Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#116001) macilaci78 válasza Nikaré (#116000) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116002) Mercutio_ válasza attiati (#115999) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ien vok :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#116003) DeFranco válasza Mercutio_ (#116002) üzenetére


DeFranco
nagyúr

flegma oszt cső :P

(#116004) Tim82


Tim82
nagyúr

Gainward GT440 eladó.

Topikkedvezménnyel 6k.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#116005) Magnum_


Magnum_
nagyúr

13-2-3. ker környékén tudna valaki kölcsön adni 27-es villáskulcsot?

I humbly and respectfully decline™

(#116006) macilaci78 válasza Magnum_ (#116005) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én tudok adni egy állítható kulcsot, tudod, hol.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116007) Magnum_ válasza macilaci78 (#116006) üzenetére


Magnum_
nagyúr

köszönöm :R értékelem is, de átbumlizni a csúcsban oda drágább, mintha a Trawalában veszek egy olajszűrő leszedőt (1300), csak nem akartam még egyet, balcsin van, de akkor lehet, mégis ez az egyszerűbb út.

I humbly and respectfully decline™

(#116008) pjen válasza Magnum_ (#116007) üzenetére


pjen
félisten

Én mikor megszorult a szűrő,át ütöttem rajta egy nagy csavar húzót.A többi már könnyen ment.

(#116009) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Erste-től hívott egy hölgy, Erste Max hitelkártyát ajánlott, ami hasonló, mint a néha Joker volt. Van értelme ezzel foglalkozni?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116010) Magnum_ válasza pjen (#116008) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem oke, betetszuro, nem szeretnem az olajszuro sapkat tonkretenni.

I humbly and respectfully decline™

(#116011) bandus válasza macilaci78 (#116009) üzenetére


bandus
veterán

én múltkor pont kiszámoltam, nekem ezen évi ~50k nyereségem van kb., hogy ilyet használok. ugye 1% visszatérítés mindenből, és 4% három választott kategórából (ami nálam benzinkút, ruha és utazás).

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#116012) DeFranco válasza macilaci78 (#116009) üzenetére


DeFranco
nagyúr

úgy emlékszem minket is átraktak maxba, teljesen OK.

ha észnél vagy a pénzügyekben és nem takaróhosszabbításra használod, meg ha oda tudsz figyelni hogy renderesen egyenlíts akkor simán, hajrá, talált pénz.

(#116013) macilaci78 válasza DeFranco (#116012) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Párom megelégedéssel használta a Joker-t anno, de azt utód nélkül megszüntették.
Én a diákhitel óta fázok minden hiteltől, viszont azért havi 20-30k-t eltankolok, 5,5k a nevemen lévő közüzemi számla, stb...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116014) DeFranco válasza macilaci78 (#116013) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tudtommal lehetett választani hogy átmész maxba, nem emlékszem ilyenre hogy megszüntették kész-passz vége

nekem meg sem fordul a fejemben hogy ez hitel, nem is kezeljük hitelként egyáltalán. ugyanúgy ott van a havi "kosztpénz" a (virtuális) borítékban, nem költünk sem többet sem kevesebbet mint amennyit előtte, csak éppen most annyiban más a helyzet hogy a hitelkártyával fizetünk, a pénz meg ott csücsül a számlán a fordulóig, amikor meg egyszerre betoljuk és minden alapállásra áll.

hitel jellegű pozícióban még nem voltunk mióta van hitelkártyánk (előtte sem)

(#116015) macilaci78 válasza DeFranco (#116014) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én se fogom többet hajtani se a kocsit, se motort, de még BKV jegyet/bérletet se veszek többet ettől.
Ami bennem van inkább, az a virtuális kártya netes vásárlásokra, azt biztonságosnak érzem. Visszaigazoló sms-ekre nem költök, nem szoktam nézni, ki lop meg, a virtuális kártyával erre amúgy sincs esély.
Viszont a hitelkártya más.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116016) DeFranco válasza macilaci78 (#116015) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a hitelkártyánál ingyenes az sms, ez is szempont, szép összeg össze tud jönni visszaigazoló sms-ekből, erre sem kell költeni.

én nem tartom veszélyesnek a fenti kitételekkel, talált pénz.

(#116017) JanR válasza macilaci78 (#116009) üzenetére


JanR
addikt

Nekem van, maximalisan kiraly. Evi ket tankolas megvan belole.

