Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) Magnum_


Magnum_
nagyúr

álláskeresés? agyrém.. én tudom...

I humbly and respectfully decline™

(#2652) Kolondrum válasza Magnum_ (#2651) üzenetére


Kolondrum
félisten

+1 én is és bnőm is. Sztem csak az nem tudja aki nem keresett. Nálunk sok ilyen van, foggggalmuk sincs erről, panaszkodnak stb. Nem h örülnének h van meló. Ezért sem félek.

(#2653) DeFranco válasza bitpork (#2638) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Feleségem jobban derivál nálam :D Matektanszéken volt demonstrátor. :))

@Melack: voltam én már minden, csak akasztott ember nem... amúgy közgazdász vagyok igen, bár a pókmalac meg van győződve róla, hogy a pajeszom versenyt nő az orrommal :D

[ Szerkesztve ]

(#2654) Kolondrum válasza DeFranco (#2653) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem szar ugrálni mindig valahova?

[ Szerkesztve ]

(#2655) DeFranco válasza Kolondrum (#2654) üzenetére


DeFranco
nagyúr

14 éves korom óta dolgozom, jó ideig mindent csináltam ami akadt (szeretem a pénzt), de mióta lediplomáztam, 3 munkahelyem volt eddig összesen a 10 év alatt. Ebből egy 9 hónap a másik kettő meg elosztva.

(#2656) Dermesztő válasza Kolondrum (#2650) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

De legalább van melò. Legyen akàrmi is. :)

Én is tudom milyen szar keresni, most épp benne vagyok... :U

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#2657) Kolondrum válasza DeFranco (#2655) üzenetére


Kolondrum
félisten

Értem. :R

Dermesztő! Igen. Néha néha elveszem a fejem, de mindig teszek róla, hogy én legyek az utolsó a sorban akire bármi rosszat lehet mondani és ezt a munkámmal lehet elérni. Az meg nem érdekel, hogy az ottani környezet nem csíp, nem ők fizetnek.
Pár napja sok jót kapok a főnököktől és ez tetszik. Hamarosan pl iskola padba ülök.

[ Szerkesztve ]

(#2658) Mercutio_ válasza Kolondrum (#2650) üzenetére


Mercutio_
félisten

És maga az állás lehetősége is kapcsolatokon múlik :((( válság előtt valami 30 azóta 70-80%-a kapcsolati úton kerül betöltésre.

A durva az amikor sok év multi után látod mi megy az állami szférában.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2659) LÁZ válasza Dermesztő (#2633) üzenetére


LÁZ
addikt

nexus 4 esetleg s3, de sajnos még elég sok mindentől függ a dolog..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2660) Melack válasza DeFranco (#2653) üzenetére


Melack
veterán

Közgazdász idegenfrogalom és szállodamenedzsment szak, kulturális szakirány. Nah, én ilyen papír mellett dolgoztam rádióban, meg ügyfélszolgálatokon, és most IT-support. Bár párom szerint nekem is a pajeszom lassan utoléri az orrom :) (Mit nem tesz egy normális értékesítői meló, ahol nem %-ra dolgozol... )

SymbianOS: párom is szolgáltatóiparban dolgozik még, egy eléggé gázos szakterületen... Komolyan örülök, hogy lassan elmegy szülési szabira. Megváltás lesz neki. Pedig már nem is ügyintéző.
Milyen suliba mész?

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2661) Tim82


Tim82
nagyúr

Tanári diplomával jelen pillanatban banki lízing back office-nál dolgozom. De voltam én telefonos ügyfélszolgálatos több cégnél is, a banknál meg 2009 közepe óta. A bankon belül voltam én sima lakossági telefonos ügyfélszolgálatos, bankkártya és netbank support (először telefonos, majd back office), majd elkerülve a call centerből junior bankkártya operációs menedzser (megfigyeltétek, hogy multiknál minden alap back office pozíció "junior menedzser"? :DDD ) a mostani munkakör előtt.

