Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) cekkk válasza Agostino (#1048) üzenetére


cekkk
veterán

Nekem még bajom sincs vele, mert olyan kis városban nőttem fel ahol vannak rendesen, csak hát a falkában támadóakat nem nagyon szeretem :W
Kutyát nem tartanék lakásban, főleg nagyobbat, mert az neki és nekem sem lenne jó. :( Pedig imádom őket :)

(#1052) Agostino válasza cekkk (#1051) üzenetére


Agostino
addikt

itt falkában? esélytelen.

nekem amúgy mopszom van, az direkt szobakutya, nagyon jól elvan a napi egy sétával, de akkor sem szeret hosszan bolyongani, jobban bejön neki a hideg kövön döglés, pláne ilyenkor jó időben : )

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1053) cekkk válasza Agostino (#1052) üzenetére


cekkk
veterán

Ismerem őket, van uncsi tesóméknak, haza kellet költöztetni Pestről, mert nem bírta a szmogot :DDD
Én a picit nagyobb testű kutyákat szeretem, vizsla labrador hasonlóak. De ezek mind mozgás igényesek és inkább nem kínoznám őket.

(#1054) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Valakinek egy eladó gyors 7200-as 320 GB-os noti winyó?
Western Digital Scorpio Black 320 GB WD3200BEKT

Vagy esetleg egy külső hangkártya? Fiio E10 külső USB DAC+AMP

[ Szerkesztve ]

(#1055) cekkk


cekkk
veterán

Kérdésem lenne, 5. kerültek Szent István körúton a körútra néző lakásnál vajon oda a digitális földfelszíni sugárzás vételéhez elegendő egy belső szoba antenna? ilyen mondjuk

(#1056) 7


7
addikt

Ducky Zero mechanikus billentyűzet eladó. :)

(#1057) D@ni88


D@ni88
addikt

(#1058) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ELADÓ CUCCOK:

alcor dbv-t + ajándék külsö hdd tok, bontatlan! 2.000HUF

független nokia 6310, dokkolóval(!!!), bontatlan akksival, töltővel, szép állapotban (még a kihangosítót takaró gumipöcök is megvan) - 10.000huf

(B)hibátlan bőr (hand made) valor wolf cipő(/B), rossz a méret nekem. - 5.000huf

I humbly and respectfully decline™

(#1059) macko20 válasza Magnum_ (#1058) üzenetére


macko20
őstag

A cipo mekkora /46/?

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#1060) Magnum_ válasza macko20 (#1059) üzenetére


Magnum_
nagyúr

43, bocs,elfelejtettem írni

I humbly and respectfully decline™

(#1061) macko20 válasza Magnum_ (#1060) üzenetére


macko20
őstag

Az valóban kicsi...

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#1062) cekkk válasza macko20 (#1061) üzenetére


cekkk
veterán

Kivágod az orrát és nem lesz kicsi? Problem? :DD :DDD ;]

(#1063) tomcsi23 válasza cekkk (#1062) üzenetére


tomcsi23
veterán

Így van, nyárra szellős szandi kell. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1064) macko20 válasza cekkk (#1062) üzenetére


macko20
őstag

Inkább a sarkát és lesz egy drága bőr papucsom

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#1065) Tim82


Tim82
nagyúr

Eladó: Sony subnoti elhalálozott vinyóval. :(

Ingyen elvihető PC-játékok - "sör, csoki" esetleg értük.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1066) szmatyi93


szmatyi93
tag

Pénteken azaz holnap megy valaki Veszprémbe délután és esetleg lenne nála 1 fölös hely az jó lenne a benzinbe természetesen beszállok.

Előre is köszi
Üdv

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1067) Snow Soll


Snow Soll
csendes tag

Üdvözlet mindenkinek

Sürgüsen keresünk egy kicsi garzont 40 e forint-ért minél előbb költözhetö alacsony rezsivel Budapesten,
1 havi kaucioval.Aki tudd segíteni kérem írjon.

(#1068) tixem


tixem
addikt

Halihó
- 2x4 gb 1600-as cl9-es lehtőleg 1.5v-os ram-ot keresek. Pü-ben várom őket.
- még garanciális 500 gigás vagy 1 terás hdd-t, toshiba vagy wd blue, hitachi deskstar elsősorban
- valamint maximum 450w-os tápot, chifi ctg és társai, vagy [link]
- valamint nem túl drága házat, felsőtápos is jó. Aerocool aeroengine stb
Köszi!

