Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) tomcsi23 válasza DeFranco (#1498) üzenetére


tomcsi23
veterán

Az azért megállapítható, hogy a fejed egyre nagyobb lesz. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1502) DeFranco válasza tomcsi23 (#1501) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a pofám kérlek szépen, a pofám... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1503) Melack válasza tomcsi23 (#1501) üzenetére


Melack
veterán

Csak megborotválkozott, és elkezdte zselézni a haját. Ennyi ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1504) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

CompMarketben ismerős közületek valaki? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1505) blasko92 válasza Bjørgersson (#1504) üzenetére


blasko92
őstag

Na az embernek már sehol nincs nyugta? :(((

;] ;]

(#1506) Mercutio_ válasza Bjørgersson (#1504) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mennél raktárosnak, vagy potya bulizni? :)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1507) Bjørgersson válasza Mercutio_ (#1506) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Garis gondom van, amit Viginél is írtam. :)

(#1505) blasko92: Jaaaj, te. :DDD

Durva egyébként mennyire pang a topic, azt hittem pedig legalább napi 1k hsz megvan. :DDD Erre hét és fél év alatt jött össze másfél ezer. :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1508) Melack válasza Bjørgersson (#1507) üzenetére


Melack
veterán

Ezek alapján Pest egy ilyen kihalt western kulissza :) Bár az nekem is fura, hogy kevésbé pörög, mint a "vidéki" topikok.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1509) Tim82


Tim82
nagyúr

Szerintem ez az ok és annak idején néha próbálkoztam pörgetni is. Esetleg ti is próbálhatjátok... ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1510) föccer válasza DeFranco (#1498) üzenetére


föccer
nagyúr

A nap tanúsága: Egyre nagyobb a pofád ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1511) Melack válasza Tim82 (#1509) üzenetére


Melack
veterán

Van itt egy másik topic, ahol egy pesti fórumozók összeröffenését szerveznék. Az sem pörög...

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1512) Bjørgersson válasza Tim82 (#1509) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem már topicokban sem más a helyzet, mégis pörögnek. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1513) DeFranco válasza föccer (#1510) üzenetére


DeFranco
nagyúr

@Melack: amit én szerveztem topictalit, oda érdekes módon eljöttek ;]

(#1514) föccer válasza DeFranco (#1513) üzenetére


föccer
nagyúr

Még kettőt kérek. ;p

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1515) Melack válasza DeFranco (#1513) üzenetére


Melack
veterán

Na jó, de te biztos ingyenpiát biztosítottál :D

Amúgy egyszer én is vevő lennék egy ilyen összeröffenésre. Kocsival vagy anélkül (anélkül sörözni is lehetne ;] )

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1516) tomcsi23 válasza Melack (#1515) üzenetére


tomcsi23
veterán

Vagy mindenkinek próbakört a kókusszal. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1517) föccer válasza Melack (#1515) üzenetére


föccer
nagyúr

Itt a Nagyfaluba már elég régen volt igazi nagy tali. BVSC, Szentkirályi utca, Lompos Farkas.... A legkorábbi is legalább 5-6 évvel ezelőtti. És a szégyen az egészben az, hogy ezeken a talikon megjelenők jelentős része is vidéki tag volt. Egész egyszerűen a régi tagok szétszéledtek, elfoglaltak lettek ahhoz, hogy össze lehessen szervezni egy nagyobb (20+ fő) talit. A "new age generáció"-ban meg szerintem nincs meg az a motiváció, az igaz "PH!-s életérzés, hogy összejöjjenek, amire a régi motorosokból is beesne 1-1 arc, aki tolhatná az anekdotát a régi időkről.

Ha most azt mondom, hogy a "kis terrorsiták hogy felnőttek", vagy azt, hogy "nem hogok hányni, nem fogok hányi" nagyon kevesen értenék, hogy miről beszélek :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1518) Melack válasza tomcsi23 (#1516) üzenetére


Melack
veterán

Honda Kókusz? ;]

Ááá, csak nem, vagy igen? Amúgy viccet félretéve, tényleg nem hamvába holt ötlet ez a "fórumtali"

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1519) Tim82 válasza föccer (#1517) üzenetére


Tim82
nagyúr

A "new age generáció"-ban meg szerintem nincs meg az a motiváció, az igaz "PH!-s életérzés, hogy összejöjjenek, amire a régi motorosokból is beesne 1-1 arc, aki tolhatná az anekdotát a régi időkről.

Ez nem egészen így van, jó pár emberkével - főleg a valahai OFF, jelenlegi ON topikból évi 3-4 alkalommal szoktunk sörözni. Ja, mind budapestiek. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1520) föccer válasza Tim82 (#1519) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem a pár fős sörözésre gondolok, hanem a nagyobb lélegzetvételű talikról, ami több szervezést igényel, mint kiírni faszbukra, hogy pénteken sörözés, gyere ha jót akarsz :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1521) Tim82 válasza föccer (#1520) üzenetére


Tim82
nagyúr

Volt "nagyobb lélegzetű" is 2008-2009-ben, több is, 20-25 fórumtaggal, teaházban meg étteremben, nem sörözőben. Szerintem akkor többségük még Facebook-on sem volt. Ebből a "kemény mag" most is összejár és igen, most már FB-n keresztül kommunikál.

