Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67851) Cray Tyler válasza pluhi (#67849) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Eszerint a pain enhancer az a sentryk/petek critjeire is proccol, a toxin pedig a sentryk/petek hitjeire is proccol?

(#67852) pluhi válasza Cray Tyler (#67851) üzenetére


pluhi
tag

Ja, sőt ezek dotjára proccol at mfd, és arra meg a sash of knives. :)

(#67853) Sárpac válasza granini (#67848) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én ezzel 32-33-ban simán életben maradok messze nincs kész a build set amu kellene nagyon jóféle.

Másik unity téma monknak as vagy dex, valami minimális a különbség 0,5% dpsben a dex javára?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#67854) mammutka válasza Reinhardt (#67815) üzenetére


mammutka
tag

Sweep attack-kel próbáltad a rolandot?

Mammutka#2227

(#67855) DjDanee87


DjDanee87
addikt

ZeroSoul: Tudom hogy a Flying Dragon a legjobb fegyver és nyilván használni is fogom amint esik majd egy. De tényleg ennyit jelentene, vagy a fent likelt guideban kamuzik az írója?

Ezt írja: "This spec can kill a rift boss with 25billion Hp in under 60 seconds."

Ettől elég messze vagyok és nem értem miért. Most pl kaptam Ember nevű GRguardiant aki 32es szinten 11,5 milliárd HPval jön soloban. Fele annyi mint amennyiről a guideban szó esik, mégis 2 perc volt míg leöltem úgy hogy végig használtam a Dasht attack speed buff miatt, BoH + Epi végig CDre nyomva és csak ütöttem ami a csövön kifér. Persze nincs Flying Dragonom + Pechkov sem, de ez a 2 item duplázná a sebzésem? Mert duplázás kellene, ha a guideban igaz amit írtak és 25 milliárd HP 60 sec.

Pechkovom van, nem is szar rollal, csak SWK amulett nem esett csak 1 eddig, az is totál használhatatlan statokkal. Flying Dragonhoz sem volt még szerencsém. Jelenleg így áll a Monk: [link] Toxin party miatt került be, azt lecserélhetném soloban :P

(#67856) Reinhardt válasza mammutka (#67854) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ahhoz kéne a fegyver, de még nem esett.

(#67857) LLKobe válasza DjDanee87 (#67855) üzenetére


LLKobe
veterán

Az biztos hogy a dragon rohadt sokat dob. Főleg egy normális darab. Mikor beduplázza az AS-t, a teardrop gem is megőrül, és csapkodnak a villámok mint az állat, plusz mivel sokkal jobban jön a spirit, a sunwoko klónokat is csapathatod ahogy az ujjad bírja:)

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#67858) .OM. válasza DjDanee87 (#67855) üzenetére


.OM.
aktív tag

Négyszerezés kéne sztem..

25B - 1 perc
12B - 2 perc

ex .Oldman.

(#67859) ZeroSoul válasza DjDanee87 (#67855) üzenetére


ZeroSoul
tag

Sztem kamu. vagy én nem tudom hogy csinálja. olvastam én is azt a guideot. Nekem a 15-18b alatt 2x jön vissza az epifani, 45% cdred környékén. Mondjuk tény hogy nekem csak 2 gem van bent, de nem hiszem h pl egy Pain enhancer annyit fog dobni. FD brutál, és most beraktam a Peshkovot is mert esett egy közepes amu, és érezhetően jobb lett a spirit management. Diaprogress link lent az aláírásban. gemeket kivettem crusihoz, de lehet h még nem frissült. Hogy milyen a songoku FD nélkül azt nem tudom nekem FD volt az első item kb ami kiesett amikor elkezdtem monkozni. Az tuti hogy songoku nélkül az FD+Teardrop+Gokok már brutális volt.
Viszont hozzátenném hogy a peshkov óta kb nem fogy el a spiritem. FD proc nélkül is mpenként 2-2.5 spirit FD proccal 4-5 ha elég gyorsan verem a gombokat

[ Szerkesztve ]

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#67860) userxy


userxy
őstag

juppi

(#67861) mammutka válasza Reinhardt (#67856) üzenetére


mammutka
tag

az életben maradás nehézkes (khm), de a leadott sebzés iszonyatos, majd próbáld ki

Mammutka#2227

(#67862) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Megtört a jég de keményen. Para 363-ig nyista rami nyista magefist ez hétfő tegnap és ma nem túl sok játékidővel 3 rami 1 magefist!(törölt kari után az újjal érdekes) :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#67863) pluhi válasza Sárpac (#67853) üzenetére


pluhi
tag

Az a Unity... GIEF!
Ez hiányzik hozzá, hogy normális legyen az ultrafast buildem. Illetve hasonló Soj, tehát vagy 7 IAS vagy lyuk roll és onnan pörgetni.

