Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85851) PunkZoli válasza MegalodonS (#85849) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Ja, hogy annyi csak, hogy Karcsival a barbárral kezdtem az 4es szezont és vele folytatom az 5öt is, és kiírja a lapján ,hogy 2000 órát játszottam vele és akkor szezon végén akár lehet 4000is? Ennek semmi értelme szerintem...
Úgy lenne jó, ha lehetne 70ről indulni.

(#85852) Sárpac válasza PunkZoli (#85851) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ha 70ről indulsz és pucér vagy normálon az első fallenköpéstől is elhalsz. Valszin ezért van így, hogy pár órás játék alatt valamilyen alap gearig eljutsz és úgy építkezel tovább.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#85853) Edge válasza dante3 (#85846) üzenetére


Edge
veterán

jaja nagy fos engem ezzel ne idegeljenek thx :)

MegalodonS: ja oks, csak félreérthető volt :) viszont stashról 1 szó nincs a linken azért azt vágod.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85854) PunkZoli válasza Sárpac (#85852) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Mert azt is olyan nehéz lenne kibalanszolniuk, hogy legalább egy normal 70 gear legyen a karakteren, amivel akkorát üt %osan mint egy normal 1es kari. :D

(#85855) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Azt hiszem, WD lesz az s5-os karim es a Jade lesz cel, foleg, hogy ha vegigcsinalom a 4 fejezetes journey-t, akkor "ingyen" megkapom :) (Bar lehet addigra ki is farmolja az ember, de ez igy egy jo bonusz.
Hirtelen ket buildet talaltam, a coldos szimpatikusnak tunik a poisonost meg nem neztem vegig :)
(Es ilyenkor verem a fejem a falba, hogy regebben bezuztam a Jade WD-met a cuccaival egyutt...)
Ki fog egyebkent indulni? Es mivel?
(Tudom T.M. crusader, meg most sem unod ;] )

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#85856) Edge válasza SQX_Barto (#85855) üzenetére


Edge
veterán

azt hiszem wizard-al fogok.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85857) SQX_Barto válasza Edge (#85856) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Meglepodtem! :Y
Ja varj, megsem ;]
A Firebird miatt filoztam azon is, de ralestem a PTR videokra a Jade szettrol es megjott hozza a kedvem.
A monk settjet annyira nem ismerem, de a tobbi "ajandek szett" nem tunik annyira fonyeremenynek.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#85858) T. M. válasza SQX_Barto (#85855) üzenetére


T. M.
aktív tag

Azt még nem tudom, hogy szezon, vagy ns lesz.
Természetesen crusader, jön az Invoker kérlek szépen ;]

(#85859) _ocsisajt válasza T. M. (#85858) üzenetére


_ocsisajt
őstag

"Természetesen crusader, jön az Invoker kérlek szépen"

foldig nerfelve ;]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85860) Edge válasza _ocsisajt (#85859) üzenetére


Edge
veterán

Sztem nem marad így. Fb sem, ha igen az fail lesz nem kicsi.

Sqx_barto: sejtettem hogy így lesz :))

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85861) T. M. válasza _ocsisajt (#85859) üzenetére


T. M.
aktív tag

Gr80-ig ment ptr-en, én a 70-et céloztam be soloban.
Meg marad a Hammerdin, az 82-ig ment. Mind a kettő build nagyon tetszik, a hammer crust aktívan űzöm még mindig.
Egy éve tolom crusaderrel, tetszenek a buildjei, a skilljei és jó kihívás vele solo gr-eket csinálni, szóval jöhet az Invoker, egy próbát biztos teszek vele :K

(#85862) SQX_Barto válasza T. M. (#85858) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem az Invoker csak arra kell, hogy azt a nyomoronc Thorns achievement-et megcsinaljam vegre, nagy csodat nem varok tole :)
Az s4-es crusimnak meg is van az eddigi teljes szett, mar csak a pachben jovo ket masik kell, na meg meg amik kellenek hozza.
Bar ha "utkozben" kifarmolnam valamelyik masik szettet is, nem haragudnek meg.

Tok jo, hogy olyan cuccok kellenek, amiket regen bezuztam :(
Helyet csinaltam, meg elegem is lett kicsit a jatekbol, most meg farmolhatom oket ujbol.Marauder chestet mar nagyon nem akar adni. (na meg a kipotyogott darabokat is kell majd fejlesztenem) Regebben meg persze majdnem full anci volt az M6...
Jade ugyanez.

