Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30401) Blizz válasza sunnymarcell (#30400) üzenetére


Blizz
őstag

Én igen :D

No mistakes, just happy little accidents

(#30402) vvega30 válasza Blizz (#30401) üzenetére


vvega30
senior tag

holnap este csatlakoznék az unatkozókhoz.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#30403) schwartz válasza mikromanus (#30338) üzenetére


schwartz
addikt

Te Grétsy, ennyire kemeny a fejed vagy ez csak alca? :D Azt mondtam tizedannyit hasznalom a ww-t szerintem logikus, hogy akkor 90% a HoTA. (elnagyolva) A Rend + OP a nooboknak valo, kozel sem tudsz akkora pusztitast vegezni ugy mint az en skillezesemmel. Ki volt probalva. Kulonben 83% a buffed CHC-m ami max fury mellett (es tobbnyire az) 103% HoTA-zes mellett. Akkor mire OP? A Punish tobb DPS-t ad es nem kell attol paraznom, hogy egyszer csak allok fury nelkul mint egy fsz, vagy ezt kerulendo, porogjek hammerezes helyett. A WW+sprintet meg elsodlegesen toltesre hasznalom bar azzal is eleg nagy pusztitast tudok vegezni.
Megzeztem a skillezesed es barmibe fogadok veled, hogy ketszer gyorsabban kipucolom a terkepet mint Te, meg igy is, hogy a DPS-unk kozel azonos... ;] :D OFC MP10. A MPL bevezestese ota barbival tobbnyire ott megyek, de ezzel is ismetlem magam...

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#30404) schwartz válasza MrCsiT (#30355) üzenetére


schwartz
addikt

Azt nem erti, hogy nekem mindig fullon van a Furym meg hammerezes kozben is es ezt az iszonyatos mennyiseget csak ww + sprint-el tudom a leghatekonyabban kiternelni. *mondhatnam azt, hogy celirantosan tudom lehelyezni a tornadokat a ww-el) Persze ha noob skillezest hasznalok, HoTA es Bash helyett Rend+OP, akkor poroghetek ezerrel es az elobbi skillezeshez viszonyitva a DMG-em 2/3-at nem tudom leadni azonos idoegyseg alatt. Probaltam a Bash helyett berakni a Rendet, de akkor az van, hogy figyelnem kell a Fury poolra, nehogy kifogyjon. Ugyanez van az OP-el Bash helyett, kb szart sem er ahhoz kepest amit most hasznalok.

Mas/// :)

Az elozokben ujra szoba kerult, hogy mennyire OP a barbi. Soloban lehet nincs ellenfele (bar szerintem a firebat WD minden mast lekoroz) de partyban? Az utobbi idoben sokszor hivnak be MP10-re de mikor megkerdem milyen karaktert vigyek altalaban ezt a 18K DPS monkot kerik... :D

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#30405) mikromanus válasza schwartz (#30403) üzenetére


mikromanus
veterán

Te aztán nagyon szelektálod mit olvasol. Már jeleztem, hogy ezt biza' félreolvastam ((#30349) mikromanus). ;)
Ha meg nagyon haszonelvű akarsz lennI:
A chc az max 100%. 3%-nyit ami max furynál van már feleslegben tartasz. Bár így stabilabban megvan a tuti crit persze. A killing spree tényleg sokat nem tenne hozzá. Picit papírsárkány ugyan, de ha ennyi life mellet se csapnak le, akkor kb mindegy. Az összevetés nem reálís. A skillezésem tesztelés alatti épp és nem végleges. Mellesleg a közel azonos DPS-nél a 15K unbuffed eltérés számiomra annyira azért nem "közel" azonos. Démonok ellen esetleg, mert arra van 15% buffom. EGy kis szemlélttő videót feldobhatnál. CSak hogy tudjam hogy hasítasz a két fogpiszkálós (2 fegyveres) felállással. Skornnál azért a rend erősen karcol (neked critnél 2,1 millát szedne le az "alap", nekem 3,9 millát). Az Op nálad: 346578 - 646118 crit, nálam 739164 - 1125439 crit
Az ilyen egyedi ütéses skillek neked tényleg kevésbé érik meg... Amihez fürgeség kell, arra viszont tökéletes. Fury és yeti fenntarttás jóval egyszerűbb nálad. Jó a karaktered. Gratula! :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30406) schwartz válasza mikromanus (#30405) üzenetére


