Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30451) Pekkk válasza Gorneck (#30441) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Köszi! Ezt mindenképp kipróbálom.

(#30452) Bird válasza davidsito (#30450) üzenetére


Bird
addikt

Nem értem miért kell előhozni a barbit, meg olyanokat mondani, hogy nem csapattag, meg kevés a sebzése.
(normális barbit kell építeni)

Szerintem ilyet senki nem állított.... A barb ha megfelelő rúnával csapatban hozza wc-t, akkor alapember! ;] Cserébe tőlem kap egy kis bbv-t és mindannyian jól jártunk... :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30453) mikromanus válasza Sirandrish (#30444) üzenetére


mikromanus
veterán

Az elit kill volt a téma, mint "primary target" ahol a hulladéktakarítás alacsonyabb prioritású. Rend-Hammerral picit elszámoltam. Nem démon elitnél "csak" 4 milla DPS a plafon a barbin (+750k ha eljön az OP ideje). Démonon +15%.Tömeg meg csak legyezgeti a hiuságot. Rend, op ugyanúgy szedi, hammer is, bár az kis területen. Ebben jobb persze a mackos, vagy archon build, de a skillek sugara szerintem barbinál nagyobb. Pár másodperc alatt azért elhullik mind. Partyban azonos súlyú feleknél az idő csak csökken. Tömegnél 4,6 milla DPS (+910k OP esetén) vihető be. Lefele kerekítve 3,5-4 milla/sec tuti megvan.Démonoknál picit több. Nem rossz ez. Más a "munkamenet" és a laza ellen tömegen kevésbé hatékony, de ott az archon is kisebb pusztítást végez. Ha van apróvad, akkor lehet irtani. 80+ mob kill jelzések oázisban azért repkednek elég rendszeresen.

De én antiszociális vagyok és nem értem az embereket :DDD

"Nekem is van Barbim"
Neked teknősbékád van. Aranyos kis házikedvenc és sokat bír, de nem egy agresszív vadállat :D

(#30446) Gorneck23
"nem kell helyezkedni nem kell semmit se csinálni...csak ütni..."
Szórakoztatónak tűnik. ;] :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30454) Gorneck válasza Edge (#30434) üzenetére


Gorneck
titán

És mi lesz, ha egyszer annyi zsét költesz a WD-re, mint a Wizre...join után megvakarja a hasát és mind 4 act-be elfekszenek a mobok... :D

Gorneck#1239

(#30455) Thrawn


Thrawn
félisten

Frissülünk:

Diablo III Patch 1.0.8a – v.1.0.8.16603

General
- Made improvements to address "rubberbanding" issues encountered when using movement-based abilities like Tempest Rush, Strafe, and Whirlwind

Auction House
- The stack size of gold on the real-money auction house has been increased again to 10 million (up from 1 million)

Classes

- Barbarian
- Passive Skills
- Inspiring Presence
Will once again be displayed under Life per Second on the character sheet

User Interface
- Bug Fixes
Fixed an issue introduced in Patch 1.0.8 that prevented Item Label Display preferences from being saved

Bug Fixes
- Fixed an issue introduced in Patch 1.0.8 causing dungeon exits to sometimes be placed in abnormally close proximity to the entrance
- Fixed an issue introduced in Patch 1.0.8 that prevented players with Starter Edition accounts from being upgraded when playing in an IGR

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30456) Sirandrish válasza mikromanus (#30453) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mikro féle reakció..
Jön a számokkal és fikázza más kariját ahelyett hogy belegondolna abba amit a másik mond..már meg sem lepődök :)

