Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) Melack válasza radi8tor (#2800) üzenetére


Melack
veterán

Ennek nincs szervízmenüje sajnos. Akkor marad a keresgetés.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2802) radi8tor válasza Melack (#2801) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nálam amúgy az volt, hogy centrifugálásnál leállt tömörségi hibával (persze nem eresztett sehol a gép).
Valamelyik érzékelője hibásan érzékelte a dolgokat.

⭐ Stella

(#2803) Melack válasza radi8tor (#2802) üzenetére


Melack
veterán

Pont a gyorsprogramban nem megy végig a centrifuga a végén, illetve ott "megakad" Mindenütt másutt tökéletesen fut. Ez azért gáz, mert így mindig a 2 órás extrahosszú program fut - amit mondjuk annyira nem veszünk észre a vízfogyasztáson, de azért nem mindegy, hogy 3 óra alatt minden ki van mosva, vagy csak egy adag.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2804) cekkk válasza Melack (#2803) üzenetére


cekkk
veterán

De csak a legvégén nem megy vagy a közbenső centrifugázások sem mennek?
Ha csak a legutolsó nem, akkor miért nem centriztek rá még egyszer?

(#2805) macilaci78 válasza Melack (#2803) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az extra hosszú programot illene észre venni a vízfogyasztáson, mert elvileg az a takarékos.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2806) Mercutio_ válasza Impressa (#2798) üzenetére


Mercutio_
félisten

Levettem tegnap és a hátuljának a közepét is lebontottam :B

2 nagy rugót láttam, amik a külső üsthöz (vagy mi a fenének hívják amin belül a dob forog) csatlakoztak, azok ránézésre a helyükön voltak, de este megint szétkapom.
Viszont biztos, hogy más baja is van, mert a csajok mondták, hogy már egy ideje nehéz volt forgatni a dobot kézzel :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2807) Melack válasza macilaci78 (#2805) üzenetére


Melack
veterán

Mivel csak azt használjuk, így nem tudok mihez viszonyítani :S Mondjuk így sem egetverő a fogyasztásunk, azt meg kell hagyni.

(#2804) cekkk: nem lustaságból, csak ha már úgy teljes a program, akkor jó lenne, ha végig menne.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2808) cekkk válasza Melack (#2807) üzenetére


cekkk
veterán

Értem én, csak átmenetileg így megoldható.

Nem a gyors program ami kevesebb vizet fogyaszt?

(#2809) macilaci78 válasza cekkk (#2808) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A lassú, mert ráér dolgozni a tisztítószer és ázhat a ruha a vízben.

A mienk legalábbis így működik.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2810) cekkk válasza macilaci78 (#2809) üzenetére


cekkk
veterán

Majd megnézem a használati útmutatót, hogy abban melyikhez milyen fogyasztást ír.
De úgy emlékszem, hogy a gyors kevesebb vizet fogyaszt.

(#2811) radi8tor válasza cekkk (#2810) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én megnéztem és nincs benne a gyors fokozatnak semmilyen adata. Úgyhogy lehet ez lesz az igazság, mivel erről nem szeretnek írni. :)

⭐ Stella

(#2812) Melack


Melack
veterán

És a karácsonyi ajándékötleteket vadászva: normális, fa nyelű, vaddisznósörtés hajkefét merre lelhetek Pesten?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2813) Kolondrum


Kolondrum
félisten

még 4db variálható táp van, de jön még fix 12v os.

(#2814) cekkk válasza radi8tor (#2811) üzenetére


cekkk
veterán

Tényleg nincs, én is megnéztem közben.
Az volt bennem, hogy benne van, de nincs.
Bocsánat! :R

(#2815) Tim82 válasza Melack (#2812) üzenetére


Tim82
nagyúr

Fodrászkellékeket árusító, forgalmazó boltoknak néznék utána.

Pl. itt. A XIII. kerületben, a Hegedűs Gyula utcában van egy boltjuk.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2816) Melack válasza Tim82 (#2815) üzenetére


Melack
veterán

Nah, akkor ide egyszercsak kirándulok azt hiszem. Ez jónak tűnik :R

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2817) Impressa válasza Mercutio_ (#2806) üzenetére


Impressa
őstag

Viszont biztos, hogy más baja is van, mert a csajok mondták, hogy már egy ideje nehéz volt forgatni a dobot kézzel ez a része már nem hangzik jól, ez tényleg csapágy probléma. Csakhogy had örüljél, még alul is van legalább kettő teleszkóp, amin támaszkodik a dob, lehet azok is meg vannak rogyva. :) A csapágyazásnál sztem 15-20K-val számolnod kell. A közepét lebontva, nem láttál esetleg folyást? (nem mindig van, de gyakori jelenség)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#2818) Mercutio_ válasza Impressa (#2817) üzenetére