schwartz
addikt

chc az max 100%. 3%-nyit ami max furynál van már feleslegben tartasz

Beszarok, Te ennyire hulyenek nezel? :D Ha jol emlekszem 160 IQ-m volt vagy 20 eve amikor mertek... Annyit nem ittam azota... :DDD

Már jeleztem, hogy ezt biza' félreolvastam

Kozben lattm, hogy kv elott irtad de azt csak utolag...
Lecsapnak de csak bizonyos helyzetekben. Az elit bika es elit kalapacsos one shot-ol. A Fallen Maniac szinten. A tobbivel nem szokott gond lenni, ACT4re es uber MP8 fole nem megyek csak ha jo a party. De majd toltok fel videot is :)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#30407) schwartz válasza mikromanus (#30405) üzenetére


schwartz
addikt

Skornnál azért a rend erősen karcol (neked critnél 2,1 millát szedne le az "alap", nekem 3,9 millát). Az Op nálad: 346578 - 646118 crit, nálam 739164 - 1125439 crit

Volt Skorn-om, tetszett, de nem tudtam kifogni egy igazan utos peldanyt. Meg az volt a fo gondom vele, hogy a toltesek nagyobb idokozokben jottek es ez 30-35K life-al sokszor pengeelen valo tanc az en skillezesemmel. (nincs blood lust). DMG szempontjbol igazad van a Rend-el kapcsolatban de sokat nem szokott elni a kozeli trash mob, elitekre meg nem igazan hatasos. Az OP-t viszont en tobbszor tudnam spammolni *elmeletileg) adott idoegyseg alatt a magasabb AS-nek es a skillezesbol adodo tobb critnek koszonhetoen, igy ott verve lenne a ketkezes felallas.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#30408) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Mik a trükkök ha AH-ból nem jön meg egy item amit megvettem? Csináltam azóta gem eladást, meg vettem pár olcsó szart, azok meg is jöttek, de ami kéne az nem :F

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#30409) Gorneck válasza LLKobe (#30408) üzenetére


Gorneck
titán

Én legutóbb egy WD OH-val szívtam...aztán vettem még 3-4-5db olcsóbb OH-t és utána oké lett...

Gorneck#1239

(#30410) Gorneck válasza schwartz (#30404) üzenetére


Gorneck
titán

Ezt az OP dolgot én se nagyon értem...soloba még megértem, hisz ott iszony magas MS mellett, pl a Te skillezéseddel, vagy akár a többi félig meddig hybrid WW alapokon nyugvó buildekkel mocsok mód tud tarolni (nahh nem mintha egy klasszikus HotA ne tudna menni), de ehhez gear kell, főleg magasabb MPLhez.
De azért nem szabad elfelejteni, hogy a többi kasztnak sincs miért szégyenkezni valója...gondolok itt archon wizre, monk exp palm/összerántás/harang buildjeire és persze az általad említett WD denevéres/macis skilljére...ezekkel nem lehet versenyeztetni egy Barbárt, még ha megfeszül az ember akkor se.

