Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) Kolondrum válasza Mercutio_ (#2499) üzenetére


Kolondrum
félisten

Biztosan nem megy 5A fölé. Általában 5A (60W)-ot bírnak. Az ennél jobb ritka és nagyon drága játék

sgergi! Oké, aki jelzi arra ráírok, de beírom ha megjöttek. Letesztelgetem őket, csinálok képet és jelentkezek.

[ Szerkesztve ]

(#2502) sgergi válasza Kolondrum (#2501) üzenetére


sgergi
veterán

Egy állítható lehet hogy érdekelne.

(#2503) föccer válasza Kolondrum (#2501) üzenetére


föccer
nagyúr

Milyen kimenetük van? Sima csavarfej, amihez drótot lehet csavarozni?

(ezért a villanyászok most biztos szívbajt kaptak. :D)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2504) Kolondrum válasza föccer (#2503) üzenetére


Kolondrum
félisten

Még nem láttam őket csak jönnek. :D

Szerk: OkÉ!

[ Szerkesztve ]

(#2505) föccer válasza Kolondrum (#2504) üzenetére


föccer
nagyúr

Okés :B

Ha megjönnének, akkor dobj majd rám is egy privátot kérlek a részletekkel :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2506) werszomjas válasza DeFranco (#2500) üzenetére


werszomjas
őstag

Azt nem tudom, apróbetűst nem olvastam :DDD

üdv

(#2507) cekkk válasza Mercutio_ (#2499) üzenetére


cekkk
veterán

Az xbox tápja 12v, és elég nagy teljesítményű is. Max a dugót lecseréled, használtan 5 körül már lehet venni. Pico psu-hoz kell?

[ Szerkesztve ]

(#2508) PHM


PHM
addikt

Ha már a tápokról van szó, nekem van egy: [link]
De 0,5A-tól 3A-ig tudok szolgálni kisebb dugasztápokkal is.
Mindegyik stabilizált, kapcsoló üzemű.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#2509) Melack válasza DeFranco (#2483) üzenetére


Melack
veterán

Hali! Nincs már Panama bolt. Csak a webshop. Bocs :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2510) Dermesztő válasza Melack (#2474) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Az én 6 éves hütőm évi 280 khw-t fogyaszt.
Durvàn 1200 ft havonta. Nem cseréltem volna le a zanussit, ha nem lett volna kompresszor hibàs.
Nekem 70 %-ban energia takarékos izzò van, és 8 ezerre jön ki a szàmla.

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#2511) Dermesztő válasza DeFranco (#2472) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Létezik Минск màrkanéven motorkerékpár is, amit a mai napig gyàrt a "ОАО ММВЗ МОТОВЕЛО" 2 ütemü 125 ccm blokkal. Nem is néz ki rosszul. Kellene egy :P :)

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#2512) Dermesztő válasza Dermesztő (#2511) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

[ Szerkesztve ]

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#2513) Dermesztő válasza Dermesztő (#2512) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Ja! Akit érdekel a Minszk gyàr motorkìnàlata, itt nézheti meg leiràssal, képekkel : [Motovelo.by]

[ Szerkesztve ]

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#2514) DeFranco válasza Melack (#2509) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez is a te hibád! :((

;]

(#2515) Melack válasza DeFranco (#2514) üzenetére


Melack
veterán

Tudom, keresek egy Fókát, és utánakötöm magam büntiből :U

;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2516) DeFranco válasza Melack (#2515) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem vagy rá méltó :N

;]

[ Szerkesztve ]

(#2517) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Lejárt az útlevelem, gondoltam megújíttatom. Foglaltam időpontot a neten, ügyfélkapun keresztül a II. kerületi okmányirodába, ma 10:00 órára.

