Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30251) Cadal válasza Vismajor01 (#30249) üzenetére


Cadal
őstag

Ez már nagyon D2jsp-s geek duma, szerintem ezt itt nem sokan értik... :-)

[ Szerkesztve ]

(#30252) Sirandrish válasza Cadal (#30251) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor ezért nem vágom..már azt hittem hogy lemaradtam valamiről, de megnyugodtam :R

Esetleg elárulod hogy mit jelent?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30253) mikromanus válasza Sirandrish (#30252) üzenetére


mikromanus
veterán

d2jsp retard szleng. Szerintem nem is tudja tökéletesen visszaadni, mert ahhoz túl intelligencs. Arra utal, hogy vetted azt a sok "gosu" itemet (?). A mélyebb jelentéstartalomrló (ha ilyenről egyáltalán beszélhetünk) majd jól felvilágosít minket. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30254) Sirandrish válasza mikromanus (#30253) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mit vettem volna?
Én még így sem értem...nem is linkeltem semmit, főleg nem olyat ami pénzbe kerülne :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30255) ReFleXx válasza Sirandrish (#30245) üzenetére


ReFleXx
addikt

Eredetileg én is barbárral kezdtem, de miota Wiz-el megyek azota en is agyf@szt kapok a RltW es WW barbiktól :P, akik még WarCryt sem adnak a partynak, csak szaladnak előre és zavarjak fel az arcane es frozen eliteket, mire odaérek már jégpálya van és megy a diszkófény :)

CM Wizkent a legnagyobb ellenfél még így is a nightmarish pack, kizavarnak a kispadra, mire megyek vissza meg már támadnak :D Erre van valami megoldás? ;) Van itemeken ilyen csökkentő, de hát arra rámenni teljesen felborítaná a geart inkabb csak nice2have kategoria.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#30256) Gorneck válasza mikromanus (#30253) üzenetére


Gorneck
titán

Mondjuk a "gosu"-t se tom mi... :D Az vmi japán kaja? Vagy Songoku vmellik unokája? :D

(#30255) ReFleXx: Igen, részben erre céloztam...és az még a jobbik eset, ha beéred.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30257) Sirandrish válasza ReFleXx (#30255) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem még mindig a Barbár a kedvencem de én is agyfaszt kapok az előre rohanó fél mapot otthagyó HyperBarbiktól akik nem mernek megállni mert akkor ihajjacsuhajja van :C

Gorneck23 Nem mindegy?
Paypal/10 vagy és kész....tuti hogy nem rám célzott szóval csak te lehetsz paypal/10...de szerintem te vagy olyan kemény hogy már paypal/20 is vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30258) Cadal válasza Gorneck (#30256) üzenetére


Cadal
őstag

Első hsz. rövidítések:

gosu – valami különösen egyedi/ritka vagy tökéleteshez közeli cucc megnevezése

tessék odafigyelni :P :D

Sirandrish: Paypal/10 pontosan én sem tudnám leírni mit is jelent, csak sejtéseim vannak róla. De a D2jsp-s fórumon előfordulnak az ilyenek. :)

[ Szerkesztve ]

(#30259) Sirandrish válasza Cadal (#30258) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kérem az első hsz-be a "Paypal/10" kifejezés magyarázatát..köszönöm ;]

De legalább nagy vonalakban, mert most már megőrülök :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30260) mephi666 válasza Cadal (#30258) üzenetére


mephi666
nagyúr

rá kellene szokni a d2-es üzletelésre...

kezdem:
n nat rng 7as 6chc 45chd 90dex 90vit o 50 rgem :DDD (mondjuk nem számoltam, hogy ez kifért volna-e szobanévnek)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30261) ReFleXx válasza Sirandrish (#30257) üzenetére


ReFleXx
addikt

Barbár tökéletes soloban, megölhetetlen, ergo nem kell visszafutnod oda ahol meghaltal :) de nem partyfriendly a fenti okok miatt.
Wiz-el nem szeretek emiatt solozni, pl keeps2 közepén bekapsz egy halált akkor megy az idő a futassal.
Vagy kilepsz es kezded elölről.

