Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#119001) bandi0000 válasza DeFranco (#119000) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Jól van érzem az enyhe cinizmust :D

Xbox One: bandymnc

(#119002) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Lenovo T410s-en ki tudna nekem zsanért cserélni, és újra pasztázni? No meg mennyié?

(#119003) DeFranco válasza bandi0000 (#119001) üzenetére


DeFranco
nagyúr

komolyra fordítva nincsenek kiterjedt csikágó-gócpontok a városban, minden kerületnek van élhető része, valamelyiknek több, valamelyiknek kevesebb.

a helyedben a zajártalomtól meg a kosztól jobban tartanék mint a balhétól.

az döntsön, hogy a munkahelyhez képest hol jön ki jól a logisztika és hol találsz ezek közül megfelelő árú albérletet, és ha vannak már konkrét négyszögelt területek arról már mi is tudunk mondani valamit.

közlekedés lényeges, metró erősebb mint a kötött pálya kötött pálya erősebb mint a busz busz erősebb mint a troli.

ha nem valami drogtanyára mész akkor a főbérlővel meg a szomszéddal több gondod lehet mint a lennazutszán (csak ott meg ugye nincsen kegyelem csak fiatalok meg gyerekek).

(#119004) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#119002) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Visszajottel?

I humbly and respectfully decline™

(#119005) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#119004) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Dehogy. Csak felétek vidéken több a szaki :))

(#119006) Mercutio_ válasza CoolBoy323 (#119002) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vidékre nem postázunk és nem dolgozunk! :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#119007) CoolBoy323 válasza Mercutio_ (#119006) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Felviszem ;]

(#119008) Tim82 válasza CoolBoy323 (#119002) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha beszerzed a cserezsanért, megoldható.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#119009) 7 válasza updog (#118997) üzenetére


7
addikt

Vagy írd ki rendesen, hogy felbasz, vagy használj olyan szót, amit érzésed szerint nem kéne cenzúrázni. Ez a félmegoldás csillagozásokkal olyan érzést kelt, mint a cigirágóval villogó általános iskolások. Legyen tököd! :P

[ Szerkesztve ]

(#119010) Tim82 válasza 7 (#119009) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mintha mostanában indokolatlanul állnál bele emberekbe. Minden oké? :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#119011) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Reggelt!

Tudtok olyan (festék/ barkács) boltot XI kerületben, ahol kapni 1500-3000-ig vizes csiszpapírt?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#119012) Spet válasza Petyyyyy (#119011) üzenetére


Spet
addikt

Kérdezd meg tőlük például.

Vagy tőlük.

Esetleg tőlük.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#119013) tboy93 válasza Petyyyyy (#119011) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! Kicsúszik ugyan a 11-ből, de Közvágóhídon az OBI-ban szerintem tuti lesz.

csak 800 és 1200 van sorry

[ Szerkesztve ]

(#119014) CoolBoy323 válasza Tim82 (#119008) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ha valaki meg tudná mondani, milyet vegyek, ami jó, természetesen megoldom :) De ebayen sok van, nyilván a legtöbb "egyszer használatos" és nem olyat akarok

(#119015) Magnum_ válasza Petyyyyy (#119011) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mit fenyezel?

I humbly and respectfully decline™

(#119016) Petyyyyy válasza Magnum_ (#119015) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nem fényez, "políroz"

#picalert!

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#119017) Magnum_ válasza Petyyyyy (#119016) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En is megcsinaltam a hatso lampakkal, de csak vizesen 2k papir, majd ket lepcsoben gepi polir, durvabb, finomabb. Jo lett.
Mikor is nezed meg? :D

I humbly and respectfully decline™

(#119018) Spet válasza Magnum_ (#119017) üzenetére


Spet
addikt

Ááááá, szerintem átdobja ezt hozzád, ha már úgy is van benne tapasztalatod :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#119019) Tim82 válasza CoolBoy323 (#119014) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akár ez, akár ez. Valószínűleg mindkettő eredeti és gépből bontott, ráadásul kb. másfél hét alatt meg is jönne.

