Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67451) killerjohn válasza Sárpac (#67444) üzenetére


killerjohn
addikt

úristen, 4 hónapja nem járok erre, de pontosan ugyanaz megy még mindig :) :C

(#67452) trufa12 válasza Sárpac (#67444) üzenetére


trufa12
addikt

Ha ez megnyugtat én is napi több órát játszom, és 3 hónap alatt egy rohadt witching hour nem volt képes kiesni .
De tuti ha egyszer kiesik akkor meg szar lesz -..-

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#67453) Bird válasza killerjohn (#67451) üzenetére


Bird
addikt

Ez a topic önmaga paródiája...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#67454) granini válasza killerjohn (#67451) üzenetére


granini
őstag

Latod KJ, az egyetlen mukodo random ebben a foldi vilagban hogy akarmikor is jossz ide random mindig valaki pont megkerdojelezi a random letezeset.. :N

Na mindegy.. uljetek le es nyissatok ki a tankonyvet a 38. oldalon: Szoras es Valoszinuseg. Eeehhmm.. Sarpac fiam, gyere ki a tablahoz.. tudom hogy tegnap is teged feleltettelek, de latod fiam a random az ilyen.. valahogy mindig nalad nyilik ki a naplo.. naszoval, ha a Unity drop rate-je 100 dropbol 0,007% , akkor mekkora az eselye hogy te 305 HC P level alatt egyet sem talasz..? :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#67455) Madn!ght válasza diegho (#67450) üzenetére


Madn!ght
addikt

SoJ helyett jó alternatíva a Unity kilyukasztva, bele az a leg gem ami lvl25 felett 15% elit damot ad, így nekem pl az alap 13% mellé a 15% már kiváltja a SoJ-t. Az elemi sebzést meg máshonnan pótolod.

Jelenleg EQ set+leoric crown, maximust, parthan bracit és WH övet használok, ami elég jól megdobja a sebzésemet.

A wotb míg aktív, általában le is csapom az elitpakkot. 3x3 ugrás+EQ és végük. A fire chain nagyon jól sebez, 25-30 milliók repkednek.

A crowd controlt még meglesem hogy lehet jobban kihegyezni. Egyelőre jó alternatíva az ignore pain, van is hozzá övem, de nincs szívem lecserélni a WH-t.

Ha esne már végre egy ramaladni, akkor kicsit tudnék tuningolni a maximuson, mert az a 3,3 dmg elég sován'ka :)

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#67456) _ocsisajt válasza killerjohn (#67451) üzenetére


_ocsisajt
őstag

koszi a gyors updatet az uj patchez :R Meg mindig Te vagy a legnagyobb rockstar :B :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#67457) granini válasza Madn!ght (#67455) üzenetére


granini
őstag

"SoJ helyett jó alternatíva a Unity kilyukasztva, bele az a leg gem ami lvl25 felett 15% elit damot ad, így nekem pl az alap 13% mellé a 15% már kiváltja a SoJ-t."

Meg az is jo build lehet aki royal ring nelkul megy unity + SoJ + Furnace-el.. na az kimaxolja az elit dmg-et! :Y :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#67458) diegho válasza Madn!ght (#67455) üzenetére


diegho
nagyúr

A SOJ-t, csak egy jobb SOJ tudja kiváltani, unity mellé pont jó, helyette csak, ha nagyon szükséges. IQ-t adó SOJ-om van, de még az is sokkal jobb, mint bármi más, hiszen 19% fire dmg és 44% elit dmg nem kevés. Ha lenne furnace, akkor lehet kicserélném a SOJ-t, de így eléggé fontos. Legutóbb egy elég jó rorg-ot sikerült csinálni (str, socket, 8% cdr), annak még adok egy esélyt, de leo crown hiányában nem nagyon tudom használni, esetleg egy hexing pants berakására jó lehet, az még elég sok dmg-t adhat. Nekem van giftem, de a wizardon is ott egy maximus, amit jó lenne megcsinálni és mivel jelenleg a wizard sokkal alkalmasabb magas griftre partyba, ezért arra fogom elhasználni.

