Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30201) Gyuri27 válasza Gyick (#30196) üzenetére


Gyuri27
félisten

Semmi értelme. Itemet kell farmolni. Sok mob legyen és haljanak hamar. Azt mindenki maga érzi, hogy mi az az mp ahol jól érzi a kari magát. Item farmra act3-4 kiválló.

Amd - Radeon - Ryzen

(#30202) davidsito válasza Rossi (#30200) üzenetére


davidsito
tag

hát nekem nincsenek ilyen jó kapcsolataim
:(

Azzal a czpi... fickóval szoktam néha goldról beszélni, de mióta elindult a árvízi védekezésre, nem is láttam.
Az is lehet ő tartja a gátakat .... rossz pénz nem vész el ... majd előkerül.
:DDD

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#30203) mikromanus válasza Rossi (#30200) üzenetére


mikromanus
veterán

100 milla kb 2 euro. 10 misi 0,2, ami most mennyi is? 60 Ft?
A RMAH még ilyen tizes szorzóval is túlárazott. Bár a blizz sarccal kb ugyanannyi a "fekete és a fehér" ár...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30204) Rossi válasza davidsito (#30202) üzenetére


Rossi
addikt

RMAH-ban ennyi (legalábbis másfél, két hete ennyi volt).

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#30205) Tom5


Tom5
addikt

Nyaszóval. Sikeresen lebetegedtem, így hogy megjött a nyár. :W A héten itthon regenerálódom. Kínomban újra játszom. Kezdésként 5 perc után sikeresen megöltem az 56-os HC karakterem. ;] Marad a sima verzio.
Kérdés. 500 Millióból mit upgradeljek a barbáron? Valamiféle echoing fury hozna plusz dps-t? DE-m semmi, esetlegesen ötlet a hatékony farmolására?

(#30206) LLKobe


LLKobe
veterán

Jól gondolom hogy ez a naty gyűrű megért 400 misit?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#30207) Rossi válasza LLKobe (#30206) üzenetére


Rossi
addikt

Ennyit számítana a + damage? :U

Az enyémen csak az nincs, egyébként midenben picit jobb, és az bőven százmillió alatt volt.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#30208) radi8tor válasza LLKobe (#30206) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kb annyit ér.

⭐ Stella

(#30209) Foxmulder89 válasza Tom5 (#30205) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

A kesztyűdön lehetne egy ~20 chd-t javítani olcsón pl. Magas mpn alapból nagyon sok bónusz xpt kapsz, én nem használnék hf ringet, sok dpst buksz vele. Nem tudom, milyen mp-n és hogy szoktál játszani de elmondom, hogy nekem hogy jött be a barbár, 19-es para szinttől egészen 84-ig így toltam ~100m xp/óra sebességgel. MF ide vagy oda (nem volt parán felül), óránként átlag min. 2 legendary megvolt.
Azóta wd-zek mert meguntam :) egyébként is az a main karim.
256k dps, 32k hp, 550 körüli resist és a fene se tudja már mennyi armor, 6500 körül, unbuffed mind.
Az összes cuccom nem ért kövekkel együtt se 200 milliót, igaz jó vétel volt mind..MP8 weeping hollows-t farmoltam, elég jó hatékonysággal, megöltem az eliteket is többnyire, tornado builddel, 17 yardos renddel. Fields of Misery se rossz, de a bikák és a fák idegesítőek tudnak lenni.
Az ottani dungeon az egyik legjobb hely, az amelyik nincs mindig ott.
Warcry kellett, mivel elég papír kari volt (eladtam a cuccait), de elfért a skillek közt.
Egy run átlag 6 perc volt, átlag 3 elittel, szinte mindent megölve, kb 10m xp.
Eliteket húzhatod magad után, meghalnak miközben ölöd a többi, újabb szörnyet.
A legnagyobb különbség a tiedhez képest, hogy lifesteal nélküli skornt használtam és az immortal övből volt a 3% ls-em (elég volt ennyi is). 250str-es ice climbers cipő jobb választás immo helyett, ill. inna gatyából és lacuniból volt a 24% movement speedem, ami szerintem ~kötelező. Andy fejes a critért. Gyorsabban futsz, több tornádót csinálsz. Ha tovább játszottam volna vele akkor movement speedes ice climberst vettem volna, hogy a craftolt bracert tudjam használni 24% ms mellett, sikerült is egy elég jót gyártani.
Armoros passzív helyett brawlert használtam, szerintem iszonyat jó, majdnem mindig megkapod a bónuszt. Direkt nem vettem semmiből attack speedeset (andy,inna,lacunin felül), mivel a rend nem profitál belőle..se nem tickkel gyorsabban, nem jár le hamarabb vagy nem is sebez többet tőle. Sokan azt mondják hogy a skorn lassú..de mire lassú ? szvsz ez marhaság :K ha nincs elég furyd tornádósként akkor az nem a fegyver baja. Gyűjti mindenki az attack speedet, mondván, hogy többször tickkel tőle a tornádó, ami igaz, de azt elfelejtik, hogy a tickkenkénti sebzés nem nő tőle. Konkrétan inkább az volt a problémám vele néha, hogy nem költöttem sokszor elég gyorsan, teli furyra generált újabb fury pedig nem növeli a wotb időtartamát, de ezt én bénáztam el.. :R Kipróbáltam a dual wieldet de nem jött be.
Igaz, 30 millióból nem lehet 2 jó fegyvert venni, sokkal többől se nagyon, de vagy 1000 közül válogattam ki őket, és így is -40k dps jött ki a 20 milliós skornhoz képest, ami szintén gagyinak számít. Echoing fury szerintem rohadt idegesítő egy fegyver, főleg ha mással is akarsz játszani..
Nem volt probléma a kevés hp/védelem, max akkor haltam ha 2-3 dagadt robbant rám egyszerre. Zombi hányós elit pakkot általában kihagytam. Act3 se lehet rossz, de mivel ez egy kis terület sok mobbal, nem lehet rajta eltévedni véletlenül se, wotb 100% fent volt MP8-on, vagy felette. Alatta olyan gyorsan haltak a mobok, hogy néha azért tudott csak lejárni. De hosszúra sikeredett :C

