Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) Agostino válasza Tele von Zsinór (#2300) üzenetére


Agostino
addikt

ikeában fillérekért adják ezeket a cuccokat. nekem ilyenem van, tökéletesen megfelel. nem hiszem, hogy a csövek basztatásával meg összeszedésével olcsóbban kijössz. ikea meg ott az m2-es végén, szóval ha van bérleted, belefér

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2302) Melack


Melack
veterán

Tudtok olyan boltot. ahol vezeték nélküli mikrofonos fejhallgatókat tudnék nézni?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2303) Tele von Zsinór válasza Agostino (#2301) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Néztem, de ezzel csak részben vagyok előrébb - bár feljebb kerül a kijelző, de lefele ugyanúgy nem szellőzik a gép, mint az asztalon.

(#2304) bitpork válasza Melack (#2302) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ami jó az drága. Ritkán tartják készleten.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2305) Melack válasza bitpork (#2304) üzenetére


Melack
veterán

Néztem, 20k+ ami jó lenne. De valami kell, mert párom szeretne mászkálni, miközben Skypol anyukájával/bárkivel. Majd nézünk valami kompromisszumos darabot :/

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2306) Mercutio_ válasza Melack (#2305) üzenetére


Mercutio_
félisten

Okosteló skype klienssel?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2307) DeFranco válasza Mercutio_ (#2306) üzenetére


DeFranco
nagyúr

+1

(#2308) Melack válasza Mercutio_ (#2306) üzenetére


Melack
veterán

Én is gondoltam rá, de egy Samsung Galaxy Minit megfektetne.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2309) Tim82 válasza Melack (#2305) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha jól értem, otthon használná, csak nem szeretne a gép előtt ülni Skype-hanghívás közben? BT-s headset-ek nem jöhetnek szóba?

De egyébként ha okostelefon, erre egy használt SGS is több, mint elég.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2310) cekkk válasza Melack (#2308) üzenetére


cekkk
veterán

Olcsó két kártyás kínai telefon kell oda nektek.
Igaz most vámolnak mindent.

(#2311) DeFranco válasza Melack (#2308) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem biztos, Galaxy 3-mon is viszonylag stabilan használható némi trükkel, pedig elég vékony vas az már... én is azon telefonálok haza.

(#2312) bitpork válasza DeFranco (#2311) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mint ET? :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2313) LÁZ válasza Melack (#2305) üzenetére


LÁZ
addikt

ebay-ről, uk vagy de turtle beach x41, én anno 10ből megoldottam, igaz minimálisat volt használt, de ilyen cuccnál ez sztem belefér.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2314) DeFranco válasza bitpork (#2312) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ET47,5 :D

Amúgy ja, olcsóbb skype-ra előfizetni, és 4,5 Ft-os percdíjjal hívni az otthoni vonalast mint fizetni a súlyos mobil percdíjakat :)

(#2315) macilaci78 válasza Melack (#2305) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nemrég olvastam Logouton blogbejegyzést egy újonnan 7k köröl vásárolt BT-os Platronics headsetről.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#2316) Melack válasza macilaci78 (#2315) üzenetére


Melack
veterán

Megnézem.

De közben lehet lesz "véve" egy androidos teló, amire fel lesz téve a Skype, oszt csókolom. De ez még megoldás alatt.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2317) Melack válasza macilaci78 (#2315) üzenetére


Melack
veterán

Meg is lett.

Ilyen szerintem nekem lesz véve vezetéshez :D Amit most használok Plantronics BB 903+ zenéhez baromi jó, de vezetéskor macerás feltenni gyorsan.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2318) radi8tor válasza Melack (#2317) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Milyen hosszan akartok Skype-ozni naponta?

⭐ Stella

(#2319) Melack válasza radi8tor (#2318) üzenetére


Melack
veterán

Hát, ez változó. Van, hogy 2 órát beszélnek, van, hogy 10 percet.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2320) radi8tor válasza Melack (#2319) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az ugye világos, hogy ezzel 1 óránál tovább nem nagyon tudsz beszélni. Szerintem jobb lenne a mobil + vezetékes headset kivitel.