Holnap reggelig és számolhatsz, de akár jövőhétig is..akkor sem fog a barbár (főleg a tied) fele annyi sebzést sem leosztani mint egy Archon Wizard vagy egy fasza WD vagy Monk..
Nem azért mert te bamba vagy hanem mert a Skilljei nem arra vannak kitalálva..
1 darab értelme tényleg AOE-nak nevezhető skillje van a Barbárnak, az pedig a SS..csak szegény Barbi azzal meg csak magát futtatja át a mapon..
Lehet hogy ha 1 darab elit jön veled szemben az egész mapon akkor te hamarabb végzel mint az említett karik, de sajnos általában nem 1esével jönnek azok a fránya mobok.
Ha tetszik neked ha nem..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30457) mikromanus válasza Gorneck (#30446) üzenetére


mikromanus
veterán

MElyik az az értelmes AOE rúna? Mer' jnem találom, pedig nagyon lelkesen keresem (a lelkesen jelzőre a munkatársaim ilyenkor az "idióta vigyor" jelzőt használják, de szerintem csak irigykednek a kis depisek) :DD

Ha a "rántós monk" olyan hasznos, de luxus, akkor ilyen erővel stompal is lehet cibálni az ellent. Ugyan ritkábban használható, de ingyé' van :D

(#30456) Sirandrish
Ja, fikázom. Ismerem a barbit, de tetü lassú. Mondja ezt MP10 viszonylatban egy pajzsos barbi büszke tulajdonosa 165k DPS-sel? Mivel veted össze? Egy 3-500k DPS-es WD-vel? Nem egészen azonos DPS kategória.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30458) Gorneck válasza davidsito (#30450) üzenetére


Gorneck
titán

Csapatjáték és csapat buff...nem solo még mindig...

Nos, akkor egy kérdés...az a barbi szted mit tesz hozzá egy partihoz akinek a megtalálásához tabot kell nyomni? Míg 3 fő a hátrahagyott mobokat takarítja, mert elmenni már nem nagyon tud mellettük...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30459) Sirandrish válasza mikromanus (#30457) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Ha a "rántós monk" olyan hasznos, de luxus, akkor ilyen erővel stompal is lehet cibálni az ellent. Ugyan ritkábban használható, de ingyé' van"

Nem elég hogy míg te kétszer használod addig egy Monk a sajátját 10szer, de még csak tizedannyit sem ránt a stomp...
De mindegy mert a passzív-agresszív Betonszarkofág gyalogkakukkal kombózva úgy is üt mindent :DDD ;]

Gorneck23 Kirándulás..jobban megismered a mapot ahogy a tabot nézegeted..felfedezhetsz addig még rejtett elemeket...neked semmi sem elég?:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30460) davidsito válasza Bird (#30452) üzenetére


davidsito
tag

Nincs WC!!

A mai naptól fogva csak Hunterre teszem rá ...... mert ugye ez a 2 kirekesztett kaszt :DDD

Gorneck23
nem tudom játszottunk e együtt
szerintem ezt a következtetést, a sok public game-ből vontad le
/én ezt a témát le is zártam, mert csak felhúzom magam/

Bird
kacckacc
pakolj magadra még movement speedet
:DDD

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#30461) Bird válasza Gorneck (#30458) üzenetére


Bird
addikt

Hja... A pörgős full yeti barbik nagy csapatjátékosok, ha baj van lehet rájuk számítani. ;] Csak győzd őket utolérni... :P

davidsito: Egyre kevesebb barb használ wc-t, önzők vagytok! Csak a dps az ami számít nektek.... :DDD

Sirandrish: A zaccot meghagyja nekem.... :P Amolyan főorvos a partyban.... :)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30462) Gorneck válasza mikromanus (#30457) üzenetére


Gorneck
titán

Rolling Thunder. :)

Háááát az kurva imba... :D Kevesebb yard, 12 sec cd... :D Monk beránt, körbesebez mindent, full spirit, exp palm ki oszt, ránt még 1-2öt...20 mob meghalt...

(#30460) davidsito: Sose publikoztam, ellenbe 3 WW mellett már soloztam übert... :D És igen, játszottunk már együtt.