Ja, az eltelt négy és fél évből majdnem négy évet határozott munkaidős, időről-időre hosszabbított munkaszerződéssel dolgoztam le itt a banknál, február óta vagyok csak határozatlannal... A fizetésem sem nőtt az eltelt idő alatt sokat, talán 15k-val keresek többet a call center-es kezdőfizetésemhez (+ az ott akkor még járó műszakpótlékhoz) képest.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2662) Melack válasza Tim82 (#2661) üzenetére


Melack
veterán

HA5BRG mondta, hogy nem volt egy leányálom ott nálatok a vége.

Papír lassan csak ahhoz kell, hogy egyáltalán behívjanak. A többi már az interjún azon múlik, hogy hogyan szerepelsz.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2663) Tim82 válasza Melack (#2662) üzenetére


Tim82
nagyúr

És ő még viszonylag hamar kilépett, úgyhogy nem látta a tényleges végét. Én is örülök, hogy több, mint másfél éve eljöttem a call centerből. Azóta még rosszabbak a munkakörülmények és a terhelés, tudom azoktól, akik még mindig ott vannak.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2664) Melack válasza Tim82 (#2663) üzenetére


Melack
veterán

Nekem anno 1,5 év elég volt az érdemleges CCből, mostmár ilyen helyre nem biztos, hogy visszamennék. Bár az is igaz, hogy ha más nincs...

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2665) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Hú gyerekek...

Megnéztük tegnap az Éhezők Viadalát a Sukárban (jó volt :K ), de mára a popcorntól vagyok olyan beteg, hogy a falat kaparom...

Szerintem nem sós volt (hála a chipsadónak most már jellemzően kispórolják mindenből, és helyettesítik valami jó kis full-szintetikussal) hanem valami basz volt rajta, lehet attól, de egész nap görcsöl a gyomrom, mint a fene... az otthon popcorntól soha nincs ilyen.

Tekintettel arra, hogy nyáron elkaptam valami fertőzést, és volt egy kör László-kórházam, így ez most nem annyira vicces

a) félek hogy szövődmény
b) félek, hogy szétcseszett valamit, és most már mindig ez lesz
c) a fene akarja, hogy 3 havonta valamitől úgy érezzel, hogy tompa késsel operálják ki a köldökét

(#2666) Tim82 válasza DeFranco (#2665) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem kellene bejelentkezni egy gasztroenterológushoz utóvizsgálatra?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2667) DeFranco válasza Tim82 (#2666) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Gondolkodtam már rajta én is. Jövőre lesz rá alkalom szerintem.

(#2668) DeFranco válasza DeFranco (#2665) üzenetére


DeFranco
nagyúr

2 nospa 1 algopyrin... meglátjuk.

(#2669) radi8tor válasza DeFranco (#2665) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Megoldás: ne egyél pattogatott kukoricát.

⭐ Stella

(#2670) DeFranco válasza radi8tor (#2669) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hehehe... kicsit bulváros :D

Ne egyél pattogatott kukoricát moziban

Amúgy igen, megfogadtam most, hogy ez volt az utolsó. Az ember megérzi, ha valami nem jó, már az első pár falatnál éreztem, hogy valami nem stimmel, nem olyan mint az otthoni, sokkal állottabb íze volt, meg ahogy írtam, egyszerre volt sótlan és sós. Nem volt rossz, csak átfutott egy pillanatra az agyamon, hogy valami nem stimmel. Amúgy rendben volt, bár nem is ettem meg az egészet, a második fele már nem esett jól így meghagytam. Szerencsére.

Mindenesetre szerintem nem a kókuszolaj miatt lehet, inkább amiatt a mesterséges fűszer miatt, amit rá raknak só helyett, otthon ugyanis ilyeneket nem eszünk, kerüljük, így el is vagyok szokva tőle egy átlagemberhez képest.

Vagy megint elkaptam valami vírust (úgy fáj most is) és mehetek megint infúzióra pörögni, de a Lászlóba én nem megyek vissza, az 100... most szép csendesen kaparom a falat, meg nézem a csillagokat.

[ Szerkesztve ]

(#2671) Melack válasza DeFranco (#2670) üzenetére


Melack
veterán

Házi pálinkát rá. Komolyan, az segít. (Gyógyszerre meg főleg jó :D )

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2672) DeFranco válasza Melack (#2671) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hát, ha a bélbolyhok tizedelődnek megint, meg szárad-repedezik a bélfal, azt nem nagyon kellene megtámogatni pálinkával. Meg a munkahelyen sem díjaznák különösebben.