Ez volt a menetrend:

9:58 jó napot DeFranco vagyok, útlevél ügyintézésre van időpontom 10:00-órára
9:59 tessék a sorszám, ott lehet várakozni
10:01 behívtak fotózni, ujjlenyomatozni
10:03 fotósarokbú' ki
10:06 ügyintézőhőz be
10:08 papírok kinyomtatva, ellenőrizzem, írjam alá
10:09 illeték kifizetése ott egy ültő helyemben bankkártyával, köszönöm, kész vagyunk, hova kéri az útlevelet, itt venné át soron kívül, vagy postázzuk ki? Itt venném át köszönöm. Kell majd sorbanállni? Nem, soron kívül kiadjuk. Köszönöm, viszlát.
10:09:30 ojjektum elhagyása

Európa helló :))

[ Szerkesztve ]

(#2518) Mercutio_ válasza DeFranco (#2517) üzenetére


Mercutio_
félisten

Alapárat fizettél, vagy csengetted a sürgősségi díjat?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2519) DeFranco válasza Mercutio_ (#2518) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Alapárat. Semmi sürgősségi díj nem volt.

Sürgősségi díj arra van, ha az útlevél legyártását kéred soron kívül (7, 3 vagy 1 napra), mivel nekem az nem sürgős, ezért ráér az alap 3 hét is.

[ Szerkesztve ]

(#2520) Tim82 válasza DeFranco (#2517) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem vagyok benne biztos, hogy pl. a IX. kerületben hasonlóan gyorsan ment volna a dolog.

Persze, ezzel én is tisztában vagyok, ezért is csináltattam a VIII. kerületiben az új személyimet szeptemberben, ügyfélkapus időpontkérés nélkül is megvoltam 40 percen belül, ami teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2521) DeFranco válasza Tim82 (#2520) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem vagy kerülethez kötve, én is a XIV. kerületbe vagyok bejelentve, mégis itt intézek mindent.

Mellesleg a II. kerületi ezen kívül ha jól tudom országos illetőségű is, tehát bárki beeshet amúgy is.

De amikor az autót írattuk át akkor a XIV. kerületben kb. ugyanez volt, 19:00-ra időpont, 19:03-kor be, 3 perc ügyintézés, ajjajjajj, elidegenítési van az autón, kéne a papír, OK, menjenek haza keressék meg jöjjenek vissza, 19:45-re okmányirodába vissza, 20:00-ra át van írva az autó.

[ Szerkesztve ]

(#2522) Melack válasza DeFranco (#2517) üzenetére


Melack
veterán

Ez a 18-ban is ilyen gyorsan ment (lakcím bejelentés). Ilyenkor azért jó, hogy van foglalt időpontja az embernek, és nem megy rá a fél napja. A másik meg az, hogy ezeket lehet másutt is intézni, szerencsére.

(#2523) Saint_: én ahol tudok, időpontot foglalok. Nem lutrizok. Páromnak az átírás 10 percébe került, ebbe még az is belefért, hogy engem felhívott a személyi számomért.

(#2524) DeFranco: nekem nincs útlevelem, így ilyet nem is fogok kapni :D Személyire küldte is, annak nagyon örültem.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2523) Magnum_ válasza DeFranco (#2517) üzenetére


Magnum_
nagyúr

bravó! nekem az autóátírás és rendszámcsere ment időpont foglalás nélkül 30 percen belül a Visegrádi utcában nyáron. mondjuk, ha akkor kellett volna útlevél, nem ment volna könnyen. mennyibe kerül most az útlevél iyg alapdíjjal?

Melack: de én 30db rendszám közül is kiválasztottam azt, ami nekem megfelelő ennyi idő alatt :-)))) (nem egyedi, de pont akkor mentek azok, amiben benne van a monogramom és hát a számoknál is kellett variálnom :D )

btw. van, ahol sokat kell várnom... pl postán feladni egy levelet, mert 5 ablakból egy működik..

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#2524) DeFranco válasza Melack (#2522) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ja, és az Ügyfélkapu külön küldött nekem levelet kétszer is, hogy hoppáhoppá, lejár az útlevele kedves DeFranco úr, kéne hosszabbítani ha úgy gondolja.

@Saint_: 1 év 2500 5 év 7500 10 év 14000

[ Szerkesztve ]

(#2525) DeFranco válasza Melack (#2522) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Pedig útlevél kell, csináltasd meg, soha nem lehet tudni. Ez nem vicc.

