Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Agostino válasza föccer (#1300) üzenetére


Agostino
addikt

én általában netpincéren keresztül a pizza kingtől szoktam. simán megy, semmi para. mondjuk tetű lassúak, van, hogy elfelejtik az egyik pizzát stb, a késés miatt nem hoznak később ajándék desszertet. sok gáz mellett mondjuk legalább finomak

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1302) tomcsi23 válasza cekkk (#1298) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hátha késik a pizzával, és akkor már mondhatod neki, hogy bocsi. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1303) DeFranco válasza cekkk (#1298) üzenetére


DeFranco
nagyúr

budapest? melyik kerület?

jóvan, hülyevagyok, leültem :DDD

hova raktam a széket?

baz+ rajta ülök

[ Szerkesztve ]

(#1304) cekkk válasza föccer (#1300) üzenetére


cekkk
veterán

Pizza forte.

(#1303) DeFranco
Na ezt most nem értem :D

(#1305) DeFranco válasza cekkk (#1304) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az előbb írtad, hogy 9 ker az igazolványképnél :)

(#1306) macko20 válasza DeFranco (#1305) üzenetére


macko20
őstag

Mint volt pizzás nyugodtan mondhatom h a 10%vagy több ami befolyásolja a következő rendelés megérkezését pozitívan,

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#1307) cekkk válasza DeFranco (#1305) üzenetére


cekkk
veterán

http://www.sooters.hu/igazolvanykep-keszites
Ez amit találtam :D

(#1306) macko20
Kb 1 hónap 1 pizza az én rendelésem :D

De pl ha étteremben fizetek kártyával akkor ott megkérdezem, hogy megkapják-e ha adok borra valót.
Nem tehetek róla, hogy baromi drága a KP felvétel és csak olyan boltban vásárolok ahol tudok kártyával fizetni. :B
Ha lenne náluk mobil terminál akkor ott tudnék nekik adni, de nincs. :(

Innen valaki nem dolgozik a Százhalombattai MOL üzembe? :U

[ Szerkesztve ]

(#1308) Speeedfire válasza cekkk (#1307) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nekem havonta kb 2k a pénzfelvétel. :(((

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1309) cekkk válasza Speeedfire (#1308) üzenetére


cekkk
veterán

Pont ezért nem veszek fel, meg azért ha valami nem idén barnult az utcán megkér, hogy adjam oda neki akkor tudjam mutatni, hogy sorry itt van vigyed az üres tárcát. :((( De a cibnél is 510 ft lesz a felvétel én meg nem veszem le a fizetésünket és tartom itthon a párna alatt :N

(#1310) macko20 válasza cekkk (#1307) üzenetére


macko20
őstag

fél-egy év múlva is emlékeznek h mikor mennyit adtál...

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#1311) föccer válasza macko20 (#1310) üzenetére


föccer
nagyúr

Jah én meg arra emlékszem amikor a 120 jattból visszadobja az asztalra a huszast. :F

üdv,f öccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1312) macko20 válasza föccer (#1311) üzenetére


macko20
őstag

az lehet h csak simán 20-ból....akkor előfordúlhat

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#1313) blasko92 válasza macko20 (#1310) üzenetére


blasko92
őstag

De mesélj már, hogy működik ez? Én soha nem adtam 100 Ft-nál több jattot. Ha úgy jött ki a végösszeg, akkor csak 10 Ft-ot, de nem szégyelltem magam emiatt.

(#1314) föccer válasza macko20 (#1312) üzenetére


föccer
nagyúr

Ketten rendeltünk 1 pizzát. Úgy jött ki az apró, hogy volt benne 1 huszast és azt visszabaszta az asztalra, hogy köszi szépen ez nem kell. Már nem emlékszem a részletekre, kb 4 éve volt. Hozzá tartozik, hogy hetente 3-4x volt onnan rendelés, és általában 2-3 pizza, vagy főtt kaja jött. 2-300 ft jattokkal, szerintem megérte hozzánk járni. Egyszer bele fért volna, hogy nem bunkózzon a futár ilyen szinten.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1315) cekkk válasza macko20 (#1310) üzenetére


cekkk
veterán

Ez már az ő bajuk, és szerintem egyre kevesebbet fognak kapni, mert egyre kevesebb embert tart majd kp-t otthon.

