Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35001) GabN73 válasza Mercutio_ (#34993) üzenetére


GabN73
addikt

Sajna nem, de már szinte csak a szöveget kell megírni mellé :K

(#35002) Sirandrish válasza oriic (#34991) üzenetére


Sirandrish
legenda

Há me? Egyikőtök elkezdett érezni valamit?
Vagy olyan kérései voltak amiket nem állt módodban teljesíteni? (perverz kis dög volt) :Y

Esetleg nem voltál neki eléggé férfi...szexuálisan? :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35003) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Srácok!

Jövőre keresnem kell webtárhelyet, mert a tárhelypark bekeményített és eltörli a 100MB 990Ft-ért egy évre csomagot, 9900 Ft a legkisebb csomag amit adnak.

Ingyenes nem igazán érdekel sem túlzott korlátozást sem reklámot nem akarok, ilyen 1000 Ft/év szintű bugyet megoldást keresek, 100 MB tárhely elég akár, a honlap ennyiből megoldható, meg a levelek átcsorognak rajta, annyi nekem elég.

Van valakinek valami tippje, hogy merre érdemes elindulni?

(tudom hogy van honlapszerkesztő topic, szándékosan nem oda mentem)

[ Szerkesztve ]

(#35004) aizen92 válasza GabN73 (#34994) üzenetére


aizen92
addikt

[link] :DDD

--------------

(#35002) Sirandrish: valamelyik ezek közül biztos :(
( jómunkásoknak NSFW alert )

;] ;]

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35005) DeFranco válasza aizen92 (#35004) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kösz az alert :B

(#35006) Sirandrish válasza aizen92 (#35004) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van közte 1-2 menő :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35007) GabN73 válasza aizen92 (#35004) üzenetére


GabN73
addikt

De legalább 1 vizsgával kevesebb ;]

(#35008) oriic válasza Sirandrish (#35002) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi kulonos, mar az elejen megdumaltuk h ez csak ilyen villankapcsolat lesz.

Live-Die-Respawn

(#35009) Mercutio_ válasza oriic (#35008) üzenetére


Mercutio_
félisten

Becsapott.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35010) macilaci78 válasza oriic (#35008) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tehát csak azért, hogy neki legyen igaza...
Nem baj, váljatok el úgy, hogy később felmelegítve is jól essen. ;) Lehet, fél év múlva megint viszketni fog neki. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#35011) Sirandrish válasza oriic (#35008) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah okés, az addig rendben van, de ha neki sincs más meg neked sincs más akkor nem jó heti 1-2 alkalommal összejárni egy kis körömágyas bulira?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35012) Mercutio_ válasza Sirandrish (#35011) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ásóka?

#35013: Körömágyban sok minden megtelepszik.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35013) Sirandrish válasza Mercutio_ (#35012) üzenetére


Sirandrish
legenda

Aki közelebbről egy körömgomba?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35014) bandus


bandus
veterán

jeee, fizetésnapköszöncsbee :DD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#35015) DeFranco válasza bandus (#35014) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#35016) MurdR válasza Mercutio_ (#34979) üzenetére


MurdR
veterán

:D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#35017) Sirandrish válasza Mercutio_ (#35012) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja..körömgomba vagy éppen Oric :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35018) bandus válasza DeFranco (#35015) üzenetére


bandus
veterán

nem-nem, most magas szintre emelem a megfontoltságot a költekezés terén :) mondjuk így nehéz lesz, hogy már nincs itt az asszony, hogy féken tartson :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#35019) DeFranco válasza bandus (#35018) üzenetére


DeFranco
nagyúr

határozz meg egy keretösszeget, hogy szerinted a fizetésedhez képest, vagy a havi költségvetésedhez képest (előbbi nyilván nagyobb mint az utóbbi) mi az, amit szórakozásra, nassolásra, elcseszésre szánsz százalékban.

mondjuk azt mondod, hogy a fizetésed 20%-át rászánod arra, hogy kvázi-felesleges dolgokra elszórd (sörözés, csoki, forraltbor, taxi, kisnyúl tekinthető kvázi-feleslegesnek)

(akkor szokott hoppáka lenni, amikor utólag adja valaki össze, és kiderül, hogy az 50%-ot veri ez az összeg, ami így durva, de simán megszalad úgy hogy észre sem veszed. aztán jön a fejfogás, hogy húbazeg mennyi pénzem lenne ha nem csesztem volna el hülyeségekre. ez az egész alapja, jusson is, maradjon is)

aztán ezt oszd el hetekre, figyelembe véve hogy a december igen szezonális, családozni is fogsz szilveszter is jön. és utána csak annyi a dolgod, hogy

