Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#129001) darvinya válasza HUTCHDB (#129000) üzenetére


darvinya
titán

Anno megnéztem konkrétan kitől lenne a termék, s ők velük beszélve rendeltem meg.
S elmondtam, hogy eMag pofátlan módon nemcsak valódi eladótól szed be jutalékot, hanem még pluszba „szállítási díj”-ba belerak magának extraprofitot.
Ezután az a eladó megszüntette a szerződést.
Ezután mondtam, hogy többet eMag-ról semmit, s szomorú lettem, mikor ExtremeDigital-t felvásárolta, azaz tönkre tette.

Hogy konkrét legyen az esetem.
Eladótól az autó fényszóró polír szettet szállítással együtt 6000Ft-al adta.
eMag adta oldala szerint eleinte 4500Ft-ba, de mire a véglegesítésig elértem 9500Ft-ra kúszott fel. :Y

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129002) Nikaré válasza HUTCHDB (#129000) üzenetére


Nikaré
őstag

Helyedben, ahogy közeledett a karácsony az események és a bejövő infók, válaszok alapján megvettem volna máshol és lemondtam volna az eMag rendelést.
Tudom ez attól is függ, hogy elérhető e a közeledben és megfelelő áron az a termék.

Az extermdigital felvásárlását én is sajnálom. Ilyenkor elvész egy konkurencia a palettáról.

(#129003) HUTCHDB válasza Nikaré (#129002) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igen, mi is ezt próbáltuk tenni, 1 hete küzdünk, de a termék máshol már nem kapható.

A partner céget is felhívtuk, de neki is a szállító raktárában ragadt volt az utolsó darabja.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#129004) Ace owner


Ace owner
addikt

Black fridayen rendeltem emagon mar akkor vasarnap hivott a futar hogy itthon vagyok-e. Vegul az auchan parkoloban talalkoztunk mert epp vasaroltunk. Sokat rendeltem emagrol nagyobb haztartasi gepet is de nem volt problemam.
Lekopogom persze mert mara rendeltem egy bolti atveteles tvt remelem megerkezik :DDD

Galaxy Fold 4

(#129005) radi8tor válasza Ace owner (#129004) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem a futárcég a probléma forrása. Engem is hívott már szombaton Sameday futár. De most annyi csomagjuk van, hogy el se jutnak addig, hogy bekerüljön a teherautójukba.

⭐ Stella

(#129006) Ace owner válasza radi8tor (#129005) üzenetére


Ace owner
addikt

Nincs itt szegenyseg :) Plazak boltok annyira tele hogy parkolo sincs, rendelos oldalak lassan osszeomlanak es annyi auto van az utakon mintha vizzel hajtanak oket.

Galaxy Fold 4

(#129007) macilaci78 válasza HUTCHDB (#129000) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kétszer rendeltem emag-ról. Évekkel ezelőtt egy elárazott PC-alkatrészt, amit természetesen töröltek, meg idén az őszi glamour napokon kuponos budipapírt 5 nagy csomaggal személyes átvétellel. Egyiknek sem volt igazán tétje.
Az a bajom, hogy külföldi (román) cég és teljesen mindegy, mit írnak a garanciális feltételekhez, megtehetik, hogy teljesen kényük-kedvük szerint állnak helyt bármiben, amit leírtak.

Nem volt negatív tapasztalatom velük, mert nem vásároltam tőlük.

Az Edigital pedig számomra megszűnt létezni az akvizíciót követően. Most járt le az utolsó náluk vásárolt termék garija, szóval már nincs miért idegeskednem.

Ace owner: én nem tapasztaltam ilyesmit. Igaz, nem mentem sehova, az utolsó ajndékot is 3 hete vettem meg. De zsigerből gyűlölöm azt a teszetoszaságot, bambaságot, amit ilyenkor szokásos nagy számban lehet tapasztalni egy plázában.
Ott téblábol férfi, nő, gyerek a hömpölygő tömeg részeként és mindent, de mindet tátott szájjal néz. Kortól, nemtől függetlenül ugyanúgy megnézi mindenki a szájfényt, matracot, csavarbehajtót, melltartót, boxeralsót. Inkább éjfélkor a benzinkúti Sparban vettem tejet, minthogy ugyanazért az árért bemenjek az Árkádba.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#129008) radi8tor válasza Ace owner (#129006) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én nem vettem semmit évek óta.

⭐ Stella

(#129009) Qru válasza Ace owner (#129006) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah kozben meg sirnak, hogy csorosag van. Hat en sem ezt latom...

