Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85301) prokxy válasza solyomb (#85297) üzenetére


prokxy
veterán

Ne is mond, tegnap beszippantott a YT, csajszival elkezdtük nézni az epic fail-s vieókat, meg nosztalgiáztunk (scooter, gigi), aztán már nem volt erőm 11-kor belogolni. :B De ma leszek, hacsak ki nem találjuk, h terminátort nézünk (de már az egerem bal gombja kiált, h nyomjámáleegyeste10000xplízs! :D )

#85298) malacka87: :R :R

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#85302) granini válasza malacka87 (#85298) üzenetére


granini
őstag

Na akkor leforditom magyarrol magyarra mer sztem ahogy en fogom leirni ugy sokkal kozerthetobb lesz. ;]

Tehat, a jo szettbonusz (barmely kaszt eseteben) a kovetkezo keppen nez ki:

◾(2) Set Bónusz ◾azzal a skillel ami elo van irva ehhez a buildhez g*ci nagyot utsz!! minel tobbet utsz, vagy minel tobb mobot utsz meg, annal meginkabb g*ci nagyot fogsz utni. Kapsz ra +150%-ot meg az ov meg a bracer miatt is amugy is kapsz ra meg szal +350% jameg patch elott pont ennek a skillnek (veletlenul, erted..) buffoltuk a %-at szal vegul is ez +1000% wpn dmg neked.
◾(4) Set Bónusz ◾na akko kapsz 50% damage reductiont, meg meg arra is meg 50% reductiont szal g*cire nem fogsz sebzodni azbiztos
◾(6) Set Bónusz ◾hat szerintunk a (2) meg (4) bonusz amugy nem eleg, szal azokbol kapsz meg 50-50%-ot jameg az osszes spender skilled ami ehhez a buildhez jo az meg 200% damage buff, meg az osszes skill cdr-jebol -1 utesenkent szal nyugi fenn tod majd tartani..

Na, eszerintem ez a jo szettbonusz :DD Es ez azert jo, mert Blizzard igy vegul is nem irja elo neked hogy milyen szettben menj es azzal milyen skillt vagy koteles hasznalni, hanem de.. :K

Dehatezilyen.. ;)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85303) malacka87 válasza granini (#85302) üzenetére


malacka87
senior tag

ÁLLAT! :R :C :DD

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85304) Madn!ght válasza granini (#85302) üzenetére


Madn!ght
addikt

:C
Rajság, akkor ismet beizzítok egy cruzt. :B

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#85305) _ocsisajt válasza malacka87 (#85298) üzenetére


_ocsisajt
őstag

a CD-s pajzs aktivan kell, blood 2h kell kockaba (hc leadert lestem)... nekem oriasit ugrott igy a progress :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85306) kökény válasza granini (#85302) üzenetére


kökény
aktív tag

:C :D kísz vagy, g*ci sokat jáccol D3-al, ez a te bajod :)

(#85307) T. M. válasza _ocsisajt (#85305) üzenetére


T. M.
aktív tag

Akkor a Vo'Toyias Spiker nem kell? Pedig szép ancit félretettem abból is, de az Akarat's Awakening-ből is van szép eltéve, szóval no para :DD

(#85308) Mirman válasza granini (#85302) üzenetére


Mirman
őstag

Lesz most működő condemn build ?

Régen kedvencem volt de RG-re elfogyott nagyon. :/

[ Szerkesztve ]

(#85309) granini válasza Mirman (#85308) üzenetére


granini
őstag

Erdekes en azt sose csipaztam nekem a lovakat hajtos meg a shield bash-es jott be.. de az egyik gyenge volt a masik meg lassu, szal kivancsi leszek a konzervnek mit hoznak ossze.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85310) czpitti válasza T. M. (#85307) üzenetére


czpitti
senior tag

Ahogy nézegettem eddig minden legendet ujra kell farmoálni mert pl a fejesen ami eddig 20-25% bonuszt adott ott most 200% figyel.fegyon ugyanez.granini.: mijazhogya nemmonka zamivel tovább???inditom fekete autok :DDD Én most végre kicsit bejutottam ptr-re kiprobálnám a harangozos monkot mert a lightingossal igencsak nagyot szolhat.Hátha nem kéne wizt inditani...

