Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) DeFranco válasza Melack (#2699) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hazafelé lenne pár hajtókarkandikálás szerintem :D

(#2702) DeFranco válasza bitpork (#2700) üzenetére


DeFranco
nagyúr

úúú és akkor nálatok a család akkor vigyázzban ülve műélvez, hogy nehogy véletlen megreccsenjen akár a rökamié is? meg akkor gondolom az asztalnál is az első pisszenésre borul a levesestál, mert MAGYAREMBEREVÉSKÖZBENNEMBESZÉL!!!! ? ;]

vagy csak itt ekkora a szád, aztán otthon meg asszony nyakában a nasistál, egyik lába a hasadon másik az oldaladban és büszkén nézitek amit ő akar? ;]

(#2703) kymera


kymera
senior tag

Üdv mindenkinek

Eladó:

új AMD FM2 5600K négymagos proci (ATI HD7560 VGA-val) + új MSI FM2-A55M-P33 alaplap , 1 év garancia = 38000 Ft.
Kis ízelítő hogy mit tud ez a konfiguráció játékok terén, a prociba integrált VGA-val [link]
--------------------------------------
- AMD FX-4100 - 17000 Ft
- AMD FX-6100 - 21000 Ft
- AMD FX-8120 - 28000 Ft
- AMD FX-8320 - 35000 Ft
- AMD FX-8350 - 42000 Ft

Igény esetén lappal is.
--------------------------------------

DELL Latitude D630

-Processzor: Intel Core2 Duo T7250
-Merevlemez: 80 Gb SATA
-Memoria: 1 Gb DDR2
-Beépített Wifi, kártyaolvasó
-DVD-író
-Magyar billentyűzet
-PCMCIA aljzat
-D-Sub kimenet LCD-TV-hez vagy monitorhoz
-Magnézium ház , BlueTooth,,LAN, Vista matrica
-eredeti,jó aksival

Ára: 45000 Ft (+3000 Ft-ért eredeti DELL dokkoló DVI kimenettel és 5 USB porttal)
-------------------------------------------------------
HP 6910p

Processzor: Intel Core2 Duo T7100
Merevlemez: 80 Gb SATA
Memoria: 1 Gb DDR2
Beépített Wifi,BlueTooth , kártyaolvasó ,LAN
DVD-író , 14 colos kijelző , ujjlenyomatolvasó
Angol billentyűzet,ajándék billentyűzetmatrica
D-Sub kimenet
Vista matrica
gyenge aksi

Ára: 43.000 Ft
---------------------------------------------
Lenovo T410 (ÚJ! 1 év gar) + ajándék eredeti Dokkoló !

-négymagos Intel Core i5 processzor
-4 Gb DDR3 RAM
-250 Gb winchester
-14" LED kijelző
-DVD író
-WIFI
-BlueTooth ,LAN
-ujjlenyomatolvasó
-magnézium ház
-billentyűzet-megvilágítás
-kártyaolvasó
-FireWire 1394
-PCMCIA aljzat
-D-Sub monitor kimenet
-HDMI kimenet

Ára: 115.000 Ft
--------------------------------------------------
Eredeti Intel asztali gép (fekete álló mATX házban)
- Intel alaplap
- 2 Gb DDR2
- E2140 kétmagos proci
- DVD-ROM
- INT VGA + PCI-ex16
- front USB + hang
- 5.1 hang + LAN

Ár: 27000 Ft

Minden gép garanciás. Igény esetén több RAM-al , nagyobb vinyóval , stb.

Átvehetők Budapesten , Debrecenben , Nyíregyházán és Egerben.

Érdeklődni priviben !

:R

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#2704) bitpork válasza DeFranco (#2702) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én nagyon szívesen vendégül látlak szerény hajlékunkban amint visszaérünk! Nálunk ilyen nincs. Ha beviszünk valamit enni, akkor tv mute v kikapcs és inkább beszélgetünk az étel mellett. Viszont otthon a műsor sajnos hozza a cigit is :B
Én a kocsiban sem engedem az evést! Sőt még az ételt sem szállítom csak ha az életem múlik rajta. Most az 1880 km -s utat is kénytelen volt mindenki a 3 megállás alkalmával végig enni a benzinkúton :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2705) Impressa válasza DeFranco (#2698) üzenetére


Impressa
őstag

Természetesen gasztrós doki bevonására szükséged lehet. De amit tehetsz, kiegészítésképpen használhatsz Dipankrint, ez recept nélkül kapható gyógyszer, ami elősegíti az emésztésedet, azaz könnyebbé teszi az zsírosabb ételek lebontását. ( ebbe a keményítők is beletartoznak). Időnként akkor is szokták javasolni, ha a megszokottnál nagyobb mennyiségű zsírban gazdag ételt eszik az ember, és puffadása erős teltségérzése van.

