Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15001) Mercutio_ válasza Magnum_ (#14979) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eccerű ez, nem kell hitegetni/hülyíteni és ha "ennyi volt" azt is kulturáltan meg kell mondani.

Ja, hamarosan 44 ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15002) Ace owner


Ace owner
addikt

Jó lenne nekem is valami normális munka, ez a hétvégi takarítgatás édeskevés, alap diákmelók meg.. :U

Ja azt már akartam is kérdezni, ha adókártyát elindítom, kapok valami ideiglenes papírt és dolgozhatok?

Galaxy Fold 4

(#15003) etejedu válasza Ace owner (#15002) üzenetére


etejedu
őstag

:K

De azért nem árt szólni, hogy addig is adjanak!

[ Szerkesztve ]

(#15004) Magnum_ válasza Mercutio_ (#15001) üzenetére


Magnum_
nagyúr

senkit se hitegetek...

I humbly and respectfully decline™

(#15005) Melack


Melack
veterán

Kell egy ilyen, még vám+Áfa mellett is baráti

(#15006) Saint_ : deal!

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15006) Magnum_ válasza Melack (#15005) üzenetére


Magnum_
nagyúr

majd rendelünk együtt :)

I humbly and respectfully decline™

(#15007) Tim82 válasza Melack (#15005) üzenetére


Tim82
nagyúr

1 GB RAM-mal? Biztos jó lesz a felhasználói élmény. (A 16 GB-os SSD még talán, hiszen legalább micro SD van mellé.)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15008) Melack válasza Tim82 (#15007) üzenetére


Melack
veterán

Amire nekem kell, bőven. Nem akarok játszani rajta, max valami kártyás játék. Inkább film meg szöveg.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15009) MurdR válasza LÁZ (#14907) üzenetére


MurdR
veterán

Én eddig teljesen reménytelennek találom ezt a lakás dolgot, mindenhol durva kompromisszumokbaütköztünk. Ahol jó a lakás, ott mozdonyszőkék is vannak, ahol meg árja a lakóközösség, ott pedig a konyhában van a wc. :DDD

Már már azon gondolkodunk hogy nem szarozunk és nézünk valami lakóparkban másfél szobásat 14ért, mint u.ennyiért 2,5 szobás téglát.

Melack: jó cucc

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#15010) Tim82 válasza Melack (#15008) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem játékra gondoltam, eleve necces a sima Win 8.1-nek ennyi RAM. (Én se nagyon játszok tableten.)

Kár amúgy, mert ezzel eléggé agyoncsapják a cuccot.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15011) macilaci78 válasza MurdR (#15009) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tényleg ennyire zavaró, hogy kézmosó jár a piszoárhoz? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15012) Melack válasza Tim82 (#15010) üzenetére


Melack
veterán

Túl sok infó nincs róla, de ahogy ki tudtam hámozni ez valami könnyített verziós Win, a mérete miatt. Gondolom az optimalizálás is megtörtént ehhez. Majd figyelem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15013) oriic válasza Melack (#15005) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, nem is rossz. Filmnézéshez, netezéshez jó, meg Hearthstone is tuti megy rajta. Mennyibe jönne ki szállitással vámmal együtt?

Live-Die-Respawn

(#15014) Tim82 válasza oriic (#15013) üzenetére


Tim82
nagyúr

Augusztusban jelenik meg, ha minden igaz, szóval legkorábban akkor találsz erről infót.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15015) sutszi válasza MurdR (#15009) üzenetére


sutszi
veterán

Hát az albérlet kereső verzió sem sokkal jobb... Pár hete írtam(kérdezősködtem) itt. Napi szinten követjük az ingatlanos oldalakat és keressük a megfelelő kuckót... De több száz hirdetéssel a hátunk mögött elég lehangoló a kép... Persze vannak jelöltek és találtunk jókat is...de komoly gondok vannak némely albérletet kiadó ember értékrendjével. Attól, hogy egy patkánylyuk a város közepén van...attól még patkánylyuk marad.

A kedvenc amikor lefényképezik az utcát jobbra is balra is. Totál semmitmondó képek, de a konyháról vagy a fürdőről egy darabot nem tud feltenni... :U

Lehetne még sorolni. :(

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15016) Melack válasza oriic (#15013) üzenetére


Melack
veterán

Ha marad 100$ (remélem), akkor 25.000 Ft +30% vám és áfa.
További részletek ahogy Tim is írta, augusztusban.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15017) B-L-A-C-K válasza sutszi (#15015) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"A kedvenc amikor lefényképezik az utcát jobbra is balra is. Totál semmitmondó képek, de a konyháról vagy a fürdőről egy darabot nem tud feltenni... "

Talán nem ok nélkül csinálják, gondolom olyan sz@r ha berakná nem is olyan sokan néznék meg, így meg talán eljönnek, és hátha kiveszik alapon mennek az ilyenek.

