Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67651) pluhi


pluhi
tag

Kicsit túlgondoljátok ezt a cache dolgot, egyszerűen a nyitáskor rollol, tehát számít, hogy kivel nyitod ki. Épp annyira lesz smart loot benne, mint bárhol máshol. 9x%-ban (nemtom a pontos értéket). A többi meg offloot. Ennyi.
Muton irásából nem tudom eldönteni, hogy viccel-e :D
Diablo 2-ben volt egy időben ilyen asszem, hogy ami nálad van gyűrű az nem esik, de lehet az is csak legenda volt.

[ Szerkesztve ]

(#67652) Muton válasza khirill (#67650) üzenetére


Muton
addikt

és a ládában volt?

pluhi: nekem azóta csak gyűrű esett, amióta így csinálom (zsinórban vagy ötször), addig meg esett a másik 4 is

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#67653) Edge


Edge
veterán

tegnap pár órát seasonködtem de olyan agyzsibbasztóan szar a loot hogy pusztulat. többet a büdös életbe nem lépek be seasonbe az tuti :D az örök alapanyag hiány meg szintén szar.
Szóval a season sztem nem élvezetes hanem: FRUSZTRÁLÓ :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#67654) Muton válasza Edge (#67653) üzenetére


Muton
addikt

látom már te is season-ös papagáj sapival csapatod :D

mod: hogy lesz amúgy? minden seasönben adnak a transmorg sethez 1-2 elemet? van erről vmi infód?

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#67655) Edge válasza Muton (#67654) üzenetére


Edge
veterán

Már rég :) season elő hete óta. jó fej a kakasfej :DDD
valszeg ja minden seasonnek lesz exclusive transmogja, de ha ezt mindig a lvl70-ért adják akkor annyit majd mindig megteszek érte, de ennyi. Ha a seasont nem teszik csábítóbbá akkor nálam esélytelen lesz továbbra is.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#67656) pluhi válasza Muton (#67652) üzenetére


pluhi
tag

Csináld meg még 10-szer és gyere vissza :D
Gondoljunk már bele a programozók szempontjából is.
1. Figyeljük mi van a ládában/invben, (de ami a földön van, azt már ne, azt minek). Ebből kalkuláljuk ki, hogy mit dobjon a cache.
2. x=rand(100), ha x=1-10 -> drop RORG.

Ilyenkor mindig vanilla WoW Onyxia jut eszembe az ő Deep Breath spelljével. Egész összeesküvés elméletek voltak, hogy mikor tolja és mikor nem. Hány dot van rajta egyszerre/összeáll a raid/milyen fajú a main tank/milyen class a leader/mi a raid ID, stb. Mi volt? Sima random.
Muris dolog az emberi agy az ő mintázatkereső mániájával :) .

(#67657) Muton válasza pluhi (#67656) üzenetére


Muton
addikt

mivel nincs chd-s royalom, csinálgatom szorgalmasan. majd a következő 10-nél szólok, hogy mennyi gyűrű esett ;)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#67658) khirill válasza Muton (#67652) üzenetére


khirill
aktív tag

mindenből el volt rakva egy jó rollos... :K

sárpac: a wiz mostani high-end felszerelésébe nem nagyon szólnak bele a season only legek... (bár kétségtelen, h az állandó teleportot nyújtó pálcika nagyon kecsegtető :K )

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#67659) Sárpac válasza Edge (#67655) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Vannak spéci cuccok is amik just only ott eshetnek végén ugyan át fog kerülni simába is, de WH szintű droppratet fog kapni, akkor lehet érdemes mégiscsak kicsit seasonoskodni! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#67660) pr0bi válasza ReFleXx (#67580) üzenetére


pr0bi
senior tag

Grat:D

(#67661) Edge válasza Sárpac (#67659) üzenetére


Edge
veterán

Az a baj hogy mindegyik sloton van jobb mint amazok. Egyedül a teleportos pálca lehet jópofa mondjuk bountyra, de az meg lehet damban kevés lenne egy T6 split bountyhoz.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#67662) granini válasza ReFleXx (#67580) üzenetére


granini
őstag

Nesze.. ne mondd hogy meg se emlekeztem rolad.. :R :DDD

(aztan ha mar egyedul ulok a bilin majd elvihetnel 1-2 40 felett iGR-be hogy a francos gemjeimet legyen nullanal nagyobb eselyem upgradelni.. ;] )

