Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74001) Tim82 válasza Magnum_ (#73999) üzenetére


Tim82
nagyúr

9-re megyek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#74002) DeFranco válasza rizso (#73995) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nalunk en vagyok a reggeli hadtapos miota Elnok ur is velunk lakik. kicsit mar unom, bar miota bialetti mester is velunk lakik, kicsit tobb a motivacio...

mas: a ma reggeli hangulatot a deus ex:hr ost szolgaltatja. :)

(#74003) rizso válasza MurdR (#74000) üzenetére


rizso
addikt

Indulhatna minden nap jobban is, de nem vagyok telhetetlen ;]

Egyebkent 3:50, uhhh...bar nezd a jo oldalat, nem vagy meloban este 7-ig. Vagy?

Def: egy mindenkiert, mindenki Elnok urert ;) Valoszinuleg nalunk is megborul majd a mostani alvasi/kv fozesi rend, ha mar nem ketten leszunk a mamaval...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#74004) fant0mi válasza Melack (#73990) üzenetére


fant0mi
addikt

:DD De jó kis szám volt az.

Já, amúgy most szóljon Szeder - Reggeli dal YT-alert. És már főzöm is a kofettát.
És Moin mindenkibe!

(#74005) MurdR válasza rizso (#74003) üzenetére


MurdR
veterán

....vagy inkább másnap reggelig. 24ezek. :P

Na majd ha végre meglesz a jogsi, akkor egy órával többet aluszkálhatok. :)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#74006) fant0mi válasza MurdR (#74005) üzenetére


fant0mi
addikt

Én reggel végeztem 24-ben. És még egy csomó tennivaló van ma. Főleg adóbevallás-készítés. Nekem nincs beépített könyvelőm, mint Szent_nek. :)

(#74007) Magnum_ válasza MurdR (#74005) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Jo jo, de hol fogsz parkolni?
Ingyen metrozol e?

Fantomi: szerintem barari aron tudok segiteni :D (nem, a 850,- nem barati). Csak vicc volt.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#74008) DeFranco válasza rizso (#74003) üzenetére


DeFranco
nagyúr

minden borul, sőt, még annál is jobban.

főleg ha nem akartok belőle járókalakót nevelni, akkor kb. negyedeljétek el a most rendelkezésre álló erőforrásokat, és számoljátok ki mire mentek vele :D

egy kiesik, mert ő a gyermeteggel foglalkozik (úgyis mint dromedár, mászóka, püfölőfal, skatulyabácsi, hinta, tárgyakat megnevező droid, kanálgép, ántsz képviselő, cirókabábszínház és általános gumiszőnyeg), a másik pedig a fele idejében előkészíti a terepet az egynek, pakolja a rumlit, extrafőz, extramos, és a maradék fele-fele idejében pedig elvégzi azt, amit eddig ketten csináltatok.

ha nagyszülők nincsenek bmv távolságban akkor meg megszívtátok, mert ez marad kb. a hasznos élettartamotok végéig :D

(#74009) Magnum_ válasza DeFranco (#74008) üzenetére


Magnum_
nagyúr

De azert megeri, ugye? Nyugtass meg :D

I humbly and respectfully decline™

(#74010) macilaci78 válasza MurdR (#74000) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én otthon vafyok szinte bármilyen verdában, de nem értek hozzá. :N

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#74011) Qru válasza Magnum_ (#74009) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hát persze, :))

#nincsbennetarcsi

(#74012) DeFranco válasza Magnum_ (#74009) üzenetére


DeFranco
nagyúr

persze, jár rá adókedvezmény :D

persze hogy megéri, hogyne érné meg. csak ennek van értelme, ha csak nincs valami kattanásod, hogy te sarkkutató leszel vagy aknakereső.

csak iszonyat nagy kihívás, és nagyon de nagyon rendben kell ahhoz lenni egyébként mindennek hogy ne őrlődjetek fel benne valamikor, de egyébként minden perce megéri. nincs alternatívája, amikor ezeket a mosolyokat, öleléseket megkapod, amikor látod, hogy mennyire keresi, hogy hogyan tudna neked megfelelni, amikor látod, hogy basszus egy éves és már együttműködik, ért téged és hallgat rád, amikor csak neked mutatja meg, hogy feláll és jár, ezek pótolhatatlan dolgok.

nem az a kérdés, hogy megéri-e hanem hogy te megértél-e rá.