(#116018) gzbotii válasza macilaci78 (#116015) üzenetére


gzbotii
veterán

Virtuális kártyára egy jó és ingyenes megoldás a Revolut, amivel havi 20 ingyenes virtuális kártyád lehet, tranzakció után lehet törölni és újat kérni vagy befagyasztani.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#116019) DeFranco válasza JanR (#116017) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ki az az Évi?

[ Szerkesztve ]

(#116020) Mr.Csizmás válasza DeFranco (#116019) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a nagybetűs nő, a mondat elején :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116021) ph2012


ph2012
senior tag

Sziasztok. Valakinek nincs meg a Magyar-Horvát 2:1 meccs felvétele? Magyar kommentárral. Nem tudná nekem átküldeni vagy Budapesten elmennék érte külső HDD-vel és átvenném. Torrent oldalról nem tudná letölteni valaki nekem?

Nagyon köszi.

(#116022) gzbotii válasza ph2012 (#116021) üzenetére


gzbotii
veterán

A virágüzletben megvan.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#116023) macilaci78 válasza gzbotii (#116022) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Akkor átvennéd a nevében, sajnos nyitvatartási időben nem tud érte menni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116024) Erdei88 válasza macilaci78 (#116023) üzenetére


Erdei88
veterán

24/7 nyitva van, bármikor érte mehet :DDD

(#116025) macilaci78 válasza Erdei88 (#116024) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Volt már, hogy bezárták. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116026) pjen válasza macilaci78 (#116025) üzenetére


pjen
félisten

Kinyit helyette másik 5.

(#116027) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Lidl-ben holnaptól akciós a görkori és a roller is. DeFranco, ez főleg neked szól! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116028) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

"Reggelt!"

Elő a farbával - ki szeretné eladni GoPro 7 Black eksönkameráját? :))

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#116029) rizso válasza Petyyyyy (#116028) üzenetére


rizso
addikt

Énénén! :DDD Van belőle rakin pár darabom ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#116030) Petyyyyy válasza rizso (#116029) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Egyet kérek és csapj mellé 40% kedvezményt, köszipuszi. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#116031) petyametyo válasza Mr.Csizmás (#115090) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Nem

(#116032) G@ben


G@ben
addikt

Kis közlekedési segítséget kérnék!
Szerda reggel 8-9 körül szeretnék eljutni a Keletibe vagy a Kelenföldi pályaudvarra. Kocsival vinnének fel vagy az M5-ösön, vagy az M6-oson, a végcél a sofőrnek Vecsés. Útközben ki tud rakni, kis kerülő belefér, de a belvárosba nem akar bemenni, mert időre megy. Én viszont az állomásra egy busszal, vagy villamossal, vagy metróval szeretnék eljutni, ne kelljen átszállnom, mert sok cuccom lesz.
Mit tudnátok erre ajánlani?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#116033) macilaci78 válasza G@ben (#116032) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Camponától van közvetlen busz Kelenföldre, a Campona pedig M6-M0 csomópont mellett van.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116034) fant0mi válasza G@ben (#116032) üzenetére


fant0mi
addikt

Ha M6, akkor Érdnél lejön a sztrádáról, kirak Érd alsón, s bemégy vonattal Kelenföldre.
Ha M5, akkor kirak Vecsésen az állomáson vagy Ferihegy megállóhelyen, majd Kökin átszállsz a fehérvári/tárnoki/martonvásári fél óránként járó vonatra (ha szerencséd van akkor szomszéd vágányról megy, nem kell lépcsőzni), azzal 2 megálló Kelenföld.

(#116035) Mr.Csizmás válasza macilaci78 (#116033) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

camponanal van vonat is, de most vmi elbsztt menetrend van a felújítás miatt. ha jön vonat éppen, az jó.

de pl. érd 18 lehajtó is tétényliget állomáson van, ott meg a fehérvári vonatok állnak meg, a környékről kelenföld bő 10 perc, busz fél óra legalább. [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116036) G@ben