(#67864) Edge válasza Sárpac (#67862) üzenetére


Edge
veterán

nem nem... mert azt hallottam seasonben p360 felett kezdenek el potyogni a jóságok...
:DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#67865) trufa12 válasza Sárpac (#67862) üzenetére


trufa12
addikt

Én nem rötöltem semmit, mégis ki esett egy mondhatni perf öreg fater 2 kezes,
egy rami (első) .

Meg már már elhittem hogy még witching hour om is lesz de az nem lett :D

Mind ez non ladder

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#67866) trufa12 válasza trufa12 (#67865) üzenetére


trufa12
addikt

(töröltem)

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#67867) killerjohn


killerjohn
addikt

(#67868) vhunor válasza Prof (#67840) üzenetére


vhunor
őstag

Én ezért tolom lightning monkkal. Persze közelében sincs a sebzése a songokunak, de semmi nem érdekel kevésbé. És most elkezdtem kísérletezni az eye of peshkov + FD + villamos oszlopdobalassal, egész jó.

(#67869) userxy válasza killerjohn (#67867) üzenetére


userxy
őstag

Vázlatosan magyarul foglald össze. Légyszíves :DDD

(#67870) Rayner válasza killerjohn (#67867) üzenetére


Rayner
őstag

R.I.P. TurboHUD, ezek után nem csodálkozok ha blizz rászáll...

(#67871) killerjohn válasza Rayner (#67870) üzenetére


killerjohn
addikt

a biztonság kedvéért mostantól egy hétig nálunk alszik a nappaliban az ügyvéd haverom és az egész irodája :O

(#67872) Rayner válasza killerjohn (#67871) üzenetére


Rayner
őstag

Én nem használom, de tény hogy jogtalan előnyt lehet vele rankeden szerezni.
Más kérdés, hogy a Blizz nem képes élvezhető mobsűrűséget összehozni
...minden nap van 2-3 GR amikor csak szaladok a semmibe szintről szintre
ami meg legjobban felháborít az az hogy 10ből 8x act4-5 mobok vannak minden szinten....

[ Szerkesztve ]

(#67873) DaveNo1 válasza Rayner (#67872) üzenetére


DaveNo1
veterán

És 10-ből 9 elite elite tuti Thunderstorm/Molten/Jailer/Frozen, kedvencem mikor ezek közül hárommal is rendelkeznek (jailer nem zavar mert van jó julia de a többi kombinációja kb. halál). :K

You are not prepared.

(#67874) Thrawn válasza killerjohn (#67871) üzenetére


Thrawn
félisten

Lehet csak önéletrajzot fognak kérni tőled :D

Más:

[LIVE HOTFIXES]

Items
- The number of Rare crafting materials that drop from monsters (including Rift Guardians) has been greatly increased (30/9)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#67875) Rayner válasza Thrawn (#67874) üzenetére


Rayner
őstag

Reggel már élt, most már rendesen dobálja :)

(#67876) JSaN válasza killerjohn (#67871) üzenetére


JSaN
addikt

Azert par sorba leirhatnad magyarul mirol van szo, faradt vagyok most 3 oldalt inglisul at nyalazni. pls.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#67877) shotika válasza Rayner (#67872) üzenetére


shotika
őstag

"10ből 8x act4-5 mobok vannak minden szinten...." azt hiszem át tudom érezni. Időre eddig csak a 36-os Griftet tudtam megcsinálni, azt is a zombis-csontvázas mapon, egyébként 40-ig jutottam max. De igazából lényegtelen, mert 35 felett már szinte minden egyhitel, a kérdés az, hogy milyen kombóban jönnek az elitek. Egy thunderstorm, jailer, extra health, frozen Winged Assault pakk még 32-34-en is könnyen meg tud fektetni, na, múltkor 39-es griften ebből kaptam 4-et a pálya elején, bár asszem egy belőle a körbeforgós act 5 mob volt (vortex, arcane ésatöbbi), a teljes grift kb 27-30 perc lehetett. Esélytelen volt időre megcsinálni. A vicc az volt, hogy a Guardiant öltem le a legkényelmesebben - ott is tökmind1, ha nem Ghom vagy Szextrisz, akkor nem nagyon jelent problémát.