(#15018) sutszi válasza B-L-A-C-K (#15017) üzenetére


sutszi
veterán

Tudom, hogy erre megy ki. De eleve nem egyenes hozzáállást tükröz ezzel.
Fel sem hívjuk az ilyet... Vannak korrekt hirdetések ha valaki akarja meg tudja csinálni rendesen. Ha nem annak oka van és nincs értelme vesztegetni rá az időt. Csak hát bosszantó na...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15019) Mr X


Mr X
veterán

Üdv!

Keresek SATA HDD-t 250GB-1TB közötti méretben, értelmes áron, budapesti átvétellel (17. kerület preferált, bár erre kicsi az esély :) ). Ha valakinél akad elfekvőben, írjon egy privit.

(#15020) Mercutio_ válasza Melack (#15016) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hongmit is 110$-ra jósolták aztán megjelenésre 170 lett belőle.
Kínai tesók szeretnek loditani picit.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15021) MurdR válasza sutszi (#15015) üzenetére


MurdR
veterán

Pesten mi is néztünk pár olyat, hogy a pofám leszakadt volna ha olyanba egy ismeretlent bevinnék lakásnézőbe. Végül Nagykovácsiban kötöttünk ki, imádok itt lakni. Csönd, nyugalom és fehér minde... akarommondani szép zöld a vidék :D ;]
16ker Árpádföldön pl volt egy kiadó kisház, ahol a tulaj úgy be volt b.va amikor mutatta a kiadó kisházat, hogy azt hittem leesik az emeletről.

Macilaci: wcről megkeverni a perkeltet? :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#15022) Kiki18 válasza DeFranco (#14994) üzenetére


Kiki18
őstag

Épp csak nagy melózásba voltam,tulképp egész nap.

21 vagyok.ha 28-al Sainték kölkök,akkor én mi vagyok? :P

(#15019) Mr X: Mennyire sürgős? Nekem lesz egy eladó hónap közepén,500Gb Hitachi,hibátlanul,kb 6k-ért. :R
helyileg 17. kerület Rákoshegy.

[ Szerkesztve ]

(#15023) Mr X válasza Kiki18 (#15022) üzenetére


Mr X
veterán

Nem sürgős, tudok várni, pláne hogy nem kell átutaznom a várost. :) Dobj egy privit, mikor aktuális. :)

(#15024) Tim82 válasza Kiki18 (#15022) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mint írtam, ebihal. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15025) Ace owner válasza Tim82 (#15024) üzenetére


Ace owner
addikt

Én meg sem szólalok..

Mellesleg a monitor egyelőre marad a "balesetes" mert végsősoron pont nem zavar.. :R
Az átalakítókért viszont beugranék valamikor ha megoldható, amig van iskola.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#15026) Kiki18 válasza Mr X (#15023) üzenetére


Kiki18
őstag

Oks,dobok privit.

(#15024) Tim82: És akkor az idősebb korosztály micsoda? Őskövületek,vagy mi? :DDD

Közérdekű,hogy van nekem egy eladó laptopom,ami nem ad képet.Leharcolt külső(de nem törött a ház és nem karcos a kijelző) és nem ad képet. 2005-ös DDR2-es Sata1-es gyártmány,rossz akksival,kókányolt töltővel,kompletten. Hirdetéseim között megtalálható. Ha valakinek kell egybe vagy fontosbb alkatrészek,lehet szabadon boltolni. :K

(#15027) Tim82 válasza Ace owner (#15025) üzenetére


Tim82
nagyúr

Írsz egy nappal azelőtt, hogy beugrasz és behozom magammal melóhelyre.

Kiki18: használd a logikád. Kifejlett varangyok. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15028) Kiki18 válasza Tim82 (#15027) üzenetére


Kiki18
őstag

Á értem. Kihalt őshüllő békák.Igazad van. :K

(#15029) Tim82 válasza Kiki18 (#15026) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megnéztem a hirdetést. 70 fok azért annyira nem jó, ha állandóan ekörüli hőfokokon megy. A kijelzővel kapcsolatban: D-Sub kimeneten, külső monitorral ad képet? Próbáltál erős fényforrással (jobb zseblámpa) rávilágítani a kijelzőre, hogy úgy látszik-e valami a kijelzőn? Ha igen, akkor a panel háttérvilágítása döglött meg.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15030) B-L-A-C-K válasza Tim82 (#15029) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gondolom amióta megvan még nem volt újrapasztázva, és ugye egy 9 éves gépnél nem lenne hátrány ezt kivitelezni...:)

(#15031) Kiki18 válasza Tim82 (#15029) üzenetére


Kiki18
őstag

D-sub kimeneten se ad képet,emiatt 99% GPU hiba.
A lámpás módszert már pont emiatt nem is próbáltam ki.