(#74013) rizso válasza MurdR (#74005) üzenetére


rizso
addikt

Te mázlista ;]

Def: sajna nincsenek a közelben szülők, de majd szépen összeszedi magát a család, és megpróbálják majd beosztani egymás között, hogy ki mikor hogyan segít :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#74014) Qru válasza Magnum_ (#74009) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ismersz olyan szakit aki foglalkozik fóliázással (autó) és pro munkát végez?

#nincsbennetarcsi

(#74015) MurdR válasza Magnum_ (#74007) üzenetére


MurdR
veterán

Két lehetőség is van, ami élhető.

1. Bejövök Kelenföldig/Bikás parkig, onnam metróval 20 perc a Nyugati.

2. Bejövök Ecseri/Pötyi környékére, onnan 15perc a Nyugati.

A metró meg nekem ugyebár nem költség, mivel itt rohadok. Nemmajmégjegyetveszek :P

Fantomi: nekem is ma csinálják az adóbevallásomat. Nem lehet azt elküldeni online? Nincs kedvem postán rohadni. Nincs ügyfélkapum, emailre gondolok.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#74016) fant0mi válasza Magnum_ (#74007) üzenetére


fant0mi
addikt

Köszi, már épp számoltam ki az aprót ;] , de hopp és már készen is van. :D Már csak elbattyogok a postára, és kivárom a sorom. Tudom, Ügyfélkapu. Hamarosan lesz. A Váci úti Tesco erre kiváló terep lesz, veszek valami kínait (vagy kínai nőt) és beállok a sorba. :)

MurdR: onlány csak Ügyfélkapu lehet. :(

[ Szerkesztve ]

(#74017) DeFranco válasza rizso (#74013) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köztetek legyen rendben minden, legyen erős és megalapozott a kapcsolat, minden mást megoldotok.

(#74018) MurdR válasza fant0mi (#74016) üzenetére


MurdR
veterán

Csak meg kéne már egyszer csinálni azt a rohadt ügyfélkaput :U

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#74019) rizso válasza DeFranco (#74017) üzenetére


rizso
addikt

Ezzel talán már nem lesz gond :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#74020) DeFranco válasza rizso (#74019) üzenetére


DeFranco
nagyúr

akkó' uccu :D

(#74021) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Sracok! Ugyfelkapun hol kell benyujtani??? En se akarok postazni. Eleg csak valahova a pdf-et feltolteni? De hol?

Koszi!

I humbly and respectfully decline™

(#74022) DeFranco válasza Magnum_ (#74021) üzenetére


DeFranco
nagyúr

abeven keresztül tudod beküldeni. van ilyen opció. először kijelölöd beküldésre, aztán beküldöd.

(#74023) Mercutio_ válasza DeFranco (#74002) üzenetére


Mercutio_
félisten

Deus Ex-nél a HR-es zenész? :U

"...amikor csak neked mutatja meg, hogy feláll... "
;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#74024) DeFranco válasza Mercutio_ (#74023) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Beus, a HR-es ex...

(#74025) GabN73 válasza MurdR (#74000) üzenetére


GabN73
addikt

Mennyire öreg?
124-es feletti pápaszemes meg hasonló E kategóriát messze kerüld, C-ből a régiek felejtősek, régi bálna S drágán lesz értelmes állapotú (W220-asból pedig az olcsókat messze kerülni kell, légrugó, elektronikai hibák tömkelege...)

124-esből inkáb dízelt, kézi váltóval, ha bevállalod a kicsit nagyobb fogyit, ha a régi automata váltó hibáit, tűröd, meg lesz pénz javítani, akkor automatát... :)

Amúgy 124-es vegyél :D

8:19-kor keltem, 8:53-kor már termeltem a gdp-t :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74026) Magnum_ válasza MurdR (#74015) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Szerintem ha stilusos akarsz lenni es olcson akarod fenntartani, akkor veszel egy Marutit. Jol allna.
Ha sok a penzed, akkor egy citromsarga smart. Leveheto tetovel.