⭐ Stella

(#2321) Melack válasza radi8tor (#2320) üzenetére


Melack
veterán

Ha egy "második" telefon csak erre lesz fenntartva, akkor lesz hozzá vezetékes headset, persze. Az egész abból indult ki, hogy a gép előtt ülve a vezeték max 1m, de azzal nem tud semmit sem csinálni közben (gépet hurcipolászni nem egyszerű, meg párom nem is rajong érte)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2322) tomcsi23 válasza DeFranco (#2314) üzenetére


tomcsi23
veterán

A korlátlan előfizetések díjcsomagok korában? :F

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#2323) DeFranco válasza tomcsi23 (#2322) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Majd ha annyiért, vagy olcsóbban adják a korlátlan csomagot, amennyi a telefonszámlám, akkor visszatérhetünk rá :)

Nincs humorom havi 6-7k-val többet fizetni azért, hogy annyit telefonáljak, mint amennyit most telefonálok ;) jobb helye van annak a pénznek nálam :)

(#2324) Mercutio_ válasza DeFranco (#2323) üzenetére


Mercutio_
félisten

:K Egyik kolléga újságolta, hogy most aztán telefonálhat amennyi jólesik, kérdeztem eddig mennyi volt a számlája, valasz:5k alatt.
Kétlem, hogy azt a +4k-t azért nem beszélte le eddig mert volt kivel, de spórolnia kellett, ha igen, akkor viszont azután mire költ kevesebbet? (mert fizuemelés nem volt :N)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2325) tomcsi23 válasza DeFranco (#2323) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nyilván ha max havi 2-3e a telefonálásod, akkor nem feltétlen éri meg. Itt kiváltottam vele pár családtag hívásait is, nem kell nekik erre költeni, így aztán nekem megéri a 6500-at.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#2326) DeFranco válasza tomcsi23 (#2325) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jellemzően nem szoktam beszélgetni a telefonon, csak egyeztetni

amennyiszer tényleg beszélgetés lesz a dologból, az meg vagy belefér a 60+60 ingyen percbe, vagy sag' schon... kifizetem

nagyon vészes időkben 4500-5000 a számlám, de akkor abban van külföld is, meg a kocsival is volt valami, és egy óra felett beszélgettem okosemberekkel, normál hónapokban 3000-3500 max. 2700 a havidíjam, 60 perc bárhova + 60 perc voda irányba, + 150 mega interwebz... nekem így pont jó.

(#2327) tomcsi23 válasza DeFranco (#2326) üzenetére


tomcsi23
veterán

Oké. :D
Itt vannak vidéki rokonok (asszonynak is), velük rendszeresen megy a "rövidke" csevegés, idősebbek, szóval muszáj napi 5-10 percet, ha "nem is történt semmi". És hát azért jobb, mint sky-pon keresztül. :)
Még szerencse, hogy akadnak alternatívák, mindenki választhat magának szimpatikus megoldást.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#2328) Tim82 válasza tomcsi23 (#2327) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én pont rá akarom szoktatni a 60 körüli, számítógép-analfabéta szüleimet arra, hogy inkább Skype-on hívjanak. Merthogy nekik ingyen lenne, nekem meg nem vinne el túl sok mobilnetet (tehát a keretemen belül maradva nekem is ingyen lenne).

Ez persze jelen esetben két külön felet jelent, a szüleim sok éve elváltak.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2329) albiosz


albiosz
őstag

Urak!

Felesleges vezetékes telefonja nincs valakinek? Csoki / sör / jelképes összeg fejében.

(#2330) Melack válasza albiosz (#2329) üzenetére


Melack
veterán

Ha tudsz bele akkut varázsolni, lehet hogy van egy.

Skype és az idősek témakör: nagymamám 70 felett, és vígan Skypeol. Folyton le is basz, hogy nem vagyok fenn Skypeon :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2331) albiosz válasza Melack (#2330) üzenetére


albiosz
őstag

A legjobb a klasszikus vezetékes lenne, amibe akku se kell. A lényeg, hogy már újfajta csatlakozója legyen, ne ilyen, mint az ősrégi tárcsásokon. Ilyen lenne nekem is. Azért köszönöm! :)

Egyébként nekem is szülőkkel való kapcsolattartásra kéne, ha már csengetek egy ilyen tv, net, telefon kombót, akkor használnám is.

