Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82001) DeFranco válasza Magnum_ (#82000) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem vagy formában... olvasd szépen vissza a threadet.

(#82002) DeFranco válasza DeFranco (#82001) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja, :P

(#82003) Mercutio_ válasza Magnum_ (#82000) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az úgy 2 félév lesz a BGE-n ;]

MurdR: nem akarlak lelombozni, de szerinted, ha az én kis 500k-ért ~10 éves korrekt benyás kisautó kanosszámra az volt a válasz, hogy max ismerőstől egyébként esélytelen, akkor a te álmaid 1M alatt... :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82004) GabN73 válasza Mercutio_ (#82003) üzenetére


GabN73
addikt

A jobbaknak csak 1 volt ;]

Mercutio_
Nálad a kor a rossz dolog, hogy ~10 éveset szeretnél 500-ért.
Murciéval meg az a baj, hogy öreg "prémium", motorikusan amúgy nagyon jók, ha voltak benne a kötelezők cserélve, akkor az 1 millió km tényleg semmis nekik. A kasztni meg az alváz a gyenge pontja (meg az esetlen kinézete, bár kinek mi ugyebár), arra sajnos kell locsolni, nem szabad sajnálni. Illetve elő-elő jön majd néha egy kis apróság, de azok már csak a korral járnak :))

[ Szerkesztve ]

(#82005) werszomjas


werszomjas
őstag

hogy is kell ezt??

win10 telepítés on ;]

[ Szerkesztve ]

üdv

(#82006) Atos23


Atos23
senior tag

Asszony nagyon nyomja az autót kéne venni Budapestre témát.

Nekem már volt 3 autóm suhanc koromban, akkor olyan pénzeket költöttem el sima jaszkarizás miatt benzinre, hogy hihetetlen :)

(Tisztelt Nepperűző!) :D :D :D

Mit ajánlotok, ami tényleg bírná Pestet, 2. kerületi csillaggarázsban parkolva, vételkor mondjuk mindennel együtt 1 misiért? Csak Asszony még én lennénk rá, szóval gyerekülés, anyósutaztatás még nem téma. Néha a Balcsira lemennénk vele. Kirándulni a hegyekbe járunk.
Én Fiesta 1.4 TDCI-re gondoltam (2001-től, klímával, elektromos ablakkal). Volt céges autóm olyan, kistgk. kivitelben, jól bírta.

Azért írok ide, mert olvasom néha, hogy sokan, sokféle autó kapcsán posztoltok :D

(#82007) Melack válasza werszomjas (#82005) üzenetére


Melack
veterán

Ubuntu belakva on :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#82008) tomcsi23 válasza Atos23 (#82006) üzenetére


tomcsi23
veterán

Budapesti néhány kilométeres tötymörgésre nem erőltetném a dízelt. Ha sok rövid út van tervezve, inkább egy kevésbé érzékeny benzinest kellene nézni.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#82009) DeFranco válasza Atos23 (#82006) üzenetére


DeFranco
nagyúr

van topikja, de itt is szeretünk okoskodni.

bakancs micrákat néznék még, kb. 500-600-zal számolj vételárra. fiesta nem tudom lesz-e ennyiért (micrát sem tudom, nem ismerem ezt az árkategóriát. sem.)

2. kerben nagyon lopnak, opelt, suzukit éppen ezért nem ajánlom, nézegess lopási statisztikákat, hogy mire van igény.

nem az üzemanyag a szívás, ne azt nézd, szervizre a világ pénzét rá tudod locsolni, egy jó állapotú, rendben levő autó bőven behozza két liter plusz fogyasztás árát. de egyet biztosan.

városozásra inkább szívóbenzin, ahogy tomcsi is mondja.

[ Szerkesztve ]

(#82010) Atos23 válasza tomcsi23 (#82008) üzenetére


Atos23
senior tag

Igazad van, egy nagyon fontos dolgot kihagytam. A budapesti szó inkább a tárolásra vonatkozott, munkába, dolgok intézésére szigorúan tömegközlekednénk továbbra is.