(#1311) föccer
Még jó hogy te vagy érte és nem fordítva van. Olyan utálatos amikor azt hiszik, hogy ők tesznek neked szívességet. :W Egyébként a legtisztább az lenne, ha kiírnák a cégek a honlapjukra, hogy X forint a kiszállítás vagy a olcsónak már nem nevezhető 1500-1600 forintól induló pizzák árából kapnak egy százast óránként meg 10-20-t simán kivisznek az meg már nagyon nem rossz pénz. De persze a jatból nem kell adózni abból meg kéne. :DDD

(#1316) cekkk válasza macko20 (#1312) üzenetére


cekkk
veterán

És az nem pénz, hogy vissza dobja? Az ilyennél aki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli mondás fokozottan igaz :U

(#1317) macko20 válasza blasko92 (#1313) üzenetére


macko20
őstag

A postásnak sem adsz ,az étteremben ahol kiszolgálnak és elégedett vagy ott sem jelzed borravalóval?
tehát jó esetben 2-3 címmel indul a futár a Tiéd a 3. még akkor is ha egy sarokra vagy az étteremtől,mindig a kiszállítás idő maximumához közel,v túl azon...ez egy szolgáltatás 410-20ft egy liter benzin amit a futár fizet,a motorhoz az alkatrészek még mindig nincsenek ingyen,....és még lehet h lakik is vhol...

Te mennyire szeretnéd ha a fél óra munkád 10ft-tal jutalmaznák?

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#1318) macko20 válasza cekkk (#1315) üzenetére


macko20
őstag

Bank kártyával is lehet jattot adni....

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#1319) cekkk válasza macko20 (#1318) üzenetére


cekkk
veterán

Én tudom, hogy lehet és írtam is, hogy úgy szoktam, de ha nincs náluk terminál akkor hogyan adjak?
Valamint ha online fizetésnél csak a pizza árát számolja fel ott már nem tudok hozzá adni ;)

(#1320) DeFranco válasza macko20 (#1317) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nézd, akkor ebből a szempontból a pizzafutár egy szolgáltató. És egy szolgáltató nem engedheti meg magának, hogy akár 20 Ft-ot is visszab*sszon az asztalra. Vigyorogva megköszöni, illedelmesen távozik, aztán max. utána anyázik amikor már senki nem hallja.

Azért nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát, megvettem egy terméket, ki van írva az ára, én azt kifizetem, és ezzel az én dolgom be is fejeződött, oldja meg a pizzás céggel a baját, semmi közöm hozzá. Én a termék árát megfizettem, és ebben benne van a kiszállítás ára is.

Természetesen én is szoktam adni borravalót, jellemzően 10%-ot, ahogy kijön az összeg kerekre, de akár ennyit adok, akár 20 Ft-ot, akár semmit, elvárom, hogy vigyorogva köszönjön napszaknak megfelelően adja át a pizzát, vegye el a pénzt, majd vigyorogva köszönjön el, mert ez a dolga.

Mondom, mindig adok, nem kérdés, de nehogy már én toszódjak meg, mert neki 420 a benzin. Nekem is annyi, mégsem ad senki borravalót.

---

amúgy meg pizzába köpködéstől nem félek, egyrészt nem fog emlékezni a címre, ez hót zicher, másrészt még kétszer ugyanazt a pizzafutárt nem láttam soha

[ Szerkesztve ]

(#1321) Speeedfire válasza DeFranco (#1320) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ez a borravaló dolog is nagyon érdekes szerintem.
Nekem sem ad senki a munkám miatt. Illetve kinek és mikor "kell" adni, ezt mi határozza meg?
Pl cba nem adsz, de étteremben igen.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1322) DeFranco válasza Speeedfire (#1321) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Amúgy nekem nincs vele bajom, kialakult szokás, kb. tudod, hogy hol kellene adni, hol nem, a mértéke is nagyjából adott, és tudsz vele némileg differenciálni attól függően, hogy milyen szolgáltatást kapsz. Jó dolog, nincs vele gond, mindig adok.

Vonatkozó tarantino
(hogy ez mekkora egy troll b+ :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#1323) Speeedfire válasza DeFranco (#1322) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Én is szoktam adni, nem arról van szó. Csak mégis furcsa dolog ez.