A durva az, hogy a gyógyszer sem hat, legutóbb is ez volt, sima nospa-algo fúzió-infúzió simán fellőtt nirvánába, tablettában ugyanez zéró hatás.

[ Szerkesztve ]

(#2673) Tim82 válasza DeFranco (#2672) üzenetére


Tim82
nagyúr

ha a bélbolyhok tizedelődnek megint, meg szárad-repedezik a bélfal

Nekem úgy rémlik, hogy lehet kapni bélbaktérium-kultúrát, pl. antibiotikumos kezelések után szokták alkalmazni a bélflóra helyreállítására. Azt nem tudom, hogy receptköteles-e, feltételezem, hogy igen. Lehet, hogy érdemes volna erre is rákérdezni dokinál, bár nem tudom, hogy ilyesmivel összefüggő bajod volt-e, de ártani semmiképpen sem árt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2674) Bjørgersson válasza DeFranco (#2670) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem lehet ilyenkor valamit büntit küldeni nekik?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2675) DeFranco válasza Tim82 (#2673) üzenetére


DeFranco
nagyúr

normaflore-t ajánlották, azt szedtem is.

nem tudom mi van, mert van más probléma is, amit nem tudok hova tenni, hogy bug-e vagy feature, tényleg el kell ezzel menni egy gasztroenterológushoz majd, nincs mese

annyit tudok, hogy amikor anno küldtünk mintát az ÁNTSZ-nek (külön röhej sztori) akkor abban volt egy ilyen megjegyzés, hogy kevés a bélboholy (?) de hogy ez a betegségtől volt, vagy valami krónikus dolog, azt nem tudom. Az biztos, hogy ha nem a feleségem által főzött házikosztot eszem (legyen az akár Édesanyám vagy anyósom által főzött) akkor az első tányér forró levesre, zsírosabb húsra több kajára, édesebb desszertre (és/vagy kapcsolat mindenhol) zalán futása van...

@kovy29: gondolom ha többen vannak rosszul, akkor csak elkezd valahogy intézkedni az ÁNTSZ, de amúgy így egy személyben nem nagyon tudok mit csinálni. Meg hát ugye ilyenkor az ember leginkább abban motivált, hogy valahogy múljanak a szülési fájdalmak, és mire vége van (egy hét) addigra meg már úgy is mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#2676) Melack válasza Tim82 (#2673) üzenetére


Melack
veterán

Normaflore-ra gondolsz? Az nem vényköteles, és még használ is.

(#2672) DeFranco: folyadék gyorsabban szívódik fel, azonnali a hatás. Meg a hatásfokuk is jobb.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2677) Tim82 válasza Melack (#2676) üzenetére


Tim82
nagyúr

Be kell, hogy valljam, hogy lila gőzöm sincs, hogy hívják. :B

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2678) Bjørgersson válasza Melack (#2676) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagy két éve én is azt szedtem, amikor majd' egy évet végigfostam.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2679) radi8tor válasza Bjørgersson (#2678) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kösz az infót. LOL

⭐ Stella

(#2680) Mercutio_ válasza radi8tor (#2669) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egyébként az érdekes, hogy magát a kókuszzsírt/-olajat egészségesebbnek tartják, mint az állati eredetűt , de mindkettő telített azaz káros a szervezetre.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2681) radi8tor válasza Mercutio_ (#2680) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ne olyan oldalakat olvass. :)
Antalvali nem egy bulvár oldal, hanem mindent bevizsgál személyesen mielőtt véleményt formálna róla.

Idézem a lényeget:
A legjobb sütőolaj, melynek oxidációs pontja 198 C fok, a növényi olajok közül a legmagasabb. Ez azt jelenti, hogy hevítés esetén sem indít be káros oxidatív folyamatokat, vagyis kóros sejtburjánzást. Nem képez a sejteket károsító szabadgyököket. A kókuszolaj 92 %-ban közepes lánchosszúságú telített zsírsavakból áll.