Mikor még néztem hőfokokat,akkor csak CPU és MB hőfokait írta az Aida,a GPU-nak nem volt szenzora.Lehet,hogy az megfőtt.( :F ) A 70 fokot full terhelésnél érte el 30 percen keresztül,és az erejéből kifolyólag egy YT videónál erősebbel neigen találkozott,így sztem nemigen járt 70 környékén.

A Bökkenő az,hogy eladtam működőként,majd 2 napra rá visszakaptam olyan gonddal,hogy " túl lassú"
Én %/!=//%hülye meg mindenféle próba nélkül egyből darabokra szedtem(de tényleg atomjaira) és újra össze. És akkor nem adott képet. És biztosan mindent flottul raktam össze,mert nincs mit fordítva bedugni/betenni és semmi se feszül benne,vagy áll csálén,vagy bármi...És amúgy is,előtte is szedtem már szét,jól ismertem a konstrukciót.

Úgyhogy most így állunk kb 3 hónapja,csak úgy áll apolcon,és nem jutottam vele előrrébb.És azt se tudom,hogy én vagy a vevő volt a %/!/= ,én inkább senkit se gyanúsítgattam és elraktam porosodni. :)

(#15030) B-L-A-C-K: Félévente megvolt csinálva,ezért is bírta eddig. Bár a GPU felett nem paszta van,hanem vmi jó vastag Gap PAD(ami még mindig nem kemény).

[ Szerkesztve ]

(#15032) Mercutio_ válasza Tim82 (#15027) üzenetére


Mercutio_
félisten

Varangyok? :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15033) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

34 múltam. Az sok? :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#15034) DeFranco válasza Dr.Zoo (#15033) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekünk nem, neked igen ;]

Tessék akkor gyereket csinálni üstöllést :P

(#15035) B-L-A-C-K válasza Dr.Zoo (#15033) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az igen, most kicsit cikinek is érzem így utólag magam mikor megvetted a biciklit letegeztelek... :(

;]

(#15036) Mercutio_ válasza B-L-A-C-K (#15035) üzenetére


Mercutio_
félisten

És azt, hogy engem is? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15037) Tele von Zsinór


Tele von Zsinór
őstag

29 leszek lassan, szerintem belőttem az ideális középutat :D

(#15038) B-L-A-C-K válasza Mercutio_ (#15036) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó te nem nézel ki 34 nek...:D

(#15039) radi8tor válasza MurdR (#15021) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A legfontosabb dolgot lehet elfelejtitek. Azokból a lakásokból nem véletlenül költöztek ki. Vagy a körülmények miatt, vagy a szomszédok miatt, stb.

⭐ Stella

(#15040) bitpork válasza B-L-A-C-K (#15038) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Az h ki mennyinek néz ki, pláne az avatárok alapján, inkább hagyjuk ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15041) B-L-A-C-K válasza bitpork (#15040) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Remélem nem gondolod hogy ezeket komolyan is írjuk...:) Amúgy meg már radi8tor1, Mercutio_, és Dr.Zoo kollégákkal találkoztam innen...

[ Szerkesztve ]

(#15042) Agostino válasza Mercutio_ (#15032) üzenetére


Agostino
addikt

de hiszen ebben csak fürdőszoba csaptelepeket tekergetnek... varangyot ígértél

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#15043) Mercutio_ válasza radi8tor (#15039) üzenetére


Mercutio_
félisten

Milyen lakásokból?

BLACK: Ehheh :DDD

Agostino: Nézd meg jobban, azok a repkedő háromszögek azok :K

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15044) LÁZ


LÁZ
addikt

Keresek 32"-os lapostévét, max 1 éveset, lehetőleg garral, mpg4es tunerrel, hdredi-fullhd. BP-n

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#15045) Magnum_


Magnum_
nagyúr

bebaszcsi van

I humbly and respectfully decline™

(#15046) föccer válasza Magnum_ (#15045) üzenetére


föccer
nagyúr

cicát ma estére nem fűzöl?

üdv,f öccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15047) radi8tor válasza Magnum_ (#15045) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

munka van

⭐ Stella

(#15048) Mercutio_ válasza Magnum_ (#15045) üzenetére


Mercutio_
félisten

Qru is veled volt? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15049) Magnum_ válasza föccer (#15046) üzenetére


Magnum_
nagyúr

de, fűztem. kioffolt :D

Qru persze.

I humbly and respectfully decline™

(#15050) radi8tor válasza Mercutio_ (#15048) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Milyen Qru? Ő Constantine, a démonvadász. :P

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.