Mondanam, hogy inditst el s5-ot, hogy legyen "ingyen" Invoker, de gondolom mar reg van egy full anci a tarsolyban :) (Ha nem akkor hajra ;] )

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#85863) T. M. válasza SQX_Barto (#85862) üzenetére


T. M.
aktív tag

Teljes még senkinek nincsen. Jelenleg az Invoker négy darabos, patch után lesz 6-os.
A hammer crus cuccait meg tegyed el, egész jó buffot kapott, plusz a hammer nadrággal lehet vele solo gr-ezni szépen majd :)

Mondanam, hogy inditst el s5-ot, hogy legyen "ingyen" Invoker ez mi akar lenni? Nem vagyok túl naprakész... :F

[ Szerkesztve ]

(#85864) Edge válasza T. M. (#85863) üzenetére


Edge
veterán

Season journey része hogy megkapod a full invoker setet ha crussal mész.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85865) T. M. válasza Edge (#85864) üzenetére


T. M.
aktív tag

És azt mire adja/mit kell hozzá megcsinálni?
Bocs, főzés közben nem tudok rákeresni :D

(#85866) SQX_Barto válasza T. M. (#85865) üzenetére


SQX_Barto
addikt

mint az s4-ben is volt a "journey" ha nem valtoztatnak sokat, akkor kb olyanok, hogy oljel par bosst T1-6-10-en, oljel Uberbosst, gr 40 solo meg ilyenek. Ha az elso negy chaptert megcsinalod a journey-bol, elvileg megkapod az inditott karakter meghatarozott full setjet. Crus - Invoker, DH - Shadow, Barbar - Earth, Monk - Monkey, WD - Jade, Wizard - Firebird. Csak egyetlen karakternel kapod meg, tehat ha inditasz 6ot nem kapsz a tobbihez :)
Persze gondolom random rollokkal, csunya lenne full anci szett ;]

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#85867) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

nektek lagol a game? (live)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85868) dargelot


dargelot
senior tag

Nem is kicsit. Volt olyan tegnap, hogy mindenkit gr-ből kidobott a menübe. A kovács továbbra is laggol pingtől függetlenül, s valamikor a játék is wd nélkül is.

(#85869) DoxaM válasza G@be22 (#85813) üzenetére


DoxaM
aktív tag

az a qva idegesítő, hogy szezon elején x óra alatt kiesik minden effektive, és utána egy f0s az egész. én is ebbe untam bele..már vagy 1 hónapja :D azt mentem ptr-ra.
nem tudom ez egyébként, így jó? hogy x idő után nem esik upgrade? sztem elég gáz...

(#85870) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85871) Sárpac válasza DoxaM (#85869) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Köszönd meg a PRNG-nek! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#85872) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

A játék az nem játék!

(#85873) Valkűr


Valkűr
őstag

Békés Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#85874) Gorneck


Gorneck
titán

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Gorneck#1239

(#85875) _ocsisajt válasza Sárpac (#85871) üzenetére


_ocsisajt
őstag

akkor nekem jol van beprogramozva :)

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85876) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Boldog, max. rollos anci' lootban gazdag Karácsonyt minenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#85877) JSaN


JSaN
addikt

Kellemes unnepeket mindenkinek, kar hogy most halott a game szinte, a streamerek is mind at mentek devilianba.
En a blizz helyebe mar 2 hete lelottem volna S4et es mult kedden fellottem volna 2.4et, valamint most kedden meg S5ot inditottam volna el, kellemes karacsonyi elfoglaltsag lett volna, de csak a kezem log bilibe, inkompotens banda. :U
E helyett januar 15en inditja mikor az utolso ember is munkaba al a teli szabadsagbol. :W

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#85878) T. M.


T. M.
aktív tag

Boldog Karácsonyt kívánok minden kedves fórumtársnak! :)

(#85879) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Boldog Karacsonyt Mindenkinek! :R

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#85880) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Boldog Karácsonyt Kívánok Minden Kedves Fórumtársnak és a Moderátoroknak! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#85881) malacka87


malacka87
senior tag

Köszi! Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :C :DD

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85882) Edge


Edge
veterán

Boldog Karácsonyt minden Nephalemnek!


+crus is ofc:

:)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85883) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Kellemes Unnepeket, Seasonokban (es lootokban) gazdag boooodog uj evet :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#85884) Ghoost


Ghoost
tag

Kellemes Ünnepeket mindenkinek! Megszereztem az ingame ajándékom :)

Battle.net: Mcghoost#1381

(#85885) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

(#85886) _ocsisajt válasza Ghoost (#85884) üzenetére


_ocsisajt
őstag

hc! gz!!!!4

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85887) Edge


Edge
veterán

hmhm jó ez a deselere set ptr-en, remélem így marad, jobb mint a firebird, nincs mobhoz kötve a buff, ezt lazán lehoztam és ez csak 1 build a 3-4 működőből ami gr80+ deselerevel:

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85888) Joezyka válasza Edge (#85887) üzenetére


