Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67501) Huha81


Huha81
tag

Tegnapi Kadala: 6 kesztyűből mind a 6 Marauder lett :D. Kár hogy lefelejtettem nyomni egy screenshotot, de ezen behaltam :)

(#67502) Gorneck válasza Sárpac (#67500) üzenetére


Gorneck
titán

Furcsállom mert még aszondják nem online... :D

Gorneck#1239

(#67503) Thrawn válasza Gorneck (#67502) üzenetére


Thrawn
félisten

Én is úgy látom, hogy ez még nem éles.

[UPCOMING HOTFIXES]

Greater Rifts
- The Greater Rift keystone reward from completing the Realm of Trials in multiplayer games will be increased
- 2 Player groups will receive a key equal to their last wave completed minus four
Ex. If you completed 20 waves, your group will receive a level 16 keystone
- 3 Player groups will receive a key equal to their last wave completed minus five
Ex. If you completed 20 waves, your group will receive a level 15 keystone
- 4 Player groups will receive a key equal to their last wave completed minus six
Ex. If you completed 20 waves, your group will receive a level 14 keystone

szerk: van itt más változás is: [link]

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#67504) Sárpac válasza granini (#67494) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Valóban random az random, bár pcs random eleve nem random mivel valamiből számolódik.

Egyébként a régo turbó pascal randomja jut eszembe a blizzféle randomról mikor a randomize fügvényt nem defináltuk újra nagyon sokszor ugyan azokat az értékeket hozta, tök ugyan az van itt is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#67505) nejad válasza jookomak (#67499) üzenetére


nejad
aktív tag

a kovácsnál csinálj egy [link] ilyen testpáncélt meg a hozzá való kezest, a páncélra 3 likat a kezesre meg fire% és már jobb is vagy amíg nem esik a hiányzó set darab, a sapiba meg allresis követ és kapsz 12,5% cdr-t

(#67506) #92888064


#92888064
törölt tag

bennem van a hiba, vagy valamit erősítettek a lényeken/szinteken?
két közel fullos hc karakterem feküdt meg patch óta.
első körben a nem megfelelően választott gr szint volt a probléma (lvl26), de a látótávon kívülről beugró pár stunos reaper azért meglepett, mert egymás után stunoltak, és mire véget ért volna, már robban alattam a fagyi.
a másik karakter 21es trial alatt fingott ki, ezen volt ice climbers, így 4 stunos act4-es lény jelent meg körülöttem, és egymás után adták az áldást. esetleg javítottak az AI-n? kb mintha kiszámolták volna, hogy mikor jár le a stun, és úgy kaptam a következőt. amúgy sokkal gyengébbnek éreztem azonos gr szinten a karakterem.

[ Szerkesztve ]

(#67507) grex4


grex4
aktív tag

Jaj mama.

Aki tanult valószínűségszámítást az tökéletesen tudja, hogy itt az égvilágon semmi sem random.

Sárpac példájával élve, ramaladniból a haverjának esett 12, neki meg 0. Na erre az esély már valóban 0.

Best of RNG az volt amikor még az Ah-s korszakban jött egy patch, amiben elkezdtek a karakternek megfelelő main statokkal rendelkező tárgyak esni. (random, majd blizz közli hogy most már jobb a random...)

Anno a wardeneknél még t6-on asszem 50-60% esély volt kulcsra, hát a valóságban kb 20% felé konvergált, volt hogy 7 körön keresztül 4es partyban 0 db azaz nulla dara esett.

Ad-m:

két akt 5-ös stunolós mob patch előtt is felváltva ütve, ki tudott nyirni bárkit ccr nélkül. fair play rulz

[ Szerkesztve ]

üdv

(#67508) trufa12 válasza grex4 (#67507) üzenetére


trufa12
addikt

Arra konvergál amerre akar :D egy szar a drop rendszer (csak hogy mindenki értse szerintem egyszerűbb így )

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#67509) MrCsiT válasza Chiller (#67486) üzenetére


MrCsiT
addikt

Csend! Már megírták a tutit: te sem játszol "eleget"! Azért nincs cuccod! Már rég paragon 3000 kéne legyél?! Mit csinálsz te játék címszóval??

Eladod a lakást, családot, melóhelyet, és free wifin tolod 0/24-be, máris lesz mindened!
Társas kapcsolatokra vágysz?? Lépj be egy klánba!
Posztolj a fórumunkon az új droplessz és lagOne feature-ökről! Értetek van!