Amúgy ez Fifi ex-T410s-e? Én mondtam neki a Thinkpad-topikban, hogy azért illene megoldani a zsanércserét.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#119020) CoolBoy323 válasza Tim82 (#119019) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Igen, az az.
Tudtam hogy ez a baja, nem is zavart, nem nyitogatom. De most gondoltam egyet, h megcsináltatom.
Szerintem ennyit megért így is.

(#119021) Petyyyyy válasza Magnum_ (#119017) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Majd ha leszünk olyan jóban, hogy vissza teCCik írni a privátra.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#119022) Petyyyyy válasza Spet (#119012) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Gazdagrétit nem érni el, másik kettő nem tart ilyen finomat.
Mindenesetre köszönöm. :R

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#119023) Mizsala válasza Petyyyyy (#119022) üzenetére


Mizsala
csendes tag

Ohh, pont írni akartam én is, hogy a Kőháziban tuti van, ott mindig minden van. De ezek szerint nincs.

(#119024) Magnum_ válasza Mizsala (#119023) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En Praktikerben vettem 2000-es papirt.

Viszont ne nagyon szakitsuk meg a lakaskeresos szalat.
Koszi

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#119025) bandus válasza Magnum_ (#119024) üzenetére


bandus
veterán

én azt, mondom, hogy csakis budán érdemes keresni!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#119026) Magnum_ válasza bandus (#119025) üzenetére


Magnum_
nagyúr

A budafoki panel ltp is hozza azt a feelinget, mint mondjuk az Orom utsza. A Varban.

I humbly and respectfully decline™

(#119027) JanR válasza Magnum_ (#119024) üzenetére


JanR
addikt

Ki keres es miert keres lakast?
Nagyon ugy nez ki, hogy mi eladjuk januarban a mienket.
Kaszasdulo, 4. emeletes panel

(#119028) Magnum_ válasza JanR (#119027) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Miert? Nemreg koltoztetek be.
Vagy Ti is ugy vagytok, mint mi voltunk az elozovel?

I humbly and respectfully decline™

(#119029) JanR válasza Magnum_ (#119028) üzenetére


JanR
addikt

Tavaly aprilisba koltoztunk, a konyhan kivul mindent felujitottunk.
Csunyan hangzik, de jo penz van benne :)

Ti, hogy voltatok az elozovel?

(#119030) bandus válasza Magnum_ (#119028) üzenetére


bandus
veterán

ténleg, nekem is kimaradt ez a sztori, hogy ti végül miért költöztetek el. az egy nagyon fasza kis lakás és környék volt :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#119031) Magnum_ válasza JanR (#119029) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mi 1 ev utan meghirdettuk es fel ev volt a kikoltozes. Egy brutal felujitas utan.
Nem ereztuk jol magunkat, nem volt kenyelmes, nem.volt jo a lakokozosseg, viszont megerte eladni. ($)
A mostani lakast nagyon szeretjuk, mar tobb, mint fel eve itt lakunk (nembuda).

Bandus: A lakas maga igen. A kornyek papiron jo, egyebkent erosen kompromisszumos. Feladtuk.
Az uj helyen a lakokozosseg is jo. Mondhatni, baratsagokat is kotottunk

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#119032) JanR válasza Magnum_ (#119031) üzenetére


JanR
addikt

Ez egy nehez kerdes, dontes. Amugy valszeg valtozik a munkahelyem cime, illetve a felesegem is valtason tori a fejet. Igy nem biztos, hogy hosszutavon ez lenne a jo lakcim. Ezert vagyunk most igy. Meg a masik amit irtam, jo aron fogtuk ki, es most eleg jol ki lehetne belole szalni.

(#119033) Magnum_ válasza JanR (#119032) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En mondjuk gyorsan meghoztam a dontest, egy kellemes oszi vasarnapi seta alkalmaval megbeszeltem felesegemmel, fotoim mar voltak, ment ki a hirdetes hahura .com-ra. 4 nap mulva le volt foglalozva a lakas, alkul nelkul.
A hosszu kifizetes miatt (nekem pont nagyon jol jott) felajanlottak tovabbi 500k-t kompenzaciokent, nem volt arcom elfogadni.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#119034) bandus válasza JanR (#119032) üzenetére


bandus
veterán

ez mondjuk szerintem nem érv. lehet, hogy jó áron ki tudsz szállni, de minden más amit veszel belőle ugyanúgy drágult.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#119035) Magnum_ válasza bandus (#119034) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Lehet olyan igeny, amit meg tud igy valositani.
Pl panel elad es hazat vesz halasztelken. Jot.

