Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) DeFranco válasza bugizozi (#2250) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Legvalószínűbb hogy hamisítvány, második legvalószínűbb, hogy pl. vízzel higított, stb. a maradék pedig minden bioznnyal lopott...

Eredeti/gyári és/vagy legális terméket ott nem kapsz. Persze ezt mindenki igyekszik nem elhinni aki ott vásárol, de a tények ezek.

[ Szerkesztve ]

(#2252) Magnum_ válasza bugizozi (#2250) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem tudom, miért ilyen olcsó, de nem is érdekel. excsajommal ott vettem mindig az ilyen szarokat... mondjuk az ázsia kenterben blokkot még soha sehol nem kaptam. de az sem érdekel. hasonló árak, mint ajózsin, csak kultúrált körülmények között.. pl. a wc-je mérföldekkel tisztább, mint sok másik plázának. persze ruhát nem vennék ott magamnak, de excsajom vett ott ezt azt, pl egyszerűbb cipőket.. teljesen jók.

I humbly and respectfully decline™

(#2253) Melack válasza bugizozi (#2250) üzenetére


Melack
veterán

Van egy másik magyarázat is: ha megnézed, ott minden termék vagy lengyel vagy görög címkés. Esélyes, hogy az ÁFA hiánya maitt ennyivel olcsóbb - mert kb. tényleg annyival olcsóbb (EUn belül lehet ÁFA mentesen vásárolni).
De mi pl már ennyit sem költünk mosószerre: párom maga készíti. Így mi még ezt is megspóroltuk, viszont nem látni különbséget. Öblítő szintén házi "gyártmány".

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2254) Magnum_ válasza Melack (#2253) üzenetére


Magnum_
nagyúr

azt hogy?

I humbly and respectfully decline™

(#2255) Tim82 válasza Magnum_ (#2254) üzenetére


Tim82
nagyúr

Többek között Google ebben is a barátunk. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2256) Magnum_ válasza Tim82 (#2255) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ajj!!!!

I humbly and respectfully decline™

(#2257) Melack válasza Magnum_ (#2256) üzenetére


Melack
veterán

Csak egy kis Vanishszappan, meg ásványvíz kell hozzá. Meg cca 1 óra az életedből.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2258) Mercutio_ válasza Melack (#2253) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nálunk mosódió van használatban, az sincs ingyen, de olcsóbb mint a mosószer.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2259) Melack válasza Mercutio_ (#2258) üzenetére


Melack
veterán

Azt mi is néztük. Volt is, de nem vált be. Így marad a házi mosószer/öblítő páros. Most számoltuk, hogy eddig cca 6.000Ft-tal vagyunk beljebb csak ezzel. Más tészta, hogy persze ehhez is kellenek alapanyagok, meg a többi tisztítószerhez (ecet, szódabikarbóna).

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2260) Mercutio_ válasza Melack (#2259) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eleinte fekete ruháknál nálunk is gond volt vele, de aztán megtaláltuk a megfelelő mennyiséget, és azóta szépen máködik, öblítő se kell mert lágyít eleget a vízen.
Fehér cuccokhoz meg mosószóda megy a gépbe.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2261) cekkk


cekkk
veterán

Én öblíteni ecettel öblítek :D A törölközök jobban szívják így a nedvességet, az illata sem érződik. De lehetne hozzá egy kis illóolajat is csepegtetni, azt még nem próbáltam :D

(#2262) Magnum_ válasza cekkk (#2261) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ecet nem akkor jó, amikor vizkőtelenítesz?

mondjuk én sokszor teszek ecetet a felmosó vízbe is, leszarom, hogy milyen szaga van, az felránt mindent.. :-)))

I humbly and respectfully decline™

(#2263) Mercutio_ válasza Magnum_ (#2262) üzenetére


Mercutio_
félisten

Arra is jó, félévente tolunk egy 60 fokos mosást úgy, hogy csak 2 liter 10%-os háztartási ecetet nyomunk a gépbe, bár kolléganőnek van valami citromsavas tisztító cucca, ő arra esküszik, majd azt is kipróbáljuk.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2264) Magnum_ válasza Mercutio_ (#2263) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hova nyomjátok a két liter ecetet?