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#67663) Thrawn válasza Thrawn (#67634) üzenetére


Thrawn
félisten

No, hát egy gyors bountyt még tudtunk csinálni, előtte elszórakoztam az időt publicon. Egy barbárt húztunk el GR37-ig, de legalább jó sok upgrade esett neki :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#67664) oxox válasza Sárpac (#67659) üzenetére


oxox
addikt

WH-nak én is valami only vagyok *6nál tratok...a theonak meg a never kategória.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#67665) granini válasza Thrawn (#67663) üzenetére


granini
őstag

"Egy barbárt húztunk el GR37-ig" - .. jah.. magad utan a foldon :Y :DDD

Varjuk erdeklodve azt a patchet amiben benne lesz az a 4-5 uj gemm ami segit eletben tartani a meele karaktereket hasonloan ahhoz amikor mp10-en RoS elott meg mukodott a Life Steal, es volt dps is meg talpon is maradtunk..

Alairas udvozlettel egy lelkes monk.. :)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#67666) Sárpac válasza Edge (#67661) üzenetére


Sárpac
nagyúr

T6 sliphez csak azt használom seasonba, egy jobb click és máris ott van a jobb fegyó a kezembe! DH-kat megszégyenítő sebességgel lehet haladni vele! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#67667) Thrawn válasza granini (#67665) üzenetére


Thrawn
félisten

Valahogy így nézett ki ja :DDD
Részben sárga cuccok voltak rajta, meg egy-két set, sehol egy RRoG. Ki akart szállni GR28 után, hogy úgyis csak lelassítana minket (3 DH), de írtuk neki, hogy maradjon nyugodtan. Hálás volt érte :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#67668) Sárpac válasza oxox (#67664) üzenetére


Sárpac
nagyúr

P358 Season sc: Ramalandi 0 WH 0 TT 0 Magefist 0 Soj 0 Iceclimbers 0.
48 szint alatt sem változott a statisztika! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#67669) DaveNo1 válasza granini (#67665) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kétlem, hogy 40 környékén, vagy afelett bármilyen gem is életben tudna tartani az 1 shot ellen. Ráadásul hatalmas dps bukó ha a dps gemeket def gemekre cseréled. Ranged karakterekkel szembeni hátrányt gemekkel nem lehet megoldani.

You are not prepared.

(#67670) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Demon Hunterre melyik szett/szettek, amiket érdemes rá összeszedni? Paragon 194-es jelenleg.

(#67671) userxy válasza Cingáriusz (#67670) üzenetére


userxy
őstag

Mara 5/6 set egy rorg gyűrű és egy tasker kezes, WH övvel. Ja és egy SOJ és egy Etrayu. És egy Julia neck. :DDD

(#67668) Sárpac

3 TnT, 5 SOJ, 1 WH, 3 Etrayu, 5 Magefist, Full mara set már vagy 4 DHra való.

[ Szerkesztve ]

(#67672) pluhi válasza Sárpac (#67668) üzenetére


pluhi
tag

Magefist 0??? Nem is egy kategória a többivel, Kadala konkrétan fossa nekem.

(#67673) khirill válasza Cingáriusz (#67670) üzenetére


khirill
aktív tag

embodiment of the marauder... amit csak marauder szettnek becéznek... tasker and theo kesztyű... és egy bombadier's rucksack tegez... ez az alap... de olvass visza mert nagyon kitárgyalták a srácok...

annyira kitárgyalták, h ezt a keveset fejből vágom már pedig nekem nincs is dexes karakterem... :))

pluhi: érdekes nekem is csak 2 esett ezidáig... mondjuk az egyik eléggé max-os...

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#67674) pluhi válasza khirill (#67673) üzenetére


pluhi
tag

Nekem tuti 30+. Mondjuk az ilyen számok nyilván szart se mondanak paragon szint nélkül, az lassan 600. Elvileg 5x annyi esélye van, mint TnT-nek vagy Frostburn-nek. Ami visszagondolva kb. igaz is nálam.

