Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Dermesztő válasza DeFranco (#1847) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Azt hittem jó a meglévő öltönyöm, reggel bele is bújtam, de nem éreztem magam valami jól benne.
2 éve van csak meg, ( 40 ért vettem ) azóta felszaladt pár kiló is. :B
meg direkt azért vettem, mert jól állt, kényelmes volt, nem lifegett, nem lógott sehol, ahogy mondani szokás, " mintha ráöntötték volna az emberre :D "
Dühöngtem is, hogy nem nyáron van a " buli " mert akkor megoldom egy fekete nadrág, ing-nyakkendő trióval, de télen ? :U

Az újat meg nem hagyhatom az utolsó pillanatra, igaz még van 1.5 hónapom, vagyis 5 hetem, de ha belegondolok, nem is sok az. Lassan beszerzek mindent.
kabátra is gondoltam, de az is 30-tól kezdődik, és nem is tetszik. meg arra már nem lesz keret. :(
nagyságrendileg így is 80-90 körül lesz a számla :U
Még jó hogy pénteken hozta a postás a meghívót ajánlottan, térítvénnyel, mert mondhattam volna hogy nem kaptam meg :DDD :DDD :DDD

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1852) DeFranco válasza Dermesztő (#1851) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tértivevényes meghívó az kemény :D

Amúgy én is így jártam, kihíztam az öltönyömet :D Egy szabó nem tudna rajta igazítani? Én az enyémet már szégyenszemre úgy hordom, hogy befőttesgumi tartja össze rajtam, de ha fel kell venni hát fel kell venni, nincs mese. Majd veszek valamikor tényleg mostmár egyet.

Öltönyhöz való szövetkabátot én a C&A-ban lőttem pár éve 12k-ért, echte ugyanaz a minőség mint az 50k-s, azóta jóvilág :)

3 részes legyen lehetőleg, a mellény az sokszor hasznos... max ha nem akarod nem veszed fel.

(#1853) Dermesztő válasza DeFranco (#1852) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Én is csak néztem nagyokat, hogy még ott is alá kell írni :D
Így azt sem kamuzhatom, hogy nem kaptam semmit vagy valami :DD

5 kilót híztam amit nem vettem nagyon észre, max 2-re tippeltem. :DDD Akkor döbbentem rá, mikor a nadrágot vettem fel, alig ért össze a dereka :D be kellett húznom a pocakot :D

Átalakításra nem is gondoltam, hátha 10-ből megúsznám :) Most nem nagyon van keret újra.
Nem szívesen vennék.

C&A -ban csak annyi volt a kabát valami mega akció volt ? :) :D
Most tuti nem annyi, 50 k-m meg nincs rá nekem sem, :N

A mostani 3 részes, de a mellényét nem szoktam felvenni.

[ Szerkesztve ]

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1854) Mercutio_ válasza Dermesztő (#1853) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én már beálltam arra, hogy - mivel van elég cuccom - évszakváltás előtti kiárusításoknál mindig szétnézünk, aztán ha van valami értelmes és használható akkor mehet a kosárba.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1855) Dermesztő válasza Mercutio_ (#1854) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Én is körül szoktam nézni olyankor, de nem mindig sikerül jót venni.

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1856) Dermesztő


Dermesztő
aktív tag

Hová tűnt mindenki ? Elaludtatok vagy mi ? :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1857) DeFranco válasza Dermesztő (#1856) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kekszfaktor, tollasbál :)

Szerintem ha még alakítható a nadrág meg a zakó, akkor keress egy jó varrónőt aki egy öltönyt rendesen meg tud igazítani, és csináltasd meg a meglévőt, jobban jársz, mint ha hamargyorsan kellene venni valami kompromisszumosat. Aztán max. azt mondja, hogy nem lehet annyit igazítani rajta, és akkor veszel egyet mégis.

A kabáttal én sem tudom mi volt, a pólusban ki lehet fogni ilyeneket néha, annak van valami aurája, de lehet piszok jó áron lőni dolgokat. Szerintem le is volt árazva, de gyakorlatilag be volt téve a sarokba... kívülről vastag, de finom fekete szövet, van benne valamennyi bélés is, és a belső bélése ezüst. Hosszú fazon, combközépig ér, és volt tényleg 12k 2-3 éve... gondolhatod hogy nem hagytam ott.

