Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85451) granini válasza _ocsisajt (#85450) üzenetére


granini
őstag

Jóhátakkor én is elbúcsúztatom a static monkot..

[Granini feat TNT - Bolond aki sír..]

Fejemre hullnak a szörnyek, és könnyen megeshet,
Hogy véget ér talán
De tudod belehalok, hogyha itt hagysz most
Egyedül ezután
És ha veled nem játszhatom, mindig csak várhatom,
Hogy újra itt legyél.
Mert nem működsz ma már,
s elszállhatsz könnyedén.

Tudod bolond, aki sír egy build után,
Én mégis megteszem most apukám,
De mi a bűnöm monk!? Mért van az, hogy
Nerfel a Blizzard?
Mi a bűnöm, monk?! Miért vagyok bolond?
Viszlát, static charge..

:O

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85452) oxox válasza _ocsisajt (#85421) üzenetére


oxox
addikt

a zold ko miert van a feherek kozott? :) :DDD ...
erre jo a starcraft...en is kiegtem kicsit, de az most szorakoztat addig

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#85453) T. M. válasza granini (#85451) üzenetére


T. M.
aktív tag

Sírok :D

(#85454) Edge válasza Joezyka (#85432) üzenetére


Edge
veterán

Tegnap kipróbáltam, 72-őt szoktam tesztelni, nos az a build amivel eddig mentem az kb. használhatatlan lett. Ez az új sourcéra épült + nilfur és meteor spender.
Kicsit variáltam, megnéztem LB-t mit használnak kipróbáltam és az lesz a nyerő most(ill. kitudja még mit variálnak még blizzék), utána simán lehoztam 72-őt, non anci(!) deathwing-el. Itt annyi a difi, hogy új channeling vállas + öv + deathwing fegyó karin, kockába furnace + aquilla cuirass + convi.
Azt kell mondjam így még jobb lett a set mert RG-t hamarabb lehet kinyírni(most 600% előző 300% helyett), pláne ha vannak minionjai, saxtris pl. nagyon jó lehet(+50% dam / fehér mob).
Úgy érzem most jó a balansz a setben, hozni lehet 80-85-öt és itt már a topplayerekről beszélek.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85455) diegho válasza Edge (#85454) üzenetére


diegho
nagyúr

Na ez jó hír.

(#85456) _ocsisajt válasza granini (#85451) üzenetére


_ocsisajt
őstag

szokasos: :R :DDD

oxox: tuTTam, hogy valaki beszol! :P

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85457) Andor22


Andor22
aktív tag

Sziasztok lenne egy d3 mas kérdésem
Blizzardtól jött 1 mail , h inaktivitásom miatt törlik az accom , ha megtörténik tudok a cd kulcsal másikat csinálni?

(#85458) jookomak válasza Andor22 (#85457) üzenetére


jookomak
őstag

Az az email nem valószínű, hogy a blizzardtól jött, átverés gyanús. Ők nem törölnek accot.

(#85460) Joezyka válasza Edge (#85454) üzenetére


Joezyka
senior tag

én tegnap nem variáltam, mert szórakozott a szerver aztán alig akart beengedni, akkor kb annyit tapasztaltam, amit te is, hogy használhatatlan a set abban a formában ahogy eddig imba volt.
majd ma benézek és variálok én is, kíváncsi vagyok, hogy mit hoztak össze.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85461) haller26 válasza Joezyka (#85460) üzenetére


haller26
tag

Sziasztok!
A Thorn setről annyit,hogy itt sem mindegy azért,hogy mikor-milyen skillt használsz és 70+n igenis oda kell figyelni a dolgokra,még arra is mikor lövöd el a potit.Nem is értem hogy lehet így lefikázni egy karaktert-bildet.Igazatok van abban,hogy nem túl bonyolult a karakter,de azért mert számotokra van egy,ami best of,azért a többi is jó valakinek,mit szólnátok,ha a monkotokat fikázná valaki?Amúgy nem nagy szám tudom,de ptr-n 74s lement szólóba nerf után,hát tleg lebutították rendesen ezt a remek karaktert.Ami viszont rengeteg energiát felemészt az a kék,sárga matik összeszedése.Azért nem egészen úgy van,hogy mindenhova thorn dam és kész is.Nem vagyok túl profi a crusaderben sem és akinek van esetleg 75+ solo Gr eredménye azt kérem ossza meg velem a tapasztalatait,amit előre i köszönök neki.Nem próbáltam más kasztot sajnos,de a wzard felé még kacsingatok kicsit és a DH is szóba jöhet még. Kérlek titeket ti is számoljatok be a ptr-s eredményeitekről és az éppen aktuális karaktereitekről és bármiről,amit szerintetek érdemes megosztani a többi kedves fórumozóval.