I humbly and respectfully decline™

(#2265) cekkk válasza Magnum_ (#2262) üzenetére


cekkk
veterán

Nem. :)
Sőt még színfogó is, szóval kevésbé fakul a ruha, valamint a szagokat is jól eltünteti.

(#2266) radi8tor válasza Mercutio_ (#2260) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, mosószóda az tuti cucc. De, mi csak függönyhöz használjuk.

⭐ Stella

(#2267) Mercutio_ válasza Magnum_ (#2264) üzenetére


Mercutio_
félisten

Bele a dobba, de ha először a pangó víz kiszivattyúzását csinálja a gép, akkor azt meg kell várni és utána betölteni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2268) Melack válasza cekkk (#2261) üzenetére


Melack
veterán

Mi vettünk illóolajat hozzá, de páromnak nem tetszik az illata (mondjuk most terhesen sokminden nem tetszik neki illatra...), úgyhogy majd kell venni egy másikat.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2269) cekkk válasza Melack (#2268) üzenetére


cekkk
veterán

Az ecet illata nem tetszik vagy az illóolaj illata nem?
Ezt a vanish-es receptet leírnád, mert érdekelne :D

(#2270) Melack válasza cekkk (#2269) üzenetére


Melack
veterán

Az illóolajé. Az ecettel semmi bajom :)

Este megkérdezem páromat, ő csinálta. Én csak néztem - de meg nem jegyeztem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2271) cekkk válasza Melack (#2270) üzenetére


cekkk
veterán

Köszönöm! :R

(#2272) bugizozi


bugizozi
őstag

Köszönöm a válaszokat, milyen beszélgetést indítottam ezzel a mosószeres témával :DDD
Azt hogy az ázsiában nem adnak blokkot meg h lopott a cucc meg h nincs rajta magyar betű az nem érdekel, csak az hogy normális legyen :K

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#2273) radi8tor válasza bugizozi (#2272) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor azt nem a közértben kapod meg. ;)

⭐ Stella

(#2274) DeFranco válasza bugizozi (#2272) üzenetére


DeFranco
nagyúr

miért mi a különbség? a nagykert meglopják amikor ellopják a szajrét, téged meg meglopnak, amikor duplájára higítják meg felütik egy kis keményítővel... egyre megy, lényeg hogy jól jársz :K vedd csak meg ügyesen :)

[ Szerkesztve ]

(#2275) Melack válasza DeFranco (#2274) üzenetére


Melack
veterán

Vagy térjen át házi készítésű cuccokra (nem biozok itt, mert nem biztos, hogy az) :R :K

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2276) radi8tor válasza Melack (#2275) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Bio az csak jó fajtát kell venni. :K

⭐ Stella

(#2277) bitpork válasza DeFranco (#2274) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Lassan vered a negatív univerzumokat hozzá állásban... ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2278) DeFranco válasza bitpork (#2277) üzenetére


DeFranco
nagyúr

*hozzáállásban :D

nem, csak reagálok azokra a dolgokra, amiket reagálásra érdemesnek tartok... ez most épp úgy jön ki, hogy negatív hangvételűek a hsz-ek, de ez nem koncepció, csak véletlen...

(#2279) macilaci78 válasza bitpork (#2277) üzenetére


macilaci78
nagyúr

De frankó! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2280) bitpork válasza DeFranco (#2278) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Tessék még nyelvtannáci is lettél :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2281) Dermesztő válasza bugizozi (#2250) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Én 2 hete voltam egy ismerőssel, ő vett ott ha jól emlékszem 3 db 5 litetes A... Elt.
2600 volt / darab. Mondtam neki hogy hamis semmit nem ér, de megvette mert olcsó. :D
Megszagoltam, jo illata volt, olyan coccolinos :D
Az már csak hab a tortán mikor kifelé jövet megláttam a 3 litereset 950 - ért :D :Y

Házi mosócucc recept nekem is jöhet :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#2282) Mercutio_ válasza DeFranco (#2278) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem bug, hanem feature :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2283) Dermesztő válasza Melack (#2229) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Megjavult már a féklámpa? :D
Tölgyesi autójavitónál van villanyos.XIII.-kerben vannak.Nézess rá.
Nekem is ott csinálták tavaly.