(#67459) ReFleXx válasza granini (#67454) üzenetére


ReFleXx
addikt

:R :C :C :C :DD

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#67460) schwartz válasza Xantor (#67447) üzenetére


schwartz
addikt

36 ezzel lett meg. (kozben valtottam a mojot + beraktam a fierce loyalty/sacrifice parost. Utobbi felallast GR-ben meg nem probaltam)

If he dies, he dies.

(#67461) Thrawn válasza granini (#67438) üzenetére


Thrawn
félisten

Nos, már csak 25 szintet kell belevernem abba a gembe, hogy kipróbálhassam :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#67462) diegho


diegho
nagyúr

Followeren működnek a leg gemek rendesen?

(#67463) Madn!ght válasza granini (#67457) üzenetére


Madn!ght
addikt

Furnacet még csak képen láttam, így nem tudok érdemben nyilatkozni. Magam nevében szóltam, mert a leo crown miatt az EQ sethez szükséges a RORG. A SoJ-omon 28% elit dam van, azt kb ki tudom váltani az említett 13+15%-kal. Annyi, hogy bukó a + 20% fire dam, viszont a sebzés megosztása számomra nem egy utolsó szempont.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#67464) ZeroSoul válasza diegho (#67462) üzenetére


ZeroSoul
tag

Elvileg nem, viszont azt több helyen is olvastam hogy valaki followeren psn gemet használ. Akkor most mivan? Egy júli25 ös PTR upgrade-ben elvileg minden leg gemet letiltottak followereken. Azért gondoljunk bele... 2db teardrop elég tisztességes dmg boost :)

bozont: Engem lehet nyugodtan zaklatni farm miatt. Bejössz velem t6 ra, elbújsz a sarok mögött és weee XP és drop. Hétköznap 7-8 körültől hajnal 1-2 ig vagyok, hétvégén van hogy 0-24, de az előbbi időintervallumban tuti.

[ Szerkesztve ]

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#67465) diegho válasza Madn!ght (#67463) üzenetére


diegho
nagyúr

Biztosan megéri a leo crown a soj helyett? Látod én nélküle is letolom a 32-t. Leo crown-nak szerintem akkor lenne értelme, ha full cooldown-ra mennél rá, hogy perma wotb és cota legyen egyszerre, de ehhez rengeteg cdr kell, ha jól emlékszem 75%-nál is több. GR-re viszont nem éri meg hiszen nincs nagy mobsűrűség, sokszor 20-30 másodperces kiesések vannak, tehát egy 40% körüli cdr bőven elég a haladáshoz, ezt pedig leo crown nélkül is lazán teljesíteni lehet.

(#67466) Madn!ght válasza diegho (#67465) üzenetére


Madn!ght
addikt

A CDR miatt nem árt, mivel a gyűrűimen és a fegyveren nincs. Egyelőre csak EQ és leap van beállítva támadásként, ahhoz viszont szükséges, hogy ne teljen el sok idő két adag ugrás között.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#67467) Sárpac válasza killerjohn (#67451) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Úristen nézzük már meg mi az amin nem variált eddig valamit a blizz?
Gyakorlatilag mindenbe belenyúl kerül fordul, majd pont a dropp ratebe nem fog, ahham értem!
Tessék játszani ne csak botozni meg hudozni aztán pislogni melyik skill micsinál!! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#67468) Bennyboy


Bennyboy
őstag

hogy én is hozzászóljak a randomhoz, nekem 378 szint alatt nem dobott ramaladnit season-be.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#67469) Thrawn