A kókuszolajban található közepes láncú zsírsavak gombaölő és antibakteriális hatását már rég óta ismerik a kutatók. Az általuk inaktivált mikroorganizmusok közé tartoznak a baktériumok, élesztő-, és egyéb gombák, valamint burkolt vírusok. A közepes láncú trigliceridek a szénhidrátokhoz hasonlóan azonnal az izomsejtekbe jutnak, kikerülve a hagyományos zsírok feldolgozásához szükséges anyagcsere-folyamatokat, így zsírként nem tárolódik a szervezetben és a májat sem terheli meg. Sőt: még gyorsítja is az anyagcserét, ezáltal segítve a fogyást. Diéta során a zsírok egy részét és a szénhidrátot lehet vele helyettesíteni.
Rendszeres használata olyan zsírsavakat juttat a szervezetbe amilyen az anyatejben található, ez a laurinsav. A laurinsav jótékony hatással van az immunrendszerre. Az emberi szervezetben monolauránná alakul át, amelyet többek közt a herpesz, az influenza, a patogenetikus baktériumok, elpusztítására használ fel. Nem emeli a koleszterin-szintet, sőt: megelőzi a szívbetegségeket és az érelmeszesedést.

Mi 2 éve már csak kókuszolajat használunk itthon. Személy szerint nekem az is nagyon tetszik benne, hogy nem olyan büdös főzés közben, mint az olaj.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#2682) Bjørgersson válasza radi8tor (#2679) üzenetére


Bjørgersson
félisten

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2683) Mercutio_ válasza radi8tor (#2681) üzenetére


Mercutio_
félisten

A lényeg a telített zsírsavon van, amit ő is fixen kijelent, attól persze még egészségesebb mint a disznózsír, és főzéshez mi is jobbára azt használjuk :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2684) radi8tor válasza Mercutio_ (#2683) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Van benne, de nem rakódik le a szervezetben.

⭐ Stella

(#2685) cekkk


cekkk
veterán

Na én most olvasztottam le a hűtőnket, egy régebbi zanussi, sima kis fagyasztóval belül és mondom rádugom már a fogyasztásmérőt és 178W-t mutat éppen, hogy annyit eszik :DDD Kiváncsi vagyok, ha lehűl akkor mennyit fog :D

(#2686) Melack válasza cekkk (#2685) üzenetére


Melack
veterán

Ilyenkor örülök, hogy nekünk a hűtő ezt magától megoldja - mármint a leeresztést.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2687) cekkk válasza Melack (#2686) üzenetére


cekkk
veterán

A fagyasztó része is? :DDD

(#2688) Melack válasza cekkk (#2687) üzenetére


Melack
veterán

Igen. Több, mint egy éve megy, és nem jegesedik :) Szeretem is miatta.

(#2689) Mercutio_ : nem tapasztaltam ilyet, igaz, mi majdnem mindent nejlonban rakunk oda,de nem légmentesen.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2689) Mercutio_ válasza Melack (#2686) üzenetére


Mercutio_
félisten

No frost?
Abban meg mindent légmentesen kell csomagolni aminek van nedvességtartalma, különben kiszárad nem?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2690) cekkk válasza Melack (#2688) üzenetére


cekkk
veterán

Jah hát úgy könnyű :DDD

Ezt otthonról hoztuk ide az albiba ideiglenesen, majd akarunk valamit venni, de a nagy állók nem férnek be, kicsit meg nem akarok venni, majd költözünk úgy is innen egyszer akkor majd lesz másik addig meg kibírom. 3-4 havonta 2 órát rátudok szánni :)

(#2691) Agostino válasza Mercutio_ (#2689) üzenetére


Agostino
addikt

nem. legalábbis mi most vettünk pár hónapja egy nofrost samsungot és minden okés benne. nem száraz benne semmi ami csomagolt.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2692) Impressa válasza DeFranco (#2675) üzenetére


Impressa
őstag

akkor az első tányér forró levesre, zsírosabb húsra több kajára, édesebb desszertre (és/vagy kapcsolat mindenhol) zalán futása van...

Ha mindig ezzel a problémával szembesülsz, akkor valószínű kevesebb enzimet termel a hasnyálmirigyed (Lipáz, Amiláz), mint amennyire szükséged lenne. Mert legfőképp ez okozza azokat a tüneteket, amit írtál.
A pro-prebiotikumok jók (Lactiv,Normaflore), mert helyreállítják a bélflórákat, de nem oldja meg az előbbi problémádat.