Ha olyan tagokból áll a party, akkor pont leszarják a barbárt (ha van adjon WC-t, vagy csapat futit oszt csók)...legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

A barbárnak 1 igazán nagy előnye van (amellett, hogy tán neki vannak a legjobb passzívjai, bár a többi kaszt se panaszkodhat azé), az pedig, hogy nem kell két fegyón is LS-t hoznia. Van neki belt és máris megspórolt az ember egy durca összeget. Viszont én ezt úgymond nem irigylem tőle (sőt ki is használom, annak ellenére, hogy 30-40k+ dps-t bukok)...hanem inkább a Blizz szegénységi bizonyítványa, hogy amire épül ez a kaszt, amit be kéne töltenie szerep, az nem létezik a játékban...mégpedig a "Tankságra" gondolok...pedig ő igazán erre van létrehozva....legalábbis nekem ez a véleményem.
Ezt pl nem bánnám helyretenné a Blizz...mondjuk ígyis én szoktam tankolni Monk mellett (ez se a klasszikus tank szerep, hanem csak annyi, hogy nem halok majd élesztek), de pl illen szarságok mellett, hogy több HPd van mindenkinél, akkor a mobok leszarnak és elmennek melletted nehéz bármit is kezdeni.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30411) pzske


pzske
aktív tag

Sziasztok !

Valaki meg tudja mondani a mai javítással pontosan mit javítottak mert nem tiszta sajnos.... ?

Köszsönöm

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#30412) Pekkk válasza Gorneck (#30410) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Számomra is idegesítő, mikor elmennek mellettem és rángatni kell őket vissza, hogy: Helló! Itt vagyok!
Honnan a rákból tudná a hülye mobja, hogy kinek mennyi az életereje? Adtak neki valami mérőműszert, vagy kiszámolja fejben?

[ Szerkesztve ]

(#30413) Gyuri27 válasza Gorneck (#30410) üzenetére


Gyuri27
félisten

Márpedig solóban a baba op.
A skillek miatt a passzivok miatt. Mp5-6 simán menős egy ls beltel. Ezt mással nem csinálod meg. Kemény mint a gránit. Mig pl wizhez nyúl egy sima mezei trash és esik össze.
Persze a maci kemény, a lézer is az. De az összképet nézve ezek szépség tapaszok.
Ha nem lettem volna hülye én is babával kezdek annó.

Amd - Radeon - Ryzen

(#30414) Sirandrish válasza Pekkk (#30412) üzenetére


Sirandrish
legenda

A mob(AI) mozog, üt, skillez (jobban mint sok player) , és az a fura hogy tudja mennyi HP-d van?
Látja bakker :D

Én "Kacsacsőr algoritmusnak" hívom...megy a barbár rá 70K HP-val meg hátul kullog egy Wizard 45K-val..jön a mob
75K>45K...és kész..megy a Wizardra :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30415) Gorneck válasza Pekkk (#30412) üzenetére


Gorneck
titán

Anno két barbárral mentem a Wdmel...néha azé voltak kemény szituk...de miután több HP-t toltam magamra egyszerűen elsétáltak mellettem...

Most is hasonló a szitu, általában kulcsozgatunk Act2-ön MPL10en (ha épp SCzünk), ott is az van, hogy képesek mellettem elmenni és betámadni a Monkot. Persze miután behúzta a fél térképet és stunoltam őket ez nem érdekes, de mikor erre pl lenne skillem, hogy magamra húzzak mindenkit csak épp infernón ez nem müxik így ez igen bosszantó...
Szal jókat szoktam mosolygni mikor egy 10-15-20 fős kigyó/trash csapat megindul és nem az elől menő barbárra ugranak, hanem szinte már kikerülik mikor beér a Monk... :D

Gorneck#1239

(#30416) LLKobe válasza Gorneck (#30409) üzenetére


LLKobe
veterán

Hát semmi :( Nem tudok jobbat, várok.... Remélem meg fog jönni, több mint 200 misis item...