Ja, meg elkérték a számom, és küldenek SMS-t ha átvehetem a dokument.

Még ilyet... tiszta 21. század.

[ Szerkesztve ]

(#2526) Melack válasza DeFranco (#2525) üzenetére


Melack
veterán

És ez még mindig Magyarisztán. De meg kell hagyni, legalább ilye egyszerűen megy valami. (Arra kíváncsi leszek, hogy a baba születése után milyen gyorsan tudunk ügyet intézni...)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2527) Mercutio_ válasza DeFranco (#2524) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nekem is, de amikor mentem volna a helyi ügyfélizébe (IV. ker.) zárva voltak, elfelejtették kirakni a honlapra, hogy "nálunk már idén ne keress senkit" :W hozzá tartozik a dologhoz, hogy az én hülyeségem volt az utolsó pillanatig halogatni :B most meg a jogsi érvényessége jár le, azt már nem fogom :N ott az a csekkes trükk mondjuk nem rossz, nem értem miért nem lehet kártyáról lehúzni a 4k díjat :U így mehet egy hivatal-posta-hivatal túra.

Kérdés: Hol lehet nem csupa műszál garbót kapni nem elszállt áron? sportos zakó alá kellene.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2528) DeFranco válasza Mercutio_ (#2527) üzenetére


DeFranco
nagyúr

wtf. csekkes trükk?

1: tudsz fizetni bankkártyával ott a néninél aki ügyintéz (II és XIV-ben biztosan, de szerintem Pesten és a nagyobb városokban rend szerint bárhol - de ez csak tipp és némi tapasztalás)
2: ha mégsem, akkor szintén mindkét helyen van pénztárosnéni, és ott be tudod fizetni a csekket (szintén szerintem ez az alap már nagyobb helyeken).

Nem kell már postára rohangászni.

Mellesleg meg ügyfélkapu FTW, tudsz időpontot foglalni, online megy az adóbevallás, egy papírt nem kell hozzá a kezedbe venni, meg szól, ha lejár a dokument.

[ Szerkesztve ]

(#2529) Tim82 válasza DeFranco (#2528) üzenetére


Tim82
nagyúr

VIII., IX., XIII. kerületben is biztosan lehet kártyával fizetni (csak épp a IX., XIII.-ban szarul van megszervezve az egész ügyfélfogadás, úgyhogy ott nem lett volna ennyire "európai" tapasztalatod, időpontfoglalás ide vagy oda).

Mercutio_: bitporknál. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2530) DeFranco válasza Tim82 (#2529) üzenetére


DeFranco
nagyúr

XIII-at kollégám is szidja, de a VIII-at dícséri

Amúgy megfigyeltétek, hogy mennyire törvényszerű, hogy beírtam egy poiztív dolgot, és kapásból 3 demásholsz@r/deakkorissz@r/denekemsz@r jött? :DDD

Nem az, nekem sincsenek illúzióim, ez sajnos a kivétel, hogy valami ilyen jól működik, de jó egy kicsit kiélvezni a bizsergést, hogy jó szolgáltatást kapsz a pénzedért ;)

Meg bónuszként annyi biometriát tartalmaz az útlevél lassan, hogy ha megsemmisülsz atomvillanásban, van biztonsági mentés, simán visszaklónoznak. :D

[ Szerkesztve ]

(#2531) Magnum_ válasza Mercutio_ (#2527) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem tudom, milyen stílusban és árban gondolkodsz, magamnak nem vennék, de múlt hét végén voltam MR Sale üzletben a Weiner Leóban és szerintem ott lehet, hoyg van, nézd meg a honlapot. Ja és ha regisztrálsz most a boltban, kapsz ajndékot is. én 1k-s nyakkendő tűt vettem és kaptam mellé még egy nyakkendőt...

I humbly and respectfully decline™

(#2532) Tim82 válasza DeFranco (#2530) üzenetére


Tim82
nagyúr

XIII-at kollégám is szidja, de a VIII-at dícséri

Én is dicsérem, persze nem figyeltél oda. :P

Amúgy megfigyeltétek, hogy mennyire törvényszerű, hogy beírtam egy poiztív dolgot, és kapásból 3 demásholsz@r/deakkorissz@r/denekemsz@r jött?