Mercutio_
félisten

Itt kezdődnek a problémák, csapágy 15-20k, ha valamit a leesett dob szétvert, akkor az még további pénz, ha valami tengelyt is elnyírt akkor az még plusz pénz, és már 35-40k-nál járunk :O

Tudtok olyan helyet, ahol megveszik alkatrésznek a megmakkant régit?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2819) Impressa válasza Mercutio_ (#2818) üzenetére


Impressa
őstag

A 15-20K-ban már benne lenne a munkadíj is jó eséllyel, de pontosan ez a baj, hogy nem tudni, mit mehetett még tönkre. Nekem az egyik gépemet hamar elvitték 5k-ért hirdetés útján, a másik kettőt a lomisoknak adtam, csak vigyék el, ne foglalja a helyet. :U

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#2820) Mercutio_ válasza Impressa (#2819) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hol érdemes meghirdetni?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2821) Melack válasza Mercutio_ (#2820) üzenetére


Melack
veterán

apród, jófogás, expressz. De ha bemész egy szervízbe, lehet beveszik. Vagy, ha van akció, akkor cseréltesd be egy újra. Lehet jobban jársz.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2822) radi8tor válasza Mercutio_ (#2820) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Apród

⭐ Stella

(#2823) PHM


PHM
addikt

Üdv!
Hol lehet viszonylag olcsón csomagolás sérült,
vagy akár használt TV-t beszerezni?

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#2824) Melack válasza PHM (#2823) üzenetére


Melack
veterán

Apród vagy outlet-muszaki.hu

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2825) Impressa válasza Mercutio_ (#2820) üzenetére


Impressa
őstag

Anno az expresszre raktam fel, de itt az apródon is megpróbálhatod, ahogy Radi is írta. :K Nagyon nem erőltettem az eladását máshol.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#2826) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Kösz a tippeket:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2827) LÁZ válasza PHM (#2823) üzenetére


LÁZ
addikt

ph-n van egy srác, Atomtv, korrekt árai vannak a boltjának.

ps. igaz bp, de sztem megéri a fáradtságot adott esetben.

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2828) PHM válasza LÁZ (#2827) üzenetére


PHM
addikt

Köszönöm, benézek.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#2829) LÁZ válasza PHM (#2828) üzenetére


LÁZ
addikt

ehh, azt hittem, hogy a szegedi topikba irtam be, azért a szerk. :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2830) Kolondrum


Kolondrum
félisten

3db variálható adapter maradt és a jövőbeliekből is elkelt pár. Nem értem ti h h nem láttok benne fantáziát. :D

(#2831) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Holnap akácfa u - stadionok magasságába mozgok du 12-1-2 körül, gondoljátok meg még bedobhatok egyet-kettőt. :B

(#2832) sgergi válasza Kolondrum (#2831) üzenetére


sgergi
veterán

megy pü.

(#2833) Mercutio_ válasza Kolondrum (#2830) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kevés a lapomhoz sajnos, és lehet, hogy a csatija se kompatibilis.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2834) Kolondrum válasza Mercutio_ (#2833) üzenetére


Kolondrum
félisten

Pedig valaki úgy hirdeti mint laptop töltőt és közben tudom h alkalmatlan rá.

(#2835) Mercutio_ válasza Kolondrum (#2834) üzenetére


Mercutio_
félisten

ráadásul nálam nem laptop van, hanem thinITX lap, ami notitáppal megy, és Intel G1620-as procit fogad.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2836) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Haier-t ismeri valaki, mont mosógépgyártót?
Zanussi jelölt és Electrolux vagy Fagor:U

A linkelt üzleteket, illetve a márkák szervizhátterét, annak minőségét ismeri valaki? Valami jobb tipp hasonló árban, vagy indok, hogy miért érné meg 80 helyett 100k-ig elmenni árban?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2837) radi8tor válasza Mercutio_ (#2836) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem ezek közül a Fagor szimpatikus.

⭐ Stella

(#2838) Melack válasza Mercutio_ (#2836) üzenetére


Melack
veterán

Nálunk Zanussi (made by Electrolux) hatalom van, a termékeik egyszerűek de jól használhatóak. A szervízhátterük is jó, és ha a honlapon írsz rájuk, elég gyorsan válaszolnak bármilyen kérdésre.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2839) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Úgy néz ki a legjobb lmegoldás lesz: ismerettségi körben felszabadult egy pár hónapos alig használt gép, most várjuk mennyit szeretnének érte és pontosan milyen gyártó/típus :DD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2840) Melack válasza Mercutio_ (#2839) üzenetére


Melack
veterán

Sokszor a mázlifaktor is elengedhetetlen.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2841) Impressa válasza Mercutio_ (#2839) üzenetére


Impressa
őstag

:C ingyen vagy olcsóbban megvehető, akkor jöhet nekem is. :DDD De egyébként, mindegy milyen márka, csak sokáig működjön. :)

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#2842) Mercutio_ válasza Impressa (#2841) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem biztos, hogy összejön, 3 éves, abból 1,5-et állt és még nem derült ki a márka, típus az ár elképzelés pedig egy új belépő árának fele :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2843) macilaci78 válasza Mercutio_ (#2842) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Másfél évet állt: tömítések lehetnek bajban, tárolás függvényében az elektronika is lehet kócos.