Na, ne sírjál, húzzál season-re: csak nem képzeled, hogy még tesztelőkre is mi költünk?? Nyomás tesztelni, ingyé'!

Amúgy ha bármi gondod van, donthezitéjt írni nekünk! Amúgy minek lenne trash mappánk?!

Gríntingsz,

Blizzard Support Tím

@ a "lag" a Diablo3tM bejegyzett védjegye!

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#67510) dobolan válasza khirill (#67492) üzenetére


dobolan
senior tag

Ohhh, te kis csíííter :) Majd szólok, ha egy kiesik valamiből nekem is, hátha a nagy izgalomban elrontom és valami sárga fegyót lukasztok ki vele :)

(#67511) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Hello!

190-es Paragon szintű Demon Hunter, Crossbow-val nekem jelenleg 1,3 millió a standard dmg-je. Ez mennyire jó vagy nem jó ezen a szinten?
Mikre érdemes paragon pontokat adni és milyen arányban?
Skillezésből mi a leghatékonyabb?

Jelenleg így állok: [link]

[ Szerkesztve ]

(#67512) KubanitoS válasza Cingáriusz (#67511) üzenetére


KubanitoS
veterán

Hogy miket akarsz használni, az egyénfüggő. Jól ki van találva a rendszer, egyértelmű "legjobb szkill" nem létezik. Egy-egy buildet érdemes lehet azért megnézni a neten, ha annyira érdekel.

A legszembetűnőbb "hiba" a karakteredben talán az, hogy nem specializálódtál semmiféle sebzésre. Érdemes egyet kiválasztani (pl tűz, villám stb) és olyan cuccokat szerezni, amelyek +%-ban adnak extra sebzést az adott elementál sebzésre. Ezen kívül érdemes lehet rágyúrni még a +% elitek elleni dmg-re is.

Itt van az én varázslónőm, ami korán sem perfekt, de szerintem egy jó képet ad, hogy mit is kell elképzelni. A sebzés meg másodlagos, mert a +extra dmg nagyon meg tudja dobni a dolgot.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#67513) granini válasza grex4 (#67507) üzenetére


granini
őstag

"Anno a wardeneknél még t6-on asszem 50-60% esély volt kulcsra, hát a valóságban kb 20% felé konvergált, volt hogy 7 körön keresztül 4es partyban 0 db azaz nulla dara esett."

LOL. Ennyi matekzseni egy tankörben óriási.. :C
Aztán miután 7 körön keresztül 0 kulcs esett neked kiléptél, és így nem tudhatod hogy az azt követő 7 körben pedig MINDIG esett volna neked kulcs, és akkor a 14 körre vetítve pontosan 50% lett volna a drop rate.. ember.. szerinted egy 50%-os drop rate bizonyításához hány kört kell menni hogy az autentikus mérés legyen..? Hetet..? :U

Utoljára mondom el, hogy a random attól random hogy nem lehet benne kimutatni törvényszerűségeket. Főleg nem ilyen kis mintavétellel.. Beszarás hogy még mindig ott tartotok hogy nekem nem esett X de a heveromnak meg 3X esett akkor ez hogyan random.. valamennyi kételkedő mondatotokkal konkrétan a random kíváló működését igazoljátok, de sebaj..

FYI, ez nem lesz benne a hétfői röpdolgozatban.. :( megpróbálok tasker'n'teós kézzel bánni a tisztelt társasággal.. ;]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#67514) grex4 válasza granini (#67513) üzenetére


grex4
aktív tag

minél többet annál jobban közelített volna az 50%-hoz, plusz mínusz kitudja mennyi, de ez nem zárja ki azt, hogy már az elején 50% körülről indul akár 10 mintából is. Amúgy is igen valószínű lett volna, hogy a kövi 7 körben mindenkinek mindig dob, ismerjük hiszen mindenki tapasztalt ilyesmit, akár minden nap................

Amúgy egyértelműen nem volt az 50% akkoriban, amiből akár az is következik, hogy a Blizzard hazudott a drop rate-ről.

Különben is, minden körben egyre nőtt az esély arra, hogy a kövit dobni fogja és egyszerűen én sem hittem a szememnek de sehol semmi, pedig rég 100% körül járt az esély...