A film meg nagyon adja. :K

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1324) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Mennyit érhet most egy használt független Galaxy Ace? Lány használta, gyári szoftos, kijelzőn fólia, februárban cserélt benne akksit.

Gondolkodom, hogy meg kellene venni, bár a jelenlegi telefonom hiába gyengébb, csak akkor cserélném le rá, ha emez feladja a harcot (mondjuk az akku) mert születésnapomra kaptam, kötődöm hozzá.

(#1325) Tim82 válasza DeFranco (#1324) üzenetére


Tim82
nagyúr

HA-n már van megkímélten, függetlenül 18k-ért, de szerintem nem érné meg (nem volna valami nagy ugrás a Galaxy 3-ról).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1326) Magnum_


Magnum_
nagyúr

több étteremben jártam mostanság, ahol van 10-15% service fee.. ott nagyon maximum 3970Ft-ról kerekítem fel 4k-ra, ha már ők jutalmazzák magukat. Vapianoban meg nem adok borravalót, mert bármennyire is szeretem, korrekt elszámolási rendszer van ott és csak egy gyorsétterem.
Persze máshol van borravaló, de 10% fölé nem megyek, az pont elég, ahogy írták már, én sem kapok borravalót, bónuszt a munkámért (sajnos :DDD )

és én is pénzből élek, én is tankolok az autómba, ugyanúgy 420Ft-ért.

egyébként meg NE rendeljetek pizzát 1600Ft-okért.. annyiért már téyleg korrek pizzériába mehettek el és az egy program is.

én - főleg amikor egyedülálló vagyok - ha nincs senki, szívesen elmegyek egyedül is ennii valahova, mint hogy rendeljek valami kihűlt szart...

I humbly and respectfully decline™

(#1327) DeFranco válasza Tim82 (#1325) üzenetére


DeFranco
nagyúr

10k-t kérne érte...

az a gond, hogy nem nagyon van értelmes telefon most a piacon újonnan, főleg nem a vodánál

ami igazán kellene, az egy qwerty-s 4.2-es valami (alsó)közép vassal, de ez kb. impossibru minden szinten... akkor meg már komolyabb pénzt nem adnék semmiért, mert azért, hogy egy fokkal smoothabb legyen nem adok pénzt

a méretekről nem is beszélve, 3,5"-nál nem is akarok nagyobbat, ha tiszta érintős méretről beszélünk

@Saint_: felszámolt borravalós résszel egyetértek, bár én nem szeretem

a házhoz rendelt pizza meg lehet hasonló árban van a pizzériással, de jóval nagyobb... pizzériában egy 32-es pizzát megeszek egyedül, mert olyan, otthonra rendelve (mix-r-ből szoktunk) ha ketten nekiesünk, akkor is marad még két szelet másnapra

mi mondjuk mindig melegen kapjuk

[ Szerkesztve ]

(#1328) Tim82 válasza DeFranco (#1327) üzenetére


Tim82
nagyúr

Annyit azért megér.

Az alsó-közép vas (ha leszámítjuk a kínaiakat) még mindig egymagos SoC, azt meg hagyjuk. QWERTY-s Droid-os modell meg legalább egy éve (de inkább kettő - nekem utoljára az LG Optimus Pro/Motorola Fire/HTC Chacha eléggé félresikerült hármasa rémlik) nincs itthon forgalomban.

Esetleg még a Motorola Milestone 2 használtan (de arra is csak főzötten van JB).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1329) Magnum_ válasza DeFranco (#1327) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mix-r a dózsán? ha az, akkor azt gyűűűlölöm azt a helyet :DDD egyszer lerángattak oda.. többet nem fognak :-))) beültem, kész ételt kértünk és 1,5 órát vártunk rá, cserébe vihettem a kabátom is tisztítóba :DDD

én sem értek egyet a kötelező service fee-vel... hadd dntsem el én, úgyis adok (max kevesebbet) akor is, ha minden szar volt.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#1330) DeFranco válasza Tim82 (#1328) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kétmagos kellene akkor már, de egyrészt 30-40k-nál előfizetéssel nem adnék érte többet, másrészt, ha adnék is, akkor sincs. Érintős meg nem tud annyival többet, hogy pénzt adjak érte.