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#85311) granini válasza czpitti (#85310) üzenetére


granini
őstag

Egy autoban is elferek.. vagy.. nem elve kellek..? :Y :R
Amugymegja, harangmonk az lehet kiprobalos.. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85312) _ocsisajt válasza T. M. (#85307) üzenetére


_ocsisajt
őstag

65 korul mar akadoztam vele, meglett CDs pajzs lement 69 is :) 70 meg timernel bossfight volt, lecsusztam... de meg van mit finomhangolni a gearen... nomeg ugye 840 paragon keveske... csomo vit kellene meg, hogy tornazzam fel thornt :) HC ranglistan meg 5-ik vagyok 69-el :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85313) Edge válasza Gorneck (#85293) üzenetére


Edge
veterán

Aha, de az fb egyszerűségével(és nagyszerűségével) nem veszik fel a versenyt.

Érted, fireskillel támadsz->mob elkezd égni-> dam buff minden égő mob után, elitért több % =win
Végre vmi egyszerű és hatékony set wiznek.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85314) haller26 válasza Edge (#85313) üzenetére


haller26
tag

Szia!
Belinkelnéd a karidat nekem?Elkezdtem ptrezni és énis a wizardot tolom,de mit ne mondjak,ha nincs mentorom elveszek a hülyeségemben XD.Egy rögtönzött használati utasítást is megköszönnék kivesézve ,hogy milyen különbségek vannak T8/bounty ,T10 és speed GR,illetve high GR kapcsán.Tudom sok lesz így 1szerre,de számítok a segítőkészségedre és a birkatürelmedre :R

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#85315) Edge válasza haller26 (#85314) üzenetére


Edge
veterán

ptrről nem lehet linkelni, de itt egy kép:

én nem a top 10 buildjét használom hanem egy kicsit eltérőt egyelőre ez nekem bejön nagyon és ez inkább 70+-os build mint 80+. Én ptr-en sose szeretem ellőni az összes puskaport, hogy élesbe ne legyen akkora a pofára esés.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85316) haller26 válasza Edge (#85315) üzenetére


haller26
tag

Köszönömszépen,kiindulópontnak jó,de sajnálom,hogy nem látszanak az értékek,optok,stb..,de még1x köszönöm és további jó játékot kívánok.

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#85317) T. M. válasza _ocsisajt (#85312) üzenetére


T. M.
aktív tag

Akkor a kockába már előre nyugodtan belecsaphatom a Blood Brother-t?
Az a szórakozásom most, hogy pakolom bele a legókat, meg bountyzom pubon :F
Valószínűleg a kívánságon akkor meglesz, a 70 soloban farmra kerülhet szépen ezzel a builddel...

[ Szerkesztve ]

(#85318) _ocsisajt válasza T. M. (#85317) üzenetére


_ocsisajt
őstag

persze!

kocka: blood brother, aquila cuirass, unity

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85319) malacka87 válasza T. M. (#85317) üzenetére


malacka87
senior tag

Én úgy tudom hogy a pajzs az kell.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85320) malacka87 válasza T. M. (#85317) üzenetére


malacka87
senior tag

Igaz most nézem dps ugyanannyi lesz kb. Kinek mi van meg vagy mi esik előbb.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85321) Reinhardt válasza Edge (#85224) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ez mikortol lesz? 11/24? Mert DH-nal meg egyik valtozas se el.

(#85322) T. M. válasza malacka87 (#85320) üzenetére


T. M.
aktív tag

Nem szoktam ptr-ezni. Akartam már kérdezni, a championt mennyire lehet tartani ezzel a buildel?

(#85323) Edge válasza Reinhardt (#85321) üzenetére


Edge
veterán

Szerver oldali hotfix, tooltipek nem változtak.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85324) kökény


kökény
aktív tag

Mara6 DH-k valami ilyesmiben tolják csapatban LB-on?
http://www.diablofans.com/builds/67559-2-4-desolacer-marauder-6p-cold-cluster-arrow-perm

Mara settet újra ki kell farmolnom igaz? Vagy?