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#85462) Edge válasza haller26 (#85461) üzenetére


Edge
veterán

és aki nem kedves? :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85463) granini válasza haller26 (#85461) üzenetére


granini
őstag

Teljesen igazad van. Oszinten szolva szinte minden build (kaszt..) olytan faek egyszeru hogy az valami felelmetes.. dehat a Diablo-t nem tengerbiologusoknak meg elmeleti matematikusoknak fejlesztik hanem egy nagyon szeles kozonsegnek kb 12-tol 80-ig barkinek. Ennelfogva nem lehet tul bonyi sem a skillrendszere, sem az iranyitasa.. Ez nem egy szenne macrozott starcraft.. ez egy ostoba de elvezetes hanck'n'slash. Odamegyek-megb*szom-elkefszik-kiesikbelole-felveszem-hordom-fejlodtem-orulok.. :DDD

Gyarkolatilag minden build arrol szol hogy utom az 1-2-3-4 gombokat amikor tudom (cdr.) hogy buffoljam magam meg a partit, vagy vedekezzek, es kozben klikkelek mint barom a bal gombbal hogy legyen resource es amikor van akkor meg klikkelel esz neklul a jobb gombbal hogy elkoltsem.. roppant bonyolult..

Sokan szeretik "felertekelni" az adott kedvenc buildjuket vagy kasztjukat hogy elhitessek (kvazi magukkal..) hogy ezzle nehezebb jatszani mint a tobbivel es ettol ok kulonlegesek es jobbak / ugyesebbek / tehetsegesebbek mint a tobbiek. Lo*szt.. Minimalis gyakorlassal meg kis raerzessel full egyremegy hogy mivel tolod. Mondjuk teny hogy a static monk a ww barbarhoz kepest valoban tobb koncentraciot, odafigyelest meg rutint igenyel, de azert barki, akinek minimalis affinitasa van siman meg tudja tanulni..

Mondok ra egy remelhetoleg jo peldat. Forma 1.. van 22 pilota, aki mind baromi tehetseges, es jok a reflexei stb.. a 22-bol kb legalabb van 10 de inkabb 15, aki siman ugyanigy meg tudta volna nyerni a VB-t Hamilton bajnok Mercijevel ha beulteted a volan moge. Senski se gondolja hogy Lewis most annyival hudejobb pilota mint a tobbi.. Es ez mindre igaz volt korabban is.. szoval ha innen PH-rol odaulhetnenk a Quin69 gepe ele es a Quin69 paragonjaval meg az o monkjaval kene mennunk maxos szolo GR-t akkor bizd ide hogy sokan siman utana csinalnak.. ennyi..

Eloadasom tobbi resze ingyenes tartalomkent elerheto a www.graninimegmondja.hu oldalon :DD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85464) granini válasza Edge (#85462) üzenetére


granini
őstag

..annak orokre kizarolag wizarddal kell mennie elete vegeig ebben a jatekban.. ;] :Y

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85465) czpitti válasza granini (#85463) üzenetére


czpitti
senior tag

Kizárt dolog mert én pl inkább agyonverném azt a majmot mint játszak a karijával.Nem a build a lényeg hanem a gear mennyire tudod kihegyezni.A magas gr meg nem menne mindenkinek ez nem igaz.Oda azért kell nem kevés tapasztalat.De még mindig hasonlitjuk az átlagplayert a napi 10-12 orát gamelokhoz.Persze azért rohadjon meg mind ebben egyetértunk :DDDcsak átfutottam a irást tul hosszu volt igy nekem kora reggel