És ez csak egy "társaság", biztos, hogy több hasonló van.

Persze tudom, régen minden szebb volt, meg a korcs új idők és mai fiatalok, stb., stb. :P

Szerk.: nem mintha a 2008-2009-eseken ott lettél volna. ;)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1522) föccer válasza Tim82 (#1521) üzenetére


föccer
nagyúr

2008-2009 az 4-5 éve volt. Valahogy ez után változott a közönség összetétele. Vagy lehet, hogy csak én változtam túlságosan.. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1523) GabN73


GabN73
addikt

Na, akkor soroljatok egy pár olcsó kocsmát... :DDD

Amúgy sziasztok :D

Ami eddig nekem bejött: Rókalyuk, a Blahától nem messze, illetve a Zöld Kancsó az Örsön... :D

(#1524) DeFranco válasza föccer (#1517) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nézd, nekem az a véleményem, hogy felesleges rágörcsölni a nattalira... ha már elvárás van, meg szervezni kell, akkor megette a fene az egészet úgy sem úgy jön össze, és sértődés van.

Én eddig háromszor voltam PH!-s összeröffenésen, az egyiket ABE-el mi szerveztük közösen, és 10+ fő ott is volt mindegyiken, az már így is bőven több, mint elvárható. Ha több embernek próbálsz meg megfelelni, akkor meg jön hiszti, hogy ne akkor legyen, meg ne ott legyen, meg az egyiknek az a drága, a másiknak ez a késdobáló, meg a cigifüst meg a facom...

MI úgy csináltuk, és mindig jól is jött ki, hogy ekkor meg ekkor van, ide meg ide megyünk, aki akar jöjjön. Hidd el, nem azon múlik, hogy X vagy Y vagy Z generáció, semmi köze hozzá, mint sok ilyen-olyan tali ilyen-olyan szerepű része azt tudom, hogy egy dolgon múlik a döntés. Azon, hogy ki lesz ott. Ha jönnek a húzóemberek, jön más is. Ha te érdekelsz valakit IRL akkor hidd el, el fog jönni, és ha összejön egy nagyjából homogén társaság, akkor jó is lesz a történet, függetlenül attól, hogy hányan vagytok és meddig tartott összehozni.

Én azt mondom, inkább legyen három kisebb találkozó, akár 3 fős, mint egy monstre, ahol még azt sem mered elmondani, hogy yetikének büdös a lába mert nem tudod holnap ki fogja beköpni. Minek? Hova?

A másik meg az, hogy ez a fórum azért nagy százalékban tartalmaz szociopata és/vagy "socially awkward" arcokat. Szoktak nagy meglepik lenni, hogy aki bátor harcostársad az X topicban és együtt ekézitek a népet naphosszat, az tulajdonképpen egy 15 éves hártyabőrű büdöspistike, aki meg a legnagyobb alkoholista, az a második (!) pohár (!) sörtől visítva gurul az asztal alá, és mindenki csak azt várja, hogy húzzon már haza. Amikor én voltam, akkor a többség (és tényleg a többség) marha jó arc volt, még úgy is piszkosul jól szórakoztam, hogy én voltam a legöregebb, és igazán jó arcokat ismertem meg, de így is az mondom, hogy nem kell ezt higítani.

Támogatok egy összeröffenést egyébként, régen volt már, lehetne valami, de én november előtt tuti nem érek rá. Már ha egyáltalán érdekel valakit a pofám ;]

[ Szerkesztve ]

(#1525) cekkk válasza DeFranco (#1524) üzenetére


cekkk
veterán

Már ha egyáltalán érdekel valakit a pofám ;]

Addig nőni fog még? ;] :P

(#1526) DeFranco válasza cekkk (#1525) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hülyéskedsz? A téli sapkám nyáron így is napozósátor...

(#1527) cekkk válasza DeFranco (#1526) üzenetére


cekkk
veterán

A továbbiakban nincs kérdésem :R :DDD

(#1528) Kiki18


Kiki18
őstag

Én ugyan nem vagyok öreg motoros,de szívesen találkoznék az avatar mögött megbújó arcokkal.
Ami számomra viszont ijesztőbb,hogy nem tudom hány ember van az én korosztályomban...kerek 20 vagyok,még túl fiatal a piáláshoz. :B

(#1529) cekkk: ;] Reméltem hogy valaki ráharap. :DDD
Inni itam már nem egyszer,és voltam emlékkiesősen részeg is,nem is egyszer,de azok pont elegek voltak. :D Azóta mindent csak kóstolgatok,ízlelgetek,épp azt iszom,amire mondják,hogy "húdejóhúdejó kóstold meg!" és ennyi... Nem vagyok az a nagy piálós fajta :N

[ Szerkesztve ]

(#1529) cekkk válasza Kiki18 (#1528) üzenetére


cekkk
veterán

20 évesen fiatal a piáláshoz? Ezt komolyan mondod? :Y

(#1530) DeFranco válasza cekkk (#1529) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerintem be van rúgva...