Háááát jahhh, mikor könnyedén tudnád húzni az egész partit MS ügyileg...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30463) Sirandrish válasza Bird (#30461) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem értem mi a bajod...felfedezi a térképet és te ütheted azokat az elhagyott sebzett mobokat amik nem voltak elég kemények hogy delikvens profitáljon belőle :DDD

davidsito Hja..könnyen kivitelezhető...a Barbi kap 40%ot skillből ami csak 15%al több mint amit itemből össze lehet szedni..
Komoly csapatjátékosra vall az ilyesfajta megnyilvánulás..
Nem...nem foglalkozom vele hogy lemaradsz..ha akarsz valamit akkor vegyél még MS-t még akkor is ha nem tudsz :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30464) mikromanus válasza Sirandrish (#30459) üzenetére


mikromanus
veterán

10* használja 500 spiritért? reálisnak tűnik. Szerintem te picit nagyzolsz. Értem a lényeget, de enyhén sarkítod szerintem a lehetőségeket. Amíg bevisz 10 "rántást", addig kerekítve 10 milla DPS-t adok le. No jó, csak négyet. Picit kerekítettem :DDD

#30463) Sirandrish
Jaja. Azokat hagyja csak hátra, amik nem eléhg kemény ellenfelek. Amiben nincs kihívás azt meghagyja a lajhároknak hátul :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30465) Edge válasza mikromanus (#30442) üzenetére


Edge
veterán

Látom nem esett le nagyon hol az a kávé? :)
A cmww-nek nem kell dps-t hoznia, adjon buffot azt hali :)
Nyomathatjuk kinek mekkora dps jön ki, de itt a skill mechanizmusban van a lényeg míg én beam sebzést csinálok tehát folyamatosan adom le a dpst nincs szünet, addig te kalimpálsz, felemeled a hammert aztán odacsapsz 1-1 ütés között szünet van mégha minimális is ha rengeteg az as-ed, nekem nincs szünet. + én közben robbantgathatok is arcane destructionnal miközben a beam sebzés nem szakad meg. És én ezt teszem akár a képernyőről kilógó mobokkal is (az már hab a tortán, hogy mindent lassítok 60%-al aki esetleg nem hal egyből.)

gorni: :D:D

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#30466) Sirandrish válasza mikromanus (#30464) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha egyszer használja is nagyobbat ránt mint ha te 3szor.. :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30467) davidsito


davidsito
tag

menjetek be mp10 über elitre
mondjatok nekem szint időt
:)

jahhhhhh

ott nincs összerántós monk :DDD
nincs fagyis wizz :DDD

- még a térképet sem kell felfedezni
- elszaladni sem lehet
- csak magatok vagytok (ARMOR + ALLRES + HP + DPS)

:C

és még egyszer elmondom, barbár és barbár között is van különbség
nem kell általánosítni :DDD

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#30468) mikromanus válasza Sirandrish (#30466) üzenetére


mikromanus
veterán

Ugye tudod mi lesz ha sokat rángatja? :B ;]

(#30465) Edge
Köszönöm, hogy rávilágítottál a barbár és archon wiz DPS számítása közti lényeges különbségre. Ismét tanultam valamit. Hánnyal kell osztanom egy közepesen bátor fallen horda esetén a "papír DPS-emet" a valós eléréséhez? :DD *

*= én mindig azt hittem, hogy a damage per second, az másodpercre vetített sebzés függetlenülattól, hogy közben rángatózik a karakter mint valami epilepsziás, vagy simán sebez, mint az agyhalott agyhullámai. hAsznos infó volt, köszi.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30469) MrCsiT válasza mikromanus (#30442) üzenetére


MrCsiT
addikt

Mérd le légyszi, hogy mp5 ghomot mennyi idő alatt ölöd meg. A stoppert akkor indítsd, mikor az első ütést/sebzést épp ráütöd. Segítő persze ne legyen veled. A kijött idő alapján megkapod, hogy a 25.4M hp-s lényre vetítve, mennyi a dps/sec-ed. Nekem valami 17 mp alatt ment le cmww-vel. AszSzuli Wd-vel , voodooval 10 mp alatt kicsontozta. Jobb a wd? Igen? Átmegyünk mp10-re, és a dpskirály wd-t az első durvább poison/arcane/molten/waller pakk kicsontozza, mert a védelme nem az igazi. Mp8-ig király, fölötte elhullik.