[ Szerkesztve ]

üdv

(#67515) Cadal válasza #92888064 (#67506) üzenetére


Cadal
őstag

R.I.P. bro, ha online leszek szólj és szívesen húzlak, ha kell. :)

(#67516) Sárpac válasza granini (#67513) üzenetére


Sárpac
nagyúr

"Utoljára mondom el, hogy a random attól random hogy nem lehet benne kimutatni törvényszerűségeket. Főleg nem ilyen kis mintavétellel.. "

Pontosan ezér lehet bármikor büntetlenül manipulálni!!! :)
És tuti, hogy van ha elhiszed ha nem, eleve kasztosítva van a dropprendszer, elve a main stat 80% a karidhoz mérten adja stn. sorolhatnám. A másik a mintavételeddel ott a probléma, hogy ugyibár bizonyos legek rendkívül ritkák 0.0001%/dropp az esély, aztán nézd meg van olyan tag aki ebből a szuper ritkából egymás után 3-4db is kap secperc alatt. Ugye ha értesz a valószínűségszámításhoz akkor elég hamar kijön, hogy a lottó 5-re sokkal nagyobb az esélyed mint erre és ez nem egyedi esett, hanem durván a júzerek 10%-nak hullik minden mint az atom.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#67517) pluhi válasza grex4 (#67514) üzenetére


pluhi
tag

"Különben is, minden körben egyre nőtt az esély arra, hogy a kövit dobni fogja és egyszerűen én sem hittem a szememnek de sehol semmi, pedig rég 100% körül járt az esély..."

Óriási tévedés, ez az, amit az emberek elég nagy százaléka képtelen feldolgozni. Nem nő semmi, minden körben pontosan ugyanannyi az esély, 50%. Ezek FÜGGETLEN események, nem tudja a rendszer, hogy neked esett vagy nem az előző x körben. A múlt héten kihúzott 5 számnak PONTOSAN ugyanakkora esélye van nyerni a lottón, mint bármelyik másik számötösnek.
Lehet vizsgálni több eseményt és valószínűségeket rendelni az egyes kimenetelekhez, de ennek nulla jelentősége van a következő dropnál. Az ugyanúgy x%, mint addig.
Nincs garantált loot, el kell fogadni, hogy 5000 óra játék után sem biztos, hogy kiesik pl. a TnT. Kicsi a valószínűsége, de sosem nulla. Ez ilyen bicikli.

(#67518) Sárpac válasza pluhi (#67517) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Figy teljesen igazad van, de a dropp rate az más tészta, itt egyes legekre csak egy pl.:
Hopp leget sorsolt a rendszer tételezzük fel egyenlő arányban ez bármi lehet, legyen ez egy öv.
No most az, hogy milyen öv szintén sorsolja a rendszer, fostalicska 70%, valamilyen nem túl népszerű set 20%, egy népszerű set lesz 9,9999% vagy 0,00001% eséllyel egy WH öv, no most ha ismi példáját veszem akinek egy du 3 WH is kihullott de vehetném oxox-ot akinek pár nap alatt 3 szintén HC-n összesen már vagy 6nál jár vagy jujut akinek egymás után 2 is kb 1 perc alatt, akkor ha belevesszük azt is, hogy legre kb 0,1% az esély killenként el lehet gondolkozni azon, hogy hogyan is lehet ez.
:)

Szóval a lényeg én úgy gondolom, hogy piacorientált cég nem engedheti meg, hogy pusztán a véletlenre bízza ezt, vehetném példának a streamereseket. Hogy festene olyan droppal mint én akármelyik nagyágyú? :DDD Nyilván szarul, ő meg szidná a lootrendszert épp cirka 100000 érdeklődő tekintetű online nézelődő előtt. Így hát, hogy nem legyen ebből gond és mindig legyen húzóerő akik miatt majd a többiek kedve sem lankad sok 100 óra után sem, és ez csak feltételezés 10%-nak ezt a 0,00001% esélyt szépen felemelik mondjuk 5 vagy 10-re vagy az egészre kap egy 10x-ot! Így is random marad, csak nem ugyan az mint a többinek, és olyan szépen elveszik a statisztikában, mint a tű a szénakazalban!

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#67519) Bennyboy


Bennyboy
őstag

ismerős 2x egymás után kivett kabalából jégmászót, nekem senki se mondja, h van erre bármilyen reális esély.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#67520) killerjohn válasza Chiller (#67486) üzenetére


killerjohn
addikt

Nekem esett úgy 10, mind a wizardnak, de úgy hogy a witching hour szerintem csak urban legend, mert mióta bezárták az AH-t, azóta én nem láttam :) Hihetetlen, hogy májusban amikor abbahagytam a fórumozást errefelé, akkor a Random volt a téma, visszajövök, és megint :)

(#67519) Bennyboy: mondok jobbat: nekem 2.0 óta esett kereken 0 db ice climbers, és ma HÁROM.