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#30210) Scholes9 válasza LLKobe (#30206) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én ezt a raret, ami rajtam van nyertem biddel 60 milláért WD-nek az előbb, remélem jól érzem, h jól jártam :) Most épül a kari, Barbár valóban uncsi kicsit, többen megmondták :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#30211) jpeetr


jpeetr
aktív tag

ingyécucc: [link]

(#30212) Foxmulder89 válasza Foxmulder89 (#30209) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

A kesztyűvel kapcsolatban tévedtem.. az enyémen csak 177 str volt 43 chd mellett, abból indultam ki :B

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#30213) schwartz válasza Foxmulder89 (#30209) üzenetére


schwartz
addikt

Gyűjti mindenki az attack speedet, mondván, hogy többször tickkel tőle a tornádó, ami igaz, de azt elfelejtik, hogy a tickkenkénti sebzés nem nő tőle

Az idoegyseg alatti sebzesed no magasabb AS-el.( azonos unbuff DPS mellett) Ehhez megvannak az AS lepcsok. Kulonben, nem erdemes magas MPL-en csak vv + tornadora alapozni mert dmg szempontjabol kozel sem olyan hatekony mint amilyennek latszik. Viszont magas AS-el es CHC-el rengeteg furyt lehet vele termelni a folyamatos HoTA-hez.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#30214) mephi666


mephi666
nagyúr

tudom félig off, de hátha érdekel valakit itemizáció előtti uborkaszezonra: gog-on 48 óráig ingyenes a torchlight :K ...kerestem a játékajánlós topikot, de nem találtam (amiben a legjobb ajánlatokat szokták beírogatni), ha valaki oda is átdobná a linket, vagy linkelné a topikot, megköszönném :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30215) Sirandrish válasza mephi666 (#30214) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megfelel?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30216) mephi666 válasza Sirandrish (#30215) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja, thx... :D ...próbáltam olcsó játékok meg hasonló kombinációkkal, de nem ugrott be a címe... ("játékok"-ra meg egy rakat topik van)

jó ez a gog, lehet szépen gyűjtögetni az ingyencímeket :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30217) Sirandrish válasza mephi666 (#30216) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most ismerkedek ezzel a gog-al..
Kaptam vagy 10 ingyen játékot kapásból..gondolom ez alap. Viszont a Torchlight-tot egyelőre nem szeretném letölteni, de később jó lenne...ha hozzáadom a saját "collectionomhoz" akkor már az enyém? Vagy mindenképp le kell szednem most?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30218) mephi666 válasza Sirandrish (#30217) üzenetére


mephi666
nagyúr

annyira én sem ismerem, mert 1-2 éve én is csak ingyen játékok miatt regisztráltam :DDD ...de úgy tudom, hogy ha most megveszed, bekerül a kollekcióba és utána bármikor letölthető