De az is lehet, hogy több fűszer fogyasztása okozza a panaszaidat. Hasonló tüneteket okoz: zalán futása ezt viszont nem lehet semmivel kiváltani, csak odafigyelve csökkenteni a mennyiségüket. Tudod, ahány ház annyi szokás. Alapvetően nálunk az országban, jó fűszeresen készülnek az ételek, és erről nehéz lemondani ( tapasztalatból mondom)
Jobban nem szeretnék itt belemélyedni a bélrendszer működésébe :) , de természetesen igyekszem válaszolni a kérdéseidre, ha ezzel is segíthetek, hogy jobb legyen a közérzeted. ;)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#2706) werszomjas


werszomjas
őstag

Van valakinek eBook gyűjteménye a gépén?

Magyar nyelvű: irodalom, regények, elbeszélések, klasszikusok, sci-fi, szórakoztató.irodalom, szépirodalom, életmód.egészség, ismeretterjesztő, gasztronómia, társadalomtudomány témakörökben?

Ilyen több 100 megás esetleg gigás pakkokra gondolok összeszedve rengeteg könyv.
Az a baj a "boltban" nem találok ilyet, csak egyenként lehet "megvenni" az meg rengeteg idő :( :R

üdv

(#2707) PHM válasza werszomjas (#2706) üzenetére


PHM
addikt

Van. ;)

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#2708) DeFranco válasza bitpork (#2704) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ahány ház, annyi szokás :) Mi meg nem dohányzunk sem lakásban sem autóban. Mások vagyunk, ez ilyen :)

Közösségi térben meg vannak közösségi normák, amikhez szerencsére lehet igazodni.

@Impressa: köszönöm, ezt most "emésztem" egy kicsit, meg utánanézek ennek a Dipankrinnak is. Még nem igazán tudtam definiálni, hogy a mennyiség/forróság/fűszer/zsír kombóból mi okozza, és miért akkor amikor, ezt tesztelni kell, aztán meg az okát persze fel kell tárni szakemberrel. Már csak azért is, hogy ne legyen pánikbetegség a vége.

De szerintem lesznek kérdéseim még, ha lehet :)

(#2709) Impressa válasza DeFranco (#2708) üzenetére


Impressa
őstag

Nincs mit. ;) kicsit jobban odafigyelsz, az étkezéseidre, így nem csak magadnak, de az orvosnak is segítesz ezzel a pontos diagnózis felállításában. Egyél mindent, ami jól esik, csak a mértékletesség a lényeg. :)

(#2706) werszomjas Nálam is van jó pár. :)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#2710) Melack válasza Impressa (#2709) üzenetére


Melack
veterán

Egy ilyen csomag engem is érdekelne - illetve páromat :R

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2711) Agostino válasza werszomjas (#2706) üzenetére


Agostino
addikt

van pár ezer könyvem, asszem három körül. írj nyugodtan ha van valami konkrétumod

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2712) Impressa válasza Melack (#2710) üzenetére


Impressa
őstag

Nagyon szívesen. ;) hétvégén tudnám megoldani a küldését, mert egy külső vinyón van, ami csak akkor lesz nálam. :R Arra készülj, hogy ha mindet megtalálom, akkor kb. 4 GB lesz a mérete. ;)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#2713) werszomjas


werszomjas
őstag

Mentek privátok :R

üdv

(#2714) Tim82


Tim82
nagyúr

Nálam is van pár száz.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2715) Impressa


Impressa
őstag

Én is élnék a lehetőségekkel. :R

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#2716) Mercutio_ válasza Impressa (#2715) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én is hörcsög vagyok, amit tudok szívesenbbe gyűjtöm szóval rám is gondoljatok :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2717) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Megjöttek az adapterek. 4db állítható, 4db fix.
Az 1. állítható: 2000huf/db
A 2. és 3. fix fajta: 1500huf/db
Több darabnál engedmény.

http://www.kephost.com/images4/2013/11/29/a1_2013_11_29_flilcdl43f.jpg

(#2718) Kolondrum válasza Kolondrum (#2717) üzenetére


Kolondrum
félisten

A 8db egyben 12k.

(#2719) Impressa válasza Mercutio_ (#2716) üzenetére


Impressa
őstag

Ok! ;)

SymbianOS Üdv.! Pesten Laksz?

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#2720) Mercutio_ válasza Kolondrum (#2718) üzenetére


Mercutio_
félisten

Esetleg valamelyik polcon nincs egy 18,5 / 19V-os 7,4+5mm-es átmérőjű csatlakozós 65-90W körüli külső kocka/notitáp?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2721) radi8tor válasza Mercutio_ (#2720) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Még mindig nem találtál?