#nincsbennetarcsi

(#129010) FoxiestFox válasza Qru (#129009) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát nem tudom, jellemzően nem azok töltik meg ezeket a helyeket, akiknek a létbiztonsága veszélyben van, úgyhogy az, hogy a középosztály és annak teteje a mi lakhelyeink környékén megtöltik a parkolókat és plázákat, talán nem mérvadó arra vonatkozóan, hogy a szegényebb helyeken mi történik.
Főleg hogy a középosztálynak, vagy annak amit most annak nevezünk, kb semmi rálátása, mi található alatta.

(#129011) Qru válasza FoxiestFox (#129010) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Also szegmens ugyis felveszi a cofidis hitelt teljesen mindegy valoban. A cigit is megveszik hiaba nagyon draga.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#129012) cattus válasza Qru (#129009) üzenetére


cattus
őstag

Levezetnéd nekem azt a logikai kapcsolatot, hogy ha a karácsonyi szezonban sok ember van a plázában azt jelenti hogy nincsenek szegény emberek.

Do the thing!

(#129013) Qru válasza cattus (#129012) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha valoban nem lenne penzuk akkor nem 20 teli szatyorral maszkalna mindenki.

#nincsbennetarcsi

(#129014) cattus válasza Qru (#129013) üzenetére


cattus
őstag

200 IQ következtetés, nincs több kérdésem.

Do the thing!

(#129015) Qru válasza cattus (#129014) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ja mert a koki-be a felso tizezer jar vasarolni. Hogyne...

#nincsbennetarcsi

(#129016) cattus válasza Qru (#129015) üzenetére


cattus
őstag

Nem tudom honnan vetted ezt, egyszer sem írtam/ implikáltam meg hasonlót sem.

Te meg ezek szerint egy város egyetlen plazajaban eltöltött fél-egy óra alapján tudsz következtetést levonni az egész ország lakosságának vagyoni helyzetére. Kifejtenédbezt a forradalmian új kutatási módszertant, szerintem sok statisztikával foglalkozó embert boldoggá tennél.

Do the thing!

(#129017) HUTCHDB válasza Qru (#129015) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

:K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#129018) Qru válasza cattus (#129016) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem tudom honnan vetted ezt, hogy fél - 1 óra alapján mondom ezt és csak 1 helyszín alapján de semmi baj.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#129019) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Áldott tudatlanság! :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#129020) radi8tor válasza macilaci78 (#129019) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Áldott békesség! :R

⭐ Stella

(#129021) mike1334


mike1334
veterán

Ha már webshopok...párszor már észrevettem az Alza kis trükkjét. Nap közben kinéztem valamit, de úgy voltam vele, este majd megrendelem...estére drágább lett 800 forinttal. Gondoltam, hogy kapják be, majd megveszem máskor...másnap reggel megint olcsóbb voot, estére újra drága...gondolom az a megfontolás, hogy este többen rendelnek, így pár száz forintot rátesznek.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#129022) Qru válasza mike1334 (#129021) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha van kupon azt is szeretik eldugni.

#nincsbennetarcsi

(#129023) fant0mi válasza radi8tor (#129020) üzenetére


fant0mi
addikt

Málnás édesség.

(#129024) radi8tor válasza anonymus89 (#128977) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szombattól egészen újévig nem kell fizetni a parkolásért Budapest szinte egész területén. A kivételnek számító részek leginkább az I. kerületben találhatók.
Az ingyenes parkolás alól azonban vannak kivételek is, ahol karácsony és újév között továbbra is fizetni kell a várakozásért. Ezek a következők:
- az I. kerületben a Dísz téren, a Hunyadi János út Szabó Ilonka utca és Dísz tér közötti szakaszán és a Palota út Dísz tér és Lovas utca közötti szakaszán;
- a Margitszigeten az északi parkolóban és a szállodák várakozóhelyein.

⭐ Stella

(#129025) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok!

Remélem mindenki jól van! :R

Vegyetek God of War 2018 as ps4 játékot, lightning kábelt, és fejhallgatót!
[link]

Kellemes ünnepeket!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#129026) anonymus89 válasza radi8tor (#129024) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszönöm a részletes tájékoztatást!

Áldott karácsonyi ünnepeket kívánok Minden kedves Ph-snak!

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#129027) Qru válasza radi8tor (#129024) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah erről jut eszembe, tévedésből sikerült a 2022-es éves lakossági várakozást megvennem a 2023-as helyett. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#129028) radi8tor válasza Qru (#129027) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lol :D Gondolom akkor szuper az online felület ha ezt sikerült.

Same here :DD

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#129029) Qru válasza radi8tor (#129028) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Legordulobol kivalasztottam a 2023-at, kert meg egy adatot amihez vissza kellett lepnem egy oldalt de azt nem vettem eszre, hogy ujra tovabb lepve visszaugrott 2022-re. :o

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#129030) Stylewars_kp válasza radi8tor (#129024) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Na erre sem számítottam. Mondjuk elméletileg idén már nem megyek a nagyfaluba.