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#85466) granini válasza czpitti (#85465) üzenetére


granini
őstag

kora reggel :U 11 elmult.. igyal mar meg egy kavepotion-t pitti :D

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85467) CactuS válasza granini (#85466) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nyugdíjas, csak nyugodtan, kényelmesen. Ráér. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#85468) Joezyka válasza granini (#85463) üzenetére


Joezyka
senior tag

nem is értem, hogy miért pont a ww barbárt és a static monkot hasonlítod össze :DD

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85469) Edge válasza granini (#85464) üzenetére


Edge
veterán

:DDD :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85470) schwartz válasza Edge (#85469) üzenetére


schwartz
addikt

Nite, Wyatt Cheng Jay Wilson hatan, de ki a harmadik? :DDD

If he dies, he dies.

(#85471) MegalodonS válasza czpitti (#85465) üzenetére


MegalodonS
őstag

(#85472) granini válasza Edge (#85469) üzenetére


granini
őstag

Rengeteg otletem lenne hogy mit reagalja erre a kepre, de szeretnek a forum tagja maradni, szal.. :N :C

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85473) dante3 válasza MegalodonS (#85471) üzenetére


dante3
addikt

A Sunwukoshoz hasonlót néztem ki magamnak a minap
Persze élesben nem tudom milyen lesz, de a videóban életképesnek tűnik, legalábbis farmoláshoz jó lesz! :))

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#85474) czpitti válasza MegalodonS (#85471) üzenetére


czpitti
senior tag

Ez a zsákomenné frodo engem irritál nem tehetek rola.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#85475) Joezyka válasza dante3 (#85473) üzenetére


Joezyka
senior tag

pont ezt a muksót néztem pár hete, valahogy rátaláltam valami videójára, és az első dolog ami eszembe jutott, hogy MENNYI CDR-je VAN ENNEK??????? global CD nagyobb baszki....

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85476) granini válasza czpitti (#85474) üzenetére


granini
őstag

ezt a Quinnre mondtad ?? :Y :C hatalmas..

Joezyka - ezeknel a streamereknel u.a. a szitu mint a David Copperfieldnel. Az nyilvanvalo hogy csal, a kerdes hogy hogyan.. :K Nem lehet egy 4P GR 85-ben ugy fel ala "setalgatni" a mobok kozott ahogy o csinalta es kozben meg se moccan a HP-ja.. olyan nincs..

Szerintem ok egyfajta god mode-ben mennek ;] :K hogy "konnyebb legyen tesztelni.." :U

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85477) Edge


Edge
veterán

NA ez is utólag lett beírva a totyikba:

General
Medium and Large cave maps will no longer appear as Greater Rifts. Population within small cave maps has been increased for Greater Rifts. (12/1)

Viszont jó hír :) bár az act1-es queen areana pókos pálya is megy-e ez miatt a levesbe az jó kérdés.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85478) granini válasza Edge (#85477) üzenetére


granini
őstag

Az a szitu a GR mappal, hogy annak olyannak kell lennie hogy viszonylag "egyenes" ut vezessen A-bol B-be. Emiatt ezek a barlang, meg cathedral mapok a jok. Marmint vonalvezetesileg, mert azokban kevesbe lehet eltevedni. Az Act3-as map, vagy pl a "vault of assassin" tipusu oszlopos homokos, azok nyiltabbak, nagyobb a riziko hogy bemesz egy terjedelmesebb zsakutcaba.. de ha meg tul szuk a folyoso akkor a frozen es az arcane veget vet a mokanak..

Ujra kene designoljak ezeket, es a meglefo grafikai elemekbol generalni linearisabb palyakat. A Fields, Festering, meg Oazis vagy a Bortonos tipusu palyak sima Riftre kivaloak de GR-ezni alkalmatlanok.. olyan kene legyen a GR palya hogy egy viszonylag szeles "atkoto folyoso" ami beletorkollik egy nagyobb placcba, es ez szakaszosan ismetlodik.. igy lenne hely, lenne ritmus, es lehetne megfelelo mennyisego mobot generalni az ismert palyameret fuggvenyeben.

