Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68451) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Na ez közel volt :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#68452) SQX_Barto válasza Bahama (#68450) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Sentry, Vault, Companion, esetleg Smoking Screen, többi általában spender, főleg ha Kridershot is van. Multishot, cluster arrow, elemental arrow ahogy a Marauder DH-kat nézegettem. Csak egy spender baromság ehhez a buildhez szerintem.
Hogy a gyakorlatban mikor mit lő a sentry 2-3 spenderből arra azért kíváncsi lennék :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#68453) tarBubbles válasza SQX_Barto (#68452) üzenetére


tarBubbles
tag

(#68454) SQX_Barto válasza tarBubbles (#68453) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Köszi szépen:R Gondolom az eltérő hatred igény miatt alakul így.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#68455) Blaze_ válasza tarBubbles (#68453) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Ez alapján magas aps mellett is ugyanannyi clustert lő. Jól sejtem, hogy akkor magas sentry aps-nél cluster dam helyett érdemes elemetal arrow damot rakni a cuccokra?

(#68456) DjDanee87 válasza Blaze_ (#68455) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én úgy olvastam valahol régebben, hogy a 4,15ösnél már azt érdemes választani, igen.

(#68457) energy4ever


energy4ever
addikt

Gondolom tortenet modba elrontottam valamit. Az Act I-et vesstes nelkul vegigtoltam. Jott az Act II. elkedzdek menni, game over. Barmennyiszer nekikufot mindig ez van. Ilyen nehez lenne az Act II, vagy csak rosszul allitottam ossze a fegyvereket, meg a vedelmet!? :F

(#68458) Bahama válasza Bahama (#68450) üzenetére


Bahama
aktív tag

Úgy látom nem kéne ittasan fórumozgatnom...

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#68459) DjDanee87 válasza energy4ever (#68457) üzenetére


DjDanee87
addikt

Így látatlanban nehéz lenne erre választ adni, hogy mit rontasz el. A legegyszerűbb ha a menüben megnézed milyen nehézségen van a játék. A normal nehézséget szerintem a legelcseszettebb cuccokkal és skill beállításokkal is tudnod kellene csinálni.

(#68460) ReFleXx


ReFleXx
addikt

klantars nyit 438 a1 zacsit, asszem mind a 100% fix utani es kraftol 100 HF amut, akit erdekel -> http://www.twitch.tv/njamata

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#68461) ReFleXx válasza ReFleXx (#68460) üzenetére


ReFleXx
addikt

van 3 tancoslany is :DD

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#68462) Edge


Edge
veterán

Itt is megvan:

:))

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#68463) vvega30 válasza ReFleXx (#68460) üzenetére


vvega30
senior tag

hát ez elég beteg:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#68464) Sárpac válasza vvega30 (#68463) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Az, meg 100ból 95 full szar hihetetlen! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#68465) TeeBee73 válasza Sárpac (#68464) üzenetére


TeeBee73
addikt

Bejött a Random. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#68466) T. M. válasza T. M. (#68412) üzenetére


T. M.
aktív tag

Mégis létezik :Y

Akkor most örülök :DD

(#68467) rt06 válasza tarBubbles (#68453) üzenetére


rt06
veterán

ez honnan van? erdekelne a mogotte levo magyarazat is

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#68468) szallasi007 válasza T. M. (#68466) üzenetére


szallasi007
őstag

Ja de létezik ilyen formában is :) Tegnap Kadaláztam, még jó hogy havi 10 órát ha játszok :)Tasker

