Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30901) killerjohn válasza F-ECT$ (#30899) üzenetére


killerjohn
addikt

és tényleg :R

elképzeltem egy 3* 400K+ archonos + 1*cyclone monkos party-t és nagyon fáj már a gondolat is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30902) mikromanus válasza killerjohn (#30901) üzenetére


mikromanus
veterán

Jaja. Unalmas és ingerszegénynek hangzik. Persze zúzós lehet. Gondoltam megnézek valami komoly felszereléses meteoros buildet MP10-re. Szégyen, hogy kb csak az 1-2 hónappal korábbi fallen hunting videom ami komoylabban meteorra épít. A többi csak néha hajigál valami sziklát, egyébként meg nyomja a CMWW-t kb. Nincs vállalkozókedve a játékosoknak. Semmi muris, de lassabb build? Ej, de ePenis központúak... :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30903) Muton válasza F-ECT$ (#30704) üzenetére


Muton
addikt

a délelőtti pangást kihasználva sikerült szerezni egy új triumot 500k-ért, ami 5k sebzést és 1000 életet is ad pluszban
alakul a dolog, csak iszonyat lassan, nehézkesen :))

#30896: nálam az nincs így. még egy trash horda (pl oasis kígyócsapat) elől is menekülni kell archonban, meg teleportálgatni, kihasználni a környeztet, stb

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#30904) D123


D123
csendes tag

sziasztok

Ki lenne hajlandó arra, hogy játszon 1 teljesen kezdővel? :D

(#30905) Gorneck válasza mikromanus (#30902) üzenetére


Gorneck
titán

Senki se szereti sanyargatni magát rissz rossz buildekkel... :D Rajtad kívül persze... :DDD

Mondjuk azt szomorúnak tartom, hogy a wiz tudománya ennél a két buildnél ki is fullad, egyik unalmas tilitoli, a másikkal meg szétszakadnak az ujjaim...mondjuk nem bánom, mert így nem kell még 1 karival foglalkoznom...mondjuk nem is lenne miből... :D

Gorneck#1239

(#30906) Muton válasza D123 (#30904) üzenetére


Muton
addikt

én igen, de csak vasárnaptól, addig egyetemi vizsgák vannak. utána tudlak húzni, ha kell, meg van pár fölös cucc is

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#30907) D123


D123
csendes tag

Köszönöm addig megegismerkedem a játékkal, mert még csak ma veszem meg.

(#30908) Sirandrish válasza mikromanus (#30902) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért kellene kínozniuk magukat az embereknek amikor sokaknak vannak barátaik is meg józan paraszt eszük? :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30909) LLKobe


LLKobe
veterán

No csináltam egy gameplay videót, igazából csak úgy a próba kedvéért. Nekem ez az igazi monk életérzés:D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#30910) Sirandrish válasza LLKobe (#30909) üzenetére


Sirandrish
legenda

Depeche Mode?
Kirrrály :) :R

Hja a videó...izé..fasza :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30911) mikromanus válasza Sirandrish (#30908) üzenetére


mikromanus
veterán

Jaja. Van aki inkább lelkesen másolja a sablonkaraktereket, csak hogy ne nagyon kelljen megterhelni a "munkában megfáradt logikai áramköreit". A diablo játék és nem meló. Nemár hogy minimális agymunka legyen egy karakter összerakás! :DDD
No jó, lehet én vagyok különc, hogy olyan karakter változatokat nyomok amik meglehetősen eltérnek a casual/átlag játékosréteg személyében erősen túlprezentált buildektől. Nekem ezek jönnek be. Hangulatilag, játékstílusban és "mókafaktor" szinten is :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30912) Sirandrish válasza mikromanus (#30911) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Diablo tipikusan az a játék ami a karakterfejlesztésről szól.
Mindenki kitűz maga elé egy célt hogy mégis mit szeretne csinálni a karakterével, és addig addig szépítgeti/fényezi/erősíti míg ezeket a célokat eléri.
Ehhez farmolni kell (milyen meglepő) és a lehető legeffektívebben.
Hidd el az emberek 99,90%a nem azért használ hasonló buildeket mert móka és kacagás hanem azért mert működik, haladós és még szórakoztató is hogy a több MRD-s karaktere, tud haladni és nem szenved olyan helyeken ahol egyébként az a gear el kéne hogy vigye.