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#1069) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Telefon áron alul ELADÓ!

I humbly and respectfully decline™

(#1070) Magnum_ válasza Magnum_ (#1069) üzenetére


Magnum_
nagyúr

elkelt

I humbly and respectfully decline™

(#1071) Magnum_


Magnum_
nagyúr

érdekelnek valakit hibátlan ruhák (nadrágok, ingek, cipő, zakó, nyakkendő, stb) gombokért? (van köztük olyan is, amin még a cimke is rajta van). aki nem túl nagydarab (én 176cm/ 70kg). ilyen 500-1000-2000Ft / db áron

I humbly and respectfully decline™

(#1072) blasko92 válasza Magnum_ (#1071) üzenetére


blasko92
őstag

Képek vannak esetleg? :)

(#1073) Magnum_ válasza blasko92 (#1072) üzenetére


Magnum_
nagyúr

képek

a fekete Zara zakó legyen mondjuk 3.000HUF (ha már 30k volt csak a zakó :DDD ), a két komplett öltöny (szürke és bézs) szintén 3k, a bontatlan fekete ing 1500Ft, a szóló H&M zakó 1000Ft, a sötétkét kötött Zara kardigán 1000Ft, a cipő (43as) 2000Ft, minden más 500Ft. Mondd mi tetszik és mondom a méretét.

I humbly and respectfully decline™

(#1074) Agostino válasza Magnum_ (#1073) üzenetére


Agostino
addikt

nővé operáltatod magad, hogy nem kellenek a ruhák?

: ))))))))))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1075) Magnum_ válasza Agostino (#1074) üzenetére


Magnum_
nagyúr

not exactly... csak ezeket nem hordom, foglalják a helyet, ami azért korlátozott sajnos :-)))

I humbly and respectfully decline™

(#1076) Agostino


Agostino
addikt

ahoi

ide is berakom, hátha. eladó monitorok:

Samsung 940BW
Samsung 730BF

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1077) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Nem akar valaki tip top, pénteken szervizelt (olajcsere + fékbetétek és tárcsák előre, hátulra) Audi A6 (C5)-ot venni? Kinéztem egy kábriót és még lejjebb ment az ára.. :-)))

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#1078) szmatyi93 válasza Magnum_ (#1077) üzenetére


szmatyi93
tag

Várj megnézem hogy mennyi van most a farzsebbe, ááááh még várhat, képet tolsz fel róla csak kíváncsiságképpen :D Az a baj hogy pestre biztos nem vennék kocsit mostani benzin árak mellett bliccelni a bkv-n még mindig jobban megéri... nem lesz egyszerű eladni az biztos de sok sikert

Üdv

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1079) Magnum_ válasza szmatyi93 (#1078) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az tuti nem, rengeteg A6 van a piacon (más kérdés, hogy milyenek, ráadásul az enyém nem is olcsó...), max nem lesz kábrióm... :DDD

a bkv-n meg ne bliccelj már!!!!!

I humbly and respectfully decline™

(#1080) szmatyi93 válasza Magnum_ (#1079) üzenetére


szmatyi93
tag

csóró egyetemistaként valamin muszáj spórolni mondjuk inkább 1 hónap bérlet 1 nem de ez van nem tudok micsinálni....

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1081) cekkk


cekkk
veterán

Helló!

Hol tudom megnézni vajon, hogy melyik metró lejárónál milyen hosszú a mozgólépcső? :D

Google nekem most sajna nem barátom :(
:R

(#1082) randras


randras
veterán

Azt hittem itt kérdezted. A kérdés mivoltából adódóan ma már másodjára vetődik fel bennem a kérdés, hogyan jutnak ezek a kérdések emberek eszébe? :DDD

Egyébként én sem találok semmit, de annyi biztos, hogy a moszkva téri a leghosszabb.

(#1083) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

(#1084) moonguru


moonguru
őstag

Egy TV tuner?

A hónap végén leáll az analóg adás...

[link]

Monitor Guru!

(#1085) aszti93


aszti93
aktív tag

Sziasztok.

