Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) PhoenixK válasza Magnum_ (#1650) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ez az előnye, ha az ember saját maga főnöke! :P

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1652) Kiki18 válasza Magnum_ (#1650) üzenetére


Kiki18
őstag

Mesélj,mi történt? ;)

(#1653) Magnum_ válasza Kiki18 (#1652) üzenetére


Magnum_
nagyúr

tegnap csak reggel, meg du. voltam bent, mert napközben 2 tárgyalásom volt két különböző helyszínen. ma reggel szintén tárgyaláson kezdtem, 12.00 körül értem csak vissza. ezekről szóltam neki a múlt héten, mert mostanában csak 10.00óra fele szokott beérni az irodába. azt mondja ma, hogy nem látott se tegnap, se ma. mondom itt vagyok, amint látható, múlt héten pedig direkt szóltam, hogy mi lesz... jó-jó, de tegnap is elmentem anélkül, hogy szóltam volna (9.30 körül). mondom, tehetek arról, hogy mostanság csak 10.00 körül érsz ki? egyébként köszönöm a kérdést, elég sikeresek voltunk ebben a 3 ügyben...
(egyébként 1 hónap múlva lejár a szerződésem, remélem, találok addig valamit, nem szívesen hosszabbítanék vele, pedig imátam itt dolgozni, amíg 2 hónappal ezelőttig meg nem érkezett..

I humbly and respectfully decline™

(#1654) Mercutio_ válasza Magnum_ (#1653) üzenetére


Mercutio_
félisten

És így fog egy jól működő helyet + jó kollektívát szetcseszni egy @ :W

Nálunk anno ugyanez volt azzal megspékelve, hogy elkezdte kirugdosni aki nem ment magától és nem bólogatott elég lelkesen + ezzel párhuzamosan behozta a volt kollégáit közép vezetői pozícióba.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1655) Tim82 válasza Mercutio_ (#1654) üzenetére


Tim82
nagyúr

Így megy ez. (Kurt Vonnegut örökbecsű mondata.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1656) tajcsi


tajcsi
senior tag

A keleti pályaudvarról hogyan tudok eljutni trolival/városi busszal a III.ker. Raktár utcába? :F

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1657) werszomjas válasza tajcsi (#1656) üzenetére


werszomjas
őstag

https://maps.google.hu/

Útvonaltervezés > A: Keleti PU, B: Bp. III. ker Raktár utca > Útvonaltervezés, és rányomsz a "Tömegközlekedéssel" gombra.

Nagyon szépen leírja, hol mire kell felszállni és hány megállót kell menni :K

Egyébként:

2-es metró a puskás stadionig, onnan 901-es / 918-as busz, vagy 1-es villamos, vagy Astoriától a 9-es busz.

Indulási időt állítsd be, hogy mikor akarsz utazni, mert ha "Indulás most"-on hagyod úgy pl nem írja az 1-es vilit, mert az éjszaka nem jár.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#1658) Tim82 válasza tajcsi (#1656) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ehh, werszomjas gyorsabb volt.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1659) tajcsi válasza Tim82 (#1658) üzenetére


tajcsi
senior tag

Hát nekem ez jött ki

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1660) werszomjas válasza tajcsi (#1659) üzenetére


werszomjas
őstag

Add meg az időpontot mikor akarsz menni, úgy több lehetőséget is ad majd, "Indulás most" van neked beállítva.

Ha van okostelefonod mobilnettel ott is érdemes elindítani a maps-ot, még navigál is, mondja, hogy hol szállj fel/le, nagyon jól működik szerintem. :K

[ Szerkesztve ]

üdv

(#1661) Tim82 válasza tajcsi (#1659) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha már mindenáron most, ebben a pillanatban akarsz indulni, akkor jó lesz neked az éjjeli járat is.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1662) tajcsi válasza werszomjas (#1660) üzenetére


tajcsi
senior tag

Nagyon fáradt vagyok, köszönöm a türelmet és a segítséget! Ha holnap nagy üvöltésre lesztek figyelmesek, tudjátok, hogy csak én vesztem el.
Keleti pályaudvaron szerintetek fogok találkozni azzal a kis tizenpáréves füstifecskével? :U

