan ingyen vault kb 5ször :)

Anci itemek azota sem akarnak esni... 35 dagger craftbol 1 lett anci az is szar, nemhogy PA :D eddig nem nagyon adja nekem ez az S10...

[ Szerkesztve ]

(#97407) Scholes9 válasza MegalodonS (#97402) üzenetére


Scholes9
nagyúr

19,99 euró lenne a reális max ár szerintem.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#97408) Edge válasza DaveHutt (#97400) üzenetére


Edge
veterán

Tegnap este mi is ezt nyomtuk:
Vault-Vault-Vault-GR-GR-GR-Vault-Vault-Vault
baromira fogy a gold :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#97409) Ultrazord válasza Scholes9 (#97407) üzenetére


Ultrazord
tag

Egy karakterért? :D Jézus
10-15 max

(#97410) Scholes9 válasza Ultrazord (#97409) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Azért írtam, hogy max. Szerintem is 9,99-14,99 ejróért kéne, h adják. De a másik, h ismerjük a Blizzardot... :U
Na majd meglátjuk, de remélem 15 alatt megáll majd :U

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#97411) Ribi válasza Scholes9 (#97410) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ha azt veszed, hogy a HotS-ban 2 hetente jön új kari ami 1 hétig 15 euro, majd utána 10, de megveheted goldért is, akkor itt biztos nem lesz ilyen "olcsó" :(

(#97412) proci985 válasza astorre19 (#97397) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

UE T13hoz olyan gear kell amiben egyebkent GR75ot le tudod hozni, akkor T13 meg gyors lesz. ez kb a full anci szint.

igaz ugy villamgyors lesz. a 80m toughness meg nem problema, ha az egesz kepernyot fel masodperc alatt tisztitod le.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#97413) astorre19 válasza proci985 (#97412) üzenetére


astorre19
aktív tag

Na igen,így marad a kicsit lassabb Shadow.
Ami nem probléma amúgy,mert publicon szoktam tolni,és pár perc ide vagy oda annyira nem szempont.

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#97414) mikromanus válasza astorre19 (#97413) üzenetére


mikromanus
veterán

= nincs önbecsülésed :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#97415) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

WD volt kezdésnek hatos szettig, de annyira "tetszett" (pedig majdnem akkora WD fan vagyok, mint JSan :D) , hogy inkább váltottam DH-ra és nulláról kiizzadtam a gránátos danettát (sima multishot UE-val nagyon szenvedtem GR70-en)... így kicsit szenvedősen de lenyomtam GR70-et vele (p521, no augment nem fullos gearrel), jöhetnek a pancik :)

szerk: amilyen makkolos volt DH-nak is a drop annyira nem akaródzik egy normális HF... a legjobb egy leaches 20 fire meg vit meg tekert CHD likkal... LOL

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#97416) Ribi válasza _ocsisajt (#97415) üzenetére


Ribi
nagyúr

Yangból nekem rerollal sem akart ancit adni, bezzeg impre bedobta az anci tőrt elsőre, mikor még azt sem tudtam mihez is való. Cserébe a hozzá való offhandet nem adta.

(#97417) proci985 válasza astorre19 (#97413) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

shadownak meg az a baja, hogy T13 tul hamar ol es kifogy a hatred:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#97418) astorre19 válasza proci985 (#97417) üzenetére


astorre19
aktív tag

Az a legkisebb baj,az nagyobb,hogy bedob olyan bountyt hogy ölj meg 150 mobot,vagy takaríts ki egy szintet.
Na azzal el tudok tökölni:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#97419) MegalodonS válasza Scholes9 (#97407) üzenetére


MegalodonS
őstag

Szerintem annal azert dragabb lesz,kivancsi leszek,lesz valami elovasarlasi ajandek nalluk! :)

(#97420) Edge válasza MegalodonS (#97419) üzenetére


Edge
veterán

sztem az a szárny az lesz.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#97421) Depidemic válasza MegalodonS (#97419) üzenetére


Depidemic
csendes tag

Túlzásba ne essünk. Többe kerülne az-az egy karakter, új helyszínnel, mint maga az alapjáték vagy a kiegészítő? :) Nem hiszem.

