Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32965) Bahama válasza Gyuri27 (#32957) üzenetére


Bahama
aktív tag

A randomon tényleg nem fogok vitatkozni de pl, minden karakterem inventorijában gyűjtöm a gemeket, és összeségben ugyannyi van belőlük (+-5). Sőt ezt mutatja hogy a stashban is 4 ugyanakkora oszlop van belőlük.

Viszont amit a profilodból látok az az hogy harmad annyi szörnyet öltél mint én, és negyed annyi elitet.
Ez helyes is ha napi 1-2 órát játszol. Viszont ez az én véleményem szerint kevés ahhoz amit te akarsz.
Nem várhatod el hogy ugyanaz a cuccod legyen mint aki 3x-4x többet játszik nálad.

Meg én azt javasolnám hogy 1. körben 1 karakterre koncentrálj! Húzd fel para 100-ra, vagy 80-90-re és azzal már megint előébb vagy. Több hp, több dmg, több mf, több gold. Így még több esélyed lenne jobb dropra.

Tényleg nem akarom megmondani hogy hogyan játszál, és mennyit, viszont sok helyen " be lehet kötni" abba hogy "mit vársz el/mit tettél érte". Ha mondjuk lenne egy para 100 karid, és legalább 50k elit és 1 mill killed, és még mindig szenvednél 1 karival mp 5-6-n akkor megértenélek, de így nem...

tPedro_:találtam

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.