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1663) LÁZ válasza tajcsi (#1662) üzenetére


LÁZ
addikt

a keletitől én közelebb vagyok, mert ott felszállsz a 20as buszra, és 4 megálló, kb 10perc, ha még kell a külső dvd iró ;)

szerk. nemneked :DDD

Közérdekű: Fehér-kék HAF 932 eladóó

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1664) Agostino válasza tajcsi (#1662) üzenetére


Agostino
addikt

azzal? azokkal! : ) fogsz de no para, észre sem veszed őket, nagyon tiszta munkát végeznek. : ) jk: bár randa az egész meg fel van túrva de ha nem acc' senkinek egy szál cigit meg nem lesz egy perced sem és zokni sem kell, nem lesz semmi gond

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1665) Melack válasza tajcsi (#1662) üzenetére


Melack
veterán

Ezt a Keletis misztikumot nem értem. Elég sokat csámbéroztam arra, volt, hogy csak ültem ott és néztem a tömeget. Ok, hogy a gettó mindkét oldalán ott van, de azok az arcok, akik tényleg "veszélyesebbek", nincsenek már ott.
Az érvényes, hogy zsebben nem hagysz semmit, ami értékes. Táskát behúzod, és saját tempódban mész. Akkor senki sem b*szogat.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1666) Mercutio_ válasza Melack (#1665) üzenetére


Mercutio_
félisten

Minden nagyobb város/megyeszékhely vasútállomásán vannak zsebesek, kéregetők, sunnyogó alakok, szóval ez nekem is fura, mintha vidéken nem létezne bűnözés :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1667) cekkk válasza Mercutio_ (#1666) üzenetére


cekkk
veterán

Debrecenben pl nem. Pár réti rigó sétálgatott arra fele nagy ritkán. De szerintem itt a 9. kerületben 2 hónap alatt több kéregetőt és csövest láttam mint a jó pár év alatt Debrecenben. Pedig elég sokat mászkáltam ott :D

Összefújja a szél a mocskot itt sajnos :( :(((

(#1668) Mercutio_ válasza cekkk (#1667) üzenetére


Mercutio_
félisten

10 éve még volt az állomáson rendszeresen zsebes, kurva, kéregető is, a nagyerdei krt-n pedig emlékeim szerint még 1-2 éve is ki volt táblázva, hogy "ne hagyj értéket az autóban, mert rendszeres a feltörés"
A másik amit írsz, sokan vidékről is pestre vándoroltak azok közül, akik korábban ott boldogították a lakókat, ja meg ugye miután bezárt a lipót is kikerült jó néhány szellemileg problémás az utcákra, vagy épp vissza vidékre. Annó pl. Pécsett ismerősök is erre panaszkodtak.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1669) Tim82 válasza cekkk (#1667) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pár éve (2008-ban) éjszakáztam a debreceni pályaudvaron (esküvőn voltam ott, majd lekéstem az utolsó vonatot Budapestre, hajnalban jött a következő), emlékeim szerint vészesebb arcok voltak ott, mint a Keletinél valaha is, nagyon kellett figyelnem, hogy ne aludjak el, ne engedjek a közelembe senkit stb.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1670) cekkk válasza Mercutio_ (#1668) üzenetére


cekkk
veterán

Utóbbi években nekem nem tűnt fel ez. Minden héten megfordultam, sőt sokszor az utolsó vonattal mentem vissza Debrecenbe.

Ki van az táblázva már mindenhol, hogy ne hagyj értéket. Ismerősnek itt Pesten nyomták fel a kocsit, mert az szélvédőn hagyta a gps tartót, persze a kocsiban már nem volt semmi :D

(#1669) Tim82
Sajnos nekem több ismerősömet rabolták ki itt Pesten fényes nappal. Debrecenben egyről nem hallottam az ismeretségi körömben, pedig tényleg nem kevés embert ismerek.