Edge jól leírta, hogy a szerinte is 6b+ archon wiz-e OP. Természetesen igaza van, ám ennyi goldból kb. bármi "OP-olható" lenne. Gyuri27 inkább arra utalt volna szerintem, - és ebben a fórumozók nagy része egyetért - hogy legolcsóbban barbiból hozol ki közel életképest.

Mostanában barbival vagyok, mp10-en megyek, mert talán jobb a drop, decfőleg, mert nem 1 hitek a szörnyek, van valami kihívás.

Tapasztalatom szerint, nazyon sok - akár magas para szintű - játékos megy 150k körüli dps-el oda, és iszonyat sokat halnak. Persze, egy jól skillezett 180k-s monk több sebzést ad le, mint egy 180k-s wiz/wd/barb, de általánosan azt tapasztalom, hogy aki leginkább életben marad,az a barb és a fagyis wiz. Értem, hogy van élet ezeken túl is, de magas mp-n kevés a jó játékos ezekkel.

Gondolom, ha pl. a wd lenne legkönnyebben életben tartható, minden 3. kari wd lenne.
Szerintetek ilyen sok pl. a wd ?

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#30470) Gorneck válasza mikromanus (#30464) üzenetére


Gorneck
titán

Egyszer látnám azt tőled, hogy olyan dolgokról nyilatkozol amit használtál...ha tudnád milyen egy rántós cripplinges exp palm-es monk, akkor nem ilyen apró kis poénokkal kéne operálnod...hogy eltereled hiányosságaidról a szót. :)

Gorneck#1239

(#30471) Thrawn válasza Gorneck (#30470) üzenetére


Thrawn
félisten

Vigyétek már el egyszer egy körre, mert így sohasem tanulja meg ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30472) Sirandrish válasza mikromanus (#30468) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jah..tudom..hasznosabb lesz mint bármelyik barbár :P

Gorneck23 Ha szorul a hurok jön egy gyenge vicc...te meglepődsz még ezen? :DDD

davidsito
1. Überen egyik leghasznosabb ha nem a leghasznosabb karakter a fagyis wizard.
2. mutass már egy embert aki MPL10 überen farmol ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30473) MrCsiT válasza MrCsiT (#30469) üzenetére


MrCsiT
addikt

elnézést a betűhibákért, nem tudtam szerkeszteni a böngészőm miatt..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#30474) Bird válasza Gorneck (#30470) üzenetére


Bird
addikt

Multiban az összerántós monknak nincs párja, főleg ha egynél több van belőle. Pl.: Thrawn papa, Cadal pajti, Gorni. Iszonyat hatékonnyá teszik a csapatjátékot és megdobják a morált. :) :D Téphetjük a szánkat napestig, attól tartok ezek merev elvi kérdések. ;]

Körülbelül olyan érzésem van mintha arról nyitnánk vitát miért is jó más lányával szexelni. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30475) mikromanus válasza Gorneck (#30470) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem terelem. Ez olyan mint a cmww és a ww barbi. Olyan közkedvelt skill kiosztás, amit elvből is kerülök, így pontos infóm nincs. Kevés hozzá a tesztidőm. (mondjuk a CMWW-t azért használtam egy ideig, a WW barbit meg elvből kerülöm, tehát nem pontos). Kétfegyveres monkot se tervezek indítani, mert valahol azt hallottam, hogy két egykezes fegyver (+ dupla leach) kell egy MP10 kompatibilis monkhoz és azóta kerülöm ezt a felállást. Skornos verziónál is használható, de eddig egy rövid kisérleten kívül valahogy kihagytam. Csapatban viszont jó lehet... Biztos igazatok van. Csak olyan lelkesen magyarázzátok a rántást, meg huzogatást, hogy az már gyanus. Hol jár az esze egyeseknek? :D