Te ilyen kis különc vagy és azt gondolod hogy tudsz újítani pedig nem..náladnál jóval okosabb(és persze hülyébbek is) emberek próbálgatták már ki a skilleket és most, több mint egy év távlatából bőven elmondhatjuk hogy melyik karakter, melyik buildel boldogul a legjobban.

Neked az a szórakoztató ha szerencsétlenkedhetsz, amivel nincs is baj, csak hidd el már könyörgöm hogy nem te csinálod jól.
Ugyanazt csinálod mint bárki más csak épp fele olyan hatékonyan (azonos gear mellett persze)..ha neked ez jó akkor egészségedre..ettől még nem te leszel a meg nem értett zseni. :N

Szerk: Ez most kivételesen nem b*szogatás akar lenni, csak néha már unalmas azt olvasni hogy mindenkit gyalázkodsz csak azért mert normálisan működő buildekkel közlekedik, és nem valamelyik általad szupernek titulált szörnyszülött buildel. :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30913) khirill


khirill
aktív tag

baszki ezt majdnem minden nap lejátsszátok xD

ratabyzou

(#30914) mikromanus válasza Sirandrish (#30912) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem vagy egész pontos. Nekem ez játék. Azzal fogok játszani, ami számomra szórakoztató. A hatékonyság valamilyen szinten persze számít, de ha mp3-5 körül jól elvagyok egy "not effective" builddel ami tetszik (+ közepes költségen megvan), akkor leszarom, hogy csupán pár milliárd extra kiadással akár Mp 8-10 körül is hegeszthetnék má sbuilddel, ezzel meg max Mp7 lehetek. A CMWW wiccard nekem picit melós/epilepsziás stílus, az archon meg unalmas-ingerszegény. A torrentes skill mókás, csak nagyon lutri mit talál el. Csicskával jó lehet, mert kiszámíthatóbbá teszi az ellen mozgását (a knockback pl belesodorja az ellent a robbanásokba ). A meteoros build nagyon bejött. A tisztán egy elemre épülő buildek is tetszenének, de valahogy azok nem életképesek. Egy tűz és egy tisztán fagy wizard pedig muris lenne (meg a villamos, ki ne akarna villamost vezetni? :DDD). A fagyos talán összejöhet, de nem érzem benne a számomra elvárt működőképességet. A skilljei picit túl "sziget" jellegűek. Nem nagyon épülnek egymásra. Max egy-egy. (CM a critre és az arcane termelésre, fagyis passzív a fagyos skillekre, de egy fagyis skill nem erősít egy másikat, így kevésbé muris). A meteor pont jó. Tömegbe vetődés, jegelés, aztán tüzes pokol mindenkire. A ladder itemizációs patch után nagyon jó lenne ilyen szempontból. Most a tisztán elemi sebzést adó fegyvereket a wizard nem nagyon cseréli le. Ha ugyanúgy fog az elemi és a fizikai sebzés pluszos item is működni (nem emeli az alapot a +% dam item tulajdonságoknál) és nincs bent a korábbi IMBA itemek tömege a rendszerben, akkor hasznosak lesznek a skill damage-es itemek is (frostburn, magefist, a destiny wand). Így is jók lehetnek, de kisebb az ösztönzés a használatukra, mert ha nagyon jó rollok, akkor is max versenyképesek, de nem jobbak mint az elemi alapsebzéses fegyverek.

"a több MRD-s karaktere, tud haladni és nem szenved olyan helyeken ahol egyébként az a gear el kéne hogy vigye."