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30219) Sirandrish válasza mephi666 (#30218) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor kircsiség..köhike :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30220) F-ECT$ válasza Sirandrish (#30219) üzenetére


F-ECT$
titán

Én ezt látom:

buy for $7.49 you save $7.50 :F

szerk: Na most sikerült.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#30221) Foxmulder89 válasza schwartz (#30213) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

HoTA-val az a baj, hogy még a rolling thunder rúna se ér el mindenkit egy hatalmas behúzott pakk után (hát még a smash, amit általában használnak), márpedig annyi mobot szeretnénk egyszerre ölni amennyit csak tudunk. Sokat hotáztam, nagyon jó skill (főleg elitekre), de szerintem a rend hatékonyabb (abból is a 17yardos), megfelelő mpl és gear mellett. A tömeg közepén elég egy és lehet menni tovább.
Igaz az sem mindegy hol farmolunk, én a saját tapasztalatomat írtam le: weeping hollows/fields of misery. Persze, nem rossz az attack speed és megvan a maga előnye, ismerem a lépcsőket.
Azért írtam, mert majdnem mindenki szinte etalonként tekint rá..pedig nem az, cc+chd ugyanúgy jó, ha nem jobb. A legjobb mind a három, de trifectából igazán jót csak kevesen vesznek, főleg main stattal és szerintem difecta+main stat többet ér mint anélküli trifecta.

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#30222) ReFleXx válasza Foxmulder89 (#30221) üzenetére


ReFleXx
addikt

Mi akadalyoz meg hogy a HoTA-t es a Rendet is hasznald a runok alatt? Tömegre Rend, elitekre HoTA.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#30223) Gorneck válasza ReFleXx (#30222) üzenetére


Gorneck
titán

Gondolom a WarCry-t nem szívesen szedné ki...

Gorneck#1239

(#30224) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Épített valaki WD geart mostanaban? Mennyibe fáj nagyságrendileg egy mp10 képes min 200k DPS gear?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#30225) ReFleXx válasza Gorneck (#30223) üzenetére


ReFleXx
addikt

Pedig attól szabadulni kell, barbarnal WC nelkuli 450-500 Resist 6000+ armor mellett böven elég, azt meg nem nehez összeszedni.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#30226) Vismajor01 válasza Gorneck (#30223) üzenetére


Vismajor01
addikt

Minek wc bloodlust mellé? 700k ehpval is vígan gyilkolok mp10en wc nélkül
hota+rend ofc

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#30227) ReFleXx válasza Vismajor01 (#30226) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ő a 17yardost hasznalja nem a bloodlustot.

Kezdő CM Wiz-eknek: Lehet ki volt már vesézve, vagy ők is igy hasznaljak, de annó beállítottam a move-t space-re és mikozben megy a fagyizas tartom a shit-et, hogy egy helyben maradjak és plusszban nyomok space-t ami altal az eger iranyaban tudok szepen helyezkedni.
Ezzel szemben kezdőkent mindig félre klikkeltem hogy odébb menjek aminek az lett az eredmenye hogy kiesett a ritmus es leutottek.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#30228) Bird


Bird
addikt

Dokival kapcsolatban kérdeznék. Ha maxos piros kavicsot teszek a fegyómba +8k-val megnő a dps-em a maxos zöldhöz hasonlítva. Macis buildnél viszont úgy érzem, hogy sokkal gyorsabban fogy a mana. Mi ennek az oka? Valahol olvastam, hogy a kutyarobbantós buildhez jön jól a kimaxolt max dam.
I need help! :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30229) Vismajor01 válasza ReFleXx (#30227) üzenetére


Vismajor01
addikt

Hát használjon bloodlustot és akkor lehet hotája :D Meg brawler etc.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#30230) Zan válasza ReFleXx (#30224) üzenetére


Zan
aktív tag

Scholes éppen most csinál egyet, de kezd durván belecsúszni a drága cuccokba. Ha tényleg bika mp10-es wd-t akarsz, akkor nem lesz elég a 200k dps. Nekem most 280k unbuffeddel már jó, viszont kevés az ehp-m, kellene még vagy 60-70 all res, meg vagy 500 armor. A jelenlegi gearem már benne van a 2b+ kategóriában...és ha még akarnék több védelmet akkor olyan 3b+ nál tartanék! Ettől függetlenül egy mp8 képes wd-t szerintem 1b alatt simán összehozol!