Az autó hétvégi, vidéki hazautazásra, és (hegyi)kirándulásra lenne használva :K

(#82011) GabN73 válasza Atos23 (#82010) üzenetére


GabN73
addikt

Inkább tedd fel a kérdést az asszonynak, is, hogy biztos megéri e most kocsit venni.

Gondolkozzatok kicsit a jövőbe is, ha esetleg jön(nek) a gyerek(ek), akkor megtehetitek e a cserét egy kényelmesebb, biztonságosabb, családiasabb kocsira?
Megéri azokat a + kötelező kiadásokat, hogy heti 1x beleüljetek? (szerintem nem)

(#82012) tomcsi23 válasza Atos23 (#82010) üzenetére


tomcsi23
veterán

Igen, kihagytad, de akkor mire gondoltál, hogy ami tényleg bírná Pestet? ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#82013) rizso válasza Atos23 (#82010) üzenetére


rizso
addikt

Mi nemrég vettünk Fusiont, detto Pest+néha hazajárni vidékre, kirándulgatni, 1.4 benzin, és bár nem egy hatalmas autó, de mégis viszonylag tágas, jól pakolható, egész jól ki lehet látni a magasabb üléspozíciónak köszönhetően, nem akad fenn a pesti szar utakon. Néztünk Fiestát is, de örülök, hogy a Fusion mellett döntöttünk :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#82014) Mercutio_ válasza Atos23 (#82010) üzenetére


Mercutio_
félisten

"Az autó hétvégi, vidéki hazautazásra, és (hegyi)kirándulásra lenne használva"
#csakamiata!!négy44!!:DDD
Bár 1 milláért szezon után is necces a nem rohadó :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82015) DeFranco


DeFranco
nagyúr

olyan van, hogy egy proci túl vékonyan van pasztázva?

tegnap átpasztáztam a videokártyát (most vettem a héten, használtan, így inkább alánéztem), és most kb. 3 fokkal magasabban zár a furmark (78c 64%-os hűtés mellett), előtte fél óra szőrösfánktól 75C-on és 54%-on zárt.

nem gagyi pasztával kentem, amennyire csak lehetett, vékonyan, de egyenletesen fedte a gpu-t. összeért a bordával biztosan, mert fel kellett emelnem, és láttam hogy átkenődött némi paszta.

esetleg a borda feszítőcsavarjait kellett volna más nyomatékkal meghúznom? amennyire lehetett meghúztam, de ésszel, ameddig engedte épeszű erővel.

(#82016) föccer válasza DeFranco (#82015) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha a teljes felületen, légzárványtól mentesen van a paszta, akkor nem lehet "túl vékonyan". Sőt, minél vékonyabb, annál jobb.

Ivy Bridge procikból van valami vállalható, ár/érték arányú? i3-2100-at kellene lecserélni, valami nem túl költséges módon. Esetleg valakinek eladó?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#82017) DeFranco válasza föccer (#82016) üzenetére


DeFranco
nagyúr

éni s így gondolnám, akkor viszont nem értem. nem pasztáztam még sokat, de azért nem tűnik atomfizikának.

(#82018) Chaser válasza Mercutio_ (#82003) üzenetére


Chaser
titán

akörül árul egy fiat lupot kméti tag, full fapad, km már nem is volt érdekes ennyiért:) értem én h keveset fogyaszt, de lada feeling 2016-ban fél misiért hát nem tudom

szóóóóval ing, hol lehet kapni minőségit emberi áron?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#82019) CoolBoy323 válasza DeFranco (#82015) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

De, ez gagyi paszta nagyon. Az a jelentektelenul nagyobb ho siman lehet a paszta miatt!