Joezyka
senior tag

én elsőre gr65-öt mentem 11p alatt meglett, és nem mondanám ideálisnak a riftet (nagy HP-s nagyot ütő fehérek, csatorna pálya) ennek ellenére nagyon könnyen ment. Majd meglesem 70+ba is, ott hogy megy. de jobban tetszik mint az FB 1 gombos verziója

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85889) Edge válasza Joezyka (#85888) üzenetére


Edge
veterán

Ez se bonyi, bubi letesz spectralbladel felbuffolom orbot majd nyomatom, arcane orbitost is meg obliterationost is próbáltam ez utóbbival mentem a 73at, jobban tetszik, convi arcane buff alatt fosom kifele orbokat nagyon durván damol, addig csak 1et 1et pukkantok vele ha megvan a convi buff akkor egyszerre 5-6ot, kemény nagyon, elitek hullanak mint a falevél. Lényeg hogy közelse olyan bonyi mint egy tal set. Ja és emellé akkora damredet össze lehet rakni(bubi 75%, shield braci(2.7m shieldem van,), parthan braci, esoteric gem befér)hogy állok mindenbe alig érezni.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85890) Joezyka válasza Edge (#85889) üzenetére


Joezyka
senior tag

én is ezt próbáltam ki, de csak összedobáltam a cucc egy részét (szerencsére 1h, OH és övet is elraktam) de semmin se tekertem meg van jópár nonanci rajtam.
azon pislogtam amikor a nagy HP-s sárga elit 2 orbtól elfeküdt. én 1x haltam meg, akkor 2 elit pakkot húztam magamra és ott volt kb minden. de amúgy nem igazán éreztem veszélybe magam (amúgy kb esek kelek GR-eken :S) FB-nél 1el bonyolultabb itt kell még 1 skillt használni :D
(én mondjuk kockába a bubis sapit használom, a shildeses braci meg rajtam van)

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85891) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Keresunk egy embert a Come to Heal Achievementre nonseason, softcore.
kep
Ez egy monk achievement, gear-ben annyi kell, hogy rakas cdr meg Health Globe Bonus.
Eleg idoigenyes, csapatban is szerintem 1-2 ora szorakozas legalabb, de csak egyszer kell megcsinalni :)

Lehet egy sok petes karakter is, mert a petekre is ervenyes a Heal, pl Marauder DH, vagy pet WD

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#85892) SQX_Barto válasza SQX_Barto (#85891) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Szerencsere meglett ez a sz#$... :)
4 emberrel, normalis gearrel (CDR meg Health Globe Bonus kell) kb 2 ora volt.

Azon gondolkodtam, mennyire lenne jo 2.4 utan az Invoker Crusader jo support karakter GR-ben.
Lehetseges.
Varom a 2.4-et, mint a Mikulast! ;]

Aki tolja a PTR-t, mi a velemenye az uj Jade WD-rol?
Valoszinuleg azt tolnam s5-ben...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#85893) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

lecci, irjatok mar current top GR-t NSHC es SHC-n PTR-en plz aki benne van!

koszi!

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85894) Sárpac válasza _ocsisajt (#85893) üzenetére


Sárpac
nagyúr

NS dh wd 78, wiz barb 75, crus 73 monk 71.

Season hasonló a felállás 2-3-al kevesebb átlagosan mindegyik kasztból.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#85895) Edge válasza Joezyka (#85890) üzenetére


Edge
veterán

félek ez is földbe lesz nerfelve, mert megint vmi buzgómócsing f@szkalap ptren elszállt magától és lehozta gr85-öt... persze 110-es gemekkel remélem ezt figyelembe veszik.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85896) Joezyka válasza Edge (#85895) üzenetére


Joezyka
senior tag

pedig ez a set eddig egyáltalán nem tetszett, de most végre használható lenne.....
110es gem :D nekem majdnem fele akkorák vannak és "tiszta büszke vagyok" hogy ilyen "magasak" a gemjeim :DDD

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85897) férfiállat


férfiállat
tag

Üdv srácok!
elkezdtem újra dió 3-azni és az lenen a kérdésem
Az itemekkel mit érdemes csinálni? eladni vagy a kovácsnál betörni?

(#85898) _ocsisajt válasza Sárpac (#85894) üzenetére


_ocsisajt
őstag

koszi! :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85899) AtHoS válasza férfiállat (#85897) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ha nincs elég alapanyagod, akkor betörni, ha van elég, akkor ne szedd fel, mert eladni fölösleges, max a legeslegelején, később ömlik a lóvé dögivel.

De egyébként betörni, mert alapanyagból lesz hiányod nem pénzből

read-only mode on the forum

(#85900) férfiállat válasza AtHoS (#85899) üzenetére


férfiállat
tag

mit jelent az hogy elég alapanyag?? olyan 1500-1500 van a dolgokból (kivéve a legend alapanyagokat)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.