Thrawn
félisten

Aki elkezdte a Seasont annak van kedve tovább csinálni? Úgy értem elég jelentős változások voltak/vannak amióta elkezdődött és ez nem volt igazán jó hatással a versengésre.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#67470) userxy válasza Thrawn (#67469) üzenetére


userxy
őstag

A top3as versenybe eddig se szóltam bele de az 1000be azért még belehet kerülni :)

2 fővel már sikerült egyszer felkerülni :D

(#67471) dobolan válasza ZeroSoul (#67464) üzenetére


dobolan
senior tag

Szia! Nekem segíthetnél wizard-ban 0-ról 70-ig valamelyik napon. Nem tudom mennyi idő T6-on, remélem nem sok. :)

(#67472) Sárpac válasza Thrawn (#67469) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Amikor azt látom, hogy egy para70-es kari fullosan jön mellettem t6-on én meg csetlek botlok a féligse kész para 310es season wizemmel, akkor azt mondom, hogy így ebben a formában semmi értelme.
Amíg a random egyeseket iszonyat tápol míg másokat sok száz óra játék után is telibexar addig ennek a seasonnak nulla az értelme, esetleg ha lennének fix legek amik csak ott eshetnek és később sem lehetne megkapni normálba, vagy lennének + spéci rift pályák..

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#67473) Thrawn válasza Sárpac (#67472) üzenetére


Thrawn
félisten

A random az random, van akinek bejön az "élet" van akinek kevésbé. De nem ezt kérdeztem :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#67474) userxy válasza Sárpac (#67472) üzenetére


userxy
őstag

Én nem találkoztam még szezonba olyan emberrel akinek szarul ment volna.
Csak olyannal aki keveset játszik.

(#67475) Reinhardt válasza _ocsisajt (#67442) üzenetére


Reinhardt
őstag

Nekem is esett egy wh, fullos 50%. Aztán 2 órával később lekapcsolták a ptr szervert. Se előtte se azóta nem esett...

[ Szerkesztve ]

(#67476) ZeroSoul válasza dobolan (#67471) üzenetére


ZeroSoul
tag

Körülbelül két 70-es T6 rift. Az cca fél óra. Viszont wizard droppot nem garantálok mellé a wizzim most nagyon az alján van a prioritási listának. (értsd: nem azzal foglak húzni :) )

[ Szerkesztve ]

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#67477) dobolan válasza ZeroSoul (#67476) üzenetére


dobolan
senior tag

Ohh, előre is köszi. Nekem drop nem kell, csak a kari. :)

Majd felveszlek este ingame, és megbeszéljük.

[ Szerkesztve ]

(#67479) diegho válasza ZeroSoul (#67476) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem a dh-mat húzhatod fel :))

A drop kérdéshez én annyit fűznék hozzá, hogy sokkal jobb lenne, ha lennének olyan küldetések, ahol megszabott cuccokat lehet találni. Teszem azt ott van egy bounty, ahol eshet zöld chest és sisak, másik bounty, ahol eshet kesztyű és vállas és így tovább. Legyenek ezek a küldetések nehezek, de legyen egy olyan rendszer, amiben a szetteket legalább ki lehet szedni pár nap alatt. Azt sem értem, hogy minek ennyi sok legendary, ha 99%-uk fos és haszontalan, lenne inkább fele ennyi, de használhatóak. Továbbá az is hiba, hogy a legtöbb karakter 1 build-el képes 40 körülre menni GR-ben, pedig minden karakterre legalább 2 szett van.

(#67480) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Na 24 órán belül Kadalatól megvan a 3. tasker-em és ezen végre volt 47% chd, úgyhogy összejött végre egy elég brutál tasker :C

You are not prepared.