(#30228) Bird:

Szerintem csak azért érzed, hogy fogy, mert nem kritelsz akkorákat, mint a zöld kaviccsal, így tovább kell küldeni az állatokat. Igazából szvsz a maci azért olyan bitang, mert iszonyat nagyokat kritel.

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#30231) ReFleXx válasza Vismajor01 (#30229) üzenetére


ReFleXx
addikt

Azt hasznal te :P Tudom hogy hosszu szöveget irt, de leirta :D

Zan: Te Dreamer vagy ugye? Lehet nem tudod de te segitettel gamen belül párhete összerakni egy kezdő geart. Az most csak ilyen tanuló gear max mp3-4-re, hogy szokjam/gyakoroljam a Wd-t, ha elérem a Wiz-el a para100-at akkor akarok majd WD-re fokuszalni.
200k nekem elég utanna a kötkező szintnek, hogy mp10-re lépjek, van ismerős 180k-val is mp10-en aki szokott jönni partyban farmolni.
Mennyi most az AR-ed es armorod?

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#30232) Foxmulder89 válasza ReFleXx (#30222) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Warcry kell, mert vacak az ehpm, elég glass cannon kari..de act1-en nem halok meg és csak ott szoktam gyakni. Elitek elég sokáig követnek, húzom őket magam után és az x-edik mob pakkal együtt szépen elhaláloznak :) így nem kell megállni miattuk, max akkor szoktam ha már alig van életük.
MP8-on szép haladós, felette nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#30233) Vismajor01 válasza Foxmulder89 (#30232) üzenetére


Vismajor01
addikt

Linkelj már egy profilt pls.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#30234) Gorneck válasza Bird (#30228) üzenetére


Gorneck
titán

Piros kavics a min criteken tol nem keveset...addig kényelmes használni míg egyhitelsz velük majdnem minden trasht. Bár én zöld és piros közt semmi különbséget se vettem észre, így hagytam bent. 1-2M közt operálok mindkettővel, ami a maxok illeti. Kérdés mennyi buff van rajtam, valszeg, pont a nonstop változó buff miatt nehéz pontosan megmondani mellik a jobb.

Manahiány esetek többségében magas MPL-en jön elő, ahol ugye már nem egy hit semmi...ott érdemes elővenni a denevéreket a 2-3M-s critjeikkel és eliteken azt használni. Ha nem fér be, akkor a manapótlást jobban megoldani...ami sajna a WD igen csak nagy gondja még mindig.

(#30233) Vismajor01: [link]

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30235) Vismajor01 válasza Gorneck (#30234) üzenetére


Vismajor01
addikt

Szóval nem, nem használ hotát, csak az övén van ls, és 28k hpval rohangál...
Hát oda tényleg kell a wc :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#30236) Foxmulder89 válasza Vismajor01 (#30235) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Eddig 32k volt, egy pár cuccomat eladtam majd vettem másikat.. :D de mint írtam act1 nem gond és haladós! :K most is épp ahzok..

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#30237) ReFleXx válasza Foxmulder89 (#30232) üzenetére


ReFleXx
addikt

Probalj ki egy olyat hogy bal klikk HoTA - Smash es Warcry helyett Rend - Bloodlust.
Mondjuk nekem a Skorn + HoTA kombo anno nem tetszett, mert lassu es ha keves az EHP-d (ami keves is)
akkor levernek ket utes között hiaba az LS :)
De meglehet probalni hogy a Rendet nyomogatva tul lehet-e elni ilyenkor :)
Ezt meg nem neztem, de lehet kiprobalom 1x poenból.

Két üzemmodot hasznaltam
1. Skorn + Rend Ravage + Brawler + IK belt-> trash mob irtas only, szintezes es legendary farm soloban
2. 2db 1H + HoTA + Brawler/Bloodthirst + WH belt -> essence farm (trash + elite) inkabb partyban

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#30238) Gorneck válasza Vismajor01 (#30235) üzenetére


Gorneck
titán

Én nem értek a pörgettyűs barbihoz és nem is akarok...nekem egy szimpla HotA barbim van...[link]. Szal nemtom oda mi köll mennyi az elég...