I humbly and respectfully decline™

(#119036) JanR válasza bandus (#119034) üzenetére


JanR
addikt

Miert nem erv az, ha a lakasom, otthonom ugy igazitom, hogy nekem kenyelmes legyen? Vagy siman jobb anyagi helyzetben is lehetnek es modernebbre vagyom? Na mindegy, nem vitatkozni szeretnek. A dontesunk 99% megszuletett, nekunk ez most a terv.

(#119037) macilaci78 válasza JanR (#119036) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Úgy értette, hogy az ingatrlanárak úgy általában véve magasan vannak mostanság, tehát nem csak az ér többet, amit eladsz, hanem amit megvennél helyette.

Mi se nagyn tapsolunk annak, hogy a jelenlegi lakásunk a dupláját éri a 8 évveel ezelőtti vételárának, mert ami ettől a lakástól bármilyen szempontból is többet tudna, azt csak több pénzért lehetne megvenni. Drágább maga az alapár, drágább a szakmunka (felújítás, vagy új építés) és azért vannak olyan személyre szabott igények, amit új építésnél is csak építtetőként lehetne érvényesíteni, tehát az első részlettől a birtokba vételig eltelne kb 1 év.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#119038) JanR válasza macilaci78 (#119037) üzenetére


JanR
addikt

Persze, azt latom en is, hogy amit vennenk, az is dragabb. Csak jelenleg olyan helyzet allt elo nalunk, amivel elunk. Szerintem mindenkinek van erve, ha valamit valt, vagy cserel. Igaz, most egy lakasrol van szo, ami nagyobb ertek, de attol meg ugyan ugy dontes kerdese, hogy az ember mit lep.

(#119039) macilaci78 válasza JanR (#119038) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Van értelme lépni, de kinek mi éri meg?
Egyénenként eltérő, hogy kinek mi adja meg a boldogságot. Ha ugyanazt a boldogságot máshol olcsóbban is el lehet érni, akkor van értelme mozdulni.

Az én boldogságomat egy plusz szoba és egy lakáshoz közelebbi garázs, egy értelmes lakóközösség emelné, de ehhez el kell költöznöm a jelenlegi lakás pár utcányi környezetéből.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#119040) darvinya válasza macilaci78 (#119037) üzenetére


darvinya
titán

Maga a szakmunka nem lenne drága, ha nem a fele vagy több adót és járulékot nem tenne ki.

Az új lakások pedig csak azért drágák, mert állami támogatások vannak.
Vevő akkor fog nagyot nézni, mikor energetikai vizsgálat alatt kiderül, hogy felét sem építettek be, amit igértek.
Pl: itteni kopaszi gát negyed épületek jó ha D osztályt elérik, de A osztály árban adják.
Minőségről nem is szólva, hogy mindenhol spórolás megy.

Másik, hogy szakit találni sem könnyű.
Nemrég kérdeztem meg egy szakit, hogy parkettát miként és mennyiért újítaná föl.
Első mondata az volt, hogy régi parkettát az Ő kukájába dobjuk, s hoz helyette Diego -s laminált parkettát.
Mindezt 5x-es összegért.
Ekkor rákérdeztem, hogy meglévő kis hibás valódi parkettáért mennyit fizet.
Ki kelt magából.

Akkor ott az új belső homlokzat falak vakolat helyett szigeteléses gipszkartonozás.
Legtöbb nem is hallott habos 3cm-es kartonozásról.
Aki meg hallott, az nem tudta, hogy levert vakolat alatti téglát mivel kezelje a víz/pára szigetelés érdekében.

