Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) Dr.Zoo válasza Qru (#13998) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Apropó Qru: Te ugye gyüssz holnap a talira??? :)

Saint: akarsz róla beszélni?? ;]

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#14002) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ja, ma Qru-val lecsekkoltuk a pizza árus kislányt.. :D

I humbly and respectfully decline™

(#14003) Petyyyyy válasza Magnum_ (#14002) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ez a "lecsekkoltuk" egy nyitva hagyott ajtó. ;] De amúgy meg...milyen? :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14004) Magnum_ válasza Petyyyyy (#14003) üzenetére


Magnum_
nagyúr

térjetek be a LaTrattoriába az okt.6. utcában és a barna hajú kislányt figyeljétek :D én járok eleget. kérdezte, hogy este is megyek-e.. :U :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#14005) Dr.Zoo válasza Magnum_ (#14004) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

A lusták kaphatnak fotót?? :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#14006) Tim82 válasza Magnum_ (#14000) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem is ma érkezett (akarom mondani a barátnőmnek, amit én akartam csináltatni, ahhoz nem fogadta el a másik kuponkódot).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14007) GabN73


GabN73
addikt

Valaki egy kis laza péntek délutáni sör? :DDD

(#14008) Magnum_ válasza GabN73 (#14007) üzenetére


Magnum_
nagyúr

I'm in! pozsonyi út? :)

I humbly and respectfully decline™

(#14009) Magnum_ válasza Tim82 (#14006) üzenetére


Magnum_
nagyúr

[link]

I humbly and respectfully decline™

(#14010) Tim82 válasza Magnum_ (#14009) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nálam ez volt az alapanyag, csak már használatba is vette a csajszi a cuccot, úgyhogy nem húznám ki az egere alól most. :B

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14011) Magnum_ válasza Tim82 (#14010) üzenetére


Magnum_
nagyúr

zép. de ez mi?

I humbly and respectfully decline™

(#14012) Tim82 válasza Magnum_ (#14011) üzenetére


Tim82
nagyúr

Game Of Thrones megvan?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14013) Magnum_ válasza Tim82 (#14012) üzenetére


Magnum_
nagyúr

not exactly :-((

I humbly and respectfully decline™

(#14014) Tim82 válasza Magnum_ (#14013) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na, hát akkor legyen meg. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14015) Magnum_ válasza Tim82 (#14014) üzenetére


Magnum_
nagyúr

oké, fönök :D

I humbly and respectfully decline™

(#14016) Mercutio_ válasza Magnum_ (#14004) üzenetére


Mercutio_
félisten

Standard vendéglátós duma ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14017) Magnum_ válasza Mercutio_ (#14016) üzenetére


Magnum_
nagyúr

I know... de azért.. tudod, na.

I humbly and respectfully decline™

(#14018) GabN73 válasza Magnum_ (#14008) üzenetére


GabN73
addikt

Ahh, most értem vissza, volt egy kis dolgom. Felőlem mehetünk még mindig :K

(#14019) Mercutio_ válasza Magnum_ (#14017) üzenetére


Mercutio_
félisten

Majd amikor ingyen kapod a kaját kezdhetsz kombinálni ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14020) Kiki18 válasza Magnum_ (#14015) üzenetére


Kiki18
őstag

Én is erősen ajánlom!Walking dead mellett eszméletlen jó sorozat!!!

(#14021) werszomjas


werszomjas
őstag

Répatorta recept :DDD

Bírom ezt a fazont :DD

[ Szerkesztve ]

üdv

(#14022) etejedu válasza werszomjas (#14021) üzenetére


etejedu
őstag

:DD

Nemnormális de eredeti, nagyon eredeti! :C

szétröhögtem magam igy éccakára

[ Szerkesztve ]

(#14023) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Jó reggelt PH!

KV!'! :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#14024) bitpork válasza Dr.Zoo (#14023) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Van egy oljan érzésem h többen elég korán fognak gyönni...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14025) DeFranco válasza Magnum_ (#14000) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem meg mindig nem :(((

(#14026) Mercutio_ válasza Tim82 (#14010) üzenetére


Mercutio_
félisten

Bugsi vagyok a Mardel házból ;]

Jó reggelt everybodri!
családi összeröff lesz, most húzok takarítani, de néha benézek :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14027) #78422784


#78422784
törölt tag

Eladó HTC wildfire s hibàtlan.karcmentes.t-mobile-os.tartozèkok: usb, töltő, 8th micro SD. 5mpixel cam,WiFi, WiFi hotspot stnc.Android rendszer.àr:7000 huf

(#14028) GabN73


GabN73
addikt

A Fröccsterasz egész korán megtelt :DDD :DDD

(#14029) Mercutio_ válasza GabN73 (#14028) üzenetére


Mercutio_
félisten

És micsoda csajokkal :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14030) werszomjas


werszomjas
őstag

Hogy lehet valaki ekkora blfsz? :W

20-as lenne az enyém, persze hogy nem férek be, egy ilyen picsa fos kocsival hogy nem lehet rendesen beállni? Egyáltalán mire gondolt miután leparkolt? Nem fér a fejembe hogy lehet valaki ennyire debil.