(#129031) Ace owner


Ace owner
addikt

Sajat taxi vasarlasa miatt eladova valt ket alom lego szettem. Ha egy hetig nem megy el akkor kirakom inkabb. ;]
[link]

Galaxy Fold 4

(#129032) radi8tor válasza Ace owner (#129031) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Összerakva vagy még dolgozni kell vele ennyiért? :DDD

Ja látom a leírásban ott az infó.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#129033) oriic válasza Ace owner (#129031) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megvárom míg nem megy el. ;]

Live-Die-Respawn

(#129034) Ace owner válasza radi8tor (#129032) üzenetére


Ace owner
addikt

Nezd meg ak-n :D lambot valami 26 ora kirakni allitolag nem kezdo szett a porsche valamivel egyszerubb es kisebb szerkezet

Galaxy Fold 4

(#129035) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!

Vakvarjuba jarunk altalaban a családdal, de most kiprobalnank valami ujat :) Van ajanlott, hasonlo etterem mint a Vakvarju, inkabb Budan? Köszi :) illetve Porcellinoba is voltunk párszor, de sajnos nagyon megdragult, annak is johet alternativa :) koszi szepen :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#129036) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Akció: [link]

(#129037) MasterMark válasza Stylewars_kp (#129036) üzenetére


MasterMark
titán

Mi?

Switch Tax

(#129038) Stylewars_kp válasza MasterMark (#129037) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

A hsz. Válaszolni kell rá. :)

(#129039) radi8tor válasza MasterMark (#129037) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szokásos év végi HSZ gyűjtés.

⭐ Stella

(#129040) Stylewars_kp válasza radi8tor (#129039) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Semmi komoly. Mondhatni hagyomány. :R

(#129041) radi8tor válasza Stylewars_kp (#129040) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tudom, párszor már én is segítettem.

⭐ Stella

(#129042) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Sziasztok!

Eloszor is Boldog Uj Evet mindenkinek elore!

Segitsetek mar legyszives be egy kicsit, persze csak ha van idotok es kedvetek ugy tartja iden ujra!
Bekescsabai topikban az eves "hagyomany", hogy Szilveszter ejszakara probaljuk osszehozni a kovetkezo kerek szamot a hozzaszolasok szamaban.
Most a #43000 lehetne meg a Ti segitsegetekkel, viszont most nagyon messze vagyunk, epp ma este leptuk at a #42k-t, igy kozel 1000 uj hozzaszolasra lesz szukseg.

Barmit irhattok a bekescsabai topikba, mindegy mi az, csak szaporodjon a hozzaszolas. :K

Persze ha lehet probaljuk megadni a nyugalmat a moderatoroknak is, szoval a "csunya" kepekkel ovatosan, ha kerhetem :B

Koszonom ujra azoknak akik tavaly segitettek, es nagy koszonet azoknak akik iden (is) jonnek segiteni. :R

Udv,
Devid_81

...

(#129043) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Keresek a városban olyan laptop szervizt, ami egy kis pcb melótól nem riad vissza.
Egy elpukkant kondit kellene lecserélni, és a mellette lévő dolgokat, egy mxm videokártyán, szóval elég pepecs munka, profi szakit szeretnék rá, nem a konyhában hőlégfúvózós fajtát, mert a cucc extrém ritka.
Itt van, miről lenne szó.

(#129044) hszilard666 válasza FoxiestFox (#129043) üzenetére


hszilard666
veterán

KillHates-t tudom javasolni, minden gépemet az Úr tartotta karban, helyileg csepelen van a saját műhelye. Razer blade 14" emben döglött GPU-t élesztett fel, az egyik macbookomat folyékony fémmel varázsolta meg, Alienware 13R3 amban olyan szépen megcsinálta a hűtést hogy hatványozottan halkabb és hűvösebb is lett, szerintem nincs olyan informatikai issue amit ne tudna gyönyörűen megoldani! :K
Itt eléred: [link]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#129045) oriic válasza FoxiestFox (#129043) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Yup, Killhates.

Live-Die-Respawn

(#129046) FoxiestFox válasza hszilard666 (#129044) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Köszik, már meg is találtuk egymást, úton vannak az alkatrészek, s nemsoká indul a repairathon. :D

(#129047) hszilard666 válasza FoxiestFox (#129046) üzenetére


hszilard666
veterán

Kiiirály! :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#129048) homerhamm


homerhamm
addikt

Már csak tavalyi kaja van itthon a hűtőben. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#129049) rushty válasza homerhamm (#129048) üzenetére


rushty
senior tag

hó meg nem is volt

Revolut meghívó pü-ben

(#129050) PHM


PHM
addikt

Nem tudja valaki, mi történt hajnalban a Boráros téren?
Nem járt a 2-es villamos és a buszok is hosszú sorban álltak.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.