What? Na ez kusza, de értelek. vagy nem. Ami sokmilliárdos, az elviszi más buildben is.. Mondjuk épp nincs 4-5 milliárdom, hogy bizonyítsam, de a mostani Középszintű utcai harcosom kemény tank a mimóza Mp10 hófehérkék közt is. Sok suskából már az eliteket is láng-sav-méreg és arcane tengerben állva pofozná a letépett karjukkal. Nem kell a villantás (értsd parasztvakítás). Lustik vagytok és kész. Több a suska mint a kreativitás. Méricskélitek a piszoár felett a szomszéd ePenisét. :Y :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30915) mephi666 válasza khirill (#30913) üzenetére


mephi666
nagyúr

szünidei matiné :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30916) mikromanus válasza mikromanus (#30914) üzenetére


mikromanus
veterán

Azaz a tisztán fizikai/black/white sebzéses az ami OP a speckó fegyverekhez képest. Ej, de sok karakter. Úgyse olvassátok az előzőt a 3. sor után már, így lehet nem is kellett volna javítanom :D

(#30913) khirill
Mindenkinek kell a szórakozás. Enélkül úgyis csak csend és hullaszag lenne itt pár hamar elhaló beszélgetéskezdeményezési kisérlettel. :Y

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30917) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Van benn egy ilyen is most 994M, vagy valami hasonlóért, már 1D8 óta. Szerintem monknak ez is fasza:

Bár igaz lassabb az AS-e... Viszont a többi nagyon rendben van rajta.

Nyugi, nem az enyém, nem reklámozok. :) Én úgyis drágábban tettem volna be. Hétvégén normális időben szerintem már rég elkelt volna.

I am having fun staying poor.

(#30918) rongyi válasza killerjohn (#30890) üzenetére


rongyi
aktív tag

Ránéztem kicsit monkodra és ekkora DPS-el ill. EHP-val (365k) simán hoznod kellene Mp8-at és Mp10 is menne döcögősen. Helyedben én a Chant of Resonance helyett megnézném a Pacifism-et, hátha úgy kevesebbszer halsz.

(#30919) Sirandrish válasza mikromanus (#30914) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Több a suska mint a kreativitás."

Ez a kedvenc dumám :D
Nem tudom te mikor nézted a karaktereimet de konkrétan 4 karakterem van felöltöztetve és egy igen komoly összegben mernék fogadni hogy a 4 karakterem ÖSSZESEN nem került annyiba mint neked a Barbárod :K

Valakivel nagyon csúnyán összekeversz, de kb a 4 karim (bár igazából a DH-t meg a WD-t felesleges is számolni, annyira "ingyen" vannak) kb 1,2MRD-be van..ha mindent egybe számolok mert van 1-2 taloncuccom akkor legyen 1,5MRD..
Ennek több mint a fele a barbárod fején van :C

Bár amúgy ennek pont semmi köze nincs semmihez..
Tudom hogy téged más szórakoztat, csak te meg hidd el hogy sokakat meg az szórakoztatja ha a karaktere úgy működik ahogy kell neki.
Az itemizáció után szerintem a buildek maradni fognak, de a gear felépítés picit változni fog.
Bár szerintem 1-2 hónap alatt pont ugyan ott fogunk tartani ahol most, mert ott is lesz néhány "nélkülözhetetlen" item szóval szépen lassan mindenki lecseréli amit kell és megint a "tucatgearek" fognak előtérbe kerülni..
Szigorúan szerintem :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30920) killerjohn válasza Drizzt (#30917) üzenetére


killerjohn
addikt

ehhez csak pont 900M hiányzik :(

(#30921) killerjohn válasza rongyi (#30918) üzenetére


killerjohn
addikt

MP7-ig nézem, addig megy könnyen, de MP5 fölött már lassulok mint micimackó a szembeszélben és zuhan az xp/h és az item/h-m is, szóval inkább maradok MP5-ön.

szerf: hoppáhoppá duplaposzt. van itt nekünk moderátorunk? :U

[ Szerkesztve ]