(#82020) rizso válasza DeFranco (#82017) üzenetére


rizso
addikt

MX4-et használunk bent - bár most MX2 is van -, teljesen jó, nem volt még soha olyan gond, hogy rosszabb lett volna, mint a gyári. Régen volt valami übergagyi is, kipróbáltam a saját laptopomon, ami 2 éves gyári pasztával volt, és a pasztázás után jóval melegebb lett, mint a régi gyárival. Akkor álltunk át minőségibb pasztákra.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#82021) GabN73 válasza Chaser (#82018) üzenetére


GabN73
addikt

Nálam ;]

Viccet félretéve mi az az emberi ár?
Alkalmi/mindennapos viseletre, szín, esetleg minta?

Nagy átlagolva Zara, M&S, Van Graaf, Peek & Cloppenburg....

(#82022) Chaser válasza GabN73 (#82021) üzenetére


Chaser
titán

is-is-is:) csak jó minőségű legyen, majdnem mindre ráírják h 100% pamut és közelében sincsenek

szerk: ár ha tényleg jó anyagú és fazonú, mert abban is láttam nagyon bénákat akkor képlékeny, de minél olcsóbb annál jobb nyilván

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#82023) GabN73 válasza Chaser (#82022) üzenetére


GabN73
addikt

Neked van csilliós fizetésed, te tudod mennyit akarsz rákölteni

Általam felsoroltakban szaladj végig, VG-P&G-ben vannak drágább márkák is...

Az is-is-is-ből pedig nem derül ki semmi.

(#82024) Chaser válasza GabN73 (#82023) üzenetére


Chaser
titán

lehet azért van csilliós fizetésem ami nincs egyébként, mert nem szórom mindenre két kézzel:) cipőből is próbálok úgy választani pár évet kiszolgáljon, de céltől függően nem mindegy mennyibe kerül, futócipőre pl nem sajnálom mert abban ha sokat kell mászkálni egész nap is elvagyok, ha valami alkalmi cipő lehet kényelmetlenebb ha jelentősen olcsóbb, havonta azt a pár órát elviselem
érdekel napi és alkalmi viselet is, egyszínűtől a mintásig, de mintásban visszafogott legyen

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#82025) bandus válasza Chaser (#82022) üzenetére


bandus
veterán

én általában strellson márkát hordok, 12-20k közötti áron vannak. nagyon szeretem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#82026) Mercutio_ válasza föccer (#82016) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ivy prociknak most annyi a nettója mint megjelenéskor a bruttó az elszállt dollár és az erős forint miatt, i3 4170/i5 4460 ami ár-teljesitmény szempontból javasolt, de lap-proci kombóban lehet olcsóbban ki lehet fogni, mint csak a procit.

DeF: valahol azt olvastam a pasztának kell néhány nap mire "beállítani", ha nincs változás hívd Saint -ot ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82027) Chaser válasza bandus (#82025) üzenetére


Chaser
titán

&GabN73 :R 20k-t biztos nem adok ingért, először olcsóbbakat kipróbálok aztán meglátom

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#82028) DeFranco válasza Chaser (#82027) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mit jelent neked a minőségi? goldenland?

(#82029) DeFranco válasza CoolBoy323 (#82019) üzenetére


DeFranco
nagyúr

pasztás topicban nem szidják, sőt, azt mondják ok.

(#82030) CoolBoy323 válasza DeFranco (#82029) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Mult heten kollegamnal azzal dolgoztunk. A kezkrem is ugyan olyan jo volt :) sőt.......