mikro: a bika még elmegy, egyet kibírok ha tele van a piros gömb.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#30262) mikromanus válasza ReFleXx (#30255) üzenetére


mikromanus
veterán

meg felhergeli a bikákat míg képernyőn sincsenek nálad, megjelensz a legszélén, éppen észreveszed és már az arcodba is chargolt vagy féltucat. Igazi élmény az ilyen csapattárs. :C

(#30256) Gorneck23
Gosu = Pro, Ízeltújjú kockafejű gyorskattintóbajnok. Röviden: átlag koreai skill
Általánosságban a dolgoknál a "hub@zzmeg" jelző.
Valójában ennek a rövidítése lehet: Go (to) Suck :Y :

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30263) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Partiban megértem, hogy fos, de azért azt is elkell ismerni, hogy nem elég csak toptier itemeket megvenni, az effektivitást azzal is kell növelni, hogy a mozgási sebességedet turbózod. Ott van az archon wizzem, mp8on rápillant egy szörnyre és elporlad, barbárommal ez nem igaz, mégis kb egálban vannak egy körön, mert a barbom 80 msel fut a soso meg 24el.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#30264) Gorneck válasza Cadal (#30258) üzenetére


Gorneck
titán

:R

Az remek azé...aszhem kezdem magam öregnek érezni, hogy illeneket nemtok...nahhh nem mintha érdekelne, de azé még kíváncsi vok... :D

(#30263) Vismajor01: Ok, ezzel nincs is semmi baj, de én szinte csak partyba játszom, ha meg már ott vok, akkor szeretek hasznos lenni. Az meg, hogy ww hűűűűbammmeg kat az engem nem érdekel, mert semmi köze az én elképzeléseimhez ami a Barbárt illeti. Ha egyedül megyek, akkor WC helyett a Sprintet, használom, de partyban így megyek, ahogy a karilapomon van.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30265) Edge válasza Sirandrish (#30259) üzenetére


Edge
veterán

Nos, d2jsp-n van egy trophy room nevü altopik szekció ott szoktak itemeket komplett karikat postolni és a hozzászólók értékelik az epéniszt. pl így: 5/10, 10 a max pont vagyis a csúcs a 10/10. Ha vki trollkodni akar olyat ír hogy visacard/10 vagy hogy érthetőbb legyen apupénze/10, vagyis a kari vásárolt cuccokból van és bárki összerak egy ilyet pénzből(ami egyébként rohadtul nem így van, mert a pénz nem minden) de sztem erre végülis gornival rájöttetek. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#30266) Bird válasza Gorneck (#30234) üzenetére


Bird
addikt

Köszönöm, hogy válaszoltál! :R A mana hiányt a piros kaviccsal éreztem meg először. Persze az éremnek pont az a másik oldala amit említettél. A critek varázslatosak mpl8-9 már egyedül sem probléma. Azonban csapatban úgy veszem észre jobb a zöld kő, akkor a mana hiány abszolút kezelhető. Sajnos a kavicsok cserélgetése meglehetősen húzós (5m), így most kicsit tanácstalan vagyok. Sokkal jobban kell tudni helyezkedni a megváltozott körülmények miatt. Azért való igaz, hogy +8k dps nem semmi..... Szóval most hezitálok és töröm a fejem miképp tudnám még a chd-t tovább növelni, de félek hogy már majdnem maxos vagyok. Gyűrűből tudnék még 10-12%ot kipréselni, de az min 50-80m.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30267) Gorneck válasza Edge (#30265) üzenetére


Gorneck
titán

Ahamm...vhol sejtettem, kár, hogy sok köze nincs a valósághoz...az egyetlen nem játékból kivett lóvéból vásárolt itemem, az a Monkomon hever (mempo)...a Barbárom a felszámolt DHm gearjéből van, meg sok sok apró kis eladásból (gold/gem/item).
Mondjuk az, hogy összevásárolt az igaz...mivel minden kicsit is értelmes item RMAHba vándorolt, szal aki kicsit is jobbat akar, az kénytelen ott költeni. De van szerencsére saját loot is, meg jó pár cucc amit szinte bagóért sikerült megcsípni goldért...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30268) Thrawn


Thrawn
félisten

Craftoltam ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30269) Gorneck válasza Bird (#30266) üzenetére


Gorneck
titán

Ott már a teljes csapatnak kevés a DPS-e (lassultok), mert ugye mind1 ki öl, te profitálsz belőle.