(#30922) mikromanus válasza Sirandrish (#30919) üzenetére


mikromanus
veterán

Jó, a barbár most már a fogyasztói társadalom áldozata. Viszont korábban is ugyanolyan különc volt mint mostanság. Kiváncsi voltam mi fér bele közepes-magas szinten. Picit túllőttem a célon. Mindenki jött itt az extralarge ePensis egyéb karakter mutogatásokkal én meg 150-170K-val nyomtam MP10-et. Még megszólják a félmilla unbuffedesek a barbi hatékonyságát. Tűrhetetlen... Mondjuk íg yis megszólják. :D
Időarányosan a te karaktereid sokkal hamarabb betörtek kampós orrukkal a magas árkategóriás piacra. Még ha laza napi sok-sok óra run is hozta meg hozzás a pénzmagot. Én tovább kitartottam, de végül csúnyábban elbuktam :DD

edit: mivel a jelenlegi régiók "szennyezettek", így komoly szerkezetváltást nem nagyon okozhat a "loot 2.0". A ladderban viszont ahol nincs bent a sok-sok OP régi item, ott változatosabb felszerelés lehet. A durva elemi sebzés bónuszos itemek meg akár a skill változatosságot is megdobhatják. Persze ez téged nem érint, mert előbb követsz el szepukut, mint hogy ladderben karaktert indíts. vagy az más volt itt? :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30923) Sirandrish válasza mikromanus (#30922) üzenetére


Sirandrish
legenda

A legdurvább goldos befektetésem a Barbár lábán van...kerek 100M volt..nah nem tegnap az ziher :)
Én nem voltam soha TOP kategóriás és nem is leszek mert nem érzem szükségét..
Vagy mi számít magas árnak? :B

Nem tudom ki volt, de én is messziről kerülöm majd a laddert..
Nincs kedvem még1szer (vagy többször) elölről kezdeni..nekem már nem ad annyit a D3..sőt..már lassan semmit sem ad..unom :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30924) quex válasza mikromanus (#30865) üzenetére


quex
tag

Te jó ég! Ez egy barbár lenne? És elfutott az elitek elől?!! És ráadásul nemcsak hogy elfutott, de vissza se ment a közelébe?!! Én értem, hogy etz mindössze 1 M-ből hozta össze az ürge, de mit is? Nem sebez és haldoklik a normál szörnyektől is. Úgy remegett a HP-ja, hogy nem azért nem hullott el, mert ügyes, hanem mert mázlija volt. Mit lehet ezzel a karakterrel valójában csinálni? Ennyi dps MP5-re nyögvenyelős. Játszik vele MP2-n? Ez szerintem nem más, mint azok kigúnyolásának a kísérlete, akik panaszkodnak, hogy sok gold kell egy normális karakterhez. Igen, sok kell, mert 1 M gold-ból így játszhatatlan karaktert lehet csak összedobni, mint a példa is mutatja. Egy igazi barbár megáll bármi előtt és 2 lábbal tapossa szét az arcane sentry-t!

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#30925) mikromanus válasza quex (#30924) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor rászánsz 20 misit és arculcsapkodod a "tescos" karikat az árnyékoddal is. Annyi kijön önszorgalomból vagy fél ojróból is. Most kb 150 misi felvett goldom lehet, vendornak eladva ugyanannyit AH nélkül is 300 misim lenne. Abból minden karakterkasztra kijön egy elég jó harcos. Ha csak ötödannyit kockulsz mint én és kerülöd az AH-t mint a pestist (csak vásárolgatni nézel be kényszer hatása alatt), akkor is simán lehet egy vagy két nagyon jó karaktered. Egymilla az nevetséges. Az kb oylan karakter lehet aki frissen esett be infernora. Arra meg bőven jó. Ha MP2-3, akkor ott kezdi. Aztán majd fejlesztgeti ha van suska.

edit:
Azért a második videós WW barbár asszonyság nagyon durván nyomja :D

(#30923) Sirandrish
Peddig ha lesz AH, akkor abban lesz egy darabig suska kivételre is. Azt hittem, hogy a keményvaluta erőteljes ösztönző. Mostanság már csak szórakozás a D3? :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30926) rongyi válasza killerjohn (#30921) üzenetére


rongyi
aktív tag

Azt hogy érted, hogy lassulsz? Nekem 1-1,5 óra alatt mp8-on összejön 400-450 item (amikből essencet gyártok), mp10en picivel kevesebb, mert ott megfog 1-2 elit. Ha gondolod vegyél fel (rongycsomo#2223) és este ránézünk mp8-ra :)