Mondjuk van is egy félsz az emberekben Pesttel kapcsolatban. Bennük van, hogy jaj kirabolják drogosok stb stb. Mondjuk nem is alaptalanul. De vannak részek amik élhetőek, amik meg nem oda nem kell menni :D :DDD Tegnap is sétáltunk a tescoba ami a Koppány utcán van, hát volt ahova azt mondtam, hogy én ide többet nem megyek :D :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1671) Melack válasza cekkk (#1670) üzenetére


Melack
veterán

Ez a város tényleg minden részén előfordul - talán Hűvösvölgyben nem, de lehet, hogy ott is.

Amikor szülők jönnek fel, mindig mondom, hogy cipzáros táska, húzóka előre, őfelé nézzen, ne hátra. Eddig baj sosem volt. Engem idáig egyszer akartak kizsebelni, akkor is kedvesem megfogtam az illető kezét, és közöltem vele, hogy nemesebb szervemet ott keresheti, de hogy ahhoz csak párom érhet, az is tuti. Majd a következő mozdulattal letettem a buszról. Ezt leszámítva nem volt semmi gondom, max másoknak segítettem, hogy ne zsebeljék ki őket (persze egy nyamvadt köszönömet sem mondtak, miért is... :((( )

Kurvákat nem is nagyon tudom, mikor láttam Pesten utoljára. A környéken sem sokat. Kecskemét után 1-2 szokott lenni, meg Miskolc felé Detk előtt. De ennyi.

Fura arcok: tőlük jobban tartok, mint a zsebesektől. Ők tényleg nem ismernek félelmet, nem értik/érzik, mi az. Emiatt reménykedem abban,hogy ismét lesz Lipótmező.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1672) Tim82 válasza cekkk (#1670) üzenetére


Tim82
nagyúr

Engem még soha nem akartak kirabolni. Pedig az első komoly barátnőm ráadásul gázos környéken (VIII. kerület - Kőris utca) lakott és rendszeresen kísértem haza éjszakánként is. Eddig még nem is zsebeltek ki, mondjuk én tárcát, telefont, kulcsot alapból nadrágzsebben (nem farzsebben) vagy elülső kabátzsebben (ahova ösztönösen zsebrevágom a kezem) tartok. Hátizsák, táska meg mindig jól le van zárva.

Egyszer - vagy tíz éve - vesztettem el személyit, akkor két héten belül leadták egy önkormányzaton és át tudtam venni. Egyszer meg hagytam el mobiltelefont (szintén tíz éve már), de visszamentem érte és meg is került (egy éjjeli buszra várva ücsörögtem a Móriczon, kicsúszott a zsebemből csak - azóta van a fenti zseb-policy). Betörni sem törtek be még soha hozzám (vagy ha igen, akkor semmit sem vittek el és mindent visszazártak úgy, ahogy én hagytam :) ).

Az a vicces, hogy azért a kéregetőket, térítőket, "szuper bizniszt" aluljáróban ajánlgatókat be szoktam vonzani, általában akkor döbbennek rá, hogy rossz embert választottak, amikor le se fékezek, csak kikerülöm őket.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1673) GabN73 válasza Melack (#1671) üzenetére


GabN73
addikt

6-7. kerületben vannak, meg a nyócban is. :K

Mi minden este találkozunk 3-al min.

(#1674) Melack válasza GabN73 (#1673) üzenetére


Melack
veterán

Hmm, fura :) Mondjuk arra meg elég rég jártam.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1675) GabN73 válasza Melack (#1674) üzenetére


GabN73
addikt

Blaha és környéke, ugyebár ott van az akácfa utca, éjszakai élet általában mindig megy. Múltkor a Burger King sarkánál ült egy hölgyike, és kérdezgetett... :D

(#1676) Mercutio_ válasza GabN73 (#1675) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nyugati aluljáróban is vannak, télen pedig bejárnak melegedni/zsaruk elől a burgerking-be :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1677) Melack válasza Mercutio_ (#1676) üzenetére


Melack
veterán

Azt el is felejtettem :) Ott engem mindig a rusnya kurvák találtak meg... ;]

