Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) cekkk válasza Magnum_ (#1198) üzenetére


cekkk
veterán

Szállítanak is ki, vagy csak ott helyben fogyasztós és magadnak elhozós hely?

(#1202) PhoenixK válasza cekkk (#1201) üzenetére


PhoenixK
őstag

Egy étlap a Kyros-tól:

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1203) cekkk válasza PhoenixK (#1202) üzenetére


cekkk
veterán

Nagy köszönet érte! :C :R

(#1204) cekkk


cekkk
veterán

4-8 gigás SD kártyája nincs eladó valakinek a 9. kerületben? :DDD

(#1202) PhoenixK
Most néztem át, ők tényleg csak a 13. kerületben és 12-15 között szállítanak ki? :((

[ Szerkesztve ]

(#1205) randras válasza cekkk (#1204) üzenetére


randras
veterán

microSD SD adapterrel nem jó? Melyik a 9. kerület, elromlott a Google... :)

(#1206) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Eladó egy Ikea Lack dohányzóasztal és egy laptop asztalka! 600 Ft/db. Együtt a kettő 1000 Ft.
Személyes átvétel: Bp. VIII.ker

Több infó privátban.

Képek:
dohányzóasztal

laptopasztalka

[ Szerkesztve ]

(#1207) cekkk válasza randras (#1205) üzenetére


cekkk
veterán

Mester utca, Petőfi híd környéke :)

De azzal is jó ha olcsó :DDD

(#1208) randras válasza cekkk (#1207) üzenetére


randras
veterán

Az a világ másik fele, pláne ilyen szaunában, de ha mindketten megyünk egy kicsit azonos irányban, lehet belőle valami. 1500 forint? Amúgy Kinston, class 4-es.

(#1209) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Hétfőn megyek be Pestre, minden termékemből -5%, ha hétfőn vennél valamit innen: KATT

(#1210) cekkk válasza randras (#1208) üzenetére


cekkk
veterán

Arra milyen sebességgel lehet másolni?

Te merre vagy?

(#1211) randras válasza cekkk (#1210) üzenetére


randras
veterán

4 mbps garantált, X. kerület.

[ Szerkesztve ]

(#1212) cekkk válasza randras (#1211) üzenetére


cekkk
veterán

Az azért nincs olyan messze :D

Nekem nem sürgős a vétel, de jövőhéten pénteken járok ilyen 7 fele a metró végállomásnál az jó neked?

Ez gondolom 4 gigás 8-as van? :D

(#1213) randras válasza cekkk (#1212) üzenetére


randras
veterán

Nem, 8 gigás, class 4-es.

7 fele jó lehet, de inkább utána, mint előtte. :)

(#1214) cekkk válasza randras (#1213) üzenetére


cekkk
veterán

Addig megbeszéljük, mert bátyám 6ig dolgozik, utána megyek ki hozzá a 18. kerületbe és onnan indulunk haza.

(#1215) randras válasza cekkk (#1214) üzenetére


randras
veterán

Okés. :) :R

(#1216) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Lehet kicsit furán hangzik majd, de hol lehetne venni Pesten a 2-es és a 3-as metró vonalán gombelemet? Érdekelne a kisebb és a nagyobbik fajta is. Többet vennék, tehát jó lenne, ha darabja nem 4-500 Ft lenne. Ma voltam Auchan-ban és azt hittem hogy ez valami vicc.

(#1217) PhoenixK válasza Vasinger! (#1216) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nem pont a metró vonalán, de megközelíthető: Conrad

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1218) macko20 válasza PhoenixK (#1217) üzenetére


macko20
őstag

595-nél kezdődnek a gombelemek a conradban....inkább a XIII,lehel u 17 Lomex itt 46ft-tól kezdődnek...

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#1219) randras válasza macko20 (#1218) üzenetére


randras
veterán

Vagy eBay-ről egy zsák 1$. :)

(#1220) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Közben találtam PCX-en, ott 600 Ft-ból kijött 16-os csomag, Ebay-re én is gondoltam, de 1 hónap mire megjön, nekem addigra meg már késő. (ha egyáltalán megjön...)

(#1221) randras válasza Vasinger! (#1220) üzenetére


randras
veterán

Jó az mostanában 1.5 hétnek is. Uborkaszezon van EU-ban, ilyenkor gyors a szállítás. :) De akkor tárgytalan.

(#1222) Agostino


Agostino
addikt

üdv

itt is megér egy kérdést. epson tonert utángyártottat hol érdemes venni? tapasztalatok, árak jöhetnek bátran. a legjobb ár eddig 4700 forint / toner amire 3000 lapra elegendő tintát írnak

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1223) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Valakinek egy ilyen konfig kellene?