(#30927) Sirandrish válasza mikromanus (#30925) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom a botok ugyanúgy fognak ott is futni és ugyanúgy fillérekért megy majd a gold.
A szórakozás kb az első 3-400 órá után eltűnt..azóta a társaság ami tartja a D3ban a lelket számomra.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30928) mikromanus válasza Sirandrish (#30927) üzenetére


mikromanus
veterán

A botoknak kell item/felszerelés azért. Amíg nincsenek ellátva indulófelszereléssel, addig nem lesznek elég jó termelők. Amíg nincs az elején sok jó item, addig amúgy is kisebb értékű a gold mint az item. Persze ez felesleges agyalás, mert ha lesz is bármi ladder, az nem valószínű, hogy idén el lesz indítva...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30929) Edge válasza Gorneck (#30905) üzenetére


Edge
veterán

Engem az szokott untatni amikor elkell sütni 4-5 féle skillt + kalimpálni kell jobbra balra meg vetődni... stb. hogy egy kupac mobot kinyírhass, mi a francnak ennyit pöcsölni(öregvagyokénmáehhez)? jobbkilkk és megsemmisül minden ez nekem jobban bejön(imba ftw). ;]
Viszont be kell látni ez utóbbi játékstílusnak fekszik le a dio3 gyakorlatilag jelenleg, ugyanis már kb. olyan mint d2-ben a bocis pálya: ömlik a gamer képébe a mob tömeg, taktikázásnak már nincs helye úgyis arcodba másznak, megveted a lábad és tolod ami a csövön kifér.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#30930) killerjohn válasza mikromanus (#30928) üzenetére


killerjohn
addikt

nem trollkodni akarok, de D2 idejében a botolás úgy nézett ki, hogy ladder reset előtt mindenünket d2jsp fg-vé tettük, aztán reset utáni első héten már full-extrás felszerelésben rohangáltak a hammerdinjeink hellen (akkor az volt a legnagyobb nehézség)... A "probléma" (ha lehet ezt így használni) most az, hogy nem éri meg botolni. Nincs miért. Nincs drop, a gold pickup meg érdektelen. Ha azt a dropot nézem, ami nekem szokott esni, akkor nem hogy income nincs azon hogy botokat futtat valaki, hanem még deficites is :) Szóval most, D3-ban nem nagyon félek attól, hogy elárasztanák a botok a reset után a laddert, hiszen még a játék jelen állapotában is egyre és egyre kevesebben farmolnak bottal. Gondolj bele, van két féle ember:
- vérpistike, Te, meg mindenki aki karaktert épít: kockáztatnád bottal az egész accodat? Na ugye...
- aki ebből akar élni. de nem tud... Szorozd be a napi dropodat úgy mintha 24 órát mennél és vedd ennek az értékét. Mennyi is az? nulla? Ennyit keres egy bot...

Egyébként igazad van, teljesen kizárt hogy idén legyen ladder.

Tegnap összeálltunk pár régi ismerőssel a scene-ből hogy megnézzük hogy a demonbuddy hogyan olvassa ki a D3 memóriájából a party információt (értsd: hogy kik vannak játékban). Háááááááááááát gyerekek... jobb ha nem is tudjátok mit csinál az a fos bot az accountotokkal. Ha valaki itt esetleg használná, az menjen, állítsa le, és formázza le a vinyóját. Gyakorlatilag realtime asm kódot injektál a D3 kliensbe, mindezt úgy hogy még csak védelem sincs benne. :W

(#30931) Edge válasza ReFleXx (#30894) üzenetére


Edge
veterán

Elárulod az említett két archon wiz btag-ét? szívesen megnézném a gearjüket :)
Nekem best party amikor wd is van és nyomatja a slam dance-t. amúgy 2 archon remekül összetud dolgozni, múltkor 2 archon 2 monk leosztásban mentünk az is nagyon kényelmes volt.

