Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39001) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Az én szállításom elintézve, melynek okán nagy köszönet jár föccer fórumtársnak. :R

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#39002) Tim82 válasza macilaci78 (#39000) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pl. dobsz egy privátot aizen92-re vagy Dell XPS-re, de akár én is elvállalhatom - bár én szerda-csütörtök magasságában fogok csak ráérni. Ez alapján nem annyira nehéz, inkább csak agyonbonyolított, köszönhetően annak, hogy HP-éknál úgy gondolták, hogy móka és kacagás úgy megtervezni egy laptopot, hogy ki kell kapni az alaplapot ahhoz, hogy hozzáférjen az ember a hűtéshez. (Ez amúgy azért is vicces, mert fura módon a szintén konzumer HP 625-nél sokkal könnyebb hozzáférni - tegnap volt szerencsém kipucolni egy ilyet.)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39003) macilaci78 válasza Tim82 (#39002) üzenetére


macilaci78
nagyúr

:R Írtam privit.
Még életemben nem pasztáztam és nem más közel pótolhatatlan munkaeszközén akarom kipróbálni a szerencsémet.
Szerda-csütörtök soká van. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#39004) Tim82 válasza macilaci78 (#39003) üzenetére


Tim82
nagyúr

Előbb nem érek rá, vagy legalábbis nem tudnám kivitelezni a helyszíni pucolást.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39005) Mercutio_ válasza Petyyyyy (#38999) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem nagyjából bármikor, csak le kell zsugáznom a sráccal, hogy hol lenne a házikó átvehető, persze, csak ha utalást elfogad/megbízik bennem az eladó, vagy meghitelezi aki hozza :U

Bár elvileg budaörsre fel tudná küldeni a srác, és akkor már csak onnan kellene hozzám valahogy eljuttatni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39006) macilaci78 válasza Tim82 (#39004) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A gép és a tulaj mobilis. szerintem a gyors megoldásért tömegközlekedne.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#39007) Petyyyyy válasza Mercutio_ (#39005) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Akkor szerény javaslatom, hogy keep in touch ez ügyben. :)
Budaörsről még könnyebb a szállítás...

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#39008) Tim82 válasza macilaci78 (#39006) üzenetére


Tim82
nagyúr

Még így is legkorábban kedd este tudnám én vállalni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39009) macilaci78 válasza Tim82 (#39008) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Felmerült egy aggály: ha tényleg gondja van a gépnek a ventivel, csapággyal, akkor az garis kérdés. De ugye ez csak bontás után derül ki.
Mondjuk, a komplett venti nem nagy érték.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#39010) Mercutio_ válasza Petyyyyy (#39007) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor lezsírozom a sráccal, hogy juttassa fel budaörsre, és kereslek ha feljutott, az úgy OK?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39011) Petyyyyy válasza Mercutio_ (#39010) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Tökéletes. :K

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#39012) DeFranco


DeFranco
nagyúr

jóvanf*szom voltunk spárban (egressy-vezér sarka) vettünk többek közt egy karton tejet. megjárta a csomagtartót, állt két órát az előszobában, erre kipakolom, és amikor már 10 doboz bent van a kamrában mit látok: vagy 12 csótány mászik a dobozokon. mind élő.

áááááááááááááá

átpakoltam mindent, amit találtam agyonléptem de az öregördög se tudja mennyi mászott már szét.

(#39013) Magnum_ válasza DeFranco (#39012) üzenetére


Magnum_
nagyúr

neb.ssz. nehogy elszaporodjanak.

Sparnak jelented?

I humbly and respectfully decline™

(#39014) Kiki18 válasza DeFranco (#39012) üzenetére


Kiki18
őstag

Rohadt nagy szívás. Ha csak egy él is közülük(kifejlett nőstény) akkor esélyed sincs. Hónapokig elvannak kaja nélkül,sőt minimális kajával is képesek fejlődni. :(
Én itthon tenyésztem a Csoki csótányt(orosz vagy erdei másnéven) ,szinte 0 odafigyeléssel szaporodnak mint a nyulak.És ez még a kevésbé ellenálló faj,mert amivel te találkoztál az valószínűleg a német csótány lesz.

(#39015) DeFranco válasza Magnum_ (#39013) üzenetére


DeFranco
nagyúr

átpakoltam a teljes előszobát meg a kamra alját (oda pakoltam be éppen mikor észrevettem) megnéztem mindent, többet nem találtam, de ezek behúzódnak a sötétbe egyből, szóval nem lehet tudni, ez ilyen schrödinger csótánya.

spar pont lesz*rja hogy csótányos a boltja, senkit nem fog érdekelni, felesleges verni magam szerintem. max. kapnak egy (hat)emailt ha jó kedvemben leszek holnap. de hogy ebbe az üzletbe többet az életben nem teszem be a lábam az tuti.

érted, jön a ded, bármikor megszülethet, nem lehet mérgezni, vegyszerezni, plusz azért ne már...