Sztem olcsóbb lenne tartanál oda egy Skornt...mivel több HP mellett kell hatékonynak lenned, azt meg így tudnád megoldani...dmg marad, viszont lassulna a manafogyi...

De benne vok olyanba is, hogy kölcsön adom az amum...talán van olyan jó mint a tied, de AS mentes...hátha...

(#30268) Thrawn: Amut? Vagyis mire mit?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30270) Sirandrish válasza Edge (#30265) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem ti kevertek engem valakivel, mert ha mindenki annyit költött volna RMAH-ban mint én akkor a Blizz kb éhen halt volna :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30271) Edge válasza Gorneck (#30267) üzenetére


Edge
veterán

Figyi sztem senkinek nem tartozol magyarázattal sok iggből is lehet fos karit csinálni, a te karijaid pedig faszák.

Sirandrish: én csak magyarázatot írtam, tökre nem gondolok a karijaidról semmit hogy mi honnan van sőt ha szabad ilyet mondanom: leszarom :D
Sőt általánosságban: nekem hót mindegy ki honnan pakolta össze a gearjét, nem érdekelt sose... a karijához értsen az a lényeg. :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#30272) F-ECT$ válasza ReFleXx (#30255) üzenetére


F-ECT$
titán

A folyamatos fagy pl jó ellenük, akkor nincs idejük megütni, és a fear csak ütés után proccolhat. Segíthet még a dex-ből jövő dodge és persze a fear idő csökkentő.

Dive ever, work never.

(#30273) Gorneck válasza Edge (#30271) üzenetére


Gorneck
titán

Az viszont most már érdekelne, hogy téged a faccé nem látlak, mint közeli ismerős, mikor elvileg a szomszédba laksz? Vagy az a 3-5km már kurva távoli? :D

Vagy csak nem voltam alapos és nagyon félreértettem vmit erről az újításról? És túlképp senkit se kéne látnom, aki a környéken játszik?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30274) mikromanus válasza Gorneck (#30273) üzenetére


mikromanus
veterán

Ukrán tűzfal, vagy lopott net? :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30275) F-ECT$ válasza mephi666 (#30260) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, wow-ban is ment a chatre ilyen, amit persze minden játékos értett, de egyéb halandók nem:
lf3m sapp3d need dd min 460 ilvl /w 4 inv link achi

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#30276) Thrawn válasza Gorneck (#30269) üzenetére


Thrawn
félisten

Azt bizony, már fel is raktam:

:B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30277) Gorneck válasza Thrawn (#30276) üzenetére


Gorneck
titán

500+ craft után se jött még barbira 2 faktoros amu... :D Szal bekaphatod... :D :DDD

Gorneck#1239

(#30278) Bird válasza Gorneck (#30269) üzenetére


Bird
addikt

Kipróbáltam egy olyan általam kraftolt amuval amin 23-38 dam, 220 int, 65 chd, 9 chc van. És bizony valóban, az as miatt pörög a mana. Ezzel tuti lenne, csak így veszítek 5k HP-t, tehát kraftolnom kellene egy amut hasonló adottsággal meg némi vit-el.
A Tal amuk ilyen statokkal horror árban mennek.... :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30279) Gorneck válasza Bird (#30278) üzenetére


Gorneck
titán

Skorn? Legutóbb mikor néztem 1400+os 40-50-60M magasságában kifogható volt. Sajna az enyém már nincs meg...
Bár ahogy nézem az is szopi...békaúrfi miatt...

