Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#122001) Dermesztő


Dermesztő
aktív tag

Üdv srácok!
Vegyetek sony usb/mp3/cd rádiót [link]

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#122002) cattus


cattus
őstag

Hali!

Augusztusban szeretnénk kimenni csillaghullást nézni valahova Budapest környékén. Előny nyilván a viszonylag alacsony fényszennyezettség, illetve ha éjfél után be lehet jutni a belvárosba éjszakai BKV-val. Tudnátok ilyen helyeket ajánlani?

Do the thing!

(#122003) macilaci78 válasza Dermesztő (#122001) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jó is, hogy mondod. Apám keres valami rádiót a műhelybe. Vidék (Békés megye túlsó csücske), béléstestes födém, vastag falak, telerámolt padlás, szóval a mostani recseg.
Augusztus második felében megyek haza, egy próbára elvinném, ha lehet.
A vételárat természetesen hagyom letétben.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#122004) Magnum_ válasza macilaci78 (#122003) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:D

I humbly and respectfully decline™

(#122005) macilaci78 válasza Magnum_ (#122004) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Van egy BT-os kihangosítóm a telefonhoz, amit a garázsban használok a -1 parkolószinten és van benne FM rádió, de belső antennával. Azt terveztem hazavinni próbának, hogy van-e értelme ilyenben gondolkodni.
Ha az recseg, akkor apám gépészmérnök, tesz antennát a padlásra a cserép alá, csak olyan rádiót kell vadásszak, amihez lehet külső antennát tenni.

Ha van egy kipróbálható eladó rádió, akkor azt is vinném, hátha beválik és le van a gond.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#122006) radi8tor válasza cattus (#122002) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Itt kérdezz rá: [link]

⭐ Stella

(#122007) Qru válasza cattus (#122002) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Normafára felviszi/lehoz a 990-es. Onnan meg séta.

#nincsbennetarcsi

(#122008) macilaci78 válasza Qru (#122007) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért Normafát nem mondanám mentesnek a fényszennyezettségtől. Ha komolyan akar csillagászkodni, akkor HÉV és irány valamelyik távoli végállomás, onnan még egy kis séta. Csak nem tudom a HÉV éjszakai menetrendjét.

Lehet, egyszerűbb valamelyik személyvonat útvonalán mozogni.

Szegediként anno mi a dóci erdő egy tisztására mentünk ki, a legközelebbi közvilágítás is legalább 10 km-re volt. Persze a szegedi csillagvizsgáló is elég gyökér megoldás, ugyanis a napsütéses órák legmagasabb száma mellett a felhős éjszakai órák száma itt a legmagasabb az országban, köszönhető ez a Tiszának, Marosnak, a nappali melegedésnek és a legmélyebb tengerszint feletti magasságnak.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#122009) denko


denko
senior tag

Sziasztok,

Kellene nekem viszonylag nem használt vagy új 8gb microsd kártya. (ebook javitáshoz ;]
Nincs valakinek véletlenül? Megveszem :))

[ Szerkesztve ]

(#122010) mike1334 válasza denko (#122009) üzenetére


mike1334
veterán

Hol a hirdetééééés? Vagy 1000 forint alatt gondoltad? :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#122011) macilaci78 válasza denko (#122009) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tudod, mit? Van.
Használt, de tényleg keveset. Egy RPi2-höz vettem, amit érdeklődés hiányában az elmúlt 3 évben nem is használtam.
Most egy Win10 1803 telepítő van rajta.

SanDisc Ultra 8GB, C10. Pont ugyanilyen.

mike1334: A 32 GB-os bontatlant 2k-ért hirdetik, a 16 GB-os bontottat meg egy ezresért. 8 GB-ost nem is látok Aprón.

PHM: NótaTV és youtube hasonló merítéssel, ha bent van.
Vidék, vasgerenda, béléstest födém, gang vasbeton oszlopokkal, minden szarral telehányt padlás. A műhelyben a falon olyan sűrűn állnak a szerszámok, hogy a darts-szal nehezebb eltalálni a bútorlapot, mint egy villáskulcsot. De az udvaron a Passat rádiója is sistergett, szóval ezért kell a próba az adott helyen. Nem a rádió hibája lesz, hogy a légvonalban kb 80 km-re lévő szentesi torony jelére nem lesz tökéletes a vétel.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#122012) PHM válasza macilaci78 (#122005) üzenetére


PHM
addikt

Egy ugyanilyen szolgál nálunk konyhai rádióként.
Nincs külső antenna csatlakozója, de viszonylag jó az érzékenysége.
Szerintem bőven megéri az árát. (Én még teljes áron vettem anno.)
Amúgy a WMA fájlokkal is elboldogul USB-ről és lemezről is, ha ez számít.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#122013) denko válasza macilaci78 (#122011) üzenetére


denko
senior tag

Köszönöm, pont ezt szürtelm le én is. 8GB-t nem is láttam. Vettem volna én is 32est, de azt mondták a szervizesek hogy ezzel csak másodszor ölöm meg az olvasom miután átflasheltem))

(#122014) lorcsi válasza macilaci78 (#122005) üzenetére


lorcsi
veterán

"Ha az recseg, akkor apám gépészmérnök,,,,"

Es hanem recseg akkor hogy valtozik vegzettsége ?