(#97422) MegalodonS válasza Edge (#97420) üzenetére


MegalodonS
őstag

Az nem az alapcsomag resze lesz?? :F

(#97421) Depidemic

Miert lenne tulzas??Miert hatarozna meg az alapjatek az arat??Uj csomag ,uj arazas!
Irok neked egy peldat,ma a WoW Legion £34,99 a Mountok meg £19 es £27 szerinted?

Morzan a diablohungary szerkesztoje,ma este 21:00 -tól egy kis streamben jelentkezünk, ahol kipróbáljuk a Necromancert és a 2.6.0 -ás patch újításait.

[ Szerkesztve ]

(#97423) Edge


Edge
veterán

pedig igazából ez van valljátok be:

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#97424) Lézerparaszt válasza sith7 (#97396) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Jó pár szezonnal ezelőtt HC-ban multishottal nyomtam le a 74-et, igaz az már nagyon necces volt mert nem volt dmg a resistes kövek miatt. Annyira azért nem papír. :)

A játék az nem játék!

(#97425) Ribi válasza Outblast (#97406) üzenetére


Ribi
nagyúr

Milyen setuppal lett meg a boss olés, mert nekem valami pecsa lassan megy a mozgás a térképen?

(#97426) Ribi válasza Ribi (#97425) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ahh, csak bena voltam :)

(#97427) sith7 válasza Lézerparaszt (#97424) üzenetére


sith7
nagyúr

grat :C

(#97428) LélekVándor


LélekVándor
tag


Sziasztok! A HE klán felvételt hirdet. Most 62 fő a taglétszám, ezt kívánjuk bővíteni aktív játékosokkal. Szezonális játékosok jelentkezését várjuk. Kizárólag Magyar játékosokat veszünk fel! Csupán egyetlen követelménynek kell megfelelni, ami Szezon para 900 lvl. Büszkén mondhatom, hogy klánunk játékosai nagyon jó eredményeket érnek el rendszerint a ranglistán, nemegyszer bekerültek az EU top 100-ba . Szeretnénk ha a taglétszámunk 150 főre bővülne! A bothasználat szigorúan tilos!
BTag: AszSzuli#2968

[ Szerkesztve ]

(#97429) Shadowguard válasza MegalodonS (#97380) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Vajon az a két ládahely csak a mostani maximumon felül értendő vagy aki már kimaxolta a szezonos bónuszhelyekkel az nem kap? :F Az én játékidőm mellé már nem igazán fér bele a szezon, szóval nekem pont jó lesz a plusz két hely. Ha ezzel maxolok akkor meg duplán :D

(#97430) rumkola válasza Edge (#97423) üzenetére


rumkola
veterán

Najah, szerintem az itt jelenlévőknek úgyis első napos vétel lesz az árától függetlenül.

(#97431) gyalogstuka


gyalogstuka
csendes tag

Sziasztok!
-
Pár perce játék közben elkaptam egy rainbow goblint,és jobb hiján bementem Whimsydale-be.és soha még ilyen elképesztö lot-ot nem láttam :D
20-nál több legendary,100 darab gem,és egyéb finomságok,föleg az üstöket,dobozokat és felhöket kellett összetörni,és dölt az ajándék.
Amikor a Herding bottal mentem be,akkor a szokásos pangás fogadott.A patch nem ir erröl semmit.
Megnézitek hogy ti mit találtok a goblinos pályán??
Ma még nem is ittam semmit amitöl hallucinálnék :D

(#97432) reelc válasza gyalogstuka (#97431) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Akkor úgy látszik nem csak a PTRen volt ez, megmaradt (a Youtubeon vannak videók róla).
A staffal nyitható nem változott, csak a gob által nyitott.

(#97433) gyalogstuka válasza reelc (#97432) üzenetére


gyalogstuka
csendes tag

Köszi :R

Akkor megvan a húsvéti programom,és igy már videót is találtam róla.