G@ben
addikt

Köszönöm a válaszokat, a Campona tetszik, valószínű az lesz. Azt meg tudjátok mondani, hogy a vonatra hol lehet jegyet venni, illetve honnan indul? Gondolom a Campona mögött van, de nem szeretném keresgéléssel tölteni az időt. :)
A buszmegálló is érdekelne, nehogy rossz helyen várakozzak, ha vonat éppen nem jön! :) Illetve arra jegy vehető automatából vagy csak a buszon?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#116037) Mr.Csizmás válasza G@ben (#116036) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vonatinfó nevű appból tudsz eticketet venni + menetrendre is keresni, sokkal egyszerűbb, mint automata után kajtatni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116038) G@ben válasza Mr.Csizmás (#116037) üzenetére


G@ben
addikt

Erre az egy alkalomra maradok az automatánál. ;)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#116039) Mr.Csizmás válasza G@ben (#116038) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

busz, Lépcsős utcaiban van automata. (érdemes kártyával fizetni, a pénzvisszaadókat sokszor eltömítik a tolvajok)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116040) G@ben válasza Mr.Csizmás (#116039) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi! :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#116041) Mr.Csizmás válasza G@ben (#116040) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vonat automata térkép szerint nincs, lista szerint van. még kínzó kérdés, hogy vajh' a felújítás miatt nem-e szerelték le :DDD inkább buszozz, az tuti.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116042) G@ben válasza Mr.Csizmás (#116041) üzenetére


G@ben
addikt

Igen, most hallottam, hogy felújítás, meg minden, aztán a Keletiből induló vonatokat érinti, de elvileg Kelenföldön át kell mennie mindennek, ami Győrbe megy, aztán ott elcsípek egyet. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#116043) tboy93


tboy93
nagyúr

Na, egy év kellett, tegnap éjjel 2 suhanc megpróbált bejutni a lakásba a pincén keresztül. Szerencsére a szomszéd a kutya ugatására kinézett, a majmok meg elszaladtak. Azt hiszem ideje újragondolni a biztonságtechnikai dolgokat a lakás körül :U

(#116044) Mr.Csizmás válasza tboy93 (#116043) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hol laksz? (nem pontosan, csak környék)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116045) tboy93 válasza Mr.Csizmás (#116044) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szigetszentmiklós kertvárosi részén

(#116046) gzbotii válasza tboy93 (#116043) üzenetére


gzbotii
veterán

Pitbull, 230V, térfigyelő, gumilövedék. :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#116047) macilaci78 válasza gzbotii (#116046) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A pitbull mellé nem csak betörőt nem raknék, de gyereket sem, a 230 V-ért Magyarországon le is ültetnek, van rá példa, a térfigyelő csak suhancok ellen ér valamit, hivatásos ellen hasznavehetetlen, a gumilövedékhez meg otthon kell lenni, ha meg otthon vagyok, egy ásónak nagyobb hasznát veszem, ha érted, hogy értem. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116048) gzbotii válasza macilaci78 (#116047) üzenetére


gzbotii
veterán

Természetesen egyik sem volt komoly javaslat.
Nagynénémeket 15 éve a Hűvösvölgyon pakoltak ki, az sufniban talált létrával másztak fel a tetőre, cserepeket megbontva, padlás felől. Hétköznap reggel. Szomszédok láttak valamit, de nem volt gyanús. Valószínűleg több órájuk volt, mert alapos munkát végeztek.
Anyumnak lakott Ráckevén, Dunaparton, ott a teraszról vittek el dolgokat. Többször bejártak, egyszer ment ki egy járőr, azután megszűnt. Két hete voltunk újra a faluban, most szinte minden háznál kint van a matrica, hogy nagyik őrző védő cég felügyeli a házat. Ezek szerint eszkalodott a helyzet.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#116049) macilaci78 válasza gzbotii (#116048) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez sajnos ilyen, nemigen tudsz mit tenni. Öcsém munkájáéból fakadóan rálát sajnos ilyesmikre is. Kamera nem megoldás, fentről vesz, baseball sapka, kapucnis pulcsi, véletlenül sem néz fel, nem beazonosítható az elkövető, hiába van meg a jó felbontás és fényviszony. Ha még az sincs meg, a személyijét is odatarthatja a kamerának, szart sem ér...
Én ha kamerarendszert építtetnék magamnak, tuti lenne egy a bejárati ajtóhoz a padlón is. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116050) Magnum_ válasza macilaci78 (#116049) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Na szoval lakasba kell belulre az ajtohoz fejmagassagba

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.