[ Szerkesztve ]

(#1224) randras válasza Agostino (#1222) üzenetére


randras
veterán

eBay nem játszik?

(#1225) Agostino válasza randras (#1224) üzenetére


Agostino
addikt

gondolkodtam rajta de ha nem paszentos akkor a reklamáció cinkes tud lenni... : \

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1226) randras válasza Agostino (#1225) üzenetére


randras
veterán

:N

(#1227) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

3 hónapos Genius SP-HF 360B Sztereo hangfalszett eladó! Kihasználatlanság miatt. 3K
Ma a 4-6-os vonalán el is tudom vinni.

(#1228) Melack


Melack
veterán

Hali! A Déli környékén tudtok valami helyet, ahol ingyen lehet parkolni szombaton?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1229) Magnum_ válasza Melack (#1228) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Szombaton free

I humbly and respectfully decline™

(#1230) Melack válasza Magnum_ (#1229) üzenetére


Melack
veterán

Köszönöm!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1231) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

12-be gyros tálat honnan érdemes rendelni? :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1232) Magnum_


Magnum_
nagyúr

XIII.-ban hol van használt ruha gyűjtő konténer? pl. vöröskereszt.. most akarom elvinni, a ház elé mégsem vihetem. rengeteg cipő, ruha, kabátok..

csajom ruháinak kell a hely, ha már összeköltözünk..

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#1233) moonguru válasza Magnum_ (#1232) üzenetére


moonguru
őstag

Szia!

Vidd be a Dózsa György út 152.-be!

Szerintem meg is köszönik!

Monitor Guru!

(#1234) Magnum_ válasza moonguru (#1233) üzenetére


Magnum_
nagyúr

kösz! végülis az egyik önkorinál a családsegítőkhöz hoztam be tegnap..

I humbly and respectfully decline™

(#1235) moonguru válasza Magnum_ (#1234) üzenetére


moonguru
őstag

Az is jó! :)

Monitor Guru!

(#1236) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Ha majd ősszel/télen szeretnék menni a Margitszigetre futni a kocsit hol lenne érdemes hagyni? :U Nézem a budai oldalon a hídnál nem drága annyira a parkolás, de soha nem látok helyet, a szigeten nem parkolok annyi pénzért :D A pesti oldalon megint 400 fölött van :D :N

Valami jó ötletetek van? :B

(#1237) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Budán merre vágnak normális árban sim kártyát? Old school kártyám van és kellene egy micro sim, de félek hogy horror árban cseréli ki a telenor. :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1238) randras válasza Speeedfire (#1237) üzenetére


randras
veterán

x évente 1 csere ingyenes. :U

(#1239) Speeedfire válasza randras (#1238) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Akkor ez tárgytalan, mert még pannon van a kártyára írva. :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1240) 5teve válasza Speeedfire (#1239) üzenetére


5teve
senior tag

ingyen cserélik, menj be akármelyik telenorba. a pannon jogutódja, tehát hozzájuk tartozik.

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#1241) werszomjas


werszomjas
őstag

Tud valaki jó, megbízható ingatlanközvetítőt személyes tapasztalat alapján?

Lakást vennénk, de rengeteg a hirdetés, így felkeresnénk egy közvetítőt, vele talán könnyebb.

Valamint 2, max 3 hónapra szerintetek hol lehet megszállni 2db macskával együtt olcsón Pesten? Az a gond a legtöbb albérlet csak hosszú távra kiadó :(

üdv

(#1242) macko20 válasza werszomjas (#1241) üzenetére


macko20
őstag

Megy privát

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#1243) Magnum_ válasza werszomjas (#1241) üzenetére


Magnum_
nagyúr

lakást venni ingatlanoson keresztül? legnagyobb butaság szvsz.. :-))) én Bp-en adtam-vettem pár lakást, de már annak sem örültem, ha nem direktben az eladóval tudtam tárgyalni..

ha nem vagy a saját pénzed ellensége, akkor ingatlan.com és nézelődj szépen.

(mondjuk én eleve csak lepukkant lakást vennék, hogy magam újítsam fel)

én 2 hónapig egy lehel úti lepukkant ház garzonjában laktam, mert csak az a tulaj volt hajlandó odaadni a lakást 2 hónapra, csak úgy, hogy előre kifizettem. mert valóban senki nem akarja kiadni 2-3 hónapra. ha megvan még a száma a srácnak, megkérdezhetem neked...