A HUD azon része, ami előre megírja, hogy milyen lények vannak a pályán az kb csalás, azonnal bannolnám az ilyet, mert nem fair tőle a játék. (viszont ahogy hallom, egész jól lehet velecsekkolni, hogy melyik cucc, skill mennyivel dobja meg egy-egy statod, az nem jönne rosszul)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#67878) Thrawn válasza JSaN (#67876) üzenetére


Thrawn
félisten

A bnet fórumon az egyik legismertebb/legelismertebb DH a toplista elejére küzdötte magát, aztán leírta, hogy a TurboHUD nélkül ez nem jöhetett volna létre. Kb ennyi, azóta egymást oltják felváltva a népek, amikor meg nem egymással vannak elfoglalva akkor meg a Blizzt:
- bannojátok mert csíter
- csak figyelemfelkeltésből csíterkedett nem kell ban
- köcsög blizz ménembannolkiilyeneket
- köcsög blizz ménem csinál normális játékot és akkor nem kell hud
- turbóhudotadiablóba!!4444nééégy
- ésatöbbi

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#67879) Muton válasza killerjohn (#67867) üzenetére


Muton
addikt

nem kell aggódni, lesz olyan aki azt a csávót is alulmúlja majd :DDD

azt lehet tudni, h mikor lesz vége a season1-nek? mert kiesett az Aether Walker és akarom a transmogját! asap! :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#67880) Sárpac válasza DaveNo1 (#67873) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Kivétel, ha monk soloban mész akkor tuti, hogy 10-ből 9 reflect damages lesz lézershowal, villámot nagy ritkán tesz csak be.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#67881) killerjohn válasza Thrawn (#67874) üzenetére


killerjohn
addikt

aranyos vagy, de annyit nem tudnak (na jó, nem akarnak) fizetni hogy én ehhez a nevemet adjam ;]

(#67882) Gorneck válasza Thrawn (#67878) üzenetére


Gorneck
titán

A köcsög blizzarddal egyetértek...és igen...oldja meg, hogy ne üres mappek tömkelegét adja a buzi random...ami lófaszt random...ahogy a bejáratnál levő szájbavert elitpakkok is gondolom a random műve...ha normálisan csinálta volna meg ezt a geater rift rendszer, akkor nem kéne ilyen "faszságokkal" foglalkozni...lehetne rendes karikkal játszani...

Mondjuk tegnap egész sikeres napom volt, kaptam egy jóféle coldos SoJ-t és egy multifunkciós WH-t (SoJ ment klántársnak - öröm és boldogság volt, a WH ment volna a másik klántársnak - de mivel multifunkciós így nem volt szíven elkótyavetyélni).

Gorneck#1239

(#67883) granini válasza killerjohn (#67871) üzenetére


granini
őstag

Na nem kell itt a szappanopera Johhny.. :N
- pénzért árultad a HUD letöltést..? Nem..
- mindenki a saját felelősségére használja, pontosan tudva hogy nem megengedett 3rd party progi..? Igen..
- tudtuk hogy egyszer majd valaki úgyis tol egy ilyen suicid postot és feltárja a nagy igazságot..? Yepp..
- előnyhöz juttatja a playert egy Season Leaderboardon? Igen, mert az van amit a DHs gyerek leírt, látod hol a mob, látod milyen a mob, egy GR45-ben 1 másodpercen is múlhat hogy fexel vagy talpon maradsz mert tudod hogy frozen / mortar elit közeleg..
- fentebb bevalottan te magad se használod, ez szerintem mindent elmond..
- te magad már egyszer megkerested írásban a Blizzardot és kértél állásfoglalást telibe se szartak.. Eladott játékok száma: 14 millió. HUD letöltések száma (fingom sincs, legyen öö mondddjukk.öö..) 50 ezer..? Kif@asztérdekli gondolták és törölték a leveled.. ennyi.