Egyelőre csak 1 cetlit hagytam neki, legközelebb valami egészen mást fogok tenni.

Érdekelne azért, ilyenkor mit lehet tenni, kinek lehet szólni?? (Ha nem akarok rongálni)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#14031) Agostino válasza werszomjas (#14030) üzenetére


Agostino
addikt

hát.. pár havert - oké, sokat - összeszedni, kocsit megfordítva visszarakni a helyére. cetlit felrakni: "legközelebb nem megfordítjuk, hanem eldugjuk - learn 2 park" also: ha időben szólsz még át is megyek ráemelni, asszem a mesterben laksz, az innen 5 perc. amúgy nekem a szomszéd mini parkol brutál szar módon. ma alig bírtam beszállni. én is gondolkodtam hogy írok cetlit a csajnak - merhogy' azé a kocsi

mod: amúgy nem vagyok benne a szituban de g3cire fel tudom cseszni az ilyesmin az agyam. ennyire hogy lehet leszarni a másikat.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#14032) werszomjas válasza Agostino (#14031) üzenetére


werszomjas
őstag

ha direkt így állt meg, mert szimplán leszarja, akkor azzal nem sok mindent lehet sajnos kezdeni, ha viszont simán nyomorék, és nem tud parkolni, akkor meg az a jövőre nézve nem túl kecsegtető, eddig nem állt ott senki mellettem, gondolom mostanra adták ki, így ha a jövőben én érkeznék korábban, akkor meg az autóm orrát vagy seggét fogja elvinni :(( (sajnos elég kicsi ott a hely a beálláshoz)

Szívesen leengedném a kerekét, levenném a rendszámát, vagy csak szimplán keresztbe elé parkolnék, hogy ne tudjon kiállni (utóbbi lenne a legjobb, senki mást nem akadályoznék vele ugyanis), de nincs kedvem ilyenekbe belemenni, mert utána ezeket ő is ugyan úgy megteheti, így most várok, van-e annyi esze, hogy legközelebb odafigyel.

g3cire fel tudom cseszni az ilyesmin az agyam. ennyire hogy lehet leszarni a másikat. - Detto, miután leparkolt és visszanézett az autóra eszébe se jutott hogy valaki beállna mellé? Ráadásul nem is csak néhány órára jött, tegnap este óta ugyan úgy ott áll. Az ilyennek lekevernék egy büdös nagy pofont.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#14033) Agostino válasza werszomjas (#14032) üzenetére


Agostino
addikt

ilyen személyes hadjárokat azt gondolom teljesen felesleges lefolytatni. a te járgányod látja a kárát, ha kiderül, hogy te voltál. először szép szóval érdemes nekiállni, tényleg cetli: figyelj oda legközelebb, nem tudtam bejárni. meg kell nézni ez hat-e. ha esetleg nálatok is van biztonsági szolgálat akkor kopogj be és kérd a segítségüket. hátha vissza lehet nézni merre ment az illető vagy ilyesmi. ha napokat áll ott és a jogos tulajdonodhoz nem férsz hozzá, akkor vontattasd el.

de mondok egyszerűbbet, csak az melós. fogj két vagy három cserepet, kb ilyen tizenöt centiset, öntsd ki betonnal, szúrj bele valami fémet. ha megköt, lesz pár bólyád. azokat állítsd fel a vonalra, ha nagyon megy neki a parkolás. nettó költsége kb egy ezres lehet. az én beállóhelyemre amúgy konkrétan ilyen felhajtós zárat kellett felrakni mert simán odaálltak.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#14034) etejedu


etejedu
őstag

Mai gyereknap letudva:
Millenáris:
Bethesda alapítvány settenkedők -1000.- (becumiztam azt hittem jegyárusok; ez van. Bár 2000 lett volna de lealkudtam.)

I]jegy két nap két felnőttel (apamegazanya) -3000.-
Műpacizás - 900.- 10 perc de mehettünk amennyit akart a gyerkőc (persze tűző napon nem volt poén)
Pónilovaglás: - 600.- (ennek volt egyedül értelme mert elmúlt a félelem a lovaktól)
Tombolára gyúrás: mindenféle marhaság megcsinálása amiért pipa a papíron; - 5 összegyűjt - kapol érte tombolát, vagy veszel 500ért. Nyeremények: Tropicárium 4 személyre belépő, Csodák palotája 4 személyre stb...+ valag ajándék.

Többi ingyen: saláta + gyerek csinált sünit körtéből -- pörget szerencsekerék-- ajándék cerkakészlet.
Óriásbuborék készítés (kb embernagyságú nagyondurvánfrankó volt)
Arcfestés, kartetoválás, belépő kedvezmények (több ezer forint) a játszóházba, stb...

Ebéd otthon, alvás nuku (én kb 15 perc). Ébredés: leányzó orrom befog, fülemet húz és lovagol a vesémen, hogy idő van tűz vissza a buliba.