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#1244) werszomjas válasza Magnum_ (#1243) üzenetére


werszomjas
őstag

Az ingatlanosnak nem az eladó fizet?? A vevőkről hány %-ot gombolnak le?

Mi sem felújítottat keresünk, 7,5 millio kb a felső határ, abba sajnos nem férnek bele a felújítottak, de nem is baj, később még lehet csinosítani, addig sem kidobott pénz az albérlet, félre lehet tenni a felújításra, csak majd kereshetek megint brigádot ;]

Ráadásul üres lakás kell, mivel vannak saját bútorok és háztartási cuccok, így ezekért sem kell pluszt fizetni.

Böngésszük az ingatlan.com-ot, de rengeteg eladó lakás van, sajnos még a környéket sem sikerült belőni, elsődleges, hogy biztonságos környéken legyen, cigányoktól, suhancoktól mentes, hogy éjszaka munkából hazamenet se kelljen félnie az embernek, főleg egy lánynak, tehát nem 8. ker, lehetőleg inkább Budán.

A srác száma érdekelne, aki 1-2 hónapra is kiadja a lakást, bár plusz gondot jelent, hogy 2db macska is menne :B :R

üdv

(#1245) föccer válasza werszomjas (#1244) üzenetére


föccer
nagyúr

5% körül van az ingatlanosok jutaléka, amiből kb 3-4 ember és legalább 2 iroda osztozkodik.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1246) Magnum_ válasza werszomjas (#1244) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az elado fizeti az ingatlanos sapjat, nem a vevo. Csak ha te bemesz egy ingatlanirodaba, ugyis azokat fogja mutogatni,ami neki a legjobban megeri,nem feltetlenul azt, ami neked a legjobb. A keretet mar tudjuk, ird le, mekkorat szeretnel. En kettot is vettem anno ilyen aron kb a haller utcaban a 9. Keruletben..

Megy privi

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#1247) werszomjas válasza Magnum_ (#1246) üzenetére


werszomjas
őstag

Még csak a héten kezdtünk el nézegetni így még frissek az igények, 2-3 héten belül személyesen megnéznünk néhány kiszemelt lakást, akkor majd kb kirajzolódik, hogy mit is kaphatunk a pénzünkért.

- 8 millio max, de abban benne kell legyenek az illetékek, átírás, ügyvéd stb, stb, ezért írtam a 7,5 milliot
- erkély legyen vagy kis kert
- lehetőleg üres lakás kell, mivel vannak saját bútorok és háztartási cuccok
- nem utcafronti, minél csendesebb, 1-2 autó nem gond, de ne a ház előtt járjon a villamos meg az éjszakai ikarus járat
- 1,5 vagy 2 szobás, 1 személynek lesz, nem tudom hogy alakulnak az árak a szobaszámok függvényében, a legjobb lenne 1 nappali, 1 háló (ez lehet félszoba 1 ágy beférjen meg max 1 szekrény), +1 félszoba ahová cuccok lennének bepakolva, meg persze egy konyha + fürdő
- biztonságos környéken legyen, suhancoktól mentes, hogy éjszaka munka után is épségben haza lehessen sétálni, főleg 1 lánynak, tehát nem 8. ker, a hely még nincs kerületre fixálva, ha van közelben villamos, metro vonal, akkor nincs gond.
- panel lakást nem szeretnénk, inkább tégla építésű társasházban valamit

üdv

(#1248) föccer válasza werszomjas (#1247) üzenetére


föccer
nagyúr

Én a VIIIkerben lakom és teljesen rendben van. Nem szabad elretteni tőle, vannak jobb részek. Igaz nem a Magdolna, Dobozi, Dioszegi-t kell nézni. :)

Privátban már megfogalmazta a gondolataimat ezzel kapcsolatbam, ahhoz még annyit fűznék hozzá, hogy 500k tartalék kevés lesz az összes járulékos ktg-re, még akkor is, ha semmit nem kell a lakásba betenni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1249) Magnum_ válasza werszomjas (#1247) üzenetére


Magnum_
nagyúr

gondolkodom majd kicsit neked, bár én XIII-at fogok javasolni, de igykszem majd utcákra szűkíteni.
amúgy én meg a paneltől nem rettennék el, sőt, inkább ajánlanék jó helyen jó panelt, mint lepukkant bérházat.

I humbly and respectfully decline™

(#1250) föccer válasza Magnum_ (#1249) üzenetére


föccer
nagyúr

Ebben az árkategóriában nagyon más lehetőség nem lesz. Vagy panel, vagy régi bérház. A panelok közül sem biztos, hogy a panel programosok bele fognak férni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.