Szoval en tapasztaltam h sz.r, nem olvastam valamelyik "nagyonokostol" ;)

(#82031) Chaser válasza DeFranco (#82028) üzenetére


Chaser
titán

fogalmam nincs, eddig nem hordtam inget:) amiben jól érzem magam, nem mintha egy darab műanyagban lennék
tescoban vettem pár olcsót ákciósan', elviselhetőek, de nem az igaziak, 1500-ért vettem egy hosszú ujjú feketét, tán az volt a legolcsóbb de az teljesen korrekt, mivel tartósan is lennék ingben így vennék minőségebbit

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#82032) föccer válasza Mercutio_ (#82026) üzenetére


föccer
nagyúr

Köszi, lehet akkor így egy "pici" várok. :R

Másik, az igazi loller kopter sztori: Itt a tökéletes válasz arra, miért ne igyunk SOHA aluljáróban kávét

Szakadtam, szegény szerencsétlen tag, szerintem még mindig pislog. :DDD

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#82033) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Senki se aggodjon ertem, pls. TL-el par napot kettesben vunk balcsin, grillezes alatt sikerult tul sok sort innom.
Qru hianyzik innen, mert o szakerto. A sorivasban.
Hehe.

Chase. B+
Olvass vissza 80k kommentet.
Irtam sokszor. A H&M Ptemium ingek (9k) jo belepo ingek.
Hehe.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#82034) DeFranco válasza CoolBoy323 (#82030) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jóvanna, akkor alig használt paszta eladó. :D

(#82035) bandus válasza Chaser (#82027) üzenetére


bandus
veterán

Es latod ha az elejen hajlando lettel volna ezt leirni akkor megsporolsz nekem egy hsz-t. Ilyen balfasz mod feltett kerdesre nehez segito valaszt adni ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#82036) MurdR válasza DeFranco (#82034) üzenetére


MurdR
veterán

Emiksznégyet tudok kölcsönadni ha felém jössz.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#82037) DeFranco válasza MurdR (#82036) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszi, lehet hogy próbából megcsinálom majd valamikor, de az nem most lesz a jövő héten, ennek azért neki kell ülni, Elnök úr mellett nem mindig van rá humorom.

de köszi, lehet élni fogok vele. :R (úgy is jövök egy kávéval)

(#82038) Mercutio_ válasza Magnum_ (#82033) üzenetére


Mercutio_
félisten

"grillezes alatt sikerult tul sok sort innom."
Magyarúl odaégettél mindent és beletenyereltél a parázsba? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82039) MurdR válasza DeFranco (#82037) üzenetére


MurdR
veterán

Mmmkay

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#82040) CoolBoy323 válasza Mercutio_ (#82038) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

2 citromos sort megivott :P ;]

(#82041) GabN73 válasza CoolBoy323 (#82040) üzenetére


GabN73
addikt

Kocsit vajon lemosta ? :Y :Y

(#82042) CoolBoy323 válasza GabN73 (#82041) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ennyi "szesz" után nem merte :DD

(#82043) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#82040) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Szerinted iszom ilyen nyalat?
:(((

I humbly and respectfully decline™

(#82044) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#82043) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Siman :D

En szeretem amugy :U

(#82045) Chaser válasza Magnum_ (#82033) üzenetére


Chaser
titán

mindjárt az egész topikot:D :R

bandus nem mondtam h nem veszek drágábbat, ez új tényező az életemben még barátkozni kell vele, megnézem majd mindenképp aztán eldöntöm nekem megéri-e az árát

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#82046) lorcsi válasza Chaser (#82045) üzenetére


lorcsi
veterán

a premier outletbe érdemes kinézni -egy barátom ajánlotta..nagyon sok olymp-et vett onnan-
én is találtam jó áron (5-10k között húztam meg a határt)
van olyan amit vasalni sem kell :Y

(#82047) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Sziatok, jó reggelt! Hideg van

(#82048) Melack válasza lorcsi (#82046) üzenetére


Melack
veterán

Felrakod vállfára, legfelső gombot begombolod, és kész. Nem kell vasalni.

Jó reggelt mindenkinek!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#82049) Melack


Melack
veterán

Valakinél szekrény mélyén porosodó régi fajta széles iPod töltőkábel nem lapul sör/csoki árfolyamon? Feleségemé most adta meg magát végleg. Szigszalag sem segített, VD40-et még nem probáltam :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#82050) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Goooood Mooorning!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.