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#2284) etejedu válasza bugizozi (#2250) üzenetére


etejedu
őstag

Hangos a pc-m.
Tud valaki vízhűtés vagy jó légkavarókat ?
Palit gtx 560 ti 1gb ra kéne.
Occóé , nem baj ha használt.

[ Szerkesztve ]

(#2285) Tim82 válasza Melack (#2174) üzenetére


Tim82
nagyúr

No, hát így hat nap elteltével sikerült valamire jutni? Mert ha nem, akkor lassan felteszem Hardverapróra. :)

#2174: Persze, teljesen rendben van, csak tudni akartam, hogy kell-e. Azért "türelmetlenkedtem" csak, mert most próbálom meg kiszórni a fölös cuccaimat és igyekszem felmérni, mit kell meghirdetnem. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2286) Melack válasza Tim82 (#2285) üzenetére


Melack
veterán

Bazz, de hülye vagyok.... Bocs, kicsit sokminden jött össze.

Kell neki, 15-e után tud adni rá pénzt, akkor kap nyugdíjat. Megfelel így neked?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2287) Kiki18 válasza Melack (#2286) üzenetére


Kiki18
őstag

Én viszont nem tudom odaadni a beígért 80GB-s vinyót,apósék gépébe kellett beépítenem még tegnapelőtt. :( Remélem még időben szóltam. :R

(#2288) #52395776


#52395776
törölt tag

Szaisztok!

(Egy topcitárs javaslatára próbáélkozom itt is...)

ELCSERÉLNÉM:

1 GB (2 x 512 MB) / DDR2 / 667 MHz (KingMax) memória moduljaimat 1 GB-os vagy 2 x 512 MB DDR1 / 333 vagy 400 MHz modulra.

(A RAM-ok tökéletesen üzemképesek, egy hete bontottam ki egy működő irodai gépből. Mivel az én gépem csak DDR1 RAM-ot kezel, ezért cserélném el).

Átvétel: Budapest III / V / XIV kerületekben lehetésges, előre meghatározott helyen és időben.

Elérhetőségeim:

p25 (qkac) p25 (pont) hu

(#2289) Tim82 válasza #52395776 (#2288) üzenetére


Tim82
nagyúr

Üdv ex-kolléga! :)

Itt nyugodtan maradhat on-ban is, nem kell off-ba tenned.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2290) Melack válasza Kiki18 (#2287) üzenetére


Melack
veterán

Semmi gond! Köszönöm a jelzést!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2291) #52395776 válasza Tim82 (#2289) üzenetére


#52395776
törölt tag

Kolléga? Nahát! Honnan? :D

(#2292) Tim82 válasza #52395776 (#2291) üzenetére


Tim82
nagyúr

Privátban megírtam. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2293) GabN73


GabN73
addikt

Ofotértben végeznek vizsgálatot, ami a kontaktlencséhez kell?

(#2294) radi8tor válasza GabN73 (#2293) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem igen.
Vision Expressnél tuti csinálnak.

⭐ Stella

(#2295) GabN73 válasza radi8tor (#2294) üzenetére


GabN73
addikt

Köszi!

Ha jól látom, most meghosszabbították az ingyenest, ma/holnap el is nézek hozzájuk.

(#2296) Agostino


Agostino
addikt

továbbra is keresek asztalost. bútorlapvágó fajta kellene : ) winner kollégával egyeztettem, sajnos neki most nem alkalmas a dolog.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2297) Tim82 válasza Agostino (#2296) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lehet, hogy itt több eséllyel kapnál segítséget. (Ahogy nézem, a múltban már megtaláltad. :) )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2299) Agostino válasza Tim82 (#2297) üzenetére


Agostino
addikt

megmondom őszintén meg is feledkeztem róla, hogy van egy ilyen topic itt. hiába, nem vagyok asztalos : ))) megpróbálkozom majd ott is : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2300) Tele von Zsinór


Tele von Zsinór
őstag

Ha egy ilyet akarok építeni, hol érdemes csövet keresnem? Obiban nem találtam olyat, ami jónak tűnt volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.