(#67481) granini válasza Thrawn (#67473) üzenetére


granini
őstag

Ennyi.. a Randomnak termeszetes resze (tulajdonsaga ha ugy tetszik) hogy produkal olyant hogy P70 fullos karakter meg P300 es semmi cucc nem esik.. ettol random, de ebbol latszik hogy megint ki nem figyelt az oramon.. :N :DDD

En mint season kivulallo (nem X men.. ;] ) azt gondolom hogy a season ott szunik meg fair versenynek lenni amikor menet kozben modositjak. A tiszta az lett volna ha Blizzard gyorsan lezarja a season-t azzal hogy oke sracok elsore ennyi volt, ez egy rovid bemelegito season volt, van egy top1000 lista, gratulalunk nekik. Es most, tanulva a feedback-bol alkalmazunk 8-10 valtoztatast mert ugy latjuk ez kell, es nyitunk egy uj season-t mondjuk Oktober 1-tol Dec 31-ig. A korrekt az ilyen.

Ehelyett dragult Kadala, nehezedett a Trial, buffot kapott a WD Pet, stb.. En a Forma 1-nel se ertettem soha hogy mernek menet kozben engedni meg betiltani dolgokat. Hamilton mar nyert iden 5 futamot, mert a boxbol a mernokei minden adatot azonnal megkaptak a kocsirol.. most meg betiltjak (jo tudom vegul nem de pelda..) ugyhogy akkor most elozd meg Hamiltont ugyanebben a szezonban es nyerj te is 6 futamot ugy hogy full radio silence.. :U ez a velemenyem a Seasonrol. kapkodas, atgondolatlansag..

Olyan nincs hogy kiallunk hogy elszabtuk a balanszot, csak olyan tipikus amerikai sikerkommunikacio van hogy a szart is feature-nek adjuk elo..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#67482) granini válasza DaveNo1 (#67480) üzenetére


granini
őstag

Hallod de durvan manipulalva van mar a random!!! :Y Hat en legalabb 4x annyit jatszom mint te, es nekem 1x dobott taskert csak az is armoros szar.. ez annyra de annyre mijenmaaaar.. :U :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#67483) Baaraanz válasza granini (#67482) üzenetére


Baaraanz
tag

Ja, én meg tegezeket farmolok Kadalánál és még EGYETLEN taskert SEM kaptam....

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#67484) DaveNo1 válasza granini (#67482) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kadala változtatás előtt kb 10ezer shardból jött össze egy nem túl jó takser, változtatás óta 3db kb 3000 shardból, és abból most egy igen szép darab. Lehet szerencsém van, de lehet az is, hogy kicsit feljebb tolták a drop ratet.

A griftezést viszont nagyon meguntam...előbb volt olyan floor ahol össz-vissz volt 2 elite pack és egy nagyobb trash pack, cserébe vagy 3 percet kellett futkározni. Ennek így nincs értelme. :((

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#67485) Sárpac válasza granini (#67481) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Csak azért beszélsz így mert neked jól dobja, ahogy edgenek is ahogy jujunak is ahogy haveromnak is. Ha nem így lenne másképen beszélnél, ha hcznál úgy, hogy scn semmit sem dob ott meg hullik rendesen a leg akkor szintén más vagy hasonló véleményed lenne. Valamiféle buzera van benne, ezt örökölte az ahs korszakból.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#67486) Chiller válasza DaveNo1 (#67480) üzenetére


Chiller
őstag

No comment. Paragon 511 és még nem láttam taskert.

(#67487) Cadal válasza DaveNo1 (#67480) üzenetére


Cadal
őstag

Ha már a random a téma, nekem ezt kedden produkálta a játék wizarrdal 3db maximus kb fél órán belül. Az utolsó maxos lesz kaviccsal.