(#2689) Mercutio_ igaz is meg nem is. :D Már 6 éve van No Frost technológiás hűtők (LG) de sajnos van némi szárító hatása is. Az tök jó, hogy nem kell leolvasztani, de azért a tisztítást sem lehet elhanyagolni. Nincs benne antibakteriális bevonat. :DDD

(#2681) radi8tor1 nálunk a kókusz zsír, ami népszerű, de kellett egy kis idő, míg hozzászoktunk. Vagy, hogy nem is használunk +ban zsírt, vagy olajat, hanem a hús saját zsírjában sütjük meg. :D

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#2693) bitpork válasza DeFranco (#2653) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A meggyőződés elég silány kifejezés a bizonyított tényre :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2694) bitpork válasza DeFranco (#2665) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Tudod ha vki a filmnézést összetéveszti egy nasival, az meg is érdemli - már bocsáss meg érte. :R Én spec minden a moziban evőt addig ütnék péklapáttal amíg maga kívánja a szabályok kőbe vésését, elsőnek a NEM ESZÜNK A MOZIBAN, AHOL EZZEL MÁST ZAVARUNK! ponttal.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2695) radi8tor válasza bitpork (#2694) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem nincs gond a pattogatott kukorica evéssel moziban, ellenben az otthonról hozott chipssel és egyéb finomságokkal nagyon nem vagyok kibékülve. Akkora zajt tudnak csapni ezekkel. :W
Az ilyenek miatt és a vihogó újgazdag csókák miatt nem járunk már moziba. Inkább várunk 3-4 hónapot és itthon nézünk filmeket.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#2696) Melack válasza radi8tor (#2695) üzenetére


Melack
veterán

Az alábbit színházban láttam: srác hátizsákból kólát meg szendót vesz elő az előadás előtt... Nah én ezt nem bírom...

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2697) radi8tor válasza Melack (#2696) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az is szép látvány lehetett.

Amerikában legalább leordítják annak a fejét, aki beszélget moziban vagy hangoskodik. Több filmben is volt ilyen jelenet. :)

⭐ Stella

(#2698) DeFranco válasza Impressa (#2692) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Erről tudnál írni kicsit bővebben? Lehet ezen javítani? Mit lehet tenni?

Elég ciki, mert mindig vendégségben jön rám, itthon alig, így nem tudok egy jót enni, mert mindenből csak fél adag, nehogy baj legyen. Ez hosszú távon így nem mehet.

(#2694) bitpork: a disznókkal ellentétben én tudok csendben enni, és a moziélményhez nekem hozzátartozik a nassolás is. Majd ha mellettem ülsz és csámcsogok, szürcsölök, kupánvághatsz :)

(#2697) radi8tor1: én meg olyat láttam a TV-ben, hogy az amerikaiak énekelnek az utcán, és hirtelen mindenki ugyanazt a koreográfiát kezdi el táncolni... ;]

(amúgy jobban lettem, így délutánra, de persze egész nap diéta, alma, keksz, háziszex)

[ Szerkesztve ]

(#2699) Melack válasza DeFranco (#2698) üzenetére


Melack
veterán

Az autós meg a mozis/filmes totyikot kellene összeröffenteni egy F&Fx+1re :D

Ismerős az érzés, vendégségben én sem esek sokat.Mondjuk én inkább az allergiám miatt nem kockáztatok.

Munkahelyi zaklatást eleve nem tolerálják :D

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2700) bitpork válasza radi8tor (#2695) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Aki éhes menjen étterembe. Pont. Aki filmet nézne, az meg hadd élvezze azt minden felesleges sunnyogó apáca nélkül.
Otthon én is elnézem ezt baráti körben, na de nyilvános helyen idegenek között?! Számomra ennél lejjebb csak a mostani vezetői elit van.
:R

(#2698) DeFranco: Köszönöm de csak akkor fogadom el az invitálást ha nincs étel jelen. Az általad említett csámcsogás-szűrcsölés már az a kategória amikor szó nélkül felállok és kimegyek. Nekem ne vonja el a figyelmemet ecetes szirszar szagokkal sem senki! Ez azt jelenti hogy a sunyi fing is megbocsájtható a könnycsatornákra gyakorolt hatásától függetlenül? :DDD

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.