Vissza már autóval. Amúgy kb 10 perc lenne gyalog, de mindegy majd apu a fasza fater talál parkolóhelyet.

Halász Jutka koncert: viszonylag sima úgy az első sor. 15 perc gyerkőc lába zsibbad és félkomásan alszik a fejemen. Koncert elhagy - anyakeresés.

Lóhalálában Budaörsi Tecsó Almakoncert. Ez legalább jó volt.
Gyereknek játék -3500.-

Haza, vacsora, fürdés 9kor alvás!

Holnap lesz a szopónap mert holnap lesz GYEREKNAP! :O

(#14035) Kiki18 válasza etejedu (#14034) üzenetére


Kiki18
őstag

:DDD Jó kis bemelegítés. :U

(#14036) GabN73 válasza Mercutio_ (#14029) üzenetére


GabN73
addikt

Hát nem nagyon volt időm nézegetni őket...
Elég rossz kedvemben mentem oda, épp a 2. és a 3. fröccsöm között jártam, amikor full lazán leül mellém 3 baptistás... :DDD

Valaki jön ma a Romkertbe? Kap ingyen 2 sörikét :DDD :))

[ Szerkesztve ]

(#14037) Mercutio_ válasza etejedu (#14034) üzenetére


Mercutio_
félisten

:C

GabN73: Ilyenkor már családosok otthon hegyelnek :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14038) Magnum_


Magnum_
nagyúr

életem gépe.. durván elgondolkodtam ma rajta, ha lett volna 0% thm, beleugrom. hazajöttem, de egy barátom le akar róla beszélni. pedig pont ilyen gép kell nekem. nem tablet, telefon, meg notebook. ez pont elég. és leárazták 270k-ról és 4(!!!) év gyári garit adnak most rá...

I humbly and respectfully decline™

(#14039) oriic válasza Magnum_ (#14038) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elég harmatos a procija.

Live-Die-Respawn

(#14040) Magnum_ válasza oriic (#14039) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem nagyon terhelem a mostani gépemet se komoly számítási műveletekkel.

I humbly and respectfully decline™

(#14041) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#14040) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tényleg gyenge a procija, és átlagos felhasználásnál (net, office, zene) is előjön a hátránya, nem kell ahhoz processzor igényes feladatokat végezned vele.

[ Szerkesztve ]

(#14042) GabN73


GabN73
addikt

Na, a Chrome elkezdett 1-2 szót linkesíteni.
Ezt hogy tudom eltüntetni? :))

(#14043) Magnum_ válasza B-L-A-C-K (#14041) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ssd van benne...

most Te is lebeszélsz? :D

I humbly and respectfully decline™

(#14044) oriic válasza Magnum_ (#14043) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lényegtelen hogy ssd van benne, attől még a procija bitang gyenge. Már egy böngészésnél előjöhet a lassúsága. Ennyi pénzért ilyen CPU-t tenni bele szégyen. Hiába 4 év gari.

Live-Die-Respawn

(#14045) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#14043) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

SSD jó dolog, nekem is van, de ez a procin akkor sem fog segíteni mint előttem is írták. Nem tudom volt e már ilyen kis 10 colos atom procis géped, na kb olyan teljesítményű lesz, azaz halál az egész. Nem azt mondom nem lehet használni, de ég és föld egy normális noti, és annak a teljesítménye közötti különbség.

Én még mindig ezt a vonalat preferálnám neked: link

(#14046) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Boldog delet PH!!!

Kaja!!

[moderálva] 8-től eperszedés 9:30-ig a Lupa sziget mellett, azóta fűnyírás+kivitel, locsolás picit, fűrdés, és a tennapi tali képnézegetése...
Képek a taliról a VW és konszern topikban! :)

[ Módosította: radi8tor ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#14047) Magnum_ válasza B-L-A-C-K (#14045) üzenetére


Magnum_
nagyúr

akkor marad az ultrabookom, az szép, gyors könnyű.

I humbly and respectfully decline™

(#14048) Mercutio_ válasza Magnum_ (#14043) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha fosh a proci és nem bírja a terhelést azon az ssd sem segít :(
SSD akkor látványos, ha a rendszer amúgy gyors lenne, csak a vinyó a szűk keresztmetszet.

Az a 10W-os proc a 25-35W-os notiprocikhoz képest is gyenge ha már kicsi könnyűt akarsz vegyél valami 11.6"-os kijelzős cuccot intel 1007u /3217u-s procival 4GB rammal (Asusokban általában fixen be van forrasztva és nem bővíthető) és dobj bele egy SSD - t a kiszedette hdd meg mehet egy usb3.0 - as külső tokba.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14049) oriic válasza Mercutio_ (#14048) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem is értem ki találta ki hogy abba a gépbe ilyen szutyok CPU-t tegyen.

Live-Die-Respawn

(#14050) B-L-A-C-K válasza oriic (#14049) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Fogyasztásra mentek nagyon, de tényleg nagy hiba volt, bár nem néztem, de gondolom van erősebb specifikációval is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.