(#67675) oxox válasza userxy (#67671) üzenetére


oxox
addikt

kinder nem jobb mint az etrayu?

nekem igy alakul
1 TnT (még a WD-nek Kadalától), 10+ SOJ, 6 WH, 1 Etrayu, 10+ Magefist

Magefist Kadalától általában...3leg-ből 1 az kb...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#67676) Sárpac válasza pluhi (#67672) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Konkrétan jól látod, de andariel is 1db össz stres. Seasonba semmi normális nem esik! Tegnap 2500 shardot szántam gyűrűre 0 leg. :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#67677) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Ezt a fegyvert használom idestova 2-3 hónapja és nem találok sehol jobbat.

(#67678) granini válasza Sárpac (#67676) üzenetére


granini
őstag

"Tegnap 2500 shardot szántam gyűrűre 0 leg."
Mas kerdes hogy az inflaciio utan Kadala-nal az kb 8db gyuru :Y :( 'szodnameg.. meg az is amelyik rinyalt hogy neki jaj de sokat kell futkoraszni a kovacs meg kadala kozott teli stashel.. :U

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#67679) userxy válasza oxox (#67675) üzenetére


userxy
őstag

Krider jó ha nincs más. Etrayu cold miatt dpsbe jobb magas gr-en, magas gren annyit futkározol nincs időd lőni.
Ha meg Lighting builddel tolod akkor meg a Helltrapper egykezes ami rakosgatja a sentryt. Partyba meg Calamity ha senkinek nincs. :D

[ Szerkesztve ]

(#67680) khirill válasza pluhi (#67674) üzenetére


khirill
aktív tag

tudom, h ritkább a t&t... de nekem a magefist jobban kellett volna... fele paragonnál tartok és pechesebb vagyok... ennyi... szvsz rendben van a dolog... amúgy pl. taskerből nekem esett vagy 5 frostból pedig csak két szar... igazándiból nem is sírásból írom csak érdekességképp... (na jó a "soha nem eső" rorg egy kicsit megviselt... :DDD )

ratabyzou

(#67681) oxox válasza userxy (#67679) üzenetére


oxox
addikt

van mindketto, de hell azt mondta kinder jobb, mert extra sebzest viszel be vele.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#67682) userxy válasza oxox (#67681) üzenetére


userxy
őstag

Hát persze ha épp nem az életedért futsz :D de vhogy gr40 környékén nem sikerült sokat lövöldözzek még :D

(#67683) oxox válasza userxy (#67682) üzenetére


oxox
addikt

hardcore, nem mozoghatok a hataron (bar ket napja elfoldeltem egy 150+ h-s WD-t, tehat nem mindig sikerul)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#67684) _ocsisajt válasza userxy (#67682) üzenetére


_ocsisajt
őstag

oxox kozben valaszolt :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#67685) userxy válasza _ocsisajt (#67684) üzenetére


userxy
őstag

Ne haragudj , hogy nem készítek feljegyzést ki HC és ki SC fan :D

HC nem nekem való. Túl drága lenne venni új monitort. :)

De ha már HC ott én végképp nem lövöldöznék :D Csak sentry takarítson :D

(#67686) vhunor


vhunor
őstag

A lókupec crusader milyen magas GR-ig életképes?

(#67687) Gorneck válasza vhunor (#67686) üzenetére


Gorneck
titán

Elvileg 42-43.

Gorneck#1239

(#67688) Edge válasza Gorneck (#67687) üzenetére


Edge
veterán

soloban.

partiba szétlöki a monk, wd, barb által lefogott mobokat oda nem éppen ideális, az se volt rossz amikor nagyba nukeolok erre az arcomba lökte a sok paci az elitepakkot épp hogy megúsztam azt hogy falrakenjen...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#67689) Huha81


Huha81
tag

Szerintetek melyik lenne a jobb egy M6 DH-ra?
Egy int-es nem épp a legjobb TT + mara gatya vagy egy egész fullos mara kesztyű + Hexing pants?
A +dmg úgy is jön a Hexingből, hiszen állandóan futkorászni kell.
Róla lenne szó: [link]

(#67690) Lokids válasza Edge (#67688) üzenetére


Lokids
addikt

Csak éreztette veled, hogy szeret. :D
Ajándék elitnek...

