Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2026) tajcsi válasza DeFranco (#2024) üzenetére


tajcsi
senior tag

Elmodnom mi van. A ficko azt mondta, hogy be fogja fizetni, aztan pedig polgari perben fogja behajtani. Es mint mondtam, az altalonos karteritesi szabalyzatnak megfeleloen ezt meg is teheti, mivel, ha o kifizeti az osszeget, azt miattam fogja tenni, es ezzel en direkt ot karositom meg...ilyen a jogszabaly sajnos...

Pontosan enis arra gondoltam, amit leirtal. Egyaltalan nem vagyok naiv. Az a legnagyobb problema, hogy bar en is erintett vagyok az ugyben, a biztosito nekem semmilyen infot nem akar adni, igy ha peladul, hasracsapva, november 10-ig adott hataridot a kifizetesre, en sehogy nem tudom leellenorizni, hogy ez a ficko tenyleg kiziette -e az osszeget. Ne gondold, hogy ha nem fizetne, barmit is adnek neki (a kozepso ujjam megmutatasan kivul).

Gyakorlatilag ha o meggondolja magat es befizetni az osszeget, mar masnap pert indihat - es akkor maris tobbet kell fizetnenm (perkoltseg, ugyvedek stb stb) - ha tudnam, hogy ha elinditja a polgari pert, es en megjelenek a birosagon azzal, hogy tessek itt a penz megteritem azonnal, peren kivul es ezt a birosag el is fogadna, akkor termeszetesen megvarnam en az o hires befizeteset....

A fickotol evek ota berel egy ismerosom autokat, ismerem az alakot, normalis alaknak hittem, de ez a lepese egeszen meglepett...foleg azert volt fura, mert mindig segitokesz volt, erre mikor tovabbkuldtem neki az ugyved levelet o fennhangon visszairt, hogy marpedig azt az osszeget be kell fizetni... :W :W
Mit lehet az ilyennel csinalni, foleg, hogy re*dor...

CASCOnak ehhez semmi koze, mert a berelt kocsival semmi nem tortent.

[ Szerkesztve ]

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.