Jó dolog a HUD annak akinek van vér bevállalni, de ne tegyünk már úgy mintha te itt valami áldozat lennél akinek az ügyvédje védő karjai közt kell álomba sírnia magát.. :U pff..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#67884) killerjohn válasza granini (#67883) üzenetére


killerjohn
addikt

pedig mindjárt megérkeznek... most mondjam le őket? :( mi lessssz ííííííííííííííííííígy?!!!5! :O

(#67885) granini válasza killerjohn (#67884) üzenetére


granini
őstag

Ne csináád necsináád nembiromafeszkóót jáááj a szivem hhhh... :Y :DDD
1. elvileg nem is lehet detektálni a hudot tehát a Blizz olyan vakon van hogy kukk..
2. azért mer megírtad meg feltöltötted még nem jár semmi.. saját szellemi terméked ingyér. pont.
3. csak az vonható felelősségre aki használja. te meg nem.

Fenti három pont alapján javaslom ha nem akarsz rumlit a nappalidban küldd el az ügyvédet.. Az óvadékodat nulla forintban állapítom meg, szabadon távozhatsz, a tárgyalást berekesztem mer megyek játszani.. :P

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#67886) T. M. válasza Gorneck (#67882) üzenetére


T. M.
aktív tag

Egyet értek. Ebben a formában a greater rift nem a kihívásról, hanem a sz_patásról szól :K

Azt meg félve merem kérdezni, hogy mit kéne csinálni ahhoz, hogy Tasker kesztyű essen :W

(#67887) killerjohn válasza granini (#67885) üzenetére


killerjohn
addikt

dehátféleeeeeeeeeeeeeeek :'(

najóvanna hagyjuk a hülyülést :)

(#67888) trufa12 válasza T. M. (#67886) üzenetére


trufa12
addikt

Az nekem sűrűn esik .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#67889) T. M. válasza trufa12 (#67888) üzenetére


T. M.
aktív tag

Nekem mostanáig kereken 0 :O

Lehet kéne tolnunk pár kört ;]

[ Szerkesztve ]

(#67890) trufa12 válasza T. M. (#67889) üzenetére


trufa12
addikt

Nekem egy jó witching hour emberke jöhet :D én megyek taskedért, mert az elmúlt napokban is esett..
nem percenként esik de nem 0 . )

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#67891) Gorneck válasza T. M. (#67886) üzenetére


Gorneck
titán

Közel a 140k shardot költöttem, ebből 100k felett ment el kesztyűre (WD+DH). Minap megszánt Kadala 1 tajtékkal. De legalább esett...

Gorneck#1239

(#67892) T. M. válasza Gorneck (#67891) üzenetére


T. M.
aktív tag

Akkor szerintem még váratni fog magára.
És ha nem probléma örülnék ha trifecta lenne, max körüli statokkal :D

(#67893) malacka87


malacka87
senior tag

Petes crusader milyen most? Pajzs+ring nem akar esni. Láttam kell még egy kezes is hozzá.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#67894) vhunor válasza malacka87 (#67893) üzenetére


vhunor
őstag

Jó.

(#67895) rt06 válasza killerjohn (#67867) üzenetére


rt06
veterán

most miert? pont te kerdezted par napja, milyen ember, aki turbohud-ot hasznal
lehet olvasta...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#67896) DaveNo1 válasza malacka87 (#67893) üzenetére


DaveNo1
veterán

t6-ra elég, máshova már nem

You are not prepared.

(#67897) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Remélem látjátok honnan dobott ki ez a... :W

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#67898) Thrawn válasza rt06 (#67895) üzenetére


Thrawn
félisten

Jah, Nyan megtanult magyarul ^^

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#67899) shotika válasza T. M. (#67886) üzenetére


shotika
őstag

kb 15000 shard után egyet se adott... igaz hogy van egy elég jó, de lehetne jobb is

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#67900) Chalez válasza KubanitoS (#67897) üzenetére


Chalez
őstag

Ezért min. járna vmi kárpótlás a Blizztől... :Y

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.