#30897) killerjohn +#30900) Gyick: thx :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#30932) Gorneck válasza Edge (#30929) üzenetére


Gorneck
titán

Kinek mi...szerencsére senki se egyforma, én tuti bealudnék felette...de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy egy sztem változatos kasztot így agyonvertek...változatosságban igen csak kéne vinni a prííímet egy wizzel...

Egyébként a múltkori kommentedhez...valszeg nincs már képfagyim archon miatt vagy csak act3-ba volt képes lerohasztani a képernyőt nálam...szal vagy javították ezt, vagy act3-ba van egy kibaszott fekete lyuk, ami elnyeli az fpsem... :D

Gorneck#1239

(#30933) Jazz válasza Edge (#30929) üzenetére


Jazz
veterán

Hát hiába, a hentelés az élvezet.:)

De meg is lehet unni, lásd az archonom. Monk meg a másik véglet, amellett biztos nem alszol el. Wd se rossz, de kell mellé egy monk aki berántja a 6 millákat crittelő fire bat-be a mob tömeget.:)

Kapacsolatban azzal amit írtál eszembe jutott egy gondolat, ha olyan nehéz lenne a játék hogy mindenhol taktikázni kellene, botok se lennének, és a tiszta játék is megmarad. (mint anno volt az act 2)

Viszont kizártnak tartom, hogy profi, 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkező progarmozók, együttesen sem tudják felfedni a botokat? Ha csak azt nézed hogy nem alszik és napi 24 órában fut, vagy fusson csak 16-ot (mondjuk lehet valami amcsi hyper-kocka), de heteken keresztül, pisiszünet nélkül? Ha az első megkérdőjelezhetetlen jelre prema bann lenne, karakterestől accountostól, nem sok bot szaladgálna. Viszont ez nyilván rengeteg többlet bevétel kiesés blizznek, a sok ezer megvásárolt bot account-al egyetemben.

free your mind

(#30934) Jazz válasza killerjohn (#30930) üzenetére


Jazz
veterán

Szerinted az a rengeteg site, ahol ezer mrd goldokat adnak el dollárért, az honnan van? És mi ha nem jól jövedelmező üzlet?
D3 botok nem publikusak, vagy ha megakarod venni nagyon komoly összegeket kéne leperkálnod az asztalra. Valakik összerakták sok keserves munkával, de az olyan, hogy client-less-ben fut egy gépen több ezer, és valamiért bannolni sem tudják.

free your mind

(#30935) mikromanus válasza killerjohn (#30930) üzenetére


mikromanus
veterán

Ladderről volt szó. A mostani helyzetben elég melós a pénzszerzés bottal és anélkül is. Mondjuk szerintem akik golddal kereskednek azok lopják az áramot, vagy alapból ingyen kapják, mert ennyinek a kifarmolása szerintem már a villanyszámlából se jönne ki.

Új laddernél viszont mindennek lehet piaca. A hamar kijövő jobb itemeknek, a hamar kijövő szar, de elején még kevéssé fekllelhető itemeknek. Az infláció drasztikus, de könnyen lehet tartalékot felhalmozni. A D2-ben olyan bugok/kezeletlen hibák voltak, amikkel nagyon hamar tönkre lehetett vágni a gazdaságot és botot indítani. Volt ott dupe, rollback meg minden aljasság. Itt nincs komoly külső értéktárolója a piacnak. A fg nem igazán jellemzőa kereskedésre, Az elején gold nem lesz. Euroért lehet vásárolgatni, de nincs olyan eleme a játéknak, ami érdemben visszaélésre ad lehetrőséget. D2-ben mi volt? Megmásolt eg yrúnát párszor, craftolt egy magasabb értékűt és már nem is törlődött az új rúna. Belagoltatták a szervert (?), összedobtak egy rúnaszavat, aztán ha szar, akkro kihasználva a bugot visszaálltak a craft előtti állapotra. Alapanyag megmaradt, craftolhatta újra. Azonosításnál ugyanez. Azonosítja az itemet, ha jó eladja, ha nem jó rollback és eladja unidként. Veszettül nem nehezítették meg a csalók dolgát. Persze lehet másként működött, de a sok kezdeti lag nem a felhasználók normál játéka miatt jött össze. Meg a Soj eladás. Ha veszett drága a soj, akkor ki az a hülye aki eladja? Ott is volt valami turpisság. Persze ha az adott Ip-jű szerverre rengetegen fel tudnak jelentkezni (több account) és kevés SoJ eladás kell, akkor talán megérte, de ez mindenképp gyanus.
D3-ban ilyen szintű aktív csalás azért már nincs. remélem... :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30936) Edge válasza Gorneck (#30932) üzenetére