⭐ Stella

(#2722) Tim82 válasza Mercutio_ (#2597) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sajnos ilyen nincs, pedig nálunk is van itthon 1-2 Puccini és Viszockij lemez, jó lenne néha meghallgatni.

Még ez tűnik a legjobbnak a lehetőségek közül. Nem várok csodát tőle, de legalább van rá garancia és nem kell élből javíttatni, mint a többi Vaterán beszerezhető lemezjátszót.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2723) Kolondrum válasza Impressa (#2719) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hát nagyon nem. Hétfő du negyed 4re fel tudok menni pl szentlélekhez hévvel.

Mercutio!Sajna olyan tápom nincs.

(#2724) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Bp-en hol van olyan mobilos bolt, ahol ha veszek fóliát telora ott szépen fel is rakják?! :B

:R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#2725) Tim82 válasza bugizozi (#2724) üzenetére


Tim82
nagyúr

Speedshop-ban pl. fel szokták tenni, de pénzt kérnek a feltételért is.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2726) Mercutio_ válasza radi8tor (#2721) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van egy jelölt, de csak 65W-os, ha más nem lesz azt megnézem, vagy lehet jobban járok, ha feladok egy hirdetést, hogy milyet keresek, aztán jöhetnek a jobbnál jobb ajánlatok? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2727) cekkk válasza Mercutio_ (#2726) üzenetére


cekkk
veterán

De te mihez keresel pontosan külső kockát? :U

(#2728) Tim82 válasza cekkk (#2727) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tippre az épp aktuális mITX konfigjához. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2729) Melack válasza bugizozi (#2724) üzenetére


Melack
veterán

KöKi Terminálban van egy ilyen, ott tuti fel is rakja a csóka.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2730) cekkk válasza Tim82 (#2728) üzenetére


cekkk
veterán

De azoknak a többségébe meg 12V-s kell, már ha pico psu van neki. De lehet olyan ami nem csak 12-t de ott meg talán 24ig jó, és akkor lehet válogatni a töltök között.

[ Szerkesztve ]

(#2731) Mercutio_ válasza cekkk (#2727) üzenetére


Mercutio_
félisten

Giga GA-B75TN thinITX alaplap, 12-19V között etethető, 90W-os jobb lenne, akkor bírna erősebb procit, vagy több vinyót is szükség esetén, de nem szeetnék sokat rákölteni, mert valszeg megy apróra SSD-vel, vagy 2TB-s HDD-vel (vagy mindkettővel, bár kétlem, hogy ilyen paici igény lenne).

Volt itthon egy pico-PSU 12V/60W-os külső kockám, azt hittem azt majd tudom hozzá használni, de más a csati a lapon

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2732) Tim82 válasza Mercutio_ (#2731) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jut eszembe, az FM1-es A6-3500-zal mennyire tudtál játszani? Ilyenek, mint Skyrim, Dragon Age I-II, Fallout New Vegas, nem fekszik meg a gyomrát?

(Mert nálam tök hosszú ideje darabokban van egy erre a procira épülő mATX konfig és igazából csak a fenti játékok futtatására, backup-nak meg esetleg hellyel-közzel HTPC-nek szánom, ezért nem is volt sürgős vele foglalkoznom. Napi használatra, netezésre van noti meg tablet.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2733) cekkk válasza Mercutio_ (#2731) üzenetére


cekkk
veterán

Pár ezerért kapsz xbox tápot ami 150W és azon csak lecseréled a csatit és működik is.
Laptop kockába kevés az igazán nagy teljesítményű, de van, vadászni kell, de azon is majd szerintem cserélni kell a csatit.

(#2734) bugizozi válasza Melack (#2729) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszi az sajnos kiesik nekem :(
Speedshop az szimpatikusabbnak tűnik helyileg :)

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#2735) radi8tor válasza cekkk (#2733) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

19V-oson nem kell csatit cserélni, elvileg az passzol rá.

⭐ Stella

(#2736) Mercutio_ válasza Tim82 (#2732) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak odáig jutottam vele, hogy feldobtam egy CF-kártyára az openELEC-et és megnéztük 1080p-ben Django-t :DDD ezeket a játékokat meg nem ismerem :B leragadtam a Startcraft I-nél :DDD

Esetleg a "fő"PC-n (FM1-es 3820-as procival, 2x4GB 1866-os cl9 rammal, SSD-vel) megpróbálhatom valamelyik játékot, ha találok valamelyik nyilvános kölcsönzőben, de 3820-ban erősebb az igp, meg a ramok is dobnak rajta, szóval nem biztos, hogy jó referencia lenne, youtyúkon nem találtál videót 3500-as procival?