Bar ha mondjuk pl. elelmiszeripari gepesz ..nem tudom mit szamit a radiotechnikaban ?

;]

[ Szerkesztve ]

(#122015) macilaci78 válasza lorcsi (#122014) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Értsd úgy, hogy egy külső antennát fel tud rakni a padlásra és le tud állni egy kábellel a rádiónak. Antenna van is otthon, de jobb lenne olyan rádió, amin van valami antennacsatlakozó, nem gányoltatnék vele.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#122016) DeFranco válasza macilaci78 (#122015) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Minden radion van antennacsatlakozo ;]

(#122017) Luissimo válasza DeFranco (#122016) üzenetére


Luissimo
veterán

Azert ez egy kis tulzás
(Max ha lebontja a régi antennát) :DD

(#122018) macilaci78 válasza DeFranco (#122016) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem mindegyiken van a burkolatra vezetve. Például a saját BT kihangosítómon.
Ja és mekkora hiszti van a Jack aljzat nélküli telefonokkal. Persze, BT füles, na de BT FM antenna? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#122019) DeFranco válasza macilaci78 (#122018) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem ezt írtad :P

(#122020) PHM válasza macilaci78 (#122011) üzenetére


PHM
addikt

Azt elfelejtettem mondani, hogy a mi lakásunk egy körfolyosós belvárosi
ház földszintjén, a belső udvarra nyílik.
A rötyiben például időnként elfogy a vodás térerő, annyira le vagyunk árnyékolva,
s az udvaron sem lát minden adót az MP3 lejátszóm.
Úgyhogy szerintem van remény. Egy próbát megér, na.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#122021) Ace owner válasza macilaci78 (#122018) üzenetére


Ace owner
addikt

Auxos fejegyseget is a hajamra kenhetem az atalakitok meg bírnak fel évet és haromezeocca’ lesz koszhelo :U :W

Galaxy Fold 4

(#122022) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Sziasztok,

Budapesten hova érdemes menni "háziorvosi" szolgaltatasra, ha nincs itt bejelentett lakcimem? Fizetos is jatszik, lehetoleg valami munkahoz igazithato idopontban :N az oruletbe kerget a csaladom, h biztos belehalok egy mandulagyulladasba :W

(#122023) Qru válasza macilaci78 (#122008) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ezért írtam, hogy aztán séta, ott az erdőeben vannak tisztások.

#nincsbennetarcsi

(#122024) Nerd válasza gergobaby (#122022) üzenetére


Nerd
aktív tag

En ugy tudom nem koteles befogadni, de befogadhat barmelyik haziorvos ugy, hogy nem ott van az allando lakcimed. Viszont ott ahol az allando cimed van ott koteles befogadni.

(#122025) gergobaby válasza Nerd (#122024) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Köszi az infót, felhívtam párat, mind elutasított, aztán szerencsére kiderült, hogy a munkáltatómnak van szerződése az Exameddel, és lehet menni háziorvosi vizsgálatra területi kötelezettség nélkül is :B love multikulti :K

(#122026) FoxiestFox válasza gergobaby (#122025) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én is oda járok. :D Szintén azért, mert oda kell menni az éves cégesre is, és többen is átíratták magukat oda tőlünk.

(#122027) macilaci78 válasza Qru (#122023) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ködös-párás időben már az M0 előtt látszik a kadmiumsárga világítás sárga kupolája a város felett. Ez tiszta égboltnál is fényszennyezettség. Persze, ki lehet próbálni egy tisztást egy közvilágítással rendelkező parkban, de szkaptikus vagyok.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#122028) Qru válasza macilaci78 (#122027) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor leírom újra, hátha most értelmezed is: végállomásig mész a 990-el és onnan besétálsz az erődbe. Pl a Csacsi rétre.
Tudom, hogy az átlag budainak a rétesháznál véget ér a Normafa de legyünk bátrak, merjünk bemenni a vadonba. :))

#nincsbennetarcsi

(#122029) macilaci78 válasza Qru (#122028) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Fényszennyzezettségi térkép, az a világos nagy paca Budapest. Annak a sötét foltjanál érdemes próbálkozni.
Az más tészta, hogy én anno a dóci erdőben voltam csillagot nézni és többek közt egy orosz éjjellátót is vittem, aminek volt 5× nagyítása, meg még néhány ATN típust.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#122030) radi8tor válasza macilaci78 (#122029) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Svábhegyi csillagvizsgálót se bontották még le. :U

⭐ Stella

(#122031) Qru válasza macilaci78 (#122029) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ott egy fekete folt, na az a Csacsi rét. ;]

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#122032) macilaci78 válasza radi8tor (#122030) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem is kimondottan mobil, cserébe sokkal komolyabb, mint amit egy éjszakai járattal mozgatni lehetne.