(#1531) Kiki18 válasza DeFranco (#1530) üzenetére


Kiki18
őstag

Épp most ittuk meg családdal a Badacsonyban vett Édes bodza másik felét...alig fél pohárral ittam,olyan komoly bajom nem lehet tőle... :D

[ Szerkesztve ]

(#1532) DeFranco válasza Kiki18 (#1531) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Badacsonyban nekünk is elő kellett volna fordulnunk idén, van ott egy nagyon jó pince (Léránt pince) de sehol nem látom a boraikat... pedig feltankolnék belőle. Nálunk az a szent grál, ha borról van szó, bár azt iszunk a legritkábban.

(#1533) Magnum_ válasza Kiki18 (#1528) üzenetére


Magnum_
nagyúr

csajozáshoz is fiatal vagy?

I humbly and respectfully decline™

(#1534) Tim82 válasza DeFranco (#1524) üzenetére


Tim82
nagyúr

Erről jut eszembe, a most jelenlévők közül eddig csak Thomas Magnummal találkoztam.

Meg a plasztikázott kékfejű emberkéről annak idején ABE beszámolt, higy kiezmiez. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1535) macko20


macko20
őstag

Hát igen jó lenne egy csapat építő tréning .

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#1536) Kiki18 válasza Magnum_ (#1533) üzenetére


Kiki18
őstag

Ebbe beleöregedtem...már több mint négy és fél éve van egy(ugyanaz) a csajom,nem vagyok rászorulva a csajozásra. :K Ha valaki volt Veletechen,akkor láthattátok őt is. :)

(#1537) föccer válasza Kiki18 (#1536) üzenetére


föccer
nagyúr

Ne aggódj, majd megváltozik ez. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1538) tomcsi23 válasza föccer (#1537) üzenetére


tomcsi23
veterán

Jaja. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1539) PhoenixK válasza DeFranco (#1532) üzenetére


PhoenixK
őstag

Mi voltunk ott idén, be is tankoltunk! :P Ha legközelebb arra jársz, javaslom még a Folly borászatot

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1540) Kiki18 válasza DeFranco (#1532) üzenetére


Kiki18
őstag

Voltunk bent,megnéztük a borászatot,de nem kóstoltunk a borukból. Mi Boksay borászatnál ültünk le,kóstolgattunk,és végül ott is vásároltunk bort. Nagyon jó volt! :K

(#1541) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Csak én kellettem ide és máris megy a topic. Úgyhogy segítsetek nekem kérlek. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1542) blasko92 válasza Bjørgersson (#1541) üzenetére


blasko92
őstag

Miért kell ismerős? Anélkül nem lehet elrendezni? :)

(#1543) Bjørgersson válasza blasko92 (#1542) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem úgy néz ki. :N Már nyáron volt náluk négy hétig a kártya és valószínűleg semmit nem csináltak vele, most küldhetem vissza megint.. :(((

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1544) Mercutio_ válasza DeFranco (#1524) üzenetére


Mercutio_
félisten

Érdekel.

A nem pörög a topic egyik oka talán az, hogy a tematikus (fotós, modder, autó buzulós, stb.) totyikokban dumálnak a pestiek és ott is szerveznek talikat. Vidéken ilyen közös nevező kevesebb tagot érint, ezért pörögnek jobban a helyi adok - kapok totyikok, mivel ott van meg a kritikus tömeg :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1545) Melack válasza Mercutio_ (#1544) üzenetére


Melack
veterán

Abból lesz a bunyó :-)

27 évemmel kilógok vajon a tömegből?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1546) Tim82 válasza Melack (#1545) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nemtom, Mercutio_ negyvenes éveiben jár (ha jól rémlik - egyszer vettem tőle tápegységet :) ), DeFranco 33, én 31, Saint_ asszem annyi, mint te, a többiek meg majd elmondják. Döntsd el, hogy kilógsz-e az itteni tömegből... :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1547) Mercutio_ válasza Tim82 (#1546) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jól sajnos :D bár még az elején.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1548) Magnum_ válasza Tim82 (#1546) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Jol tudsz Te mindent :-))

I humbly and respectfully decline™

(#1549) macko20 válasza Tim82 (#1546) üzenetére


macko20
őstag

Én is épp hogy 40

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#1550) PHM válasza macko20 (#1549) üzenetére


PHM
addikt

49 Mit kapok? :)

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.