Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Emberek! Olyan fali aljzatot keresek fehér színben, amibe telefont (RJ11) és UTP-t (RJ45) is tudok dugni egyszerre. Mindezt szeretném az Allee környékén megvenni hétköznap 18 óra után, vagy hétvégén bármikor. :D Webshop is jó nekem.

Ágy: én 4 éve csináltattam magamnak egy 140×200-as franciaágyat (erre volt hely), fasza Dormeo ortopéd kemény matraccal. Igazán szerettem azt az ágyat, Szegeden kallódik. Felköltöztem Páromhoz, itt egy 160-as van még keményebb matraccal. Ő 180-asat akart, kipróbáltunk szalonban egyet egymás mellett fekve, hát, nagyon messze voltam Tőle, így beadta a derekát a 160-asba. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1902) Melack válasza macilaci78 (#1901) üzenetére


Melack
veterán

Nah igen, a kis ágy előnye, hogy közelebb hozza egymáshoz az embereket. Meg erre még lehet normális "egybetakarót" venni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1903) cekkk válasza Melack (#1902) üzenetére


cekkk
veterán

Én örülök, hogy nagy ágy van. Mind a ketten felhúzott lábbal alszunk és kicsi ágyon ez nem kényelmes. :)

(#1904) macilaci78 válasza Melack (#1902) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Két exemmel is aludtunk 1-1 bő évig 90 centis heverőn. Olyan nem volt, hogy haraggal feküdjünk le aludni! :D
200×220-as paplanom van, 200×230-as pléd. De amíg nagy a szerelem, elég a 140-es paplan is két személyre. ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1905) macko20 válasza macilaci78 (#1901) üzenetére


macko20
őstag

Nézd meg az Árwill-be ott van a ale mellett

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#1906) Mercutio_ válasza Melack (#1896) üzenetére


Mercutio_
félisten

Későn értem haza, csak pár régi képet találtam, priviben átdobom, holnap ha időben itthon leszek lövök a zárt szekrényekről is (azok mélyebbek, mint a nyitott könyvesek, meg akkor a rendes színe is látszik majd)

A növény neve: Diffenbachia (Buzogányvirág) azt mindenhol leírják, hogy a nedve mérgező, azt viszont így gyorsan rákeresve sehol nem látom, hogy megemlítenék a maró hatást is

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1907) Dermesztő válasza Melack (#1884) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Az is valami...

Volt éjjeliszekrényem, de eladtam 2 hónapja.

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1908) macilaci78 válasza macko20 (#1905) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Legalább rendelni tudok, ha már munkaidőmön kívül nem jutok el. :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1909) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Sziasztok!

Megbízható angol tanárt tudtok ajánlani? Fontos, hogy budapesti legyen.

Köszönöm.

(#1910) Melack válasza Eliot Anders (#1909) üzenetére


Melack
veterán

Ment PM

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1911) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Tovább durvul a cottonfield story :DDD
http://m.index.hu/gazdasag/2013/10/09/kivonul_a_cottonfield_magyarorszagrol/

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1912) Dermesztő válasza Mercutio_ (#1911) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Komoly :D :D :D :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1913) tajcsi


tajcsi
senior tag

Mi a véleményetek a gerilla önéletrajz módszerről? :U

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1914) Magnum_ válasza tajcsi (#1913) üzenetére


Magnum_
nagyúr

azaz?

btw: mi lett a szatyorral?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#1915) tajcsi válasza Magnum_ (#1914) üzenetére


tajcsi
senior tag

http://www.gerillaoneletrajz.hu/gerilla-oneletrajz-trening/ ez lenne az.

szatyor: van, három darab, de sajnos nem olyan ami kell. Ezért még keresek hátha les zolyan ami nekem kell, de ami megvan, azokat is el fogom küldeni természetesen.

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1916) DeFranco válasza tajcsi (#1915) üzenetére


DeFranco
nagyúr

te figyelj, emlékszel ugye, hogy adtam neked kölcsön egy macbookot egy hónapja, és azóta sem adtad vissza, remélem megvan még. mert ha nem, akkor nagyon mérges leszek, az volt a kedvenc macbookom, és egy fél éve vettem újonnan, szóval remélem előkerül gyorsan... :((

;]

(#1917) Melack válasza tajcsi (#1915) üzenetére


Melack
veterán

Minden bántás nélkül mellékelj még 4-5 másfajta darabot, hátha azok is kellenek neki....