(#68469) tarBubbles válasza rt06 (#68467) üzenetére


tarBubbles
tag

battle.net fórum. amúgy én sem tudom pontosan hogyan működik a sentry, csak próbálom levonni a következtetéseket.
vegyük a CA+MS+EA hármast. a CA-nak a MS-nak van egy belső cooldownja, ami kb. 2 és 1 másodperc. ha leraksz egy sentryt, akkor elsőre mindig a legnagyobb cd-vel rendelkező spellt használja el, utána jön a következő. ebben ez esetben a CA majd az MS. az EA lecseréli a sentry alap lövését de ha a rakétás van berakva, akkor a rakétát ugyan úgy lövi.
tehát lerakod a sentryt, elsőre jön CA majd az MS. 2.5 as esetén a rendszer 0.3 másodpercenként ellenőrzi, hogy lejárt-e valamelyik cd, ha nem akkor az alap lövés megy ki, ami ebben az esetben az EA. ha megvan a 3.33 break point, akkor már 0.2 másodpercenként megy az ellenőrzés.
SZERINTEM így működik :) ezért van az, hogy ha elérted az adott break pointot, akkor csak úgy nincs értelme berakni attack speedet. meg az is lehet, hogy ezt már valaki leírta előttem, akkor meg bocs.

(#68470) grex4


grex4
aktív tag

hali!

Jól gondolom hogy a lightning dh-nak az elemental arrow dmg többet ér mint a sentry dmg? (offhanden kérdéses...)

üdv

(#68471) tarBubbles válasza grex4 (#68470) üzenetére


tarBubbles
tag

a %sentry dmg minden olyan spellt erősít amit a sentry lő ki. sok hasznos infó

[ Szerkesztve ]

(#68472) DaveNo1 válasza grex4 (#68470) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ha a pure BL buildre gondolsz igen, mert ott úgyis csak elemental arrow-ot lő a sentry, és mivel nem csak a sentryknek, hanem neked is lőnöd kell, így összességében nagyobb dmg-t ad, mintha sentryt raknál rá.

You are not prepared.

(#68473) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok!

KEzdő diablósként most lett meg az első 70es karim. Az érdekelne hogy milyen irányban haladjak hogy minnél hamarébb gearelődjek és haladjon a paragon szintem. LEginkább 1edül játszom. A másik kérdésem,hogy olvastam 1-2 cikben,hogy pár óra alatt lehet 70re felmenni. Elmondaná valaki hogyan? Igy hogy már az adventura mód nyitott ott kellene huzni a kövi karimat mondjuk master fokozatban? Előre is köszönöm a választ.

(#68474) Mirman válasza Dinasti (#68473) üzenetére


Mirman
őstag

Szia , ha egyedül játszol a legkönnyebben úgy lehet húzni egy karit ha eljutsz vele a 15-szint környékére , itt már pörgethetsz a mysticcel socketet a fegyveredbe és raksz bele egy magasabb szintű rubyt (marquise minimum). Ezzel nyugodtan lehet menni torment szinten is , elég gyorsan felfejlődsz olyan 40-50 szint közé ahol ez már kevés lesz , ezért ide csinálnod kell egy alapból 70-es szintű fegyvert amire pörgetsz egy minél nagyobb level req csökkentést hogy minél hamarabb tudd használni. Remélem segítettem valamit.

(#68475) Tatyla


Tatyla
őstag

PS4-re nem rég jött ki a 2.1,mit kell tenni hogy a goblin portálba be jussunk?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#68476) malacka87 válasza Dinasti (#68473) üzenetére


malacka87
senior tag

Nyitsz egy t6gamet és valaki bemegy hozzád! Nagyon gyorsan megy én dh- m is így lett 70!:-))

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#68477) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Esett egy bot ami a legnagyobb szarban is életben tart! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#68478) Dinasti válasza malacka87 (#68476) üzenetére


Dinasti
senior tag

De ez a módszer csak akkor működik ha van ismrősöd nem? Vagy random is bedobhat melléd valakit?

(#68479) malacka87 válasza Dinasti (#68478) üzenetére


malacka87
senior tag

Ismerős, vegyél fel itt a btagem. Aztán majd ha kell segítek:-))

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#68480) ZeroSoul válasza Sárpac (#68477) üzenetére


ZeroSoul
tag

De hol a soj? ;]

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#68481) Sárpac válasza ZeroSoul (#68480) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Azt szerintem nekem Karácsonyra tartogatják! :DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#68482) SQX_Barto válasza Sárpac (#68481) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Csak kérdés melyik évben... ;]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#68483) grex4 válasza DaveNo1 (#68472) üzenetére


grex4
aktív tag

akkor jól gondoltam.

tarBubbles: csak az elemental arrow van benn, ezért érdekelt. A lényeg hogy a sentry ugyanazt lövi mint amit te is a mara set miatt, szal a sentry sebzése a leírásában lényegtelen.

köszi a válaszokat

üdv

(#68484) T. M. válasza Sárpac (#68477) üzenetére


T. M.
aktív tag

Tegnap DH-val esett egy ilyen.
...csak a sentry .. eh ... nem értem ... nem lövi ki :Y

(#68485) SQX_Barto válasza T. M. (#68484) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Sajnos nincs sírva röhögős smiley, neten meg lusta vagyok keresni :DDD

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#68486) rt06 válasza tarBubbles (#68469) üzenetére


rt06
veterán

kosz a reszletes leirast (meg kicsi a dh-m, epphogy tud mar sentry-t hasznalni, de ez fontos info)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#68487) DaveNo1 válasza Sárpac (#68481) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nekem csak ma fél órán belül két soj esett, tegnap meg partyban egy a földön maradt mert senkinek sem kellett ;]

You are not prepared.

(#68488) Edge válasza GrooveHero (#68451) üzenetére


Edge
veterán

Nekem tegnap 1 secen múlt hogy nem lett meg a 38, fú de ideg voltam... :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#68489) GrooveHero válasza Edge (#68488) üzenetére


GrooveHero
addikt

38? Az kemény. Nekem csak 27 soloban unity nélkül, szedett-vedett monkult fire wizzel SoJ nélkül :DDD

De ez már tényleg a plafon, ennél többet nem bírnék, az tuti. Kevés nagyon az a 16 milla táffnessz. Ez a hydra meteor kombó egész jó, nem tudom hol lehetne még rajta erősíteni. Na jó, tudom, a SoJ segítene azért. Fire dam+elite dam, meg még egy luk is kéne rá, meg még chd és chc. Rájöttem, hogy elég kevés a chc-m :(

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#68490) dobolan válasza GrooveHero (#68489) üzenetére


dobolan
senior tag

Nekem 13 millió a buffed táffnessz 32-ig tudtam időre befejezni soloban, unity nélkül. Ha 27-nél elakadsz, akkor inkább dps-t növelj és a csicskádra tegyél stunnoló cuccokat, jobban jársz vele. :)

(#68491) .OM.


.OM.
aktív tag

Tegnap kiesett a Crusader-emnek a Codemen-es 2h és a pajzs is.
Most nincs rajta cd (0 sec) cserébe 40 wrath-ért elnyomhatom és mindenki akit ér a robbanésa, egy új robbanást generál.
Most 50-70 millákat crit-el, ami elég nagy segítség :)

Van jobb build?

ex .Oldman.

(#68492) ZeroSoul válasza .OM. (#68491) üzenetére


ZeroSoul
tag

Seasonben nincs. Perma akarat meg a wrath csokkentos ASes law (+ a passziv hozzá) aztán hadd szoljon. :) Tobbi passziv a szokasos. Grat amugy :)

tegnap este 2800 as Cala pottyant a partiban

[ Szerkesztve ]

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#68493) GrooveHero válasza dobolan (#68490) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hm...dps növelés talán úgy jöhetne össze, ha megtalálnám a 2h mace-t, azt a kalapácsot, vagy mit. Azon van fire dam, és ramaladnizni is lehet. Jelenleg most a meteoros bot van nálam, azzal elég lehet szórni rendesen. gondolkodtam még a Hydrás boton is, de ami esett az Deckard Cain kapta meg. Na nem az öreg a játékból, hanem a fórumtárs, ha jól tudom és nem keverem össze senkivel.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#68494) Edge válasza GrooveHero (#68489) üzenetére


Edge
veterán

Ofc unity-val megyek. :)

Viszont rájöttem vmire, hogy a gear-re a blizzard-ot érdemes rollolni és nem a hydra-t, pár napja így tolom és jobb solo+partyba egyaránt.

A másik meg ami még fontos sztem hogy jól fel kell pimpelni a templárt, van pár item és affix ami kegyetlen hasznos.(unity+cannot die token: az alap)
Pl.:
thunderflurry - proccolja a villámokat és lassítja a mobokat
ess of johan - a templar pull-ol mint egy monk ha beadja
affixek: minél több AS és CDR

Most szolóban így néz ki a menet:
templar berongyol a tömegbe, thunderflurryval lassít + nyomja a skilljeit. Ekkor én ráteszem a hydra-t behúzom a mobokat black hole-al és nyomatom a blizzardot. Legtöbb esetben a mobok el se jutnak hozzám a templar lefoglalja őket. RG-ket pl.(butcher, ratamon... ilyen nagydarab fajták) szinte folyamat stun alatt tartja.
Nagyon süti így. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#68495) granini válasza GrooveHero (#68493) üzenetére


granini
őstag

Szamomra az elmult hetek nagy tanulsaga hogy sokkal inkabb dps kell mint tafnesz, magas riftben is.. Szolo DH-val jobbra balra szenvedtem GR35-korul (unityval..) aztan kivettem minden fehet gemmet es csereltem zoldre + full dps-re hangoltam mindent. Tegnap meglett szolo 37 es meg volt benne hely. Ha leut az Elite akkor le fog utni +5M tafnesz ellenere is.. de ha jol tankol a follower meg a kis petek es van mob akkor legalabb haladjunk.. mert nekem sokszor azon ment el korabban a GR36-37 hogy talpon voltam de nem oltem eleg gyorsan..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#68496) granini válasza Edge (#68494) üzenetére


granini
őstag

"A másik meg ami még fontos sztem hogy jól fel kell pimpelni a templárt"
VAGY, tovabbra is jol mukodik pl meele kariknak a freezelos hexelos Encsilany.. az meg mindig jo moka hogy 3 x 7% AS + Azure kard 20-25% freeze + evribadi csirkeve valtozik.. oke a GR bossokat lehet nem hexeli meg, de pl egy elit pack 1-1 tagjat behexelni mar jol jartunk.. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#68497) dobolan válasza GrooveHero (#68493) üzenetére


dobolan
senior tag

Hát megnéztem a karid. Így első körben, szerintem az archon-t vedd ki, és tegyél be helyette valami survival képességet, mondjuk teleportot :) Én teleport nélkül nem tudom elképzelni már griftben wizarddal...
Dps növelésre olyan amut javaslok, amiben van luk, és bele bot vagy zei kő. Ha bot, akkor nem árt még egy cc skill, mondjuk a familiar helyett, nekem a buborék van bent erre.

Szerk.: Ja, passzívban meg a Blur helyett tegyél be illusionistet, az energy armort pedig force armorral használd. Ha megütnek, akkor nem halsz meg, és a teleport általában azonnal használható, és már menekülhetsz is.

[ Szerkesztve ]

(#68498) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

egyszer átfutottam egy szentris dh leírást, az érdekelne, hogy a stone of jordanből melyik elementalt kell használni ha ha a build szerint coldos elemental arrow van, meg fires sentry? Illetve a cluster arrow miérrt coldos a buildben?

(#68499) Edge válasza granini (#68495) üzenetére


Edge
veterán

Igen ezt én is megtanultam már, eleinte ragaszkodtam a string of ears övhöz, de már kb 1 hónapja a stashben figyel, amúgy is sztem kicsit hamis táfnessz értéket ad, de tipikusam magas gren nem a melee fog megölni hanem a vmi ele dam thunderstorm, jail, stb.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#68500) Thrawn válasza PunkZoli (#68498) üzenetére


Thrawn
félisten

Azért coldos a Cluster, mert azzal a rúnával rakétákat is lő, ugyanezért fire-ös a sentry is. Ezekre jó hatással van a Ballistics passzív.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.