Van egy eladó AMD FM2-es gépem: [link], ha valakit érdekel írjon bátran. :K

Üdv.: Aszti

(#1086) Magnum_


Magnum_
nagyúr

SOS-ben eladó holmik!

Hibátlan dslr

Hibátlan subnotebook

I humbly and respectfully decline™

(#1087) cekkk


cekkk
veterán

Változnak a BKV árai vagy a http://www.bkv.hu/ oldalán miért nem találok semmi információt a jegy és bérlet árakról? :U

(#1088) Agostino válasza cekkk (#1087) üzenetére


Agostino
addikt

mert a bkk oldalán nézd

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1089) randras


randras
veterán

(#1090) cekkk válasza Agostino (#1088) üzenetére


cekkk
veterán

Köszi!
Eddig a BKV oldalán is fent volt. :DDD :(

De akkor még egy kérdésem lenne, hogy jól értem-e a havi bérlet érvényes személy igazolvánnyal és nem kell hozzá csináltatni ilyen bkv-s kártyát? :U

(#1091) Agostino válasza cekkk (#1090) üzenetére


Agostino
addikt

igen, jól érted, itt részletesen is írnak róla. ötödik bekezdés: "2013-től kezdve a teljes árú bérletekre (...) az általános bérletigazolvány (...) száma helyett választható a személyi igazolvány számának vagy a kártyaformátumú vezetői engedély (jogosítvány) számának feltüntetése is, amennyiben ez utasunknak kényelmesebb"

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1092) cekkk válasza Agostino (#1091) üzenetére


cekkk
veterán

Köszi! :R

Azért az is milyen már, hogy itt Debrecenben 3600 a diák bérlet pesten meg 3850 :DDD Nem kicsit drága itt
Debrecenben :(
Mondjuk ,már nem sok közöm van hozzá, jövő hétvégén költözés. :))

Más.
A 20. kerület az milyen résznek számít? Sok a nem idén barnult ember arra fele? :B

(#1093) macko20 válasza cekkk (#1092) üzenetére


macko20
őstag

a kertvárosi és a panel részen sem lesz hiány belőlük...

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#1094) cekkk válasza macko20 (#1093) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor ezek szerint felejtős az a rész ugye? :U

[ Szerkesztve ]

(#1095) macko20 válasza cekkk (#1094) üzenetére


macko20
őstag

ha albi akkor nappal és este is oda kell menni megnézni a környéket

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#1096) Magnum_ válasza cekkk (#1092) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én nem költöznék oda, de több ismerősöm is lakik ott, és szeretik. mondjuk olcsó az élet arra ilyen szempontból, az fix.

I humbly and respectfully decline™

(#1097) cekkk


cekkk
veterán

Köszi nektek!

Majd lakás szeretnénk valamikor venni, és ezért már nagyon előre jól felakarom mérni a terepet, hogy merre hol érdemes bármibe is bele kezdeni.
Mert ott tényleg nem drágák a házak viszont nem akarok egy ilyen gettóba bekerülni ami után eladhatatlan lesz az ott vásárolt ingatlan.
Belvárosba meg annyira nem akarunk élni, inkább külsőbb családi házas környéken. :B

(#1098) Tim82 válasza cekkk (#1097) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Tátra tér környékén lakik egy nagyon jó barátosném, soha nem panaszkodott a közbiztonságra. Közlekedés egészen jó, piac meg közel van. Ő mondjuk egy téglaépítésű társasházban lakik, de az sem rossz, érdemes ilyenben lévő albérleteket is megnézni. A városközpontban lévő panelekbe azért nem mennék lakni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1099) cekkk válasza Tim82 (#1098) üzenetére


cekkk
veterán

Köszi!

Most egyenlőre lakni egy ismerős lakásában fogunk a 13. ker Visegrádi utcába. Viszont majd szeretnénk gyerkőcöt, meg hátha lesz most osztogatás lakásra, ha már a választások lesznek, és inkább most elkezdem felmérni a terepet valamint a lehetőségeinket, hogy ne kapkodás legyen belőle, és utána évekig tartó szitkozódás. :DDD

(#1100) Magnum_ válasza cekkk (#1099) üzenetére


Magnum_
nagyúr

na, az jo kornyek, en a pozsonyinal lakom. Ne aggodj, beleszeretsz a kornyekbe es el fogod felejteni a peremkeruleteket :-)))

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.