De te wizzardal hogy a fenébe tudsz életben maradni soloban?
Én nem tudok mást csinálni, mint lecastolom a hydrát, meg a blizzardot és futok. Ha utolérnek, akkor ütnek, és utolérnek, mert folyamatosan égnek, így kell idő, még megfekszenek.

Oké, nincs 2h fegyverem. Hétvégén hosszú órákat vadásztam,. Az összes 2h kiesett, ami eshet wizznek, de furnace nem. Az 1 maximust meg bezúztam a 3.3K-s dps-ével. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#67691) DaveNo1 válasza vhunor (#67686) üzenetére


DaveNo1
veterán

Soloban most gr43 a top, amúgy ez a legjobb build, de az Edge által leírtak miatt partyba nem jó magas GR-en. Jobb lenne ha pacik stunolnának a knockback helyett, akkor nagyon fasza lenne.

You are not prepared.

(#67692) Edge válasza Lokids (#67690) üzenetére


Edge
veterán

alap hogy unity rád + followerre aztán meg ott a black hole, használd, meg a mirror images-duplicates az tauntol is+blackholeoznak is a klónok, vagy teleport-safe passage(25% damred teleport után), meg nem árt jó sok ehp, gr 35 felett pedig force armor prismatic helyett: így

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#67693) Thrawn válasza Huha81 (#67689) üzenetére


Thrawn
félisten

Az a T&T szerintem még így is jobb, mint a Hexing. Ha van egy jó Mara kesztyűd akkor azért próbáld ki melyik kombinációval haladsz gyorsabban.
Augusztus vége felé így állt az erősorrend: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#67694) Gorneck válasza Edge (#67688) üzenetére


Gorneck
titán

Lehet azzal normálisan is játszani...van tank monkom és van DHm is, amivel eltok szütyizni magas GR-en, Pala meg most nagyon tetszik... :)
Magas GR meg nem játszik...mivel nem tudunk kijönni 38-ból...még mindig...tötyizünk egyhelyben.

Lassan kicsit értelmét veszti az egész GRezés a jelenlegi blőd formájában...folyamat elbukja az ember a riftet, akár 35-36on is xar map miatt, arról nem beszélve, hogy bizonyos karik 1-1be ki vannak szedve az egészből...Pala-t ne vigyél mert szétlök, dpsMonkot ne vigyél me meghal, barbárt ne vigyél mert xar...vigyen az ember ollan nyomikat amivel semmi élvezet sincs?

Gorneck#1239

(#67695) Muton válasza Thrawn (#67693) üzenetére


Muton
addikt

ha már hexingnél tartunk: minap esett egy. érdemes lenne fire wizardon a cindert lecserélni rá (cinder helyett firebird vért, firebird gatya helyett hex)?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#67696) pluhi válasza Huha81 (#67689) üzenetére


pluhi
tag

Nem egyértelmű eset, be kell ütni spreadsheetbe, az saccnak jó. Nem volt kérdés a build, de minek polar station EA-FA mellé? Csomó DPSt buksz a spitfire-ön.

(#67697) Edge válasza Thrawn (#67693) üzenetére


Edge
veterán

erre tudnék tenni jelenleg ilyen t&t-t:
int/5as/40%petAS/8%CDR/10chc
str/5as/50%petAS/roll
melyiket lenne érdemes vagy egyáltalán hagyjam a fenébe?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#67698) pluhi válasza Edge (#67697) üzenetére


pluhi
tag

Gondolom most paragonnal megvan a 2.84 TnT nélkül is, 4.15 az meg messze. Az 50-es TnT-vel neki lehet állni, de nem biztos, hogy megéri, bár a Calamity megvan hozzá...
Update: ja nem, elnéztem, nincs az meg paragonnal se.

[ Szerkesztve ]

(#67699) Edge válasza pluhi (#67698) üzenetére


Edge
veterán

nem nincs meg, az egyel alacsonyabb van meg, bár ha felteszek egy rorgot + van mellé egy 6as-es unity-m sockettel akkor lehet meglenne és akkor nem is kéne tasker?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#67700) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Tényleg van 2 socket-es fegyver a játékban? Én még egyet nem láttam. Ezt google kereső útján találtam neten.
Hand Crossbow-ból is 2700-2800-as alap dmg-snél nem láttam nagyobbat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.