(#1858) föccer válasza Dermesztő (#1856) üzenetére


föccer
nagyúr

Valakinek dolgoznia is kell. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1859) tomcsi23 válasza DeFranco (#1857) üzenetére


tomcsi23
veterán

Kekszfaktor, tollasbál

Vagy az elkurvult fodrászcsaj. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1860) Dermesztő válasza DeFranco (#1857) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Tudtam, hogy mindenki X-faktort néz vagy mit :D :DDD

Már beszéltem egy varrónővel, (varrósrác is van a közelben :DDD gyanítom, hogy meleg :D nem a varrás miatt, de úgy néz ki, :D meg a dumája, az aztán kész :DDD )
na szóval a varrócsaj elvállalná, úgyhogy délután viszem is és megnézi mit tehet.

A kabát meg jó vétel volt. Én sem hagytam volna ott. De 12-ért nem szoktam látni. Legalábbis eddig nem.

(#1858) föccer

Na igen, jó melót ;) Bár a kialvatlanságra egy vödör kávé nekem mindig segít :) :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1861) Mercutio_ válasza tomcsi23 (#1859) üzenetére


Mercutio_
félisten

Olyanra nem költünk, amihez ingyen is hozzájutunk :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1862) Dermesztő válasza Mercutio_ (#1861) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

:DDD

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1863) GabN73 válasza DeFranco (#1844) üzenetére


GabN73
addikt

Mmm, ez jónak néz ki.

(#1864) DeFranco válasza GabN73 (#1863) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szart nem veszünk ;)

(#1865) Teejay83


Teejay83
tag

sziasztok

Van most pesten valami jó program vagy kiállítás amit érdemes megnézni és most hétvégén is tart? :) :R

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#1866) GabN73 válasza Teejay83 (#1865) üzenetére


GabN73
addikt

Ma 17:00tól a Kultmobil-ban Totalcar kövi epizód forgatása lesz. Ingyenes a beugró, láthatsz egy pár régi szépséget (többek közt egy Maserati Merak-ot).

Sajna én nem tudok elmenni... :(

(#1867) Tim82 válasza Teejay83 (#1865) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1868) cekkk


cekkk
veterán

Olcsó ragasztópisztolyt nem árul valaki? :D

(#1869) Mercutio_ válasza cekkk (#1868) üzenetére


Mercutio_
félisten

Obi/Praktiker?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1870) cekkk válasza Mercutio_ (#1869) üzenetére


cekkk
veterán

Azoknak az árának a felért :D

4ért van most nagyon jó az aldiban, ilyen vezeték nélküli stb, de évente 1-2 alkalommal lenne használna. Ismerős majd megnézi még a debreceni zsibin is :D De ha lenne itt valakinek pesten, az lenne a legjobb :D

(#1871) Dermesztő válasza cekkk (#1870) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Miért mennyi az OBI/ Praktikerben ? :D

Nézd meg a Tacskóban is :DDD

[ Szerkesztve ]

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1872) cekkk válasza Dermesztő (#1871) üzenetére


cekkk
veterán

4-5 ezer :D

Ez elég érdekes, a politizálás része nem lényeges, de maga a mondanivalója igen.

[ Szerkesztve ]

(#1873) Melack


Melack
veterán

HÁDÁn kívül kilós túrkálót tudtok Pesten? Igazat megvallva ott kicsit olcsóbban tudunk több ruhát venni, mint boltokban - kismama ruhát meg főleg (persze ha találunk éppen)

(#1874) cekkk: a Corvin közi boltban voltunk,a többiben még nem. Köszönöm, megnézzük a többit is.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1874) cekkk válasza Melack (#1873) üzenetére


cekkk
veterán

http://www.creamhasznaltruha.hu/
Ezeket talán érdemes lenne megnézni.

(#1875) Teejay83 válasza GabN73 (#1866) üzenetére


Teejay83
tag

Na ez érdekelt volna sajnálom,hogy ma van :O

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#1876) Dermesztő válasza cekkk (#1872) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Az igen :DDD :DDD

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1877) LÁZ


LÁZ
addikt

Htc One X, 32gb, független eladó lehet, esetleg csere S3-ra, Nexus 4-re

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1878) Dermesztő


Dermesztő
aktív tag

Hol vagytok emberek ? :D

EZ a zene :DDD

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1879) Melack válasza Dermesztő (#1878) üzenetére


Melack
veterán

Valszeg Pesten, valszeg munkában.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1880) Dermesztő válasza Melack (#1879) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Szia !

Este 22:41:06-kor ? :D Jó melót !

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1881) Melack válasza Dermesztő (#1880) üzenetére


Melack
veterán

Én pl igen.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1882) GabN73 válasza Teejay83 (#1875) üzenetére


GabN73
addikt

Én se tudtam kimenni, nekem 5kor ért véget az órám :(

(#1883) Dermesztő válasza Melack (#1881) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Az igen :Y :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1884) Melack válasza Dermesztő (#1883) üzenetére


Melack
veterán

Valami plusz mindig beesik.