Gorneck#1239

(#30239) Zan válasza ReFleXx (#30231) üzenetére


Zan
aktív tag

Igen, a játékban Dreamer vagyok. Megeshet, hogy segítettem neked is:)! D.u. fogok csak belépni legközelebb, át kell gearelni és akkor majd megnézem, hogy mennyi az armor/resist. Nem azt mondom, hogy 180k-val nem vidám a WD, teljesen jó az is, de a számomra ideális tempóérzethez kell még +80-100k mondjuk. 250k-val már jól éreztem, a többi pedig már csak e-pénisz:)!

Minél jobb, annál jobb!

(#30240) Pompi válasza Vismajor01 (#30235) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ugh, és az allres is elég soványka, 400 körüli. Itt durván DPS-re menés lett, minden beáldozva ezért ha jól látom.

Feel Good Inc.

(#30241) ReFleXx válasza Zan (#30239) üzenetére


ReFleXx
addikt

Noh igen ha lenne sok della, akkor nem 200k lenne a target :P
Eddig se a barbar se a CM wiz nem volt több milliardba aztan lehetett vele haladni mp10-en mind über mind farm teren.
A Wiz-t (~240k ingame dps follower nelkül és nem a diabloprogresses), multkor összeszamoltam es 350M-be volt a gear, termeszetesen craftolt cuccok es gemek nélkül.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#30242) Gorneck válasza ReFleXx (#30241) üzenetére


Gorneck
titán

Nem is kell túlzásba vinni a WDvel...elég magas dmg %kal dolgoznak a skilljei és remek buffokat lehet vele összeszedni. De nem épp a legegyszerűbb felgearelni magas mpl-re...pl pont ellentéte egy CMnek...kurvára nem kell rá AS.

Egy hasonlót csak skornnal már össze lehet vadászni, az LS meg életben fog tartani...a gearen csak arra kell figyelni, hogy legyen rajta pickup...min 2 cuccon. 600 környéki ar és némi armor sem árt. Többi már csak azon múlik, milyen skillezés jön be neked...amivel tudsz is menni...de most mondon nem lesz egyszerű mpl10en menni vele...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30243) Foxmulder89 válasza Pompi (#30240) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Le se tagadhatnám. Két előnye van: olcsó és kevesebbet használom a kávéfőzőt.
Rmah-t szintén nem használom, max eladásra. Weeping hollowsra tökéletes, ha megunom gridezek vagy csinálok mást.

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#30244) Vismajor01 válasza Gorneck (#30238) üzenetére


Vismajor01
addikt

Jó, hát a te barbod azért megér egy misét. De nem tudom miért nem nyomod rend+hota+ww hybridben? Felraksz egy -4, -5ös hotás sojt, mehet mainskillbe, és ágyő, legeffektivebb ha farmolni akarsz(tehát tras+elitek)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Vismajor-1162/hero/6993828

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#30245) Sirandrish válasza Vismajor01 (#30244) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elmesélek egy történetet..
Gorni én, és Roli kb 1500órát toltunk együtt..
Most HC-zgatunk is ahogy kell..soha semmi gond nem volt közöttünk..
Ám egy nap...felhúztam HC-n egy barbit és beraktam a RltW-t és a WW-t :DDD
Gorni kilépett a partyból és TS-en közölte hogy szóljak hogy ha értelmes karival jövök :C

Szóval sok sikert a hittérítéshez :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30246) mikromanus válasza Sirandrish (#30245) üzenetére


mikromanus
veterán

Jaja. Azért el kell dönteni, hogy runoltok vagy csak tréfálkoztok :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30247) Gorneck válasza Vismajor01 (#30244) üzenetére


Gorneck
titán

Mert nem csípem a WW barbárt, azt a stílust amit képviselnek (tisztelet a kivételnek)...ennyi az oka...

Gorneck#1239

(#30248) Sirandrish válasza mikromanus (#30246) üzenetére


Sirandrish
legenda

Poénból húztam fel egy barbát HC-n..
De azt hiszem ez meg is látszik rajta :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30249) Vismajor01 válasza Sirandrish (#30245) üzenetére


Vismajor01
addikt

paypal/10?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#30250) Sirandrish válasza Vismajor01 (#30249) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ezt nem értem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.