Nem azt mondtam, hogy vegyél, csak mondtam oda tudom adni kipróbálásra... :) De akkor volt próba.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30280) Edge válasza Gorneck (#30273) üzenetére


Edge
veterán

na ezt majd megnézem otthon én is, feléd működik-e :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#30281) Gorneck válasza Edge (#30280) üzenetére


Gorneck
titán

Csak mert fura, hogy a környékről nem ír senkit és ugye ehhez fel se kéne vennem....pedig 4-5 emberről is tudok aki diózik...és elvileg, ha jól értettem ki kéne írni a hozzád közel eső játékosokat. De ebből én még nem nagyon láttam semmit, de sztem más se...

Azé is jött a kérdés, hogy akkor most én értettem félre vmit vagy ez a fíícsör nem igazán müxik jól...vagy vmit nem pipáltam be, vagy mi van...

Gorneck#1239

(#30282) Bird válasza Gorneck (#30279) üzenetére


Bird
addikt

Igen a béka úrfi hiányát már nem engedhetem meg magamnak.... :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30283) davidsito


davidsito
tag

BARBIKNAK ajánlom figyelmébe!!! hátha kell valakinek

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#30284) Gorneck válasza Bird (#30282) üzenetére


Gorneck
titán

Nem hiába mondom, hogy gearen 2 itemre jó dolog a pickup... :D Te még vitát is raktál szerencsétlen levelire... :D

Gorneck#1239

(#30285) tomazin válasza Gorneck (#30281) üzenetére


tomazin
veterán

hmm tényleg volt ilyen near to you, de még nálam se dobott fel senkit.
nálad (is) ki van kapcsolva,h be lehessen hozzád lépni inv nélkül?

(#30286) Gorneck válasza tomazin (#30285) üzenetére


Gorneck
titán

Ki.

Gorneck#1239

(#30287) Bird válasza Gorneck (#30284) üzenetére


Bird
addikt

Igen, igen... Vitán felül függő a békám nagyon erősen! :DD
Egyébként nagyon bejön nekem a doki, előtte ugye barbim volt...Hát ég és föld. A barbi egy lomha nagypapa a wd-hez képest. Egy valódi atombomba! :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30288) Gorneck válasza Bird (#30287) üzenetére


Gorneck
titán

Ha nagyon nem megy, akkor egy ilyen builddel még próbálkozhatsz...[link]. Gondolom eliteknél kezdesz kifogyni a manából. Ezzel dmg leosztásod is lesz és pikk pakk fullon lesz a manád...
Locust se lenne rossz ugye, de ahhoz sűrűség kell, az meg nem mindenhol van. GF a HG miatt segíthet,

HC próbálkozom egy hasonló builddel...ott ugye fontos a mana (kínos szitukba szinte csak azzal lehet kerülni), bár akár dps és life rúna is mehetne, de egyelőre ez nekem jobb...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30289) Bird válasza Gorneck (#30288) üzenetére


Bird
addikt

köszönöm kifogom próbálni.... :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30290) Gorneck válasza Bird (#30289) üzenetére


Gorneck
titán

Ha trashnél nincs gond partiban (mpl7-8 ig még a HG is potyog), akkor ez akár működhet is, egy próbát megér...ingyé van... :)
Kutyákból is lehet HGst választani... :)

Viszont szokni kell, de akár működhet is csapatba...mondjuk igazi tesztet még nem végeztem vele...

Denevérek sajna partiban már annyira nem hasznosak, mint mikor egyedül megy az ember...pedig kegyetlen mód lehet tarolni velük.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30291) Bird válasza Gorneck (#30290) üzenetére


Bird
addikt

A denevér pajtások brutálisak.... Egyetlen hátránya, hogy közel kell lenni a tűzhöz. Tegnap Szatesznél láttam, hogy megfelelő armor nélkül meglehetősen rizikós, de kétségtelen hogy nagyon hatékony. Főleg hogy a buff óta csökkentek a mana költségek is.

Ami még brutális az a bbv ezzel a slam dance-el.... Partyban óriási előnyt lehet belőle kovácsolni mindenkinek. Kb. olyan mint a barbnak a wc. Kötelező darab multiban.... ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30292) Gorneck válasza Bird (#30291) üzenetére


Gorneck
titán

Ez is build függő...mert én HCn 8k armorral közlekedem (horrify). Inkább az a baj, hogy a mobok nem egyhelyen vannak...vagyis ha nem tudjátok egyhelyben tartani a mobokat akkor kicsit körülményes a használata sztem...