@Kiki18: ez olyan mint a moly vagy a zsizsik, bármikor hazaviheted, észre sem veszed. ha egy lett volna én sem vettem volna észre. érted, élelmiszerraktár, persze hogy vannak csótányok, szinte elkerülhetetlen. megfelelő kezeléssel persze tudnának védekezni ellene, de ezek szerint lesz*rják. nem baj, most már vasárnap ráérnek takarítani.

[ Szerkesztve ]

(#39016) Ace owner válasza DeFranco (#39015) üzenetére


Ace owner
addikt

CBA-ban mindeközben kivágják a rohadást az almából, befóliázzák és eladják 74ft-ért.. Nem merek nagyáruházba menni melózni mert tuti többet nem tenném be a lábam egyikbe se.

Galaxy Fold 4

(#39017) GabN73 válasza Ace owner (#39016) üzenetére


GabN73
addikt

Jaja, CBA-nak szokása az ilyen :( Húsoknál is előfordul :/ :(

(#39018) Ace owner válasza GabN73 (#39017) üzenetére


Ace owner
addikt

Kívánom a vezetőknek hogy azon kelljen élniük amíg bele nem döglenek a mérgezésbe.. :U

Galaxy Fold 4

(#39019) MurdR válasza DeFranco (#39012) üzenetére


MurdR
veterán

Van egy maszek "ismerősöm" aki kiírtja neked szerintem egy 5-10k körül.
Bábolna bio meg hasonló sz.rságok felejtős, mert odavonzza a házból a többi csótányt is. Csak a permet (nem spray!) és a gél az, ami valóban megöli őket.
Nem játék, ha kell holnap felhívom Neked, és lebeszélem vele.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#39020) Magnum_ válasza DeFranco (#39015) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ezért nem is irtam, hogy rendelj írtót 7k-ért, mert a feleséged kb minden órás. mindesetre azért a kamrában ettől függetlenül befujnám a sarkokat valamivel, felmosással sokat nem érsz.

Kiki: nálad is rendben lehet minden :DDD

MurR: igen, gél kell ezek ellen (gázosítás nem opció), meg egy hétig keine takaritás.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#39021) Magnum_


Magnum_
nagyúr

hehe, ex autóm újra az utakon :D

I humbly and respectfully decline™

(#39022) DeFranco válasza MurdR (#39019) üzenetére


DeFranco
nagyúr

meglátjuk. tele van a kamra élelmiszerrel, nem szívesen mérgezném be, plusz ha ezek elmásztak még az előszobában, akkor megette a fene.

ha találunk még, akkor lesz irtás, egyelőre sűrű imák vannak, hogy megtaláltam az összeset és nem volt idejük szétmászni. pakoláskor vettem észre, ahogy másztak a dobozon, kikapkodtam egyből mindet és agyontapostam az összes bogarat, tán nem másztak le. ami ott volt a padlón cucc azt is kikapkodtam gyorsan, nem találtam semmi máson.

érted, feleségem mindennapos, az nem pálya hogy most hazapaterolom egy hétre.

[ Szerkesztve ]

(#39023) bandus válasza Kiki18 (#39014) üzenetére


bandus
veterán

te mi a bánatnak tenyésztesz ilyet? :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#39024) Tim82 válasza bandus (#39023) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kajának házikedvencek részére? Madárpók, gyík stb.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39025) Mercutio_ válasza DeFranco (#39022) üzenetére


Mercutio_
félisten

csóticsapdát rakjál ki esetleg, ha elkolbászolt 1-2 példány hátha beszopják.

Huhh, nem is tudom mit csinálnék hasonló szituban, a halálom a csótány :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39026) DeFranco válasza Mercutio_ (#39025) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A morbid ebben az, hogy tényleg bármikor hazaviheted. Bármivel.

(#39027) Magnum_


Magnum_
nagyúr

hűbazz, kapnék 6havi bónuszt, autót cserélnék...

I humbly and respectfully decline™

(#39028) Mercutio_ válasza Magnum_ (#39027) üzenetére


Mercutio_
félisten

Dusterre? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39029) Petyyyyy válasza Mercutio_ (#39028) üzenetére


Petyyyyy
addikt

De csak a színiér'... ;]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#39030) lorcsi válasza Magnum_ (#39021) üzenetére


lorcsi
veterán

Hátsó lámpát jol elintézték:(
Ki vette mé toled ?
Normalis tag ?

(#39031) Magnum_ válasza lorcsi (#39030) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem. az eladó vásárolta vissza. kénytelen vót :DDD még 2013év elején vettem, de 3 hó mulva vissza is löktem az eladónak, hogy payback. volt egy kis misunderstanding a váltóval :)

I humbly and respectfully decline™

(#39032) lorcsi válasza Magnum_ (#39031) üzenetére


lorcsi
veterán

Huha..ez komoly :|

(#39033) MurdR válasza DeFranco (#39022) üzenetére


MurdR
veterán

A-am. Ahol élelmiszer van, ott nem fog Neked permetezni. Ott kis zselépöttyöket rak le. De amúgy az irtószert kenyérre is kenhetnéd, mert full ártalmatlan az emberi szervezetre.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#39034) Mercutio_ válasza MurdR (#39033) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nézd csak meg az avatar-ját....