I humbly and respectfully decline™

(#74027) fant0mi válasza Magnum_ (#74021) üzenetére


fant0mi
addikt

ÁNYK progin belül tudod felküldeni az Ügyfélkapura.

(#74028) Qru válasza MurdR (#74015) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Na és hogy halad a jogsi projekt? Mikor engednek vezetni?

mod:

Saint_: Ezek szerint nem. Azért kösz. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#74029) Magnum_ válasza Qru (#74028) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Uj, bocs. Neztem vissza, h wtf, atsiklottam felette.
Nem, de egy haver igen, megrkerdezem. Kinek es mi kell?

I humbly and respectfully decline™

(#74030) macilaci78 válasza MurdR (#74015) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Anyósjelölt kocsiját a kelenföldi metróvégállomás parkolójában akarták meglovasítani. Nem sikerült, de az önindítót azért szétbarmolták. :(((

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#74031) Qru válasza Magnum_ (#74029) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem és kőfelverődés elleni fólián filózom...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#74032) Magnum_ válasza Qru (#74031) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ja az nice, de atlatszo kene, nem?
Azon en is elgondolkodom.. Mennyi? 15? Akkor csinalom.

I humbly and respectfully decline™

(#74033) MurdR válasza GabN73 (#74025) üzenetére


MurdR
veterán

Nekem tetszik a töklámpás E290, havernak kettő is van. A motorja elmegy a világ végéig, csak sajnos nagyon rohadósak :(
A W124 nagy kedvencem, gyerekkoromban mindig megfordultam utána ha elment mellettem az utcán. Viszont elvileg kisebb mint a töklámpás, és annál nem szeretnék kisebbet, lévén a sok hosszú út miatt, amire szükségem lesz. (Ha csak munkábajárni kéne, akkor beletuszkolnám magamat egy suzukiba is)
A lényeg, hogy szeretném a fogyasztást 10 literben maximalizálni, így sajnos a régi S osztály kiesett :(

Qru: haladok szép lassan de még nagyon az elején vagyok. Kb a kresz oktatás felénél. :B
Az oktatás nem az igazi, darál az oktató, kb 10 percet magyarázta az elsőbbségadást, ergo sík hülye vagyok belőle, ma fogok nekiülni délután a tesztprogramnak, hátha úgy sikerül megértenem.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#74034) Magnum_ válasza MurdR (#74033) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ki ke' lakatoni, kap egy eyecandy bordo szint, kromfelnit es kesz. Ugyis olyan stricis kulsod van ;]

Csak vegyel fel egy feher bundat. Bar nincs annI dalmata kolyok, amennyi neked eleg lenne :D

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#74035) MurdR válasza Magnum_ (#74034) üzenetére


MurdR
veterán

Ááááá, metróbőrülésbevonatos lesz :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#74036) Qru válasza Magnum_ (#74032) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Persze, a karosszéria egyes frekventált részei meg esetleg a fényszórókra (haver nem rég fóliáztatta a full mocitetőt, lököst, lámpákkal együtt, 150k volt (G9-es Kuvik tehát nem egy Maybachról van szó)).

Az ár a kérdés, hogy mennyi az annyi. Már érdeklődtem egy helyen de látatlanban nem tud mondani árat. Köszi, de habokra nem megyek ki Budafity-füttyre, hogy mondjon egy nagy számot...