Edge
veterán

Régen az volt sztem, 102-ben még tán 103-ban is. voltam én venom hydra-s pajzsos wiz, (igen kellett a pajzs különben annyi volt :) ) meteoros, energy twister storm chaseres/villámos stb. nekem indulástól ez a karim.
Am. az a helyzet hogy a többi kasztnak sincs sokkal több hatékony buildje, kasztonként 2-3 és jó esetben 4 van. Mert akár most is hydrázhatnék a wizzel és ennyi dps/ehpval lehet hatékony lenne de annyira nem nyilván mint az archon így hát minek szenvedjek ha nem muszáj (és nem mikromanus a nickem? :DDD )?
NA azt meg örömmel hallom, gondolom hc-n tesztelted sirandrish-al :)

Jazz: jaja hentelni jó, hetelni finom :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#30937) quex válasza killerjohn (#30930) üzenetére


quex
tag

"Szorozd be a napi dropodat úgy mintha 24 órát mennél és vedd ennek az értékét. Mennyi is az? nulla? Ennyit keres egy bot..."

Egy AH bot sokkal egyszerűbb és hasznosabb dolognak is tűnik, mint egy "biorobot-szimulátor" a pályára. Még csak a népszerű buildeket semi szükséges ismerni hozzá, a program a bid-ekből megtanulhatja, hogy mely item-ek kellnek el.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#30938) oxox válasza killerjohn (#30930) üzenetére


oxox
addikt

en sem trollkodni akarok...

"Szóval most, D3-ban nem nagyon félek attól, hogy elárasztanák a botok a reset után a laddert, hiszen még a játék jelen állapotában is egyre és egyre kevesebben farmolnak bottal. Gondolj bele, van két féle ember:
- vérpistike, Te, meg mindenki aki karaktert épít: kockáztatnád bottal az egész accodat? Na ugye..."

pont Te voltal aki 2misi per napos atlagot csinaltal a jatek megjelenesekor...mikor irtam, hogy azta beszarast, akkor azt irtad valasznak, hogy ez csak a farmolos acc-od amit haverokkal napi 24oraban farmoltok (csalados emberkent, marhogy az vagy... ezt mar akkor is furcsan hangzott a szadbol)...foleg, hogy nekem valami nevetseges osszegem volt, pedig nalam is ment napi 5-6-7 orat....es akkor meg nem voltak hasonlo gearek sem mint manapsag....majd azon nyomban toroltel a friends listarol (amin ugye meg a stracraft miatt voltam, es lathattam a karakterlapod)...gondolom a tovabbi kerdeseket megelozoen, mondvan az csak a farmos karaktered, de hogy miert kellett ez miatt torolni a listarol, az nem lett megindokolva.....aztan sc2-ben egyszer mikor szekivel kozosen jatszottunk, feldobtad a temat, hogy mennyire minosul szerintunk csalasnak a botozas dio3-ban ?!(Te hoztad fel a temat, szo nem volt megcsak diorol sem), monduk, hogy csalas, mert masokat hatranyosan erint..."nahh jo de csak arany farmolas..." ekkor mar csak mosolyogtam...te meg lovagoltal a teman tovabb)

most oszinten ezekbol, meg abbol, hogy tudom, hogy programozo vagy, sc2 acc-odat is bannoltak egyszer Te mire gondolnal?

kicsit demagog felteni a farm karaktert, ha mindent atjatszasz egy masiknak....ezt, ha meg meg valami csoda folytan nem is botoztal akkor is furan hangzik a szadbol...Te feltened/feltetted?