Szóval fél megoldás van, vagy személyesen beszerni minden alapanyagot és felfogadni segédmukásokat irányítva megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#119041) tboy93 válasza darvinya (#119040) üzenetére


tboy93
nagyúr

Pl: itteni kopaszi gát negyed épületek jó ha D osztályt elérik, de A osztály árban adják.

Ez az info egyebkent honnan, mi alapjan?

(#119042) darvinya válasza tboy93 (#119041) üzenetére


darvinya
titán

Nap mint nap látom, hogy mit építenek be.
Meg néha arra kerekezek, s rákérdezek miért nincs ez, nincs az, miért ezt a fűtés/hűtés rendszer építik.

Amúgy mellettem épül e szép negyed, mert látványos, de érződik nagyon a spórolás.

Honlapjuk főoldalon sincs szó energia hatékonyságról. [link]
Azonnal költözhető lakások:

Külső nyílászárók:
Az ablakok, és az erkélyajtók korszerű műanyag profilrendszerből készülnek, 3 rétegű hőszigetelő üvegezéssel, kiváló légzárással. Minden lakásban legalább egy nyílászárón résszellőző elem kerül elhelyezésre. A homlokzati nyílászárók redőnytokkal, redőnnyel kerülnek kivitelezésre, tok mellett vezetősínnel.

Homlokzatok:
Az épületek homlokzata változatos színű és felületképzésű, megjelenik rajta többféle felületi kialakítású nemesvakolat típus, különböző textúrával vegyesen kőburkolattal illetve szerelt homlokzatburkolattal az építész tervek szerint.

Belső vakolás:
A falazatok gipsz,- vagy cementkötésű vakolatot kapnak, a mennyezetek vakolat nélküli, glettelt kivitelben készülnek.

Épületgépészet:
A fűtési energia valamint a használati melegvíz központilag kerül előállításra, a költségek az egyes lakások közelében, de közös területeken elhelyezett almérőkön mért fogyasztások arányában kerül elosztásra.
Elszívó berendezések kerülnek a fürdő és azokba a WC és kamra helyiségekbe, amelyek természetes szellőzéssel nem rendelkeznek. A konyhai elszívók számára mellékgyűjtős rendszerű szellőző csövek kerülnek kialakításra.
Az épületen belül a szennyvíz és a csapadékvíz külön rendszert képez, és az épületből kilépve is elválasztott rendszerben a közterületi csatornákba lesz vezetve. Anyaga kemény PVC cső, tokos-gumigyűrűs toldásokkal.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#119044) rushty válasza bandi0000 (#118998) üzenetére


rushty
senior tag

C arcokat szeret látni, akkor jó a 8 is. Romos házak látványa szintén.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#119046) lorcsi válasza darvinya (#119040) üzenetére


lorcsi
veterán

Regi , hagyomanyos parketta felcsiszolasa 1nap/ szoba...de ha ugyes vagy kettovel is elkeszulsz
Erre nem erdemes embert megbizni szvsz.
Kolcsonozni lehet gepet...6-10k naponta...hetvegere is ennyi
A lakk 30k/szoba..szaga mar nincs..gyorsan, konnyen teritheto

Elmondtam ezt egy haveromnak...de o megis felszedte es tett helyette ilyen laminaltat
Nem is ertem :F

[ Szerkesztve ]

(#119047) darvinya válasza lorcsi (#119046) üzenetére


darvinya
titán

Az lesz, de csak tavasszal vagy nyáron.
Családot átköltöztetni télen egy szobába, hát nem igazán jó ötlet.

Apró javítást kellene végezni azért, mert vannak helyek ahol ropog.
Már nem az igazi az alátámasztása, ezt is csodálom, lassan 100 éves lesz. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#119048) Qru válasza Earl_Muttley (#119043) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:DDD

#nincsbennetarcsi

(#119049) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! Max 6e-ig (7-ig postaval) tudtok valami jo QI toltot itthonrol?

(#119050) Sempronius89


Sempronius89
tag

Sziasztok!

Lassan alakul az albérlet vadászat viszont lenne ismét egy kérdésem. A Tábornok utcáról (XIV ker) mik a vélemények?

Olvastam rosszakat is és jókat is róla, de azok a vélemények, minimum 4-5 évesek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.