Az üvegfóliáról lemondtam. Ültem Munez autójában most Balcsin és még verőfényes nappal se láttam ki hátra rendesen. Gondolom éjjel akkor mennyit látni hátra. :U

mod:

MurdR: Van egy sajátos logikája, ha arra ráérzel akkor gyerekjáték, ha nem akkor keserves kínszenvedés. Olyan ez mint a matek. :D

Egyébként van oktató ismerős aki nagyon türelmes, ha kell a száma szólj.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#74037) macilaci78 válasza MurdR (#74035) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kékben, fekete függőleges sávokkal, krómkeretes ablakokkal, fekete gumitömítésekkel, mattfekete felnik, peres gumik, belül krómozott bukókeret, recsegős hangszórók, de slusszkulcs helyett slot-in indító. ;]

Qru: kolléga kombi Passatja B oszlop mögött fekte fóliás, azt mondja, este a belső tükröt nem használja tolatáskor, de nem is igen kell forgolódva hátra néznie.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#74038) MurdR válasza macilaci78 (#74037) üzenetére


MurdR
veterán

Képtelen vagyok vizualizálni :))

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#74039) Magnum_ válasza Qru (#74036) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mi??? Akkor inkabb sanyikaval osszekenetem ketevente :D

Murdi: amugy az meno, cult.

Macko: en levetettem a full sotetitest az ablakokrol. Tudom, csoki vagyok, de engem zavar.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#74040) DeFranco válasza Qru (#74036) üzenetére


DeFranco
nagyúr

pedig pont agyaltam rajta, hogy csak kellene rakatni fóliát hátra a három ablakra, főleg a hővédelem meg az Elnöki komfort miatt...

(#74041) Qru válasza Magnum_ (#74039) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nagyon horror ára van. 5 év garit adnak csak, azt mondta a faszi ha napon parkolsz vele akkor 6-7 év után elkezd durván mattulni, az uv szétcseszi.

Felhívtam Sanyikát lehülyézett, és azt mondta sz@rjak rá, 25k-ból lefújja a komplett mocitetőt le-fel szereléssel együtt. Igaz a száradás miatt 48 óráig nem lesz autóm (1. nap fújás, 2. nap száradás). Mondom az nem para.

Ezért akarok csak a fényszóróra de pontos méret nélkül nem mond senki árat, méretet meg csak helyben vesznek. :(

mod:

DeF: Ha gyárilag nem UV szűrős akkor érdemes. Enyém az, így csak a kinézet miatt akartam de nem azon az áron hogy megszivatom magam. Elég sokat vezetek este így ez az opció nálam offos.
Kérdés van-e olyan fólia ami belülről nézve nem sötét kivúlről befelénézve viszont igen. Már mint létezik mert a gyári fólia ilyen csak hogy mennyi az annyi... :U

Macilaci: Akkor öreg napjaimra megy fel, akkor már úgy sem fogok tudni hátrafordulni tolatáshoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#74042) DeFranco


DeFranco
nagyúr

ovális dohányzóasztalt keresek, fából (bútorlapból, etc. mindegy, a lényeg hogy nem fém és nem üveg).

hol érdemes keresnem?

adjatok tippeket.

(az obvious "bútorboltban" vicceseken kívül)

(#74043) Melack válasza DeFranco (#74042) üzenetére


Melack
veterán

IKEA - mind a bolt, mind a FB csoportok. De a Jyskben is vannak jók.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#74044) DeFranco válasza Melack (#74043) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ikeában csak horror áron láttam

jysket megnézem, most találtam egy ilyet, ez egész korrekt: [link]

sőt...

ha lenne szilva színben, már ma elmennék érte.

(#74045) Melack válasza DeFranco (#74044) üzenetére


Melack
veterán

Nézz rá mondom jófogáson vagy az ilyen FB csoportokban. Iszonyat sok cucc van eladó, lehet lesz olyan, ami neked kell. Most mi is ott nézelődünk.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#74046) DeFranco válasza Melack (#74045) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jófogáson semmi nincs, néztem. fb csoportot tudsz linkelni?

(#74047) Magnum_ válasza DeFranco (#74046) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ment privi

I humbly and respectfully decline™

(#74048) Mercutio_ válasza MurdR (#74035) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor ilyen Mátrixos-amorfeuszos kinézeted lesz? :D

Kispolák T-betuvel a tetején, mert máshová nem fér ? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#74049) DeFranco válasza Magnum_ (#74047) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem.

(#74050) Magnum_ válasza DeFranco (#74049) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Fb má na. Bocsmá.

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.