Eladás előtt az eladó 1-1 liter ecet adalékkal futtasson le egy főző mosást, meg még két nyúzós programot. Ha nem ereszt, viheted.

Szerintem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2844) Mercutio_ válasza macilaci78 (#2843) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mijaza ecetadalék?
Főző mosás az ilyen 90 fok? Nyúzó meg gondolom minél hosszabb :U
Mosógépes fórumon egyik szerelő írta, hogy az ecet nem tesz jót a szimmeringeknek meg a gumi dolgoknak ez amolyan szajhagyomany útján apáról fiúra szálló elévült "tudás" vagy lehet valami alapja?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2845) cekkk válasza Mercutio_ (#2844) üzenetére


cekkk
veterán

Jah, nehogy már lehozza a vízkövet az ecet és ne keljen menni szerelni :P
Én azzal öblítek 50-60%ban a pár év alatt semmi baj nem lett.

(#2846) Impressa válasza Mercutio_ (#2844) üzenetére


Impressa
őstag

A higított ecet nem vészes, jó vízkőoldó, de nem használom, helyette teszek bele citromsavat. Abban igaza van, hogy nem tesz jót a szimmeringeknek, de ez mindegyik savra igaz. De ugyanúgy ártalmas a gumikra a lerakódott vízkőréteg is, nem véletlenül használok vízlágyító oszlopot a mosógépem előtt (ezt a ipari karos gépek elé kötik eredetileg), amit általában 2-3 havonta szoktam regenerálni, így tartósabbá téve a gépem alkatrészeit. :) Kávéfőzőgépekbe, viszont kimondottan nem szabad használni. Szinte nincs olyan hónap, vagy hét, hogy ne hoznának be olyan kávéfőzőgépet, amibe ecetet raktak és teljesen hazavágta a gépet. :U

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#2847) Mercutio_ válasza Impressa (#2846) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az jó, mert melóhelyen is a csajok a konyhai kv-gépeken 1/2 évente nyomnak egy ecetes főzést a vízkő miatt :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2848) macilaci78 válasza Mercutio_ (#2844) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nyúzó alatt azt értem, minél több mozgás, (centrifuga is, öblítés is) és minél több vízzel.
Főzőmosás a legmagasabb fokon, 90, vagy 95...

Ecet régi gyógymód, hozza le a vízkövet. Hogy a gumival mit csinál, nem tudom, de abból kiindulva, hogy a Hajdú Energomatokból és Minimatokból mit ki nem hozott, a mai modern csodákat sem eszi meg. Mellesleg nem mindegy, hogy a vízkő miatt dobod el a fém alkatrészeket (dob, fűtőszál, szivattyú), vagy az ecet miatt a gumikat? (csövek, tömítések, szivattyú) :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2849) macilaci78 válasza Mercutio_ (#2847) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Előző munkahelyemen is...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2850) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Egy ismerősöm keres albérletet február 1.-i beköltözővel legkésőbb, de a biztos cím már december közepére kell.

2-es metró vonalán, vagy a 2-es metró legfeljebb 1 tömegközlekedési eszközzel elérhető legyen.
bútorozva (ágy, asztal, székek, konyhabútorok, szekrények, meg a szokásos sallang)
gépesítve (mosógép, tűzhely, hűtő, mikró, meg a szokásos sallang)
lehet különálló szoba, de nem egy panel félszobának magasztalt lyuk
lehet akár egy egyszobás garzon is egy légterű konyhával is akár

A teljes keret havi 80.000Ft, amibe tartozzon bele az albérleti díj, víz (hideg, meleg), gáz, villany, fűtés, közös költség, lakásbiztosítás, internet és minden egyéb költség, amit a tulajdonos a bérlővel szemben akar érvényesíteni.

Amit az illetőről tudni érdemes: rendezett egzisztencia, egy valamilyen fajtatiszta nyúl, ami egy adott szőnyeghez van szokva, mint élettér, és amit nem hagy el (a szőnyeg is tartozék), vállal 3 havi kauciót és valami papír írását, ami legalább megemlíti a szóbeli megállapodásban foglaltakat.

PM-ben engem el lehet elérni, készséggel továbbítok az illető felé minden lehetőséget, illetve adok én is elérhetőséget.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.