De gondolom megint tul sokat kerunk :)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85479) Joezyka válasza granini (#85478) üzenetére


Joezyka
senior tag

mi a bajod a nyílt mapokkal? úgy is van 94359845598459849854985 tafid és meg se karcolnak a mobok GR 250-en se. új taktika is lenne: összeszeded a pályán lévő összes mobot, püfölitek 5-10 percig és :C

[ Szerkesztve ]

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85480) DoxaM válasza Edge (#85477) üzenetére


DoxaM
aktív tag

nevetséges voltak az eddigi GR mappok...olyan luftokat lehett szaladni a pályákon, hogy csuda aztán visszafordulás....amellett,hogy fél percig walkolnod kellett 4-5 mobért...aztán megint fél perc walk 4-5 mobért....szal, mindenképp kellett valami "gyorsító" skillre elb@szni szlotot, mert 10ból 9 GR map ilyen volt nyilván tök véletlen, és csak 1 volt ebből normális, mob densityvel meg effektív 0 "zsákutcával"....neveznék akkor inkább little vagy thin griftnek.

(#85481) MegalodonS válasza dante3 (#85473) üzenetére


MegalodonS
őstag

Jo a video T10 kb mar olyan mint a Hard fokozat :D:D:D mar csak par het es megtudjuk :K

(#85482) dargelot


dargelot
senior tag

Hali, valaki meg tudná mondani jelenleg mik a PTR rekordok/kaszt, s milyen builddel? Gondolom amikor ptr-en bejön egy frissités resetelik a toplistát, így lehetne viszonyítani, hogy mi hány méter merre lehet majd fejlődni. Illetve ha nem nagy kérés valaki meg oszhatná, hogy a toplistákon milyen buildek vannak. Gondolo kasztonként max 3 build fér bele a top1000-be.

Jelenleg 2.3 alatti rekordok
solo:
monk - 82 (static build)
wizard - 80 (fire archon)
barb - 79 (WW)
wd - 75 (helltooth maci)
dh - 74 (natalya lightning build)
cru - 72 (hammer build)
2fős: 87 - 2 monk
3fős: 91 - 2 monk 1barb
4fős: 92 - 2 monk 1cru 1?

Sajna csak a wd-hez értek egy kicsit így tudom, hogy most top 1000ben csak köpi build, helltooth maci vagy acid rain build van. Kíváncsi vagyok, hogy a ptr-en, ezekhez még hozzácsapódik a jade s kiüti e valamelyiket végleg illetve a no set set hogy remekel, pl firebat builddel belefér-e a top 1000be?

(#85483) MegalodonS válasza czpitti (#85474) üzenetére


MegalodonS
őstag

Na frodoert,hogy kiengeszteljelek,tudom te is wd fun vagy :) hat ha be gyun a kutyaaja :)

Diablo 3 Toxic Hound GR80+ Wich Doctor Build! Patch 2.4

[ Szerkesztve ]

(#85484) DoxaM válasza dargelot (#85482) üzenetére


DoxaM
aktív tag

szerintem jó lenne nézni emellé a paragon és gear szintet is (vagy csak megemlíteni), mert csalóka -ha több értelmes build is létezik-...az egyik 1800 paragonnal 82 a másik 1100p-vel 81....és nagyon nem mind1.

[ Szerkesztve ]

(#85485) dargelot válasza DoxaM (#85484) üzenetére


dargelot
senior tag

Ez jó ötlet, elvégere több ezer main stat különbség is lehet.

(#85486) dargelot válasza MegalodonS (#85483) üzenetére


dargelot
senior tag

Ez a Toxic Hound build szvsz már onnan vérzik, hogy a pet-ek A.I.-je nem éppen zseniális s van amikor a vidiben is látszik, hogy csak áll a kutya egy helyben. Egyébként egy mezei wd is tudja, hogy a gargatuan is néha elég sokat hezitál és bambul. Ez lehet attól, hogy a fetish-ektől nem fér oda, vagy túl buta. Illetve GR70-et tol vele, a vidi nevében meg ott van, hogy 80+. Értem én, hogy kis parás a karija, én is bírom ezt a csávó, néztem anno tőle horde buildet, de ez egy kicsit túlzás, hogy +10 minimum benne van, mert akkor még csak 80-at érné el vele nem a 80+-ot.