[ Szerkesztve ]

(#67521) Thrawn válasza Sárpac (#67518) üzenetére


Thrawn
félisten

Nekem Ice Climbersből esett három kb két napon belül :D
Azt azért hozzáteszem, hogy soha előtte nem találtam mióta megjelent a D3.

killerjohn: ha csak random nézel vissza jóhogy pont ez lesz a téma. Jöttél volna előbb egy kicsit oltani a Demon Huntereket :))

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#67522) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

kozel 178 ora utan sajnos bealudtam Dh-n... 32-es griften csattantam, mondom tolom tovabb, mert arcal leveszek mindent... persze, hogy frozentenger... es a szele elkapott (Ami meg nem lett volna gond)... nomeg ugye ramjott a porgos jeggolyo... mar el is engedtem bill+egeret... szep volt... foleg, hogy reggel bemakoltam az elso Witchingemet ami el is maszott ugye... korrekt

erre utana atvaltok saderre... elso goblin -> Witching hour... mondom neeee :))

utana rogton 2 unity :D amibol egyik likas gyarilag igy probalok STR helyere egy vastag CD-t rapakolni, de igy a 25-ik roll utan feladtam, mert nem akar... namajd egyszer...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#67523) Xantor


Xantor
tag

Streamer buff... OMG! :Y Ehhez mit szóltok?

Szerk.: Vagy csak én nézek be valamit és ez poén?

[ Szerkesztve ]

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#67524) schwartz


schwartz
addikt

A pet wd meg mindig iszonyat eros single target -re. Ghom GR38 kb. 20sec alatt ment le. Sajnos dmg-re elezve rendre buktam a 37-38-as rifteket mert kisse papir lett igy a kari. De meglesz az...

If he dies, he dies.

(#67525) Chiller válasza #92888064 (#67506) üzenetére


Chiller
őstag

Volt itt téma (én is írtam), hogy ninjabuffolták a szörnyeket/elit cuccokat. Részvétem azért.

GG blizz.

[ Szerkesztve ]

(#67526) Prof válasza Thrawn (#67503) üzenetére


Prof
addikt

US szerveren a forum post utan par oraval mar eles volt.
Kek-ek mindig levannak maradva, 2.06 utan is jott egy hotfix, par oraval patch utan es 2 nap mulva irtak ki, hogy eles. Most is ez lesz szerintem.

(#67527) nejad


nejad
aktív tag

goblin nyitott valakinek mostanság portált? vagy csak nekünk nincs mákunk? vagy lehet az a barlang már nem is létezik? :D

(#67528) mephi666 válasza Bennyboy (#67519) üzenetére


mephi666
nagyúr

engem ez a köcsög urcsi idegesít: 70-80% esély van a gem upgrade-re és 3ból 0-1 siker van... és ez nem 1-1 kör, hanem 10-20... senki ne mondja, hogy majd 1millió próba után biztos beállna ez a 70-80%, vagy az össz player-re viszonyítva kijön ez a %, mert az rohadtul nem boldogít, hogy mások 50%-ra is 3/3 sikert dobnak folyamatosan :U valami nagyon nem kóser ebben a "random" dologban, mert egyik nap is fél óra alatt 3 lidless esett, máskor receptnap van (1 riftben 3-4 is esik), vagy ahogy írod: kadala pillanatokon belül 2szer kiadja ugyanazt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#67529) TeeBee73 válasza nejad (#67527) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nekem is csak a Rainbow Goblin nyitott a patch óta. Igaz, 3-ból 3.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#67530) rt06 válasza pluhi (#67517) üzenetére


rt06
veterán

ez nem teljesen igaz
marmint amit a veletlenszamokrol irsz az stimmel, de a blizzard hajlamos PRD-t (pseudo random distribution) hasznalni, pontosan azert, hogy egy ido utan 1 valoszinuseggel tortenjen meg valami
ha jol emlekszem, a legendary drop is ilyen

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#67531) Muton válasza TeeBee73 (#67529) üzenetére


Muton
addikt

tegnap elkaptunk egyet rainbow-t, de nem nyitott. pecs óta nagyon nem voltam vaultban, pedig már nagyon rá akarok feküdni a Greedes achikra, meg amúgy 2 lyukasztó ott esett a nagy véres ládából :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#67532) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Látom már megint (vagy még mindig) a lootrendszerről volt szó. Szívesen leírnám mi alapján gearelem a karakterem, de ahhoz sokkal több hely kéne, és azt fórumokon nem nagyon szokták szeretni, vagy ha mégis akkor nem nagyon olvassák. A lényege az lenne, hogy a smart loot igenis befolyásolható. Ha van rá igény akkor leírom.