@Saint_: nem, nekünk a Bosnyák téri a területileg illetékes. Annak a beülős része sem rossz, de szinte soha nem megyünk be, rendelni szoktunk onnan. Nagyon bejön, hogy nem ilyen "fantáziapizzák" vannak, hanem van egy hosszú lista, és abból és annyit kérsz rá fix áron amit és amennyit akarsz. Nem kell variálni, hogy jajj de a piedonén van bab, az ördögön meg pepperoni, de mindkettőn van gomba, jaj de kár... rábökök, hogy ezt az X dolgot kérem rá, meg duplapari duplasajt, 'szt csókolom. Nem egy gourmet pizza, de arra, amire a házhoz rendelt pizza való (gyorsan, trash kajának) arra tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#1331) Magnum_ válasza DeFranco (#1330) üzenetére


Magnum_
nagyúr

jól írtad le, trash kaja. én nem szeretek rendelni, pont ezért. én szeretek beülni valahova. (ugyanannyi zséért..)

I humbly and respectfully decline™

(#1332) cekkk válasza DeFranco (#1330) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor miért nem rendelsz egy 2. kártyás telót kínából?
30-40ért nagyon jókat kapsz. http://prohardver.hu/tema/android_dual_sim_ket_sim_okostelefonok_topikja/hsz_1-50.html
Ebbe olvassál bele, barátnőmnek is onnan rendeltünk egy Lenovo A820-t és majd magamnak is innen fogok.

(#1333) DeFranco válasza Magnum_ (#1331) üzenetére


DeFranco
nagyúr

OK, tök valid, de az egy más kategória. Nem ugyanaz a célszituáció, nem ugyanaz a célcsoport.

Nálunk akkor van pizzarendelés, ha:

a) berúgtunk a haverokkal, vagy készülünk berúgni és kellene valami kaja, amit ott a konyhában betolunk
b) épp a feje tetején áll a lakás, mert mondjuk festjük a nappalit
c) épp akkor estünk haza nyaralásból/több napos utazásból/akárhonnan és nincs otthon semmi, meg erőnk sincs készíteni
d) ennénk valami szemetet

na ilyenkor van nálunk pizzarendelés. Ha csettintgetni akarok a nyelvemmel, akkor irány a Millenium da Pippo az Andrássy-n, kikérek egy pármai sonkás bazsalikomos pizzát, és jóvilág, egy hétig fogat se mosok, hogy megmaradjon az íz a számban.

Nem véletlen olasz a vendégek fele ott...

@cekkk: qwerty-s van? nem csúszkás, hanem "candybar", mint a BBQ5

[ Szerkesztve ]

(#1334) blasko92 válasza macko20 (#1317) üzenetére


blasko92
őstag

En ugy vagyok ezzel, hogy nekem semmi kozom ahhoz, hogy naluk hogy megy a berezes. En kifizetem a pizza arat, es kesz.

(#1335) cekkk válasza DeFranco (#1333) üzenetére


cekkk
veterán

Szerintem nincs :D :DDD

Bár mondjuk a swiftkey nevű alkalmazással egész jól lehet haladni a gépeléssel, de megértem, hogy nem szeretsz így írni. Én is gyűlölök :DDD

(#1336) DeFranco válasza cekkk (#1335) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem az lenne nagy váltás, mert mostanában kezdek áttérni a tartalomfogyasztásról a kapcsolattartás felé

sok email sok chat, ha meg standby van akkor inkább zene mint internetezés

most ez a cél

és erre egy qwerty-s kellene

(#1337) Magnum_ válasza DeFranco (#1333) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:DDD :R ez jó volt a helyet meg kipróbálom.

ha rendelnék minidealről egy zte v987-et SG posttal, mennyi idő alatt jönne meg?

(bár inkább egy jó Lumia 820 kellene, okos áron..)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#1338) cekkk válasza DeFranco (#1336) üzenetére


cekkk
veterán

Nézd meg az a bill progit ami mondok, pár betű után tudja mit akarsz írni stb szóval gyorsan lehet vele haladni, de akkor neked blackberry kell :DDD

(#1339) DeFranco válasza cekkk (#1338) üzenetére


DeFranco
nagyúr

megnéztem, egyrész utalók a T9-et minta bűzszövet másrészt már a bemutató videóban is typo-zik a demóember egy csomót, az nekem nem pálya...

igen, BB kellene, ezt meg is tudnám venni de nemá' hogy egy kifutó modellt vegyek meg 7.1-el 40k-ért

meg akkor nyista android, én meg beleszőttem már magam a nágytezsvír ökoszisztematikájába kérlekalássan

[ Szerkesztve ]

(#1340) cekkk válasza DeFranco (#1339) üzenetére


cekkk
veterán

Én nme ismerem a BB szoftvereket :D Szóval a 7.1 nem sokat mond :D

Használtban nincs jó vétel?