1) követed, hogy mennyi ment el
2) tartod magad hozzá

tada.wav

[ Szerkesztve ]

(#35020) sutszi válasza bandus (#35018) üzenetére


sutszi
veterán

Most hogy ezt így beírtad. Majd hó végén olyan kérdésekkel zaklatunk majd, hogy mennyi az annyi? ;]

Ha lelkiismeretre van szükséged csak szólj. Ingyen is kap leb@szást. :D
Szívesen. Örömmel. :))

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#35021) Magnum_ válasza bandus (#35014) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nalam tegnap jott el.
Cserebe este majkremet ettem kiflivel. Nem volt 150huf.
ma is okosba' lesz a vacsi, este meg ugye talizunk bankarmulatoban ;)

Ja es cigarettat se vettem. Ellenben tolom magamba a 10ft-os muanyag kavet es teat.
2 szal cigim van. Egy qrutol :DDD

Szombaton de. lezuzok siofuckra, csaladdal ebed, stb. Meg atadjak a supportot, ami kitart dec 21ig. Akkor hazamegyek. Elore felek, h milyen lesz otthon tolteni 5-6 napot :Y

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#35022) Melack válasza sutszi (#35020) üzenetére


Melack
veterán

Bp és környéke Nav- és lelkiismeret topic? ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#35023) oriic válasza macilaci78 (#35010) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akarmi lehetséges. :)

Live-Die-Respawn

(#35024) DeFranco válasza Melack (#35022) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hogyan dekkezzünk hogy összejöjjön egy gintonicra való péntek estére a bankármulatóban topic :DDD

(#35025) Magnum_ válasza Magnum_ (#35021) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ja es meg kp-m is maradt, ami kitart a hetvegen is boven, tehat meg az atm-et se kellett meglatogatnom. Soha rosszabb honapot.

Igaz, a kocsim se szart be ebben a honapban :DDD
tankolnom se kellett, meg benga is van

DeF: ma van bankar muri ES vodkaszoda, nem gintonik :D

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#35026) Qru válasza Magnum_ (#35021) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hosszú. Főleg, hogy nem lesz kitől c-t kérj. Postán meg elég lassan érne oda... :DDD

mod:

DeFranco: Erről mindig ez jut eszembe: "A fizetésem 90%-át nőkre és piára költöm. A maradék 10%-ot meg elherdálom..." :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#35027) sutszi válasza Melack (#35022) üzenetére


sutszi
veterán

Ha egy üzlet beindul... bővíteni kell a portfóliót. :DD

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#35028) Melack válasza DeFranco (#35024) üzenetére


Melack
veterán

En most realizáltam, hogy ebben a hónapban nem kell rezsit fizetni még, így tűrhető lesz a büdzsé.

sutszi: Ez egy mindenes topic :)

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#35029) Magnum_ válasza Melack (#35028) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En most a decembert a karacsony ellenere realizalom szepen. (Jo mondjuk az ajandekok fele, 2/3a megvan)

I humbly and respectfully decline™

(#35030) bandus válasza DeFranco (#35019) üzenetére


bandus
veterán

valami ilyesmi lesz, mert most összeadogatva a dolgaimat eléggé csehül állok a számokkal, tényleg ideje véget vetni a felelőtlen költekezésnek :)

Saint_:
nem fog menni sajna a mai nap, kiszámolva marhára előre letudtam most a bulikeretemet és ha így haladok én is csatlakozok azokhoz, akik a szegénységi küszöb alatt élnek :/

mától felírom a költségeimet, kíváncsi vagyok, hogy hol folyik el ez a rengeteg della. és még csak most jön majd a karácsony :U

szerk:
ebbena hónapban én is csak tört rezsit fizetek, máris beljebb vagyok, vagy 3-4 ezer forinttal :D

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#35031) DeFranco válasza bandus (#35030) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tipp: ahol csak lehet tedd el a blokkokat, sokat segít abban hogy visszaemlékezz a történtekre, és legalább háromnaponta rögzíts.

(#35032) Magnum_ válasza bandus (#35030) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ket sor brada. 22.00-23.30ig. Naaaa :D

I humbly and respectfully decline™

(#35033) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Fel fog szabadulni a melohelyemen egy masik osztalyon unit leader pozi. De profilomba illik. De a jelenlegi fonokom megteheti, h nem enged el. De akkor benne van, h ellehetetleniti a helyzetem.

Mit tegyek?