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#30417) mephi666 válasza Gorneck (#30415) üzenetére


mephi666
nagyúr

én amikor húztam pár embert, akkor figyeltem norm/nm/hell mp10-en, hogy lerohanták feszt :DDD kiadtam az utasítást, hogy "kullogjatok mögöttem, aprítok, kapjátok az xp-t és mindenki boldog" ...erre cigánykerekeztek mindenfelé és esetenként 2-3elit pakkot is sikeresen magukra rántottak.. pofontól meg borultak :D ...mondjuk mindegy, úgysincs még meg a felkaparós acsim és gyúrhattam rá (de itt is megvolt, hogy nekem dh-val volt kb 60k hp-m, nekik meg 5-6) ...a buildem erre épül mellesleg, hogy rohanjanak csak le a mobok nyugodtan, majd kapják pofájukba a multishotot, kritikussal kb 500-600k dammal fejenként (ez azért egy 60fős bandát is fél másodperc alatt padlóra tesz, hogy csak a kósza rare pakkok maradnak talpon)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30418) mpierre válasza mephi666 (#30417) üzenetére


mpierre
veterán

Ez hc-n az igazi. :DDD Hiába nyomom robbantós cleave-vel. Itt nincs ima, vajákolás a fakereszt felett. A barbina hóna alatt átbújik néha egy-egy trash mob, aztán lehet ugrálni, hogy elkapjam a szökevényt, mielőtt a kollégára rámászik. Jól jön ilyenkor a stun is, de ha pont cd-n van, akkor szopacs.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#30419) mikromanus válasza LLKobe (#30416) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha a tranzakciós listádban Processing a státusz (felkiáltójeles), akkor várnod kell míg feldolgozzák a tranzakcIót. Ha sikeres az ügylet, csak nem jelenik meg a visszaérkező itemek közt, akkor helyezz át 1-2 itemet a ládába és generálj visszaérkező pénzforgalmat (pl gem eladás, vagy bidelés úgy hogy felülbideljenek és visszakapjad a pénzt). Többnyire ez segít.

(#30415) Gorneck23
Ez a "célirányosság" jó is lenne, ha lenne néhány hazsnálható taktikai képesség és érdemes lenne is használni. Mint D2-ben a necronál a csontfal, vagy barbinál a taunt volt. Utóbbit ritkán használtam, de vicecs volt, hogy a hydrapakolgato Travincalos elitek elfeledkeznek a varázslásról és kilőnek gyaloggalopp, hogy széttépjenek puszta kézzel. A feltámasztós lövöldözös hulláknál és a gyáva fallen shamanoknál is jó volt :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30420) Pekkk válasza Gorneck (#30415) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Mondjuk ilyen probléma nincs most, mert haverral az összerántós monk és bat-es wd formációt csináljuk. Elkezdett barbizni a doki után, mert hogy az milyen op, de a patch után visszakalauzoltam. :D Nem bánta meg. Mp8-on úgy megyünk, hogy el sem akarta hinni, csak össze kellett szoknunk. Király lett nagyon a bat, egyedül a mana managmentet kell megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#30421) Gorneck válasza Pekkk (#30420) üzenetére


Gorneck
titán

Nem csodálom... :D

Milyen skillsorral mész mellette?

(#30419) mikromanus: Van, Barbárnál pl Threatening Shout - Demoralize, csak nem müxik infen.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30422) mikromanus válasza mikromanus (#30419) üzenetére


mikromanus
veterán

Hm. Ez aztán nagyon Yodás szó és karakterhasználat volt :DDD

(#30413) Gyuri27
Azért van ez a mimóza effect, mert ha férfi karaktert húzol annak is p*ncit növeszteszneki. Valami kis védelem az hasznos ám. Mp 3-5-ig simán jó a wiccard is. Arccal hárítja az ellent és még az ellen töri össze magát. Már ha jól építkezel :D (Nekem kb Mp8-ig lazán kezelhető. Kis armor és resist növekmény még lehetséges. Simán tankolható MP10 is szerintem, bár az meg ott már a sebzés rovására megy).