(#85325) DioRobber válasza T. M. (#85260) üzenetére


DioRobber
tag

ja csapassuk persze, cruzt kimaxolom, és beleteszek 110%-ot ;)

Egyébként én tegnap beizzítottam a ptr-t, majd hétvégén kipróbálom, egy kört mentem este, hát minden lepkefingból esett legendary, szal hamar kész lesznek a buildek, lecsekkolom mik a jópofák:)

[ Szerkesztve ]

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#85326) diegho válasza Edge (#85315) üzenetére


diegho
nagyúr

Csináltam végre egy anci AW-t, én is valami hasonló buildet néztem ki magamnak.

(#85327) Joezyka válasza Edge (#85315) üzenetére


Joezyka
senior tag

te megállsz trashelni? én csak megyek és ha van 1 tonna trash akkor megállok, amúgy meg csak eliteknél. Ha nem így csinálom akkor eléggé döcögős, bár így is sokszor az :S

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85328) Reinhardt válasza Edge (#85323) üzenetére


Reinhardt
őstag

Köszi. Mondjuk ha nem csak azt olvastam volna el ami érdekelt akkor magamtól is rájöhettem volna.
Szóval hiába várom, hogy a mara sebzése hirtelen megugorjon.

(#85329) Edge válasza Joezyka (#85327) üzenetére


Edge
veterán

így csinálom én is, írtam is hogy density kell. Viszont az új source nélkül fosnak éreztem a damot, másik buildel meg am. semmi kedvem ptr-en fishingelni, majd élesbe és itt már tökre hasonlít a régi fb-re a metódus, mert magad után kell húzni minden mobot minél több legyen és legtöbbel a dot fog végezni. Sztem RG-re kéne vmi külön bónusz amit a set adna mert baromi szar lassú lett a kill a nerf óta.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85330) Joezyka válasza Edge (#85329) üzenetére


Joezyka
senior tag

én RG-vel szenvedtem, valahogy mindig okádék Rg-t adott és annyit kellett mozognom, hogy nem volt időm chanelinges spellt tolni. 1x adott 1 Rg-t ami kb meg se moccant, na azt pikk pakk le is vertem.
Nekem az a bajom, hogy amikor kéne akkor b@sznak utánam jönni a mobok, bezzeg amikor menekülök, a fél rift a seggembe van :Y hogy is van ez!?

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85331) Edge válasza Joezyka (#85330) üzenetére


Edge
veterán

nemtom hol próbáltad az rg kill-t én 75ön teszteltem, ahhoz képest lassú amilyen volt nerf előtt sajna.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85332) Joezyka válasza Edge (#85331) üzenetére


Joezyka
senior tag

én 70en próbálgattam, és nerf óta még nem sikerült a 70 se :D
azért meg nem szakadtam, 3-4 kört mentem 1ik se jött össze, azt hagytam is, több időt nem pazarlok rá.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85333) malacka87 válasza T. M. (#85322) üzenetére


malacka87
senior tag

Elég jól fenntlehet tartani. 66éppen hogy nem lett meg. P300 3lvl1-es gem 3ancient item. :) Most ezt próbálgatom alacsony paragon+totál más gemek lvl1-el:D

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85334) granini válasza DioRobber (#85325) üzenetére


granini
őstag

"ja csapassuk persze, cruzt kimaxolom, és beleteszek 110%-ot"

Ugyanaz a kerdesem a cruz eseteben is hozzad mint a support barbarodnal. Milyen formatumut fogsz csinalni..?
- Álló-t (Portrait) vagy Fekvő-t (landscape) ..? :C :DD :)) :gonoszvigyor:

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85335) DioRobber válasza granini (#85334) üzenetére


DioRobber
tag

ilyet is olyat is humorzsák.... olyan cruzom lesz majd hogy beszabehu, húzom a földön majd a dh-dat.....:D

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#85336) DioRobber válasza granini (#85334) üzenetére


DioRobber
tag

ja és amúgy meg Peti 1

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#85337) granini válasza DioRobber (#85336) üzenetére


granini
őstag

jol indul az este.. meg 2 poen es szolozhatok :D
Nah.. mind1.. szegeny DH-t meg a vortex huzza.. ;]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85338) T. M. válasza malacka87 (#85333) üzenetére