I humbly and respectfully decline™

(#35034) Mercutio_ válasza Magnum_ (#35033) üzenetére


Mercutio_
félisten

Térdelj a nagyfőnök elé, és nem fog a kisfőnököd ellenkezni ;]

#35035: De most komolyan, ismeri bárki is a helyi viszonyokat rajtad kívül innen?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35035) Magnum_ válasza Mercutio_ (#35034) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Most komolyan kerdezem...

I humbly and respectfully decline™

(#35036) etejedu válasza Magnum_ (#35035) üzenetére


etejedu
őstag

Beszélj vele.
Kérdezd meg probléma lenne e neki.
Te nagyon akarod.
És letérdelsz. ;]

De komolyan! Mindenképp mond meg neki mi a szándékod,( egy süti kávé melett)
Kérd ki a véleményét( függetlenül attól, hogy nem érdekel téged)

[ Szerkesztve ]

(#35037) krizmo_ válasza Magnum_ (#35033) üzenetére


krizmo_
addikt

Azt írtad korábban, hogy jól kijöttél a főnököddel, de az utóbbi időben veled szemben is megváltozott.
Azt is írtad, hogy meg akarod beszélni vele a dolgokat.
Szerintem, kérdezd meg tőle, hogy mi baja van veled, és mond el neki, hogyha nem szeretne együtt dolgozni veled, és azért ilyen, akkor mondja meg őszintén, mert lenne egy lehetőséged...vagy valami hasonló módon próbáld meg érzékeltetni vele, hogy vannak más lehetőségeid is.
Mivel keresztbe tud tenni neked, ezért talán az egyenes út a legtisztább. Bár annyira nem ismerem a körülményeket... meg a főnököd, ezt neked kell eldöntened, hogy mennyire jó ötlet ez a tanács...

(#35038) Ace owner


Ace owner
addikt

How engineers use tinder xd

Galaxy Fold 4

(#35039) macilaci78 válasza Ace owner (#35038) üzenetére


macilaci78
nagyúr

:DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#35040) oriic válasza Ace owner (#35038) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez mekkora. :DDD

Live-Die-Respawn

(#35041) Ace owner


Ace owner
addikt

Amúgy aki Wayteq terméket vesz imátkozzon hogy ne romoljon el (amire elég nagy az esély), talk5h topicban is érdekes dolgokról számolnak be.. Ismét :DDD

Galaxy Fold 4

(#35042) Earl_Muttley válasza Ace owner (#35041) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nem véletlenül ejthető véteknek is :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#35043) Melack válasza Ace owner (#35041) üzenetére


Melack
veterán

Én most egy Nokia BT fülesre megy egy autós tartóra pályázok :) meg persze egy windowsos tabletre :D Wayteq nem kell több, itthon valahol van egy elfekvőben lévő olyan tabletünk is.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#35044) Tim82 válasza Melack (#35043) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lenovo Miix 2 8-at lehetett kapni a T-Mobilnál 51k-ért még nemrég, hűség és előfizetés nélkül, ráadásul 3G-s változatot.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35045) Melack válasza Tim82 (#35044) üzenetére


Melack
veterán

Az most k. sok lett volna. Majd eBayen körbenézek, ha a postával rendeződtek a dolgok.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#35046) Ace owner válasza Earl_Muttley (#35042) üzenetére


Ace owner
addikt

Remélem enyémet megjavítják és nem az lesz mint fórumtárssal hogy hozzá sem nyúlnak.. :U

Galaxy Fold 4

(#35047) LÁZ válasza Ace owner (#35046) üzenetére


LÁZ
addikt

most kéne tabletet vegyek 30k-ból, túl sok opció nincs azon kivül, a myaudiónak is egy trágya a supportja, komolyan mondom ntom mi legyen :F

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#35048) bandus válasza LÁZ (#35047) üzenetére


bandus
veterán

alcor?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#35049) Ace owner válasza bandus (#35048) üzenetére


Ace owner
addikt

Egyik rosszabb mint a másik. Inkább spórolj egy kicsit, vagy nem tudom..

Galaxy Fold 4

(#35050) adequate_cou


adequate_cou
senior tag

Sziasztok!

Albérletet keresek január 1-től hosszú távra Pesti oldalon, preferáltan 2 vagy másfél-szobás, esetleg egyszobás(külön konyhával).

Előnyt élvez a 3-as metró vonalának közelsége, de nincs kizárva más sem.

Ár 80-90 rezsivel együtt, ha különösen jó akkor 100-ig el tudok menni.

Ha tudtok ilyenről akkor nyugodtan dobjatok privátot!

más: Pesten már ismerős PH!-sok: Hol érdemes albérletet keresni weben? Sok alternatíva van, de valahogy egyik sem az igazi. Itt Szegeden van egy-két tuti oldal ahol kb. mind fent van, így egyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.