(#1675) GabN73: külvárosban már/még nincsenek ilyenek

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1678) Mercutio_ válasza Melack (#1677) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jah, az azért még hulla fáradtan is magamhoz térít, amikor egy fogatlan matróna "búgó" hangon a maga keresetlen természetességével teszi fel a kérdést, hogy "Jösssssz?" :DDD szabályosan kirázott a hideg legutóbb is :Y

Külvárosokban ilyen nagyobb forgalmú kivezető utak mentén vannak.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1679) Magnum_ válasza Melack (#1677) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a nyugati aluljáróban csak legalja kislányok vannak...
nem mintha adnék (most már :DDD ) pénzt értük

I humbly and respectfully decline™

(#1680) Melack válasza Magnum_ (#1679) üzenetére


Melack
veterán

Visszasírod a fogatlan remegő fejű matrónákat? :C ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1681) tajcsi válasza Agostino (#1664) üzenetére


tajcsi
senior tag

Á akkor tudod a jutub videóbol kiről is van szó..na, Zuglóig mentem, felszáltam az 1esvillamosra és megérkeztem...na,azé kéne még az a noti vinnyó ha van valakinek....

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1682) GabN73 válasza Melack (#1677) üzenetére


GabN73
addikt

XVI. kerben lakok, itt tényleg nincsenek, jó a környék. De bent vannak. Ma is találkoztunk 2-vel... :))

(#1683) tomcsi23 válasza Melack (#1680) üzenetére


tomcsi23
veterán

Honoluluból. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1684) Magnum_ válasza tomcsi23 (#1683) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:W :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#1685) macko20


macko20
őstag

Szét offoljátok a topicot

Eladó! és Keresek!

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#1686) Melack


Melack
veterán

Hogy ne csak off legyek: sarokülő nem kell valakinek?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1687) LÁZ


LÁZ
addikt

meg fehér haf932? :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1688) tajcsi


tajcsi
senior tag

Tényleg senkinek nincs noti vinnyója eladó?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1689) Melack válasza tajcsi (#1688) üzenetére


Melack
veterán

Az a gond, hogy csak olyan van, ami nem 100%-os. Azt meg csak nem ajánlom fel :U

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1690) tajcsi


tajcsi
senior tag

Chrome-ban hol tudom megnézni a mentett jelszavakat? A beáll0tás menüben nekem nincs olyan, hogy mentett jelszavak /a gugli pedig azt irja,h kellene lenni...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1691) Agostino válasza tajcsi (#1690) üzenetére


Agostino
addikt

mert a speciális beállítások alatt találod majd a lap alján kattintva

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1692) Magnum_ válasza macko20 (#1685) üzenetére


Magnum_
nagyúr

adok-veszek-beszélgetek. egyébként bocs, kijött belőlem...

I humbly and respectfully decline™

(#1693) DeFranco válasza Magnum_ (#1692) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ezért el kell menned a nyugatis fogatlan nyanyával egy körre még ma... IJ

(#1694) Magnum_ válasza DeFranco (#1693) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ma nem alszom egyedül... :-))))

I humbly and respectfully decline™

(#1695) Mercutio_ válasza Magnum_ (#1694) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor is! :D ...akarom mondani :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1696) föccer válasza Magnum_ (#1694) üzenetére


föccer
nagyúr

És ez vajon így is marad, ha megmutatod neki, hogy közben itt meg kidumálod ;] Ha ennyi volt lyukra fűzni, akkor grat, tudsz valamit. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1697) Magnum_ válasza föccer (#1696) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a barátosnémmal élek, teeee. :W :D

I humbly and respectfully decline™

(#1698) Tim82 válasza Magnum_ (#1697) üzenetére


Tim82
nagyúr

Barátosné? Friends with benefits? :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1699) Melack válasza Tim82 (#1698) üzenetére


Melack
veterán

Határozottan kellemes teremtés, és nem hiszem, hogy csak barátok előnyökkel :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1700) Tim82 válasza Melack (#1699) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak a szóhasználaton élcelődöm. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.