A barbár leaches belt meg olcsó és kényelmes. Cserébe iszonyat DPS bukta. Egy B!tching Hour-hoz képest (több) tízezres nagyságrendű DPS bukás van. Ennyire ez nem üzlet. Mondjuk volt olyan, hogy kizárólag a passzívból volt élettöltésem. Két egykezes fegyverrel tökéletesen működött. MP10-re a rend azért már kellett. Skornnal ez annyira már nem kényelmes. :DDD

(#30421) Gorneck23
Zsír. DPS-t nem ad gondolom, infen nem működik = nem is létezik :Y

(#30410) Gorneck23
OP és a rend előnye is az, hogy területre hat és elég szépen sebez. Az OP chc bónusza talán a Fekete Bárányunknak nem sokat segít, viszont ha azt nlzed, hogy kevesebb chc-val (azaz azonos áron azonost DPS-t kihozva) fix +10% chc-t szerezhetsz ami minden más skillhez illeszkedik, akkor a nata set barbárgyalázós itemek már nem is annyira hasznosak. Neki van setbpniszban +7% chc, nekem van +10% skillből amit ki is használok egészen és a csukán van 328 str meg némi resist, vita és life%. A gyűrűk is jobbak szerintem. A nata ringben a brutális darabok drágábbak szerintem mint az azonos DPS-t adó rarek. A WW jó a sprint, OP és rend pozicionálására is. Igazából lehet hasznos, de én inkább körbeszaladom az ellent és elnyomom a tömeg szélén a parasztvakító skilleket :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30423) Gorneck válasza mikromanus (#30422) üzenetére


Gorneck
titán

Éppp ezt mondom, hogy vannak skillek, csak ugye vmi csodálatos módon nem működnek...pedig az én tankomnak pont jól jönne...

Gorneck#1239

(#30424) mikromanus válasza mikromanus (#30422) üzenetére


mikromanus
veterán

Ej... nagyon nem épült még a koffein be a szervezetembe. Ennyi csapongó karaktert... :D

OP és rend területre és minden irányba hat. No, ez a haszon. A saller-hammer csak előre hasít.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30425) Pekkk válasza Gorneck (#30421) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Tegnap így mentünk, mert volt még egy monk, aki az overawe mantrát hozta:[link]. Először a +8 % attack speed mantra volt bent, de panaszkodott a mana miatt, ezért raktam be a hard targetet. Itt a haver dokija: [link].

[ Szerkesztve ]

(#30426) LLKobe válasza mikromanus (#30419) üzenetére


LLKobe
veterán

Én már csináltam mindent, eladtam 4-5 dolgot, vettem vagy tizet, de semmi... :(

Az item:

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#30427) vhunor válasza mikromanus (#30424) üzenetére


vhunor
őstag

Én ezért szoktam cserélgetni a kalapácsot és a forgószelet. Ha szólóban farmolni támad kedvem, akkor WW, mert olyankor az eliteket mp10-en nagyrészt átugrom, a 40-60-as trash csapatokban meg könnyebben navigálok WW-vel. Ha eliteket is vadászunk csapatban, akkor megy be a kalapács.

(#30428) mikromanus válasza LLKobe (#30426) üzenetére


mikromanus
veterán

Mennyi lom van a visszaérkező itemek közt? Többnyire 40 felett szokott szórakozni. Vagy amikor rájön a szerverre a bolondóra.

(#30427) vhunor
ELitet kihagyni? Mi ez a diszkrimináció? Ez olyan mintha a szülinapi tortádról a gyertyát ennéd meg és otthagynán a tortát magát... Ej, de furák ezek a mai fiatalok! :DDD

(#30429) ll-kobe
Akkor ez nem a te napod. ;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30429) LLKobe válasza mikromanus (#30428) üzenetére


LLKobe
veterán

Üres...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#30430) mephi666 válasza LLKobe (#30429) üzenetére


mephi666
nagyúr

kezdj el egyesével eladni kisebb gemeket fillérekért, cancel-elj aukciód, tedd vissza, aztán majd bekerül :K (vagy ezeket ismételgesd random)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30431) vhunor válasza mikromanus (#30428) üzenetére


vhunor
őstag

MP10-en a franc szórakozik elfutkozós extra hp-s waller sámánokkal.