De ha megfordítjuk, akkor egy tapasztalat alapján tettél egy általánoságban érthető pozitív állítást, mi meg csak pontosítottunk, hogy sajnos annyira nem jó a körkép (bár biztató javulási tendenciákat érzékelünk). :P Annyira mi sem írtunk lehúzó véleményeket, szerintem ez nem illik bele a "nagy magyar vélemény nyilvánítási törvényszerűségbe". :)

Meg bónuszként annyi biometriát tartalmaz az útlevél lassan, hogy ha megsemmisülsz atomvillanásban, van biztonsági mentés, simán visszaklónoznak.

A hét folyamán voltunk pár napra Prágában és az első ott töltött reggelünkön becsöngettek a rendőrök a hotelben és igazoltattak minket (állítólag rutinszerű havi ellenőrzés a hotelesek szerint). Namármost, lehúzták valami leolvasó kütyün a személyi igazolványainkat, amiről azt hittük, hogy nincs benne se chip, se mágnescsík... :Y

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2533) DeFranco válasza Tim82 (#2532) üzenetére


DeFranco
nagyúr

1: jogos
2: nem egy tapasztalat, és nem általánosítottam sehol :)
3: na akkor belőled már fut valahol egy 28miT* ;]

*mirrorTim82

(#2534) Tim82 válasza DeFranco (#2533) üzenetére


Tim82
nagyúr

2. nem olvasol figyelmesen, nem azt írtam, hogy általánosítottál, hanem hogy tettél egy általánosságban érthető állítást (a különbségtételem nem véletlen). :P De oké, nem egy tapasztalat alapján (bár ha egy bizonyos okmányirodába jársz, az jelen esetben azért egynek minősül :K ).
3. felmerült bennünk, hogy ez egy rohadt jól kivitelezett identity theft. :))

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2535) DeFranco válasza Tim82 (#2534) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ha egy általánosságban is érthető állítást te ellenpontozva pontosítasz, akkor ez implikálja hogy az általánosságban érthető állítást általánosítás minőségben értetted

(faszkodásban jó vagyok amúgy, volt egy disputaklubos lakótársam a koliban anno, akivel szemben nem állt meg senki a vitában pontosan azért, mert volt türelme és álhatatossága lényegtelen részletkérdéseken addig rugózni amíg a másik belefáradt, és ezzel érte el az amúgy vitatott alapállítás validálását is... egészen addig amíg velem nem találkozott, mert én meg hasonló makacs vagyok igény esetén... aztán inkább elköltözött... csak nem szívesen szeretek belemenni, mert értelme nem sok van, a lényeg teljesen erodálódik, mire kifárad az egyik fél, ezért is ignorálom többek közt az egyik fémösz linuxhuszárt is)

[ Szerkesztve ]

(#2536) Tim82 válasza DeFranco (#2535) üzenetére


Tim82
nagyúr

Oké, akkor faszkodjunk: ( :DDD ) számodra implikálja azt, én viszont nem véletlenül nem fogalmaztam úgy, ahogy - nagyon gyakran igyekszem még a nüansznyi árnyalatokra is ügyelve írni (nem mindig jön össze, de véleményem szerint most azért igen). De elfogadom, hogy ha valaki ezzel a törekvésemmel nincs tisztában, akkor elcsúszik az értelmezés. :)

Btw, az említett kollégáról értekeztünk anno.

*
A tágabb értelemben vett témához (az általad említett "törvényszerűség"): igyekszem elkerülni ezt a csapdát, de persze lehetetlen. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2537) Mercutio_ válasza Magnum_ (#2531) üzenetére


Mercutio_
félisten

Voltam náluk, de ott elég gyengusz és nem magasnyakú volt csak 3,5k-ért.