Más: nagyméretű öltöny kell valakinek? Nem dizájner darab, csak gondoltam, mielőtt máshová felteszem, megkérdezem. En 190cm vagyok, anno 95-105kg között voltam, mikor készült.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1918) Tim82 válasza DeFranco (#1916) üzenetére


Tim82
nagyúr

Reménykedsz, hogy friss modellt kapsz vissza, hármat is, a lerobbant 2006-os modelled helyett? :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1919) DeFranco válasza Tim82 (#1918) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez teljesen komoly, és vadi új volt... nagyon nagyon mérges vagyok :((

;]

[ Szerkesztve ]

(#1920) tajcsi válasza Melack (#1917) üzenetére


tajcsi
senior tag

Természetesen. Ha már ekkora szemétláda vagyok, hogy megkérdezés nélkül elvettem a papírzsákot..na jó, lehet egy igen kedves és értékes darab volt, az eszmei értéke meg szerintem felbecsülhetetlen ugyebár... :W

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1921) tajcsi


tajcsi
senior tag

Újpest környéki kolléga van itt?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1922) tomcsi23


tomcsi23
veterán

90 perces írható CD valakinél? ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1923) macko20 válasza tajcsi (#1915) üzenetére


macko20
őstag

Sima lehúzás,fúj ,azokat átvágni akik amúgy is melot keresnek gusztustalan sztem
15000ft-ért Én is küldök neked 15db önéletrajz mintát és elmondom h szépen felöltőzve ,megborotválkozva menj el az állás interjúra

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#1924) Mercutio_ válasza tajcsi (#1915) üzenetére


Mercutio_
félisten

Keress rá a neten, okosban elérhető, és semmi nagy viálgmegváltást nem tartalmaz, illetve, ha feliratkozol a srác ingyenes - erősen önfényező - hirlevelére ott is az anyag nagyrészét bullshitbe csomagolva megkapod.

A tippek egy része magától értetődő, másik része csak kreatív dolgokkal foglalkozó szakmáknál alkalmazható, és vannak olyan tippek amit inkább MLM-es, mosóporügynökös jellegűek, és akár károsak is lehetnek az álláskeresőre nézve.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1925) macilaci78 válasza Melack (#1917) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha kell valakinek nagyméretű öltöny, szövetkabát... 196cm, 165kg voltam anno... :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1926) Dr.Zoo válasza tajcsi (#1915) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Amiket örzök Neked, azok kellenek? :U

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#1927) tajcsi válasza Mercutio_ (#1924) üzenetére


tajcsi
senior tag

Konkretana penzvisszafizetes erdekel. Ugye, ha harom honapon belul nem akpok allast akkor visszaadjak a penzem...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1928) Dermesztő válasza tajcsi (#1927) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Szerintem kamu hogy visszaadják. :) :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1929) tajcsi válasza Dermesztő (#1928) üzenetére


tajcsi
senior tag

Ott irja az oldalon. :B

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1930) GabN73 válasza tajcsi (#1929) üzenetére


GabN73
addikt

Van 8 db Ferrari 250 GTO-m.

(#1931) tajcsi válasza GabN73 (#1930) üzenetére


tajcsi
senior tag

Abbol indultam ki, hogy mivel ugye azt irjak, hogy 100%-os penzvisszafizetesi garancia van, ha valamit okoskodnak, be lehe oket perelni...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1932) Mercutio_ válasza tajcsi (#1927) üzenetére


Mercutio_
félisten

Valszeg az emberek tetemes része nem kéri vissza a pénzt így megéri neki az a marketing fogás.
A másik lehetőség, hogy bemutatja neked, hogy nem tettél meg mindent amit javasolt, esetleg nem éltél a konzultációs lehetőséggel - mintha remlene, hogy vagy személyes vagy mail formában van - esetleg meg se próbáltál alacsonyabb szintű melót, vagy irreálisak voltak az elvárásaid.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1933) macilaci78 válasza tajcsi (#1931) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lehet, ők maguk fognak bejelenteni havi 1 órára, majd próbaidőn belül felmondanak indoklás nélkül.
Miről van szó? Felkínáltak Neked egy alkalmazotti munkaviszonyt. Ha nem fogadod el, mossák kezüket. Ha elfogadod, azt az 1000Ft-ot odaadják Neked, leadózzák, stb és a munkatörvény szerint ki is rúgnak.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1934) Dermesztő válasza tajcsi (#1929) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Nem hiszek a mesékben már. :)
Ha kérnéd az lenne hogy nem tettél meg mindent, és mossák kezüket. stb.
Hárítanának csak. Más nem lenne.
De a többiek szépen kifejtették a fenti sorokban. :K
nekem meg most nincs időm regényt írni, meg ahhoz túl fáradt is vagyok már :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1935) tajcsi


tajcsi
senior tag

Garantálom, hogy a Gerilla Önéletrajz és Álláskeresési Módszerekkel 3 hónapon belül találsz állást. Ha mégsem így történne, vagy nem azt kaptad, amit szerettél volna, akkor csak küldd vissza a csomagot a vásárlástól számított egy éven belül, és én maradéktalanul visszafizetem a pénzed. Nem kérek magyarázkodást, bizonygatást, csak megköszönöm, hogy adtál egy esélyt a Gerilla Önéletrajznak, visszatérítem a csomag árát, és barátokként válunk el.