Lemezjátszó: Lehet érdemes benézni indexes hifi adok-veszekbe, esetleg az itteni hi-fis topicba beírni, hogy valami olcsó, de korrekt lemezjátszóra lenne szükség, hátha :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2737) cekkk válasza radi8tor (#2735) üzenetére


cekkk
veterán

Látod ez nem tudom. :B

(#2738) Mercutio_ válasza cekkk (#2733) üzenetére


Mercutio_
félisten

2500-ért van 65W-os laptop kocka, és azon nem kellene cserélni csatit se, csak kérdés elég lenne-e a G1620, 2x2GB notiram, SSD, ODD, HDD összeállításhoz.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2739) cekkk válasza Mercutio_ (#2738) üzenetére


cekkk
veterán

Ki kell próbálni, ha nem akkor legfeljebb lekapcsol. :)
De láttam apróban 90Wosat 4Kért.

[ Szerkesztve ]

(#2740) Tim82 válasza Mercutio_ (#2736) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Jutúb-os játékvideók szerintem elég csalókák, de azért megnézem őket. Köszönöm, a 3820 azért érezhetően erősebb (már bánom, hogy anno nem azt vettem), nem kell vele megnézni, azzal biztosan mindegyik rendesen elfut. Nekem amúgy is csak 2*4 GB 1333-as RAM-om van a rendszerhez, bár elvileg lehetne őket 1600-on járatni.

Ja, a lemezjátszót nem kérdésként dobtam be, csak úgy vettem le a múltkor, hogy Neked is jól jönne egy, úgyhogy a tegnapi keresgélésem eredményét linkeltem be. Az index fórumos tippet köszönöm, szerintem megnézem. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2741) Mercutio_ válasza cekkk (#2739) üzenetére


Mercutio_
félisten

Erre gondolsz? 19,5V-os, félek, hogy már sok lesz hosszú távon a lapnak :U

Tim82: Igen, gondolkodom rajta, bár félek, hogy valami olcsóbb lemezjátszó tönkretenné a lemezeket, a drágább meg amennyit használva lenne "pénzkidobás"

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2742) cekkk válasza Mercutio_ (#2741) üzenetére


cekkk
veterán

[link]
[link]
Ezerekre gondoltam hirtelen.

(#2743) Mercutio_ válasza cekkk (#2742) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az első vidék és 2,5mm-es a csatija, a második csatija elvileg jó lehet, de 20V-os és tápkábel nélkül adná ennyiért, de köszönöm a fáradozást:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2744) cekkk válasza Mercutio_ (#2743) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor adj fel egy hirdetést :D

Egyébként van kolléga itt a fórumba aki szerintem olcsó pénzért felhozza Debrecenből.
A másodiknál én 19V-ot látok kiírva. :) Ha van ismerősöd aki tud forrasztani akkor a csatit lecserélitek 2 perc alatt.
Én még mindig egy olcsó xbox360 tápot javaslok. :B Itt még írnak is róla, hogy milyen jó, persze nem itt kell megvenni ennyiért :DDD

(#2745) Mercutio_ válasza cekkk (#2744) üzenetére


Mercutio_
félisten

Feladtam, meglátjuk mi sül ki belőle :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2746) cekkk válasza Mercutio_ (#2745) üzenetére


cekkk
veterán

Vagy is itt, bár ezt nem tudom, hogy mitől lesz tuning, ha kicseréltek benne egy kábelt, és csatlakozót :D

(#2747) Mercutio_ válasza cekkk (#2746) üzenetére


Mercutio_
félisten

Marketing ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2748) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Voltunk az Árkádos cundába' igen nagy választék van most, és mindenből van méret.

Évek óta nem vettem nadrágot, de most olyan frankó slim fit szabású (a hasam pohos, de a sejhajom és a lábam világbajnok, ami a hasamra jó, az lábon úgy lóg rajtam mint tehénen a gatya) rugalmas anyagú (strech) nem szétkoptatott nem múgyúrt nadrágokat találtam, hogy vettem egyből négyet (amire még az életben nem volt példa).

Egy indigó farmer, egy barna kord, egy barna vastag szövet egy világosbarna tavaszi... ááá tök jó. Mind pont jó szabású.

Árak 6k és 8,5k között...

Kabátok is vannak, pulóverek is, utóbbit annyira nem figyeltem, csak konstatáltam, hogy van. Aki ruhát akar venni most menjen, mert fel vannak töltve rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#2749) föccer


föccer
nagyúr

Sziasztok Urak!

Nem tudtok valami értelmes lapszabászatot, ahol 8-9 mm-es rétegelt lemezt, méretre vágatva lehetne kapni, nem szívrohamot okozó áron? 80x165 cm-re lenne szükségem, de az eddigi alternatívák szó szerint lehúzásnak tűntek. :(

Köszi,

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2750) Mercutio_ válasza DeFranco (#2748) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én ha végre találok valami normális dolgot egy ideje ha tehetem több darabot veszek, úgy is sokáig nem találok semmit.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.