DeFranco: IV. kerület, itt minden más :DDD a csekkes dolgot pedig az autoklub területén lévő irodában játszották el. Nem volt kártyalehúzó (vagy csak "épp nem működött" :U ) már nem emlékszem.
Mindegy én lelkesen próbálkozom, remélem az újpesti "központi" okmányiroda jobb lesz.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2538) Magnum_ válasza Mercutio_ (#2537) üzenetére


Magnum_
nagyúr

btw a garbó zakó alá 1974.ben kiment a divatból :-)))))
ez most a divat zakóval ;] ;] ;]

I humbly and respectfully decline™

(#2539) Agostino válasza Magnum_ (#2538) üzenetére


Agostino
addikt

azért erőteljes manboobws esetén tud zavarba ejtő pillanatokat okozni ez az áutfitt

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2540) Dermesztő válasza Magnum_ (#2538) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Azok az "igazi" férfiak. :D :D :D :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#2541) Mercutio_ válasza Magnum_ (#2538) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mivel 40 fölött járok és valami hasonló barna sportos zakóról van szó, gyanítom, hoy a jólöltözött fiatalembern stlusa nem igazán illene hozzám :DDD
De nyitott vagyok hasznos tippekre :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2542) DeFranco válasza Mercutio_ (#2541) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ne vegyél műszálast, mert gombás lesz a mellbimbód.

(Amúgy tényleg ne vegyél műszálast, ennyire nem tombol a retróláz... meg is rohadsz benne, szúr is mint a fene (garbó! nyak!) meg nem is tartós, cserébe kényelmetlen, nem higiénikus, és még meg is fázol benne. C&A-ban nézz körül, szoktak lenni normális garbók viszonylag magas pamuttartalommal.)

[ Szerkesztve ]

(#2543) Mercutio_ válasza DeFranco (#2542) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az volt az egyik szempontom, hogy ne legyen műszálas :B ok, benézek "cundába" onnan van a zakó is.

Újabb kérdés: Nálunk lesz-e fekete péntek akció a boltokban, és ha igen céges számlára vásárlás esetén is, vagy csak magánszemélyeknek?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2544) DeFranco válasza Mercutio_ (#2543) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Baszki hazamegyek.... :DDD

Eskü "csupa műszál" nak olvastam... :W

akkor cunda, hentesmóric meg esetleg reserved bár az határeset

[ Szerkesztve ]

(#2545) Mercutio_ válasza DeFranco (#2544) üzenetére


Mercutio_
félisten

Látom már lesz egy újabb köröm boltok terén, reserved tényleg elég vegyesbazár.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2546) DeFranco válasza Mercutio_ (#2545) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mocsok jó cuccokat vettem ott párszor, van onnan olyan késő-őszi kabátom, ami ránézésből 10+ évre van kalibrálva, zippzáras hoodie-m olyan vastag és puha, hogy feleségem utazáskor csak azt hajlandó párnának használni, vékony kardigán (szvetter LOL :DDD) 5 éves és még simán nem nyúlt ki, de tény, hogy válogatni kell, mert van szemét is. De ki lehet fogni a minőséget még...

[ Szerkesztve ]

(#2547) Tim82 válasza Mercutio_ (#2543) üzenetére


Tim82
nagyúr

Milyen boltokra vonatkozik a kérdésed?

Olyan rémlik nyárról, hogy a Lenovo hazai partnereinél volt black friday akció. Emlékeim szerint nem voltak cégek kizárva, de a Milyen notebook-ot...?-topikban biztosan rá lehet keresni a részletekre.

Szerk.: ha lenne most fekete péntek, szerintem tele lennének vele a reklámfelületek.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2548) Mercutio_ válasza Tim82 (#2547) üzenetére


Mercutio_
félisten

Műszaki cikkek (tablet, noti, stb.), és a mostani péntekre, mint első adventi péntekre értem a kérdést.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2549) Magnum_


Magnum_
nagyúr

fektete péntek hó elején legyen, ne hónap végén... :DDD így is úgy várom már a fizut, mint a megváltót.. mondjuk nem jött jól múlt csütörtökön a gyújtó trafó csere az autómban... de hát két hengerrel nem illik közlekedni :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#2550) DeFranco válasza Magnum_ (#2549) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nyáron vetted, nem? import volt, hogy rendszámot is választhattál?

milyen sárkány amúgy?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.