[link] diablo archivum...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#30939) Gorneck válasza Edge (#30936) üzenetére


Gorneck
titán

Nem csak vele...és nem csak HCn, de eddig act1-2-ön nincs nagyon gond. Szal vmit tuti csináltak vele...vagy tényleg a DH (BL-val) + Archon egyszerre sok...nem épp szar gépemnek...

Gorneck#1239

(#30940) mikromanus válasza oxox (#30938) üzenetére


mikromanus
veterán

Még az elején volt azt hiszem olyan időszak, amikor Act 1-en csak váza zúzással valami millió gold/óra vagyonkát lehetett halmozni (paragon és monster power előtrt még). EZt elég gyorsan befoltozták. Sajna lemaradtam róla, pedig akkor tuti rákockultam volna kis fejlesztési alapért ha ismerem a lehetőséget. :D

GyilkosJanit meg egyszer biza smirglizte a szűrő. Akkor még fickósabb hangulatban volt biztos és feszegette a határokat. ;] Azóta vagy nem teszi, vagy nem hirdeti olyan hangiosan. Így nem annyira irritáló. ;)
Bot meg nem azért nem lesz annyi mert nem éri meg, hanem mert elején nincs elég item az agyatlan botokhoz, vagy nem elég jövedelmező (szar itemek vannak eleinte drágán és nagy az értékvesztésük is). Gondolom egy határon túl már beindulna a bíznisz, viszont az max valós pénzért, mert a kamupénz tárolók fordulóváltáskor elértéktelenednek, vagy nincs is alapból botnak való item még.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30941) oxox válasza mikromanus (#30940) üzenetére


oxox
addikt

akkor ilyen meg nem volt....

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#30942) mikromanus válasza oxox (#30941) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor lehet 300k gold/óra volt a vázaleverő runnál a max mennyiség? Rég volt. Nem emlékszek. Akkor soknak számított, az tuti. :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30943) Gyuri27 válasza mikromanus (#30942) üzenetére


Gyuri27
félisten

Full gf gearben több is volt az. :K
Meg ott volt még pl Sarkoth mester is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#30944) Tombi válasza Jazz (#30933) üzenetére


Tombi
senior tag

6 millás firebats crit?
mennyire magas a unbuff dpsed?
nekem kb 200k-val 2mill a max :)

[ Szerkesztve ]

(#30945) ReFleXx válasza khirill (#30913) üzenetére


ReFleXx
addikt

Pont ezt akartam írni én is, mar annyiszor megtárgyaltak ezt hogy ihaj, egyik se bírja meggyőzni a másikat.
Adjátok mar fel, döntetlen, kész :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#30946) Sárpac válasza killerjohn (#30930) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Az hagyján, de azt hogy csinálják, hogy kiteszek egy fegyót és 3 hasonló jön le utána 10 percen belül miközben előtte egy se volt, persze irreális összegekért és mind természetesen ktaftolt!?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#30947) killerjohn válasza Sárpac (#30946) üzenetére


killerjohn
addikt

passz :)

btw PH csak nekem sz@rakszik?

(#30948) Jazz válasza Tombi (#30944) üzenetére


Jazz
veterán

Nekem nem tudom, én már nem nagyon wd-zek.

A srácnak volt annyi miután belerántottam vortex-el, és úgy hogy spam-eltem az overawe-et (+48%). High-end wd volt amúgy, szóval nem az átlag.

free your mind

(#30949) radi8tor válasza killerjohn (#30947) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Volt pár kiesés az oldalon.

⭐ Stella

(#30950) czpitti válasza Sárpac (#30946) üzenetére


czpitti
senior tag

Úgy lehet hogy figyellek hehehe

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.