(#2332) tomcsi23 válasza Tim82 (#2328) üzenetére


tomcsi23
veterán

Itt már 70+, illetve se internet, se gép, se vezetékes telefon. Rászoktattam a mobilra őket, nagy nehezen azt már tudják használni. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#2333) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Na, valakinek innen valami esetleg? :)

(#2334) werszomjas


werszomjas
őstag

MicroSIM vágást vállal valaki? Vagy nagyon olcsó helyet tud, ahol megcsinálják?

9. kerület Mester utca környéke

vagy

4-es 6-ossal: Széll Kálmán tér - Nyugati PU. útvonalon

esetleg:

3-as metróval: Nyugati PU - Újpest központ végállomás útvonal is jó :R

üdv

(#2335) cekkk válasza werszomjas (#2334) üzenetére


cekkk
veterán

Ha vodás vagy és szépen kéred őket akkor adnak új simet ingyen, ha nem akarnak akkor másik boltban igen :D

Egyébként ha jársz még Debrecenben zodiak megcsinálja neked.

(#2336) albiosz válasza werszomjas (#2334) üzenetére


albiosz
őstag

Én itt vágattam egyszer. Apple termékem pedig sosem volt. :D Elhelyezkedés is jó neked.

(#2337) werszomjas válasza cekkk (#2335) üzenetére


werszomjas
őstag

T-mobile sajnos.

Holnap megyek ugyan Debrecenbe, de testvérem kártyáját kéne vágni, és nincs nálam.

albiosz# köszi, ez egy tökéletes helyszín, és az ár is "elfogadható" :DDD :R

[ Szerkesztve ]

üdv

(#2338) GabN73


GabN73
addikt

Valakinek nincs felesleges kissebb hanglemez(bakelit) gyűjteménye, amitől megválna? Ingyen vagy jelképes összegért? :B

Vagy esetleg hol tudnék olcsón szerezni? Kb 20 db kéne.

(#2339) Mercutio_ válasza GabN73 (#2338) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hehe normális zenék nálam is elférnének :D

Egyébként mintha a nyugati környékén a West Endre néző egyik a Váci útra merőleges utcában láttam volna bakelit turkálót.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2340) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Memória kártyát keresnék(MicroSD) 8 gigásat legalább és lehetőség szerint olcsón :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2341) Melack válasza cekkk (#2340) üzenetére


Melack
veterán

Este megnézem neked, lehet van egy elfekvőben otthon.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2342) cekkk válasza Melack (#2341) üzenetére


cekkk
veterán

Köszi :) :R

(#2343) Dermesztő válasza cekkk (#2342) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Akkud viszed felùjìtani? :) :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#2344) cekkk válasza Dermesztő (#2343) üzenetére


cekkk
veterán

Majd még elgondolkozom rajta, mert találtam egy újat 10ért, de a kérdés az, hogy gyári vagy nem :D

(#2345) GabN73 válasza Mercutio_ (#2339) üzenetére


GabN73
addikt

Dísznek lenne, szóval tökmindegy, hogy milyen zene van rajta.

(#2346) DeFranco válasza GabN73 (#2345) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Jó napot kívánok, kérnék szépen 3 folyóméter könyvet, pirosat, ha lehetséges...

:D

(#2347) Melack válasza GabN73 (#2345) üzenetére


Melack
veterán

Nagyimat megkérdezem, hogy van e még elfekvő lemezük.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2348) Dermesztő válasza cekkk (#2344) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Annyiért nem hinném. Enyémre a gyàri 22. Lenne. 4800Mah.

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#2349) radi8tor válasza GabN73 (#2338) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fel akarsz csapni DJ-nek? :)

⭐ Stella

(#2350) Mercutio_ válasza GabN73 (#2345) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jaaa, aszittem Záray - Vámosi feat. Bárány Attila :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.