Ezt irják. A kérdés, ez mennyire támadható jogilag.

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1936) Kiki18 válasza tajcsi (#1935) üzenetére


Kiki18
őstag

Ez egy baromság.
Ha ennek bedőlsz,akkor nem is tudom mi vagy.... ;]

(#1937) Mercutio_ válasza tajcsi (#1935) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem kell indokolni, akkor ez tiszta ügy.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1938) cekkk válasza tajcsi (#1935) üzenetére


cekkk
veterán

Megkérdezhetem, hogy mi a foglalkozásod/szakmád/diplomád?

Én úgy vettem észre, ha jól tudod és tapasztalatod is van a foglalkozásodban, akkor jó eséllyel pályázol, ha pedig van egy jó diplomád de kevés tapasztalat(mint nekem, kezdő infósként aki nem szeret programozni), akkor is egész jó eséllyel hívnak be interjúra.
De ha semmihez nem értesz és csak ilyenekkel próbálkozol az úgy is kifog derülni.

Ismerősöm aki a lh systemsnél dolgozik, egész magas pozícióban, ő mondta ha napi 10 CV-t elküldök és havi 3-4 válaszjön akkor örüljek kezdőként :DDD
Másik varátom, aki java programozó, kb nem érdekli a CV és a többi "hr-es marhaság", de van neki 5+ év tapasztalata, behívták szinten mindenhova ahova beadta, többsége mind nagy multi. :DDD

(#1939) tajcsi


tajcsi
senior tag

GDF-t fejeztem 2009-ben, m.menedzser szakon, van tapasztalatop világmultinál ráadásül külföldön, nemzeti IPA projetk tapasztalat, sales manageri-i tapasztalat, 4 év.
Angol megy, német alap, horvát folyékony. Előbb azt hittem a diploma kevés...talán...hangsúlyozom, talán- vannak mérnök ismerőseim, gépész, elektro-, processengineer stb, akinek van munkája az olyan, hogy mentsmeguram, de többségüknek nincs...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1940) cekkk válasza tajcsi (#1939) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor ha van diploma meg tapasztalat is, akkor minek adod be ilyen lehúzós cégekhez? :D

Vagy a szakmádba tudsz elhelyezkedni, vagy a jó horvát tudásoddal ilyen call centeres munka, bár a kérdés az, hogy ez mennyire illene hozzád, és tudnád-e csinálni.

A GDF az Gábor Dénes Főiskola lenne?

[ Szerkesztve ]

(#1941) LÁZ


LÁZ
addikt

HAF 932 továbbra is keresi gazdáját...

ezen a 7végén ajándék usb-s hangfallal :U

esetleg HTC One X is, 32gigás, független for szél

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1942) tajcsi válasza cekkk (#1940) üzenetére


tajcsi
senior tag

Igen. Voltam pl a mult heten a streamnet-nel allasinterjun. Hiszem, hogy van nehany apro hiba az oneletrajzban, mert ahogy olvasgatom a neten, hogy miket tanacsonak a gerilla modszerben, bizony sose gondoltam volna ra, de mar joparszor atirtam az oneletrajzom. Call center? Meresz otlet lenne :D

Azt azert meg kell hagyni, hogy egy emberre nincs vagy csak nagyon keves olyan hirdetes jut, ami 100%-bn illik az adott szakmai tapasztalatahoz. Es itt jon a problema, mert szerintem a HR-esek ezt azonnal kiszurik es aztan mar hiaba. Ha pedig fullentesz, az ugyis kiderul az allasinterjun. Ilyet nem szoktam, mert nem szeretem rabolni masok idejet, az enyemet meg nem akarok vesztegetni...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1943) blasko92 válasza tajcsi (#1935) üzenetére


blasko92
őstag

"Hogyan szerezhetsz állást 3 hónap vagy még rövidebb idő alatt?"

Úgy, ahogy én pályakezdőként :U Ahova tudtam, elküldtem egy valós önéletrajzot, volt ahova kétszer is, akit tudtam felhívtam, ahova tudtam bementem, és lám sikerült.

Aki arra lusta, hogy maga keressen magának melót, az a melóra még lustább.
Akinek nem inge, az ne vegye magára :B

(#1944) tajcsi válasza blasko92 (#1943) üzenetére


tajcsi
senior tag

A kivetel erositi a szabalyt...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1945) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Hol lehet konyhaszekrényre fogantyút megnézni, megfogni, megszagolni nagy választékban? Praktiker, Obi megvolt már.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1946) GabN73 válasza macilaci78 (#1945) üzenetére


GabN73
addikt

Kisebb vállalkozásoknál, akik konyhabútorokat csinálnak. Általában van "bemutatóterem" is. :K
Google pedig segít címet keresni

(#1