A játék az nem játék!

(#67533) Tom5 válasza Lézerparaszt (#67532) üzenetére


Tom5
addikt

jöhet

(#67534) Rayner válasza Lézerparaszt (#67532) üzenetére


Rayner
őstag

jöhet:)

(#67535) Drizzt válasza Lézerparaszt (#67532) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Írjad. Én egy jobb flying dragont kérnék. Köszi előre is.

I am having fun staying poor.

(#67536) Sárpac válasza Drizzt (#67535) üzenetére


Sárpac
nagyúr

:C :DDD

Egyébként ő arra gondol szerintem, hogy a paragonpontokat hogyan oszd szét, milyen skilleket használj, hogy nagyobb eséllyel essen esetlegesen egy egy tárgy.

Ám így festek most seasonbe, soj továbbra sincs sajnos, lassan enm is reménykedek benne. :)
[link]

Repülő sárkány 2 is kiesett a 2. ma alig volt 3K dps gyakorlatilag a létezhető legkisebb rollal esett, pedig azt hittem ennél már csak jobb lehet, de nem! :DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#67537) Thrawn válasza Sárpac (#67536) üzenetére


Thrawn
félisten

Én másra tippelek. Klánfőnökünk szórakozott egy időben azzal, hogy arra a slotra, amire kinézett egy legendary vagy set cuccot, oda csak egy rare tárgyat pakolt. A smart drop meg jó eséllyel arra a slotra próbált neki legendást dobni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#67538) grex4 válasza pluhi (#67517) üzenetére


grex4
aktív tag

Ha kiszámolod mennyi az esélye, hogy az első 15 alkalommal 50% mellett ne essen, és kiszámolod hogy a 16. alkalomra se fog majd esni, a végeredmény egy marha pici szám lesz, egyre-jóval kisebb. Minél tovább nem esik, ez a szám egyre kisebb lesz amit kivonva 100%-ból, megkapod mennyi esélyed lesz hogy essen legközelebb. Ez simul a 100%hoz. És mint írtam 4es partyban nem esett senkinek sem, nem 28 volt a minta...

Remélem világos már miről van/volt szó, vagy ismét elmagyarázzátok a fej vagy írás esetét, amire emlékszetek?

üdv

(#67539) dvd24 válasza diegho (#67439) üzenetére


dvd24
senior tag

Az a baj, hogy a raekor setes megoldáson kívül minden más builddel egyszerűen véges a sebzésed. Egy bizonyos szint után, még ha a legideálisabb cuccaid vannak a legjobb rollokkal akkor is túl sok lesz a mobok hp-ja és nem megy le időben a rift. Míg a raekor settel ugye a vállasnak köszönhetően annál nagyobb lesz a sebzésed minél többen vannak, és ez kb GR36-tól fölfelé úgy néz ki, hogy a fél mappot húzod magad után a chargeal és röpködnek a sok százmillás sebzések és csak az olyan elite affiexek állíthatnak meg mint a fire chains vagy az electrified.

Ettől a függetlenül a single target dps-e a barbárnak a béka segge alatt van, szóval aki kb GR38 felett van a leaderboardon, az nagy valószínűséggel bemákolt egy conduit pylont a bossnál.

Szóval szerintem single playerben, ha nem raekor settel mész, akkor a maximum ami kihozható az olyan GR35 körül van.

(#67540) vhunor válasza dvd24 (#67539) üzenetére


vhunor
őstag

Nagyon elcseszték a hatékonyság vs változatosságot a szettekkel. Monknál ugyanez van, nem akarok holys-songokus buildet, mert az tetszik, hogy villámok csapkodnak szanaszét belőlem, Won Khimet és Thunderfuryt stb. használhatok, de a sebzése sehol nincs egy spirit spammer robbantóshoz képest. Wizardnál is csak a tüzes jó magas nehézségen, DH-nál a sentrys... Röhej, de talán a crusadernél lehet a leginkább variálni óriási különbségek nélkül.

(#67541) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Lehetséges, hogy a krider+depht digger+elemnetalt valaha is megcsinálja a blizz, vagy ne is álmodozzak?