(#30471) Thrawn
"Vigyétek már el egyszer egy körre"
Hihetetlen. Már te is??? :Y :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30476) davidsito válasza Sirandrish (#30472) üzenetére


davidsito
tag

1. nem neked szántam az üzit
2. az egész onnan indult, hogy ki mekkora dps-t ad le
3. és nincs szükség egy igazán jó farm partyhoz (barbira és hunterre)

ugyanis a monk így, a wizz úgy, a doki meg amúgy ..... olvass vissza

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#30477) Gorneck válasza Bird (#30474) üzenetére


Gorneck
titán

Hááááát igen...vhogy kompezálni kell a Furi lassító hatását... :D Nem győzőm az aktuális Monkot visszazavarni a városba fegyócserére... :D

Overawe, rántás, palm op imba...haladunk, sebzünk...cserébe kap wc-t...ha furizik, nincs wc...több javítás, lassabb haladás... :D

(#30475) mikromanus: Pina után a sörön... :D :DDD Mondjuk most az utóbbi esne jól... :D

(#30476) davidsito: Pedig itt pont erről van szó, hogy ki mit tud hozzátenni a csapathoz...és nem arról, hogy soloba mire képes...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30478) Sirandrish válasza davidsito (#30476) üzenetére


Sirandrish
legenda

1. Nem volt címzett
2. Ezen már rég túl vagyunk (partyról beszélünk)..Mikro is mindig azt nyomatja ahol ő jön ki győztesen, csak a játék 99%a nem ott játszódik.
3. Nem arról van szó hogy nincs szükség vagy hogy szar, hanem arról hogy a többi jobban működik/többet tud hozzátenni csapatban/csapathoz.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30479) Bird válasza Gorneck (#30477) üzenetére


Bird
addikt

Lehet, hogy az velünk a probléma, hogy csapatban gondolkodunk? ;] Eddig úgy tudtam a d3 multira lett kihegyezve... :B

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30480) Gorneck válasza Bird (#30479) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD ;]

Gorneck#1239

(#30481) F-ECT$ válasza mikromanus (#30442) üzenetére


F-ECT$
titán

Szóval akkor CM wiz fagyaszt és kevesebbet sebez

Ja persze. Nekem a 230k papír dps-re a dps calculator olyan 1.4m dps-t számol / mob. Ha 10 mob van körülötted, akkor ez máris 14m dps. Ha 20, akkor 28m. A CM wiz ha sok mob van körülötte (márpedig miért ne lenne), akkor iszonyatosan hatékony.

Dive ever, work never.

(#30482) mikromanus válasza Sirandrish (#30478) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem volt itt semmi terelgetés és nyomogatás. Partyban a kasztok elitre leadott DPS-e volt a téma, aztán jöttél trollkodni, hogy azt a terepet nézem ahol nekem kedvez a széljárás. Hát azért ott lebzselek mert AZ volt a téma! Meg jöttök a support skillekkel és karakterekkel, amikor nem az a téma, hogy mit tud besegíteni, hanem hogy versenyképes-e a "sebzéshozzájárulása" a csapatban. Ismétlem: az alapfeltevés a minnél több elit kill volt. Nem fehér nyuszik kergetése a mezőn. Irgum-burgum floodmachine! :D

(#30481) F-ECT$
Értem. Akkor csak fele-harmada a sebzésed a normál MP10 képes karaktereknek. Nincs is több kérdésem ;) (persze partyban ez jó, csak nem komoyl "plusz" sebzés. Mielőtt jönnél ezzel a kártyával)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30483) Bird válasza Gorneck (#30480) üzenetére