(#1341) DeFranco válasza cekkk (#1340) üzenetére


DeFranco
nagyúr

használtan sincs qwerty-s idegenét meg amúgy (sem) veszem meg, ha nem vagyok rászorulva

[ Szerkesztve ]

(#1342) DeFranco válasza DeFranco (#1333) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Basszus de megkívántam a pizzát... áááá :Y

(lencsefőzelék lesz keménytojással ebédre, meg holnap is, szerda-csütörtök lecsó, szóval leghamarabb hétvégén áááá :Y )

[ Szerkesztve ]

(#1343) Magnum_ válasza DeFranco (#1342) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hmmm, egy jó lecsó... :-)))

I humbly and respectfully decline™

(#1344) cekkk válasza DeFranco (#1341) üzenetére


cekkk
veterán

Nekem semmi bajom a használt dolgokkal, főleg ha pár hónaposak, azért nem fizetek 30-40%kos felárat, hogy én szagoljam meg elsőnek :D
Ezért is veszek majd kínai telefont 30-40ért mert ami ugyanezt tudja itthon Samsung vagy HTC az meg 100 fölött van bőven :(((

(#1345) Agostino válasza DeFranco (#1342) üzenetére


Agostino
addikt

lencsefőzelék tojival, aztán lecsó? ilyen frankó főtt kaják mellett te pizzát akarsz enni? na szép, te sem tudod megbecsülni a jót : ))))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1346) DeFranco válasza cekkk (#1344) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kínaiaktól azért félek egy kicsit, lévén azoknak azért nem kell olyan biztonsági feltételeket teljesíteni, mint egy samsungnak, senki nem nézi meg, hogy rendesen le van-e árnyékolva, vagy megmkirózza a koronaékszereket amíg a zsebedben van, nem akarok hererákot kapni

tudom, ez nem bizonyított, mint a wifi sem, de azért egy kicsit megvan bennem a félsz... amit itthon is hivatalosan forgalmaznak, vagy éppen nyugaton, azt megrendelném kintről simán

(#1347) Magnum_ válasza DeFranco (#1346) üzenetére


Magnum_
nagyúr

bennem is ez van... de pl a zte v987 annyira jól néz ki, hogy nem is igaz.. pedig sosem volt fehér telefonom.. elvből.

I humbly and respectfully decline™

(#1348) DeFranco válasza Agostino (#1345) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Gyarló az ember :) feleségem piszok jól főz, szerencsére majd' minden napra van főtt kaja itthonról (tegnap-tegnapelőtt töltött tök volt kapormártással, az előtt rántott karaj krumplipürével, előtte meg roston sült barramundi).

Mikor megvettük a mosogatógépet, ez volt az alku, hogy rendben van, de a megtakarított időt arra használjuk, hogy hetente kétszer-háromszor ebédet főz, így lesz kaja minden napra. Életem egyik legjobb döntése volt, úgy is, mint mosogatógép, úgy is mint ebéd.

Mellesleg a gép 9 hónap alatt kitermelte az árát, ha figyelembe veszem mennyit spóroltunk a házikoszttal, és az, hogy egészséges csak pozitív hozadék emellett :)

(#1349) Magnum_ válasza DeFranco (#1348) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nálunk tegnap 2x készült kaja (el se hittem, komolyan...) és nagyon hiányzik egy mosogatógép.. kurvára.. meg egy nagy konyha.. most.. egy évig meg csak azért mentem be a konyhámba, hogy az üres üveget kidobjam...

I humbly and respectfully decline™

(#1350) cekkk válasza DeFranco (#1346) üzenetére


cekkk
veterán

Mivel a Lenovo jön az európai piacra is, így nem hiszem, hogy ezzel baj lenne.
De ott van a sok adalék anyag, vagy a fluorid a fogkrémbe ami rákot és más egyéb dolgot okoz bizonyítottan és azt meg mégis engedik, hogy megedd. Szóval ez érdekes téma. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.