T. M.
aktív tag

Jó lesz ez az only crus party. Néztem twitchen két thorn crus gr 72-t tolt :DD
Keresztes hadjárat lesz ez a javából kérem :Y

(#85339) malacka87 válasza T. M. (#85338) üzenetére


malacka87
senior tag

All resist majd sok kell érzésem szerint. Physical biztosan. Elég nagyot csapkodnak. Talán még esoteric gem is stricken, thorns mellé.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85340) malacka87 válasza T. M. (#85338) üzenetére


malacka87
senior tag

Találtam egy ilyet is:physical damage now scales thorns, 1 STR = 1% boost and 1 VIT = 5% boost.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85341) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

"kis" kihagyas utan:

visszaraktam a provoke-os shieldet, most meg ezt erzem jobbnak :c bar a CD csokkenes hianyzik... de igy most lement GR71 HC-n eleg jol!...

ezt nezzetek... kovetkezo gr72 try... mondom elit... mondom adjal mar elitet vazzz!

:U :U :U

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85342) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

juhuuu:

67-70 3 siker 60%on bojarszki :)

HC 72 :)

najokeremkapcsojjaki :DDD

amugy nagy csoda lenne ha ez igy maradna elesben... tul szep, hogy igaz legyen :U

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85343) T. M. válasza _ocsisajt (#85342) üzenetére


T. M.
aktív tag

Reméljük, hogy így fog maradni. A Blizz már régóta rendbe akarta tenni a thorn-t. Úgy tűnik most sikerült neki.
Fel kell húznom ns-ben még egy crust, a hammereset meg meghagyom mati, key farmra.

(#85344) Edge válasza _ocsisajt (#85342) üzenetére


Edge
veterán

A 72 az smafu scn szal ez így marad sztem.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85345) Reinhardt válasza _ocsisajt (#85342) üzenetére


Reinhardt
őstag

Grat.
Ez egy nagyon unalmas HC szezon lesz, mindenki crusadert fog tolni csak.

(#85346) _ocsisajt válasza Edge (#85344) üzenetére


_ocsisajt
őstag

SHC-n be sem ferek top10-be... sima puncin meg jelenleg Quin vezet 87-el... ebbol nerf lesz tuti :U

aze koszi, hogy lesmafuzozol, mit ossze nem izzadtam ezzel a fos gearrel/gemmekkel/paragonszinttel... nalam nincs godmode... gyere probald ki :P

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85347) Edge válasza _ocsisajt (#85346) üzenetére


Edge
veterán

Sztem quin meg alkaizer meg stb. direkt felkért userek hogy kitolják a végét a cuccosnak így blizz láthatja hogy kell-e nerf vagy sem. Sajna az ilyen buzgómocsingok miatt élesbe lófaszjóska lesz minden kaszt.

szerk: másikra meg: wake up neo ez PTR! megy a levesbe, csak hiú ábrándokat csinálsz magadnak ezzel élesbe lehet a 65öt se fogod elérni és nagy lesz a pofáraesés. 2.3 ptr-en simán hoztam wizzel 60-at élesbe meg akkora szenvedés volt hogy ihaj, ne ess bele ebbe a csapdába nem kellemes.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85348) _ocsisajt válasza Edge (#85347) üzenetére


_ocsisajt
őstag

persze nem veszem komolyan (annyira)... :)

rohadt ritkan vagyok fent, de ha mar fenn vagyok, akkor legyen valami alapon azert nekigyurkozom a nehezebbik vegenek :)

lehet siman botolni (paragonfarm liveon) kellene nekem is, mint a "nagyoknak" :U es akkor no problem lenne... ahhh accountot nem akarom azert elveszteni...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85349) Edge válasza _ocsisajt (#85348) üzenetére


Edge
veterán

:) oks

a "nagyokat" nem érdekli mert ott van a sok span aki felhúzza őket acc vesztés után 2 nap alatt p600-ra min... nem jó ez így de ez van.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85350) Roland861010


Roland861010
addikt

Miért vették ki a bónusz ládát Bountie-bár?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.