Éjjeliszekrénye, 2db, világos színű, valamint hintaszéke nincs valakinek eladó?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1885) Mercutio_ válasza Melack (#1884) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jó hogy mondod 2 személyes natúr színű "kanapé" és cseresznye színű nyitott könyves- és zárt szekrények érdekelnek valakit?
Használati nyomok vannak, de albiba, gyerekszobába talán még jó lehet :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1886) Melack válasza Mercutio_ (#1885) üzenetére


Melack
veterán

Hehe, fotókat tudsz linkelni?

Ugyanitt sarokülő garnitúra eladó, ha valakit érdekel!

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1887) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Nem tudtatok volna egy fél évvel ezelőtt bútort árulni? :O

(#1888) Melack válasza DeFranco (#1887) üzenetére


Melack
veterán

Én 4 hónapja árulom a kanapét mindenütt :F

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1889) DeFranco válasza Melack (#1888) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Jó tanács: tegyél fel fotókat, amikor én az aprón nézelődtem, skipeltem is a fotó nélküli hirdetéseket. Ingyen van feltölteni, máshol meg fizetni kell egy 200x300-as indexképért is...

(#1890) Melack válasza DeFranco (#1889) üzenetére


Melack
veterán

Nálam van :( Kivéve jófogás, mert az sose ment.
Itt meg nem szeretek képet feltenni, de ha ilyen szépen mondod, rakok fel 1et legalább.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1891) DeFranco válasza Melack (#1890) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem mán mindegy, vettünk kanapét szép újat, előszörbelefingósat.

(#1892) Melack válasza DeFranco (#1891) üzenetére


Melack
veterán

Mi meg a baba miatt szeretnénk eladni a nagyot, hogy a kisszoba kiürüljön, és tudjunk nekiállni oda is nézni, hogy mi és mekkora kell. Így átköltözhetek a kisszobából a nagyszobába a laptopommal és az asztalommal.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1893) DeFranco válasza Melack (#1892) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mi is azért cseréltük a rattant kanapéra, hogy ha majd beindul a babaprojekt, akkor legyen egy (vendég) ágy, ami szükség esetén később főágy lesz, ha a kisszobából kiszorulunk, és nem visszük át a fhlansziát. (kellett 180x200-as focipályát csináltatni)

Szerencsére találtunk olyat, ahol nem hosszában fekszel, hanem keresztben, ha ki van nyitva, és nem kell három felületváltáson széttörni a hátadat meg a csípődet alvás közben.

(#1894) Melack válasza DeFranco (#1893) üzenetére


Melack
veterán

Jó is az a focipálya :) Mi anno 140*200-as ágyat vettünk az IKEAban, azt a 15.900Ft-osat. Most értünk oda, hogy lehet a 160*200as jobb lett volna - de már mindegy.

Most van rá 1 érdeklődő, de még nem válaszolt sajnos :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1895) Mercutio_ válasza Melack (#1886) üzenetére


Mercutio_
félisten

Majd megpróbálok keresni, emlékszem, hogy egyszer lőttem pár képet már.

Nem mai darabok, szóval itt-ott a szekrényeken van kisebb szépséghiba, tényleg inkább iskolás (ált./közép) kölköknek való.
A kanapé ilyen moduláris, nem IKEA, de hasonlóan atomjaira szerelhető :DDD ott az egyik karfa színezésének adott a szobanövény, ki is vágtuk a p*csába amikor megláttuk ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1896) Melack válasza Mercutio_ (#1895) üzenetére


Melack
veterán

Jelen pillanatban minden megoldás érdekel, ami "jóáras". Könyvespolc is, szekrény jó kérdés.

Nekünk növény még nem fogott össze bútort :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1897) Mercutio_ válasza Melack (#1896) üzenetére


Mercutio_
félisten

OK, este túrok képeket.

Ez mint utólag kiderült ilyen agresszív ha mozgatják maró nedvet enged, tiszta alien :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1898) Melack válasza Mercutio_ (#1897) üzenetére


Melack
veterán

Nevet tudsz mondani? Messzire elkerülném a "kicsikét"

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1899) Mercutio_ válasza Melack (#1898) üzenetére


Mercutio_
félisten

Este megkérdezem asszonyt, ez az ő területe ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1900) Melack válasza Mercutio_ (#1899) üzenetére


Melack
veterán

Kösz, én csak felírom, biztos ami biztos :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.