(#30432) LLKobe válasza mephi666 (#30430) üzenetére


LLKobe
veterán

Na rohadjon meg, ebbe a percbe megjött:) Köszi mindenkinek a segítséget :R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#30433) Gorneck válasza Pekkk (#30425) üzenetére


Gorneck
titán

SV helyett tegyen be egy BR-t (Blood Ritual). Sokat segítene neki. Illetve javaslom, hogy szerezzen be a gearjén némi pickupot...ezek sztem megoldanák a problémáját.

A harang nem löki szét nagyon a mobokat?

Gorneck#1239

(#30434) Edge válasza Gyuri27 (#30413) üzenetére


Edge
veterán

Más is tudd op lenni ezt nem tudod felfogni látom nehezedre esik, és ne a Te papír wizeddel példálózz(b+ ha az én wizemel bejoinolok mp5re már attól 1hitelődik mindenki az egész act-ban :D ).
BTW mostmár solozni rohadtul nincs értelme a party mf buff miatt és itt jön be az hogy partyban a baba csak szopódik mostanában tényleg max. annyi szerepe van már amit Gorni is írt feltámasztja azt aki elhullik, mert hogy nagy AOE dpst nem tud leadni míg a többi kaszt igen az tuti vagy mire képes lenne a többi kari lepucolt előle mindent.
És most ez lehet bunkó szöveg lesz tőlem de ez az igazság: egy ideális gyors mindent sec-ek alatt szétkapó mp10 partiba nem kell barbár.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#30435) davidsito válasza Edge (#30434) üzenetére


davidsito
tag

úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
:W

Mégis mi az amire szükség van egy mp10-es partyba?

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#30436) mikromanus válasza Edge (#30434) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem? Hanem? :Y :DD
KELLeni nem kell semelyik kaszt. Max hasznos némelyik build. Tegnap csináltam gyorstesztet. csak "komolytalan" skillekkel soloban 40 másodperc alatt megvolt Act 1 keywarden (csak sprint, OP és rend területrúnával). Azért vicceske. Mi lesz itt ha hammerral esik neki a mostani "komolyabb" felszerelésemmel? :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30437) Vinsanity87 válasza LLKobe (#30429) üzenetére


Vinsanity87
csendes tag

Nekem is volt ilyen szitu egy zuni cipővrl, amit vettem. Próbáltam sokmindent, de csak nem jött meg. Feladtam a próbálkozást és másnap már ott volt. Szerk:látom közben megoldódott

[ Szerkesztve ]

(#30438) Pekkk válasza Gorneck (#30433) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Az az igazság, hogy ritkán használom, általában a treasure goblinra tartogatom, hogy el nem menjen, de harang után rögtön jön az összerántás is, így annyira nem gáz. Esetleg lenne valami javaslatod mit tegyek be helyette?

[ Szerkesztve ]

(#30439) Edge válasza mikromanus (#30436) üzenetére


Edge
veterán

Namost szögezzük le én nem akarok senki lelkivilágába belegázolni és nem fikázom a barbot, pusztán tárgyilagosan vizsgálom a dolgot és a saját szemszögemből.
Kiindulási pontom: az én karim egy nagy dps-t leadó kari, ha az a cél hogy minél rövidebb idő alatt minél több elite kinyírása, akkor oda kell a sok dps és ennek a buffolása.
Ki képes DPS-t buffolni? cmwiz, wd, monk... sajnos barb nem. Ki ad le nagyon sok DPS-t területre is, pl. archon wiz.
Vagyis adott egy pakk, monk cyclone-al összerántja őket, cmwiz fagyiz + rájuk teszi a warped time-ot, Wd leteszi a wodooo slam dance-t, nagy dps-t leadó kari pedig szarráöl mindent.
Ez ilyen egyszerű is tud lenni. :)
'szal no offense ;)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#30440) Sirandrish válasza davidsito (#30435) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bődületes AOE sebzés...és sajnos annak híján van a Barbár..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30441) Gorneck válasza Pekkk (#30438) üzenetére


Gorneck
titán

Nem csodálom, mert nincs egyéb támadód bent.