(#85487) MegalodonS válasza dargelot (#85486) üzenetére


MegalodonS
őstag

Amit o megcsinalt az a GR77-et az elejen mutatja is.igy hihetobb a lehetseges GR80+!!
Elmondja,hogy a kutya neha akad kell neki egy kis helyet csinalni,de amugy tenyleg jol tolja a sebzest!!Azt is mondja ,hogy szerinte para 1500+ es 90+ gem-ek aminel szerinte G80+,na ez amit meg senki nem tud,mivel GR83 a top a ptr szerveren de az nem kutyas build,de lehet mar magasabb mivel ez 2 napos video.

(#85488) Lézerparaszt válasza MegalodonS (#85487) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Akkor ez a videó már a nerfelt gyűrűkkel van?

A játék az nem játék!

(#85489) MegalodonS


MegalodonS
őstag

(#85488) Lézerparaszt

Igen azzal,

Frodo lazad,nem kicsit beszol a Blizzardnak :) Ami erdekes a video alatt Shinobi ishozza szol es igazat ad neki!!

Quin's Itemization Rant

Is blizzard ruining the game by reducing the amount of item choices? This is my opinion please let me know yours.Oh and don't even get me started on what kind of an impact all this extra additive damage will have on the game... Rip the majority of damage talents, and half of the legendary gems.

[ Szerkesztve ]

(#85490) malacka87


malacka87
senior tag

Megy valaki 70+greatert? Jönnék supp crusával.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85491) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Diablo 3 - PTR 2.4 Witch Doctor - LoN Searing Locusts Build

A lustak kozul, a leglustabbaknak valo build, T10 farmolasara,gyors es egyszeru!!

(#85492) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Buta kerdes:

szerintetek arachyr szet megidezett pokja profital a corpse spider bonuszbol? :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85493) Gorneck válasza _ocsisajt (#85492) üzenetére


Gorneck
titán

Az aszhem semmiből se profiál...

Gorneck#1239

(#85494) dargelot válasza _ocsisajt (#85492) üzenetére


dargelot
senior tag

Itt találtam: Damage of the webs is increased by any bonuses that might affect Corpse Spiders.

Egyébként diabloprogress-en lehet látni, hogy a top 100/1000 milyen skill-eket és ruhákat/fegyvereket használ, s meglepő módon olyanokat is amikre én azt mondanám, hogy useless. Pl: kockába wd-nek Scourge? miért?
Ha valahogy meg lehetne találni az utat azokhoz a profilokhoz ahonnan ezt az oldal leszűri szerintem pár érdekes buildet lehetne találni, még akkor is ha ezek többsége csak azért van a listában mert a gr rekord után ruhát/skillt váltott

[ Szerkesztve ]

(#85495) Gorneck válasza dargelot (#85494) üzenetére


Gorneck
titán

Az a baj, hogy az semmi...mivel a SQ alapba nokedlit sebez...pl a 6os set bónusz nincs rá hatással (miért nem?). És jelen állás szerint, még mind parkol a sarokba ez a set. Egyszerűen nem képes a WD annyi védelmet összelapátolni, hogy jó legyen illetve a seten lévő skill full átdolgozásra szorulnak...

Gorneck#1239

(#85496) _ocsisajt válasza Gorneck (#85495) üzenetére


_ocsisajt
őstag

engem most mocskos modon nem erdekel a szoftkoros gr100000 style gaming... jelenleg DB-t farmolok patch utanra nagyuzemben NSHC-n es T6-T7-en oda sem kell neznem mert olvad minden nagyon fun es ha disconnect van vagy barmi gebasz akkor kb a pok lecsap mindenkit :) (szal kicsit immortal is)... csak gondoltam meg talan lehetne kis kakaot kipreselni a pokbol, hogy feljebb tegyem a T8+... legyen tobb xp/ora :)

szerk: dargelot, koszi!
"It does empower the Spider Queen summoned by the first bonus, effectively boosting her damage from 800% to 7200% per tick."
majd holnap tesztelem akkor (most 24-ben vagyok, csak agyaltam kicsit) :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85497) Gorneck válasza _ocsisajt (#85496) üzenetére


Gorneck
titán

Nem is arról beszéltem...T9-T10 is necces a setnek...
T8-on is kijön simán a set gyengesége... ;) Ha olyan az elit...simán nem véd meg a pók...