[ Szerkesztve ]

(#67488) Gorneck válasza DaveNo1 (#67484) üzenetére


Gorneck
titán

Így 100k+ felett egy nem túl jónak is tudnék örülni...végülis jó ez így...DH is ment parkolópályára... :D

Gorneck#1239

(#67489) khirill válasza Cadal (#67487) üzenetére


khirill
aktív tag

oszt wand of woh-d van é? :DDD

random tasker téma: nekem harmadannyi játékkal - mint itt általában a többségnek - két t&t esett az egyik fullos... ja és a másik is... :DDD sajna nem használom, mert nem kell a wiznek a többi meg achi karakter...

ratabyzou

(#67490) Cadal válasza khirill (#67489) üzenetére


Cadal
őstag

jah, az nincs :D

(#67491) Muton válasza Bennyboy (#67468) üzenetére


Muton
addikt

nekem meg lassan több esik ebből a szuper ritka ramaladnit-ból, mint a tök átlagos griswold's scribblinsből.
az meg már megint más kérdés, hogy jó fegyver nem esik, amit lyukasztani tudnék

napi összeesküvés rovatunk következik:
illetve ha esik, ne lődd el egyből. én úgy látom, ha van a ládámban ramaladni, akkor gyakrabban esik, mintha nem lenne :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#67492) khirill válasza Muton (#67491) üzenetére


khirill
aktív tag

már meg sem merek szólalni mert dobolan megőrül, de már három is esett... ^^ jött a kaller, ezért egyet ellyukasztottam, de kettőt elraktam... :DDD gyanítom nálam most egy darabig nem lesz gift... :DDD

ratabyzou

(#67493) userxy válasza Muton (#67491) üzenetére


userxy
őstag

Nekem a fegyókkal csak mákom volt. Van egy fullos Etrayum egy Calamytim egy Helltreaperem és egy Burizám is ja meg egy Manticore is. :D Gyakorlatilag ennél jobb csak akkor lenne ha tényleg max roll van mindenen :D És mellé esett 5 gift is. kb olyan 90%+ roll mindegyik.

[ Szerkesztve ]

(#67494) granini válasza Sárpac (#67485) üzenetére


granini
őstag

A random az random. :U

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#67495) Prof


Prof
addikt

Na szepen mukszik Greater Rift Trial hotfix, kaptunk megint 45-os kovet pug-al 4 fosben.

Vegre meglett a 39 solo es eloszor soloban is leaderboardon vagyok 12:56-al (csontik jottek A3 mapen) :DDD

(#67496) Gorneck válasza Prof (#67495) üzenetére


Gorneck
titán

Már jött is rá ma vmi hotfix?

Gorneck#1239

(#67497) tibee77 válasza Mirman (#67430) üzenetére


tibee77
őstag

Köszi az infokat.(Diegho neked is)
Egyenlöre azert eröltetetem a cold build-et mert a wd-nel esett egy frostburn meg egy rimeheart is.Igy gondoltam ha majd inditok egy wiz-t akkor elöször öket probälom ki.Sajnos a firebird set meg nem esett ki (3 cucc van meg) de 2 nap alatt nem is panaszkodhatok erre. :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#67498) diegho válasza tibee77 (#67497) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem kell firebird a GR30-ig. Tegnap okosan lementem 5 firebird-ben cinder-el maximus-al GR26-ra és csak a guardiannál vettem észre, hogy nincs rajtam a firebird bónusz, mert egyedül ott volt időm megnézni mennyit dotol a hydra. 6 perc alatt toltam le a riftet, ebből kiindulva a 30 sem lehetetlen firebird szett nélkül. Én sokáig 2 vyr, 2 firebird-el toltam, hogy legalább az 1k iq-t megkapjam.

(#67499) jookomak


jookomak
őstag

Vetnétek erre egy pillantást? [link] Jelenleg ez a max kb, amit ki tudok hozni belőle. Jobb lenne ik sapi helyett az earth, akkor mehetne a magefist a mostani helyére. Vagy páncélból az ik, és akkor ismét lenne végtelen cota. Leoric crown patch előtt esett, hogy szomorodjon meg, így zúzda lett, nem kapta meg az új legendary tulajdonságot.

(#67500) Sárpac válasza Gorneck (#67496) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Érdekes 36-ra kaptunk 27-est előbb..

Alapfesz alatt a maximumon túl!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.