Én két 1 kezessel nyomulok...így kicsit könnyebb dolgom van...akár az én buildemet is kipróbálhatod...bár az nemtom mennyire müxik egy Skornnal...

Ezé inkább tieden módosítottam. Tankosabb leszel picit (börtön, fagyi stb esetén a passzív igen csak megvéd), több dmg-et osztasz le és a 34 yard is igen jó tesz a partynak. Refinél vigyázni kell...oda dupla LS is kevés ha robban az elit/mob...

Gorneck#1239

(#30442) mikromanus válasza Edge (#30439) üzenetére


mikromanus
veterán

No offense, de a cmww wiccard mégis milyen DPS-t ad? Az a papírsárkány kislányoknak ad esélyt, hogy ne vérezzen el a Csernobil-labilis kis mimóza karakterük, de DPS-t nem ad. Max buborékkal. Aki örökfagyira szorul az megérdemel pár bikát a map széléről közvetlen a homlokára.

Szóval akkor CM wiz fagyaszt és kevesebbet sebez, amit a többi papírkarinak kell ellensúlyoznia. Archon wiz a "nagy DPS kari", Mennyi az a nagy DPS single targeten (elit jellemzően az)? Azt hiszem most a barbim (ami ugyan elég jó, de nem a high-end felső harmada) full papír sebzésben (karakterlap szerint) 990k DPS-t ad. Ez 406% dam HotA és fix 140%/sec rend mellett maximum 5,4 milla DPS, démonon ellen max 6,2 milla, elit démonok ellen 6,46 milla az elméleti maximum. Mondjuk lehet sok volt a sör tegnap és homályos a látásom. de 700k még a "nem optimális buildnél" is van stabilan yetiben. Az 3,8/4,395/4,571 milla max bevitt DPS. Ha drága karaktereket vetünk össze, akkor nem mimóza harmatgyenge hisztis kislány a barbi se. Archon mennyit tud leadni?

(Azért ellenőrzöm mindjárt a zsebszámoló-honlapon. nehogy nagyon mellészámoljak)

(#30440) Sirandrish
AOE? A Hammer is az, bár kicsi a hatósugara. Az OP és Rend is területre ható, bár arányaiban kisebb sebzést ad. A rend viszont kumulatív és fix sebzés (azaz más skillel időegység alatt összeadódik a sebzése)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30443) Gorneck válasza mikromanus (#30436) üzenetére


Gorneck
titán

Antiszocik, mint Te sose fogják ezt megérteni... :D :DDD

Gorneck#1239

(#30444) Sirandrish válasza mikromanus (#30442) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha már ilyen jó vagy matekból számold már ki ugyanezt 30mobra.
Nálad mindig az kerül előtérbe ami neked pozitív...csak a gond ott kezdődik hogy patch óta jellemzően alsó hangon is 10-20 vagy akár 30-40mobot zúzol egyszerre amit jó helyezkedéssel egy Archon Wizard egyszerre hegeszt míg a Barbi (a tied) a mobtömeg szélét csapkodja, és míg te beérsz középre addig a Wizard a 4. ilyen pakkot öli le.

Nekem is van Barbim...tudom mik az erősségei és mik a gyengéi..a bődületes dmg leosztás (főleg HOTA Barbinál) nem az erősségek között szerepel :N

Hjaj komolyan..felejts már el azzal a hatalmas AOE-val amit a HOTA meg az OP képvisel..
A Wizard Spectral bladeje nagyobb területet lefed...

Ha az OP-t az AOE-k közé soroljuk akkor az Archon mi? Armageddon? Vagy a Monknak a harangja? Apokalipszis?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30445) mephi666 válasza Sirandrish (#30444) üzenetére


mephi666
nagyúr

a szeretett multishot dh meg kritel nálam 500-600k körül gagyi mancival is... aztán pl vaultban van ilyen 50fős 1hitem simán, mert 1helyre beáll mindig ennyi csonti... 25-30milla dam/lövés... szvsz ez sem egy utolsó dolog :D takarító-karakter

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30446) Gorneck válasza mikromanus (#30442) üzenetére


Gorneck
titán

Ne kell semmit, mivel a fagyott mob sokkal több dmget kap be és akkor bubi sehol...arról nem beszélve, hogy rántós exp palmos Monkkal kicsit imba a dolog...jahhh és igen...nem kell helyezkedni nem kell semmit se csinálni...csak ütni...

HotA 1 értelmes valóba AOE rúnával rendelkezik, de annak olyan fos a proc rate-je, hogy ihajja, kínszenvedés vele menni...így vagy TS, vagy B.

OP is csak addig oké míg egyedül játszol, illetve van rántós Monk. De ugye az se biztos, hogy befér. A rend meg oké, hogy aoe, de 5 sec alatt adja le...míg pl egy denevéres WD azonnal leoszt 10Mnél több dmg-et...
Oszt ilyenkor van az, hogy ugyan ott van a barbár, de lúúúfaszt se ad a partynak...se WC, se csapat futi futit se semmit. Cserébe nem hal és támaszt...de igazi partigyorsításra mondhatni képtelen.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30447) Bird válasza Sirandrish (#30444) üzenetére


Bird
addikt

Teljesen egyetértek Veled, csak én a doki szemszögéből. Jómagam is kipörgettem a babár kasztot a wd előtt. Lehet, hogy a doki meg a wiz papír és nem OP, de olyan pusztítást végeznek pillanatok alatt amiről egy barb csak álmodhat. A fürgeségük és a meglehetősen nagy sebzést képező terület alapú támadásaik kellemesen tizedelik a mob packokat. Tegnap is leporoltam a nagypapát, de 15 perc után már hiányzott a kacsatolvaj. Azt hiszem függő lettem! :DDD

Update: A Mcfreeze wizek, illetve a lézerrel operáló társaik 300k+ dps-el meg.... Nemes egyszerűséggel besz@rás! :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30448) Sirandrish válasza Bird (#30447) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hjaja..a WD is komoly dolgokat tud művelni..ezt már SC-n és HC-n is megtapasztaltam :K

mephi666 A Bloa és a Spike Trap is képes keményet odaverni :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30449) mephi666 válasza Sirandrish (#30448) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, de azok trükközősebbek... multishot meg mehet a pofájukba: szvsz szűk folyosókon és nagy nyílt területeken is ugyanúgy jó használni... nem is értem, hogy sokan mi a francért rapid fire-öznek? csomó dh-val találkoztam és azt erőltették... nyomták egyesével a sok apró kritikust a mobokra, fogyasztották a hatredet keményen, aztán meg pislogtak, amikor kifogytak :U multi meg kicsit lassabb, nem gépfegyver, viszont 1lövés és fekszik a fél képernyő... (de amiket mondtál, azok is ütősebbek jóval meg a ball lightning is)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30450) davidsito


davidsito
tag

Az a helyzet, hogy én act1 vagy act 2 ... bárhol
meglátok egy csapatot, létszámtól függetlenül 50-10-20-30 db mob
2x körbeszaladom őket + 1x engedem a 700% os rendet és vége a történetnek, legyen ez bika, vagy fa
de elitek sem tartanak sokáig, tehát nem kerülöm ki őket

Nem értem miért kell előhozni a barbit, meg olyanokat mondani, hogy nem csapattag, meg kevés a sebzése.
(normális barbit kell építeni)

hotát nem kedvelem, tényleg egyesével csipkedni/csapkodni a mob sereget
de a ww + a rend szerintem nagyon gyors

Én biztos vagyok benne, ha elindul egy barbi (inferno/mp10/act1) leveri az összes mobot + elitet + wardent, gyorsabban mint a nagy tudású (wiz vagy monk vagy doki).

De ha lesz kedvem, komolyan indítok egy stopperes mérést.
Bár nem lesz értelme, mert mindenki fújja a magáét.
:DDD

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.