T8on szoktam menni DB miatt és néha vannak érdekes szituk (400+ kört már tuti beletettem)...feljebb nem raktam mert ott iszony mód lassul a set és van esés is néha...oda inkább HT a jobb.

Bár ahogy nézem neked hybrided van...nem only pók set...úgy más azé... :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#85498) Deftyyy


Deftyyy
tag

Am erre a 4player 19 fpsre van valami megoldás? Vagy csak nálam van valami gebasz? Fx8350 4.5ghz 2*4 1600 hyperx r9280x3gb ha ssd ha hdd olyan fps dropok vannak mint állat. Vagy ennyire szánalmas lenne az amd Diabloban? Tehát így a bf4 full hd-n ultra/med resolution scale 110% és be se esik 80 fps alá itt meg meg akar halni a játék. :D

(#85499) dargelot válasza Gorneck (#85495) üzenetére


dargelot
senior tag

Értelek, hogy nem erős szett s nem ér semmit a jelenlegi Zuni és Helltooth mellett, DE láttam olyat aki Arachyr settel 60+ GR-t ment, s nem hiszem, hogy itt a ph! fórumon minden wd build ki lett vesézve ami eltér a mainstream-től, mert őszintén már a tököm ki van, hogy ha akasz valamit D3-ban akkor rád van erőltetve 2 set és válasz. Ezért is keresek alternatívákat amik ha nem is erősebbek, de egy bizonyos szintig el lehet menni velük, s nem mellesleg élvezetesek. Egy mezei gamer, mint én úgyse lesz sose toplistás, most is amióta megjelent a 2.3 azóta 2-3szor mentem GR(59) és azóta semmi.
Anno 2.2ben only dart wd volt a nyerő, jómagam horás buildel mentem, oksa mindenem átpörgettem +poisonra, meg as-re, áttettem az anci dartos bököt, minden kész volt. 1 GR szintet nyertem velem meg -50% élményfatort.
1szó mint száz quinn fentebb linkelt videója elmondja a lényeget. Ha akarsz valamit akkor van 1-2 út, ha valami egyedi skill-t akarsz használni akkor le vagy korlátozva 1 fegyora vagy 1 slotba 1 bizonyos item fog kelleni, s így pár skillt nemhogy a top 1000 nem fogunk látni, de a játékból ki is vehetnénk. Nekem ez megássa a játék sírját.

Szerk.
(#85498) Deftyyy

Nem az AMD hibája, hanem a blizz/Diablo-é. Egyszerűen nem bírják a szerverek. 1-2 kasztra/skill-re nagyon allergiásak, ezért is nehéz egy 4fős rekordot dönteni, mert 5ből 1szer nincs csak lagg.

[ Szerkesztve ]

(#85500) _ocsisajt válasza Gorneck (#85497) üzenetére


_ocsisajt
őstag

"Bár ahogy nézem neked hybrided van..."

bizony-bizony es eleg jol megy vele ez a foraging style jatek :)

szegeny bnet le van maradva 2 paragonnal, meg mar tekertem WODot inkabb chestre, kiseronek asszem TF van (bar eshetne egy akarmilyen azure) + worshipet atettem passzivba mivel csak sima rift megy... mert jol birja*** T7-et is... es itt a keyword azon van, hogy ilyen 2-3 percesek a riftek :) (csak mar kicsit kezd uncsi lenni :DDD )

(ja amugy diviner csunya mak, kb masodik alombol (fullshard click-click) adta :DDD )

*** es az eredeti kerdesem is az volt, hogy profital ugye a corpse, teszt jelleguen T8 sem volt problem, ezert pennccrol meg beltrol leporogne armor+Life menne mind a kettore corpse :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.