Bird
addikt

Konklúzió: Na menjünk vissza multiba rángatni és húzogatni. :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30484) davidsito válasza Bird (#30479) üzenetére


davidsito
tag

tehát a barbár és a hunter nem is jó, nem is kell, nem tudnak annyit hozzátenni a csapathoz
a csapatjátékhoz

- a monk, az azért jó, azért kell, mert összeránt ... ha nem lenne ez a skill .... már ő se lenne jó, mehetne a fenti csapatba

- a wizz, mert az éppen összerántott sereget, megfagyasztja, ha nem lenne ez a skill ... fújj undorító wizz, nem ér semmit a csapatjátékban

- a doki, meg ugye pont arra területre pont lecsap

vicces, de ezt mondjátok :D

Na majd az új kasztra kíváncsi leszek, azt csapatjátékos lesz e??

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#30485) szallasi007


szallasi007
őstag

Na akkor mostan mit upgradeljek a kislányon?
Wannabebi
Ja és kéne egy build majd partira (olvasom én itt a barbi topicot csak a 90%-át nem értem :D), mert egyedül is vicces csak néha buliznék másokkal :D

(#30486) Sirandrish válasza mikromanus (#30482) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az elmúlt 30 (vagy 50) hsz már rég nem erről szól.
Te is AOE sebzésekről beszélsz/beszéltél..kérdem én...Elitre minek?
Hagyjuk már Mikro...ha 20an mennek veled szemben te akkor is azt hiszed hogy te mész a jó irányba..nincs miről beszélni.

És ami a legszebb hogy egyre jobban terjeszkedsz és már más forumokon is hirdeted az igét..
Persze ott is mindenki más az, aki hülyeséget beszél..nyilván :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30487) davidsito válasza szallasi007 (#30485) üzenetére


davidsito
tag

jajjjj
az isten megáldjon, moderáltasd a kérdésedet
itt gyűlölik a barbárt
:DDD

jujjjj
nincs bent a war cry skill, már te sem vagy vagy csapatjátékos
:K
ezen a fórum nem kaphatsz segítséget

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#30488) mikromanus válasza davidsito (#30484) üzenetére


mikromanus
veterán

Az ideális csapat:
- Monk, hogy "összerántsa" az ellent
- Fagyis wizard, hogy lefagyassza
- Wd big bad wuduval, mer az olyan cuki :D
Ezek a support karakterek. Nincs DPS? Nem számít. Azt' kell egy Archon wizard is, aki négyük helyett is dolgozik. Optimális kombó. ;] :C *

*= tudom mindegyik karakter komoly sebzést ad le emellé, csak ezek a gyakran kidomborított előnyös oldalaik a sebzés meg valahol elkerüli a vitát. Azért ezek a skillek önmagában vannak és nudli a karakter nem komoly haszon. Főként ha 3 nudli van. ;)

(#30485) szallasi007
Válts WD-re! A barbi itt közellenség. :DDD

Sirandrish
"Te is AOE sebzésekről beszélsz/beszéltél.."
Nem, Te beszéltél erről. Kb ilyen stílusban: Ismerem a barbit és nincs normális AoE sebzése. Hammer, op, rend, ss? Az nem AOE vazze, mer' nem 800 yard sugarú körben irt.
Hát ja. Így nem AoE

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30489) Gorneck válasza davidsito (#30484) üzenetére


Gorneck
titán

Monk - ránt (Cyclon), sebez (pl crippling, exp palm), több sebzést biztosít (mantra)
Wiz (cm/archon) - kényelmes haladás, több sebzést biztosít, folyamat sebez nem keveset, lassít
Doki - iszony magas aoe, malac, több sebzést biztosít (mass conf pl), és a 30%os dmg buff BBV-ből.
DH - 1 csapatos skillje van, iszony magas aoe
Barbár - WC. Ha van Monk akkor stun/dmg vagy több dmg kalapáccsal.

Ezt mondjuk...