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39035) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Reggelt!

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#39036) MurdR válasza DeFranco (#39022) üzenetére


MurdR
veterán

Visszatérve: Az irtáshoz úgyis csontra ki kell pakolnod úgyis az egészet, mert rommá kell fertőtleníteni az egészet. A repedéseket kiglettelni, esetleg egy meszelés (!) sem árt, egy kamra kb 15perces művelet, 25 ha az egyik kezedet a .....be dugod. :D ne dugd homokba a fejedet mert megszívod. :(
Este nézz rá a konyhára (ha a kamrához közel van) mert már szerintem eljutottak a csapig, imádják őket.

Nem kell basz.rni, ez semmi, simán irtható.
Azért tudok ennyit a kis sz.rháziakról, mert nálunk a munkahelyen egy kicsit (:D) durvább volt a helyzet. Éjszaka feküdtem a matracon, ésannyi volt, hogy rendesen hallani lehetett a motoszkálásukat. Amikor elhúztuk a hűtőt takarításnál, akkor pedig azt hittük, hogy valami zárlat volt, és azért fekete a zöld linóleum. Égésnyom. Aztán az az égésnyom megmozdult, és kb 300 db csótány elindult mindenfele.

Sokat próbálkoztunk az irtásával. Először vettünk Raidet meg valami hasonló márkás csótányos sprayt, szerintem csak arra volt jó, hogy orgazmusuk volt tőle, mert ugyanúgy rohangáltak, csak boldogabban. Aztán valami fehér porral szórtuk körbe a falak sarkait, de ezis csak arra volt jó, hogy a férgese kihullott, és már csak a fajtiszta egyedek maradtak életben, akik 170es IQ-val bíró szupercsótányokat hoztak a világra. :D

Aztán az egyik ismerős szólt, hogy hozzá havonta megya boltba egy csótány irtó, és eltűntek a kis ganék. Megpróbáltuk, azóta a ~300db csótány helyett van ~5,akiket szinte családtagként kezelünk. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#39037) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Reggelt!

Húú de nincs lendület...

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#39038) Magnum_


Magnum_
nagyúr

M3 metro: fiu ul, kislany all mellette es fogja a fiu kezet. Fotozni nem merek

I humbly and respectfully decline™

(#39039) tomcsi23 válasza Petyyyyy (#39037) üzenetére


tomcsi23
veterán

Reggelt!

Úgy valahogy..

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#39040) Melack válasza Magnum_ (#39038) üzenetére


Melack
veterán

M3: Mindenki hulla, Sehol egy mosoly. "Tedd fel a kezed, mert én mas vagyok, jobb ha engedsz nekem..." - nálam meg tombol az euroretro :D Hopp, egy Hooligans - Kánaán:D Melack vigyorog, mint a tejbetök!

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#39041) Ace owner válasza Magnum_ (#39038) üzenetére


Ace owner
addikt

Hogy is szol a motto? Pic or didnt happen?

Mindjart elsirom magam, 0. Ora es a tanar ugy be van lassulva hogy az nem emberi. Szivna valami lassitot meg az oregedesben is megallna. :O

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#39042) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jóreggelt jóreggel jóreggelt. Egy hétig semmit nem csinálok, sálálálááá. :D

Live-Die-Respawn

(#39043) Petyyyyy válasza oriic (#39042) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Feszegeted a pofonos ládát te gyerek... :D
Jó lazulást!

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#39044) macilaci78 válasza oriic (#39042) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ajánld fel szolgálataid DeFranconak! Amennyire tudom, környezetbarát csótányirtót keres. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#39045) Kiki18 válasza bandus (#39023) üzenetére


Kiki18
őstag

Olcsón fenntartható kaja a kaméleonnak és madárpóknak. :DDD

(#39046) oriic válasza Petyyyyy (#39043) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD Bocsi!

(#39044) macilaci78

Óh, most jutott eszembe, hogy mosnom kell, meg főzni, meg takarítani, meg PH-s meló is van még, meg aludnom is kellene, meg meg meg, meg tuti hogy van még valami amit elfelejtettem de mindjárt eszembe jut. ( csótányokat hagyjuk inkább, a hideg is kiráz tőlük.:D )

Live-Die-Respawn

(#39047) Mercutio_ válasza oriic (#39046) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha kiráz, akkor nem kell körmös ;] [link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39048) oriic válasza Mercutio_ (#39047) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Touché. :D

Live-Die-Respawn

(#39049) macilaci78 válasza oriic (#39046) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Elmész és kezdesz valami jogi szarságot a házasságoddal. :o

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#39050) oriic válasza macilaci78 (#39049) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oh. :(

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.