Jajaja, csak ne lenne rajta annyi cd... :D Meg körülötted lenne és nem fix helyen...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30293) Bird


Bird
addikt

Gondolom akkor helyezkedsz közben rendesen. A macikban az tetszik, hogy baromi kényelmes.... Elengedem azt hadd szóljon! :DDD
Egy kérdés: Milyen sűrűn futsz bele rizikós helyzetekbe hc-n? Fieldsen a bikák kemények? ;)

Hát a bbv még kaphatna némi buffot cd személyében az tény....Mondjuk vagy 95 másodpercet mínuszban :D Hát ha még követne is.... Na akkor a doki lenne az OP. :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30294) Gorneck válasza Bird (#30293) üzenetére


Gorneck
titán

Önszántamból? Sose. Bug miatt? Igen, az első karim az vitte el, besétált a felrobbanó pufik közé (ofc minden skillem cdn volt és a kari se állt meg, csak ment előre), oszt hányás helyett egyhelyben állt... :D Remek érzés volt...ahogy egyszerre 4 pufi robbant és az már sok volt...valszeg, ha közbe tudtam volna támadni, akkor még mindig azzal a karival mennék.

Ezzel a builddel? Nem szokásom...ész nélkül előre, bele a tömegbe... :D SW+SH+Maci+SH+SW. Eliteknél is általában ez van, csak ott előtte tolok egy armor buffot.
Amire kínosan figyelek, hogy vortex mellé mi párosul illtve az SWn ne nagyon legyen cd...

Nemtom mennyit sebeznek, de olyan 10-15k-t sztem leszednek rólam...ez mpl1. Persze armor buff nincs rajtam...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30295) Bird válasza Gorneck (#30294) üzenetére


Bird
addikt

Szimpatikusak írsz! :DDD Azt hiszem kipörgetem sc-n a dokit és megyek hc-re. A lagtól és a Blizztől félek egy picit. ;]

Egyébként a wd-s topik leírását nagyon jól összeraktad... Hiánypótló volt és köcce! :R

Sirandrish: Az biztos, hogy publicot hanyagolnám.... Ahogy hallom ott sok a besz@ri. ;]
mpierre: Rend(es) barbi mindig kell nem csak hc-re.... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30296) Sirandrish válasza Bird (#30295) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jáá..gyereeee..a HC a király..az SC ratyika :DDD

Hja és ne félj csak mindig legyen melletted valaki aki megvéd ha épp vicces kedvében van a Blizzardka :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30297) mpierre válasza Gorneck (#30294) üzenetére


mpierre
veterán

Mp1-n hc-ztok? Nem kell egy rend-s barbi?

Ja! És nem gyalogkakukk. Mert nincs zsé mov speed csukára... :DDD

F-ECT$: Ebbe mi a rendetlen? :P Na jó, érdekesen sikoltozik, de akkor is.... Ha bepipul... ;]

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#30298) F-ECT$ válasza mpierre (#30297) üzenetére


F-ECT$
titán

Rendes? Nem rendetlen? :)

Dive ever, work never.

(#30299) Sirandrish válasza mpierre (#30297) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudsz hozni partyfutit? Me akkor lehet hogy érdekelsz minket :C

Hja és TS-ed van? :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30300) Gorneck válasza Bird (#30295) üzenetére


Gorneck
titán

Egyedül nem nagyon szoktam menni...minap áramszünet volt nálunk, ami nem épp sűrű felénk, a netem mostanában viszont borzalom, de sajna nem csak ezzel kell az embernek megküzdeni...hanem a blizz szarságaival.

Részben ezért is van TS is...ha recsegek már tudják a többiek, hogy gáz van...illetve ha vki ott elszáll, akkor mi tudjuk védeni a seggét.
Másképp sztem ezt nem lehet csinálni...

De bevettem a leszaromtablettát oszt háááádzzzsimmme...

(#30301) Sirandrish: :R

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.