(#30488) mikromanus: Pont ezt írtam korábban...ha nincs értelmes mondanivalód, akkor elcsapod idióta poénokkal. Arról van szó, hogy van e support skillje egy karinak illetve mit tud hozzátenni a partyhoz és mit nem. Hogy az a csoffadt csapat haladjon is...de mivel soloban tolod így ezt sose fogod igazán megérteni...csak nyomatod a semmit...arról amit te sose tapasztaltál.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30490) Sirandrish válasza davidsito (#30487) üzenetére


Sirandrish
legenda

:DDD
Te aztán képbe vagy srác..komolyan..
Main és egyben kedvenc karakterem a mai napig a Barbár..Gorninak van egy kb 300euro (ha nem több) a Barbárjában de igen...utáljuk :DDD

Attól hogy szeretsz valamit, még nem kell elvakultam minden negatívuma mellett elsétálni. :N

szallasi007 Konkrétan ez nagyon képbe van ez a kari..
Szerintem már csak a finomhangolás van hátra..
Esetleg több VIT-es Armor, CHD-s vagy AS-es Unity meg talán egy jobb amu craft..
Ez utóbbi csak akkor ha lenne nélküle elég all resid :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30491) Muton


Muton
addikt

Na, kedves blizzard pajti feldughatja a "random" generátorát magának, mert hiába nem esik nekem semmi, jpeetr fórumtárs is adakozó kedvében volt, és kaptam tőle gumicsimmát (:DDD) és egy gyűrűt, szóval szerencsére kompenzálják a ph! fórumosok a "balszerencsémet". Szeretném megköszönni jpeetr-nek és a többieknek is, akik kisegítettek már ezzel-azzal, tanácsokkal :R

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#30492) mikromanus válasza Sirandrish (#30440) üzenetére


mikromanus
veterán

Ehhehe. No, ez indította el shitstormot. Gonosz kis manó vagy te. Tudod hol kell a lomha békés barbárt megbökni, hogy vérben forgó szemekkel essen a billentyűzetnek :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30493) davidsito válasza Sirandrish (#30490) üzenetére


davidsito
tag

igen képbe vagyok
sőt, régen lenéztem néhány kasztot
de megtanultam, hogy ez nem helyes

minden kaszt jó, szerethető / kedvelhető

legszívesebben készítenék 1 korcs kasztot és a már meglévőkből állítanám össze a
tökéletes katonát :DDD

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#30494) davidsito válasza szallasi007 (#30485) üzenetére


davidsito
tag

Szia!

nagyon szuper barbárod van ... grat

első lépés egy jobb chest 180 str + 180 vit (+20 str + 100 vit)
második lépés egy jobb bracher kraft (+ 100 str)
harmadik lépés egy fokkal jobb öv

próbáld megcélozni a 3000 str-et

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#30495) szallasi007 válasza Sirandrish (#30490) üzenetére


szallasi007
őstag

Dánke sör :R Még egy vitásabb mellénykére vágyom, de akkor unity vadászatra indulok :D

Mostan akkor mondjatok egy parti buildet embörök mert forogni már nagyon tudok :DDD

Ja és ti hogy a sutyiba criticaltok milliós damage-okat? nekem néha kiír ilyen 5k crit dps-t :D:D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#30496) Sirandrish válasza mikromanus (#30492) üzenetére


Sirandrish
legenda

He..eddig azt mondtad hogy kőkemény gyors vadállat vagy...
Most már lomha és békés? Hát döncsed már el :DDD

davidsito AZ a baj hogy félreérted a népet.
A Barbár nem szar..sőt..1 mobra pl Überre talán a legjobb is..
Passzívjai vitán felül a legjobbak, és az is nagy előny, főleg olcsó gearezésnél hogy akár övre is rakhat LS-t.
DE! A Partyban az előnyei sajnos nem jönnek elő, nagy tömegre nem tud annyi DMG-t leosztani mint a többiek és mivel sajnálatos módon tankolni sem tud, így a partyhoz kevesebbet ad hozzá mint a többi kaszt.