Qru: meglehet.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#122033) hszilard666


hszilard666
veterán

Napot!

Thinkpad X1 carbon G2 érdekelhet valakit a topikban? Itt lévőknek természetesen 10.000HUF kedvezmény jár. [link]

Üdv!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#122034) FoxiestFox válasza hszilard666 (#122033) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem bírt sokat nálad. :))

(#122035) hszilard666 válasza FoxiestFox (#122034) üzenetére


hszilard666
veterán

Jött helyette egy 15" touchbar, aztán inkább kiveszem belőle a zsét :D De lehet visszatérek windows ra egyszer :D Pont ma vettem egy XPS-t egy cimborámnak, hát letettem a hajamat annyira tetszik a pici 13" es 9350 es. Akkora mint egy 11" es macbook air, de 13" :Y

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#122036) macilaci78 válasza hszilard666 (#122035) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én meg a 12,5"-os laptophoz keresek tokot, mert nem tetszik, ami van. :D
Viszont a 256 gigás SSD mellé megjött a 256 gigás mSD kártya háttértárnak. :K

Nehezíti a dolgot, hogy szombat reggel már utaznék is vele. Ez hirtelen jó is méretre. A töltőnek nem kell belemennie.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#122037) hszilard666 válasza macilaci78 (#122036) üzenetére


hszilard666
veterán

Ezzel sajnos nem tudok szolgálni, nem nagyon használok ilyet, még elfekvőben sincs. KOnkrétan bárilyen gépem van, bedobom a hátizsákom laptoptartó zsebébe. a 12" macbooktól az X1 en át a GX701GX ig minden gyönyörűen pihen benne! :K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#122038) macilaci78 válasza hszilard666 (#122037) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A hátizsákomban ivózsáktartó rekesz van, ami keskenyebb és belül a fő zsebben, mi félmagas, buggyos és nem is párzánázott, de az összehúzó műanyag pöcök legalább középen van.
A mostanival az a gond, hogy vagy 5 centivel is hosszabb, mint a lapos, ennek ellenére nem lötyög benne.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#122039) Teejay83


Teejay83
tag

Garázsürítés!
Olcsón vihető minden,ha valami érdekel privátban kérdezz légyszi,fórumot nem nézem állandóan. Posta is megoldható! Személyesen Vác
[GARÁZSVÁSÁR]

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#122040) updog


updog
senior tag

Sziasztok!

Érdekel valakit Rocksmith 2014-hez használható Real Tone kábel?

[link]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#122041) 8 válasza updog (#122040) üzenetére


8
senior tag

Ha eredeti akkor szerintem drágábban is el fogod tudni adni, én hirdettem egyet jópár évvel ezelőtt, utána érvénytelenítettem a hirdetést de nem töröltem, google beindexelte, évekig havonta hívtak hogy bármennyiért megvennék azonnal jönnek érte, megvan-e még :D
Ha nem sürgős, akkor szerintem simán 20-30 között el fogod ani ha türelmes vagy

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#122042) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok topik lakók! Nektek minden 1000 forint innen:Xbox 360 játékok

(#122043) CoolBoy323 válasza hhenry (#122042) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Másnak is ;]

(#122044) oriic válasza CoolBoy323 (#122043) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem irta h van topik kedvezmeny. ;]

Live-Die-Respawn

(#122045) CoolBoy323 válasza oriic (#122044) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Jogos :P

(#122046) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Aki pont most tervezte egy új (bontatlan) Apple Watch 5 Nike LTE (Cellular) vásárlását, az ne habozzon. Ára: 165e Ft
Topikkedvezmény: 5000 JMF

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#122047) 8


8
senior tag

Vegyetek iPhone 7 Plus 128GB független telefont [link]
jóféle, kb fél éve használom, de most hadd szerezzen örömet másnak is

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#122048) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Tud valaki olyan boltot, ahol lehet kapni 90-100 cm vagy attól hosszabb fürdőszobai tükör fölé szerelhető lámpát?
Ilyesmi kellene:

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#122049) darvinya


darvinya
titán

Aki jár Lidl-be és lát a boltban ParkSide akkus ágvágó orrfűrészt írjon, melyik boltban volt.
Köszönöm

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#122050) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Srácok. Megbízható nem horror áron nem tud valaki trélert? 80as km kőtől kellene egy autót behozni Haraszti a. 100km kb M3.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.