[link]

(#97434) rumkola válasza gyalogstuka (#97431) üzenetére


rumkola
veterán

ilyen lett Whyms, végre van értelme

(#97436) faragojof válasza MegalodonS (#97435) üzenetére


faragojof
senior tag

Urak! :R
Tárgyakat lehet átadni egymásnak?
Konkrétan: a varázslóm kapott egy barbárnak való tárgyat. Átadhatom azt? :F

"Formicate Under Command of the King,,

(#97437) -=Jam=- válasza faragojof (#97436) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Csak azoknak tudod, akikkel partyban voltál, mikor esett, és akkor is csak 2 óráig.

(#97438) Argos válasza faragojof (#97436) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Account bound a loot. Tehát, a saját karaktereidnek átadhatod bármikor.
Amit -=Jam=- írt, az arra vonatkozik, hogy ha party-ban játszol, akkor akik a loot esésekor bent voltak a játékban, azoknak 2 órán belül átadható.

...elmúlik...

(#97439) faragojof válasza -=Jam=- (#97437) üzenetére


faragojof
senior tag

Okés! Köszönöm! :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#97440) Peppo válasza proci985 (#97412) üzenetére


Peppo
őstag

Azért ennyire nem kell felcuccolni ahhoz, hogy jó legyen. Ha a leg gemek 70 fölött vannak, akkor nagyjából sima cuccokban is viszi a t13-at. A gemeket meg a shadow cuccban gyorsan fel lehet rángatni 70 fölé.

(#97441) lafaty80


lafaty80
őstag

Most hogy várnám a panci-kat, kapo egy ilyet, először azt hittem elsejéről maradt itt...

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#97442) szupermacs


szupermacs
veterán

360-on társakat keresek. Aláírásomban látható a nevem, vegyen fel ha valakinek van kedve tolni! :R

(#97443) EVL2


EVL2
aktív tag

Az új munkaszüneti napnak köszönhetően még én is Gardian lettem! :D Jöhetnek a szürke hétköznapok a pancikért. :D

(#97444) Dyingsoul válasza MegalodonS (#97435) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Kaptam én is bétakulcsot de hát mikor máskor mikor hazajövök a családhoz húsvétolni.... :U
Jövő héten kedden lesz már stream, hétvégére pedig megpróbálok összerántani valami jó kis Necro videót.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#97445) Edge


Edge
veterán

Első valamire való pancim:

:))

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#97446) czpitti válasza proci985 (#97417) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem fogy az ki ha beteszed a kockába az act2-es buntyikesztyut az aquila helyére.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#97447) MegalodonS válasza Dyingsoul (#97444) üzenetére


MegalodonS
őstag

GZ :) Mar eppen csodalkoztam,hogy semmi videoval nem jelentkezel,errol a hires husveti esemenyrol :) Jovo heteeen?Akkor mar vege van a betanak nem?? :D :D :D

Necromancer skills - Generators (Diablo 3 2.6 beta gameplay)

[ Szerkesztve ]

(#97448) Dyingsoul válasza MegalodonS (#97447) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Hát én nyomnám ezerrel, de most a streamer setupom és köztem van 100km távolság. :(
És ne ijesztgess! :D Blizzard szúrta el amúgy, kicsit későn küldte ki nekem a Closed Beta invet, csütörtök este kaptam meg akkor meg már rég itthon voltam... :W

Sebaj, Daráló 20: Necro Stream hétfőn 18:00-tól (facsebúk event). Lehet majd jönni kérdezni meg kérni, hogy mit mutogassak meg. Az élményt meghagyom addigra szándékosan nem próbálok rá az itthoni gépről úgyhogy együtt izgulhatunk. Szerintem én jobban várom, mint Ti. :DDD

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#97449) proci985 válasza czpitti (#97446) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ez egy jo otlet.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#97450) need


need
addikt

Sziasztok..

van egy LeapQueke Barbarám..nagy keservesen jött össze az anchy nadrág viszont nem tudom mit forgassak rajta...?! Legyen vitamin vagy resistance...?!

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.