Ettől még nem lesz gyenge vagy sz*r.. :N

szallasi007 Ha az a barbi 5K-kat critel akkor ott valami baj van a számlálóval :)
Amúgy próbáld ki a HOTA-t...azzal majd critelsz olyat hogy beszakad a föld :D
Amúgy partyba szinte mindegy hogy mit viszel..2 dolgot tudsz adni a csapatnak.
War cry és csapat futás..
Ha ezeket vagy legalább az egyiket berakod, akkor már ok..amúgy meg csak legyél ott ahol a többiek és osszad a halált :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30497) Gorneck válasza szallasi007 (#30485) üzenetére


Gorneck
titán

Passzívból Brawler, majd nézd meg...egyedül megyek, akkor én azt használom... :) Mondjuk nekem HotA van bent WW helyett, OP is más rúnával, vagy helyette Rend.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#30498) mikromanus válasza Gorneck (#30489) üzenetére


mikromanus
veterán

Mindegyik karakterkaszt különböző. A skilljeiknek csapatban is megvan a maga célja és haszna. A vita alapja az volt, hogy egyikőtök felvetette, hogy nem kell barbár a csapatba, vagyis inkább, hogy haszontalan a csapatba. Ez önmagában hülyeség. Lehet itt jönni a különböző kasztok support skilljeivel amikkel akár a sebzésük rovására is, de segítik a csapatot, meg a "DPS karikkal" akik vagy semmit se tesznek az összképhez, vagy csak pár percenként egy mindenkinek hasznos skilljük van ami mindenkit támogat. Mintha a barbár se sebzést, se támogatást nem tudna adni.

Pontosan mi nektek ez alapján a játék? Összerántjátok az ellent, teljesen lefagyasztjátok, aztán a mozdulatlan tömeget ledaráljátok? MP10 mozdulatlan célpontok ellen? Jujj, ez olyan izgis. Ezt szeretném én is napi 8 órában hétvégén! Ez olyan adrenalinnövelő. Komoly izgalmat válthat ki amikor 7 órányi run alatt Siegebrekki egyszer KIMOZDUL a fagyból és aljas módon lescapja a satnya bolhák egyikét maga körül. Hát NEM!!! Én antiszociális barom vagyok és oylan játékban maradok, ahol az ellenfél nem a rombolható tereptárgyak szintjén van. Ahol számít, hogy kibírsz-e egy vagy két ütést melee karakterrel a maximálsi nehézségen. Ha céllövöldében akarok fapálcikákra lövöldözni, akkor nem fogom Diabloban MP10-en mereszteni a seggem. De hát kinek mi a "jó játék" és kihívás... Én antiszociális vagyok. Nem érthetem az empátiát (tényleg, mit is jelent ez a fura szó?). :DD

(#30496) Sirandrish
Békés vagyok, de ha sokat böködsz, akkro kitör belőlem a vadállat :DDD

edit: a barbár-monk kombó régen és most is jó és nem kell support kislány, meg illegális bevámndorló a haladáshoz. Ami működött fél éve, az most se gyengébb. Mondjuk ott van stressz. Nem egyszerű időben odaérni az ellenhez a fehér mobhordánál. Könnyen elkopik a közlegénysereg ha valaki lassabb mint a többi melee killer.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30499) duronx


duronx
senior tag

Szeretnék egy kis segítséget kérni, van 60M és kicsit elakadtam a barbárom fejlesztésében.
Milyen itemet vegyek (60M-ból) ami dobna a dps-en?

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#30500) mpierre


mpierre
veterán

Átolvasva az utóbbi 57 hozzászólást kiderült, hogy a barb mégse op karakter. ;] Ezt is megéltük... :DDD

szallasi007: A pörgettyű a lusták fegyvere. Én az vagyok. Szerintem jó az.... :D

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.