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#67542) diegho válasza dvd24 (#67539) üzenetére


diegho
nagyúr

Megvan a raekor és a vállas is, de annyira nem tetszik az a chargolás, hogy inkább ugrálok. 33-at még talán megcsinálom, aztán jó az már. Néztem youtube-on de sehol nincs ugrálós barbár 35 felett.

(#67543) dvd24 válasza diegho (#67542) üzenetére


dvd24
senior tag

mert senki nem szenved vele :). ettől függetlenül tartom, hogy ha megvan minden BiS item hozzá, jó rollokkal, és persze a rift is kedvező (skeletonok+conduit :) ) akkor hozható vele a 35, de annál feljebb már nem nagyon fog menni.

(#67544) tibee77


tibee77
őstag

Na közben meg lett a hiänyzo kesztyü is a firebird set bonus-hoz.Kukäztam is gyorsan szegeny cold build-et.Igaz, hogy nem ällok meg a helyzet magaslatän de mär t4 simän megy.Akkor most kerhetnek tippeket, hogy-hogy finomitsam a karit? (a disit szeretnem megtartani mert marhära bejön ez a star wars-os skill :D ) wizzzzard Fegyver peldäul mi lenne jobb?Azt tudom hogy egy witching hour kene övnek de az sajnos meg egy darab se esett.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#67545) diegho válasza tibee77 (#67544) üzenetére


diegho
nagyúr

Valahogy így néz ki egy firebird wiz: [link] ez kimondottan T6 farmolásra van most csinálva.

(#67546) trufa12 válasza killerjohn (#67520) üzenetére


trufa12
addikt

létezik, 2 hónapja esett egy , barbárnak akivel toltam -.-
nekem sajna azóta sem.

DiabloWikiLegendary Belts: The Witching Hour is ultra-rare, under 1% for all classes.
[link]

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#67547) Mirman


Mirman
őstag

Üdv , most kezdtem el 2 napja egy WD-t , még csak ismerkedek a buildekkel hogy mi lenne megfelelő. Dobott valami thorns of the invoker settet de az istenért nem tudom megfejteni hogy a 4-es bónusz mi lehet , google sem ad ki semmi értelmest. Tud valaki segíteni ? Köszi előre is

(#67548) Wolverine válasza Sárpac (#67518) üzenetére


Wolverine
félisten

Elárulok valamit a randomról: a véletlen miatt biztos, hogy ennyi játékosnál lesz az átlagosnál szerencsésebb egyed, lesz az átlagosnál pechesebb, és lesz olyan, aki nagyjából az átlagot hozza (és belőle lesz a legtöbb).

A streameres konteóddal egy probléma van, hogy bizonyíthatatlan. Erősen meglepne, ha be lehetne állítani a droprate-et speciálisan egy-egy accounthoz; ráadásul akkor legalább egy embernek folyamatosan azt kéne figyelnie, hogy kinél érdemes ezzel szórakozni és kinél nem. Mindezt persze kontinensenként, mert az EU-s accountokhoz nem férnek hozzá a US GM-ek és fordítva.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#67549) Rayner válasza Sárpac (#67518) üzenetére


Rayner
őstag

Ezzel vitatkoznék...
A streamerek többsége (nagy többsége) mindig partyban tolja.
Ha megfigyeled akkor általában 4 wd / 4 DH/ 4 monk...stb megy a partyba.

Ha sokáig nézed őket megfigyelheted hogy a durvább cuccokat adogatják egymásnak....

Erre jó példa tegnap nulláról (értsd ez alatt,hogy még 2.1 óta elő sem vettem a karit) 2.5-3 óra T6 farm alatt összeraktam egy T6 mara DH-t... 4 DH-val toltuk... innen PH-ról (ezúton is köszönet nekik!!!!)
kicsit igaz hogy esetlen, mert wd-től kapta a rorg-ot és a taskert, de aprítja a népet.

Szóval próbáld így tolni 1-2 napig és lehet hamar meglesz neked is minden ami kell.

(#67550) tibee77 válasza Mirman (#67547) üzenetére


tibee77
őstag

Egyszerüen mindenki kap annyi dmg-et körülötted (15 yardon belül) amennyi a thorn dmg-ed.Vagyis ha ällsz egy helyben es nem csinälsz semmit ök akkor is sebzödnek.De wd-nek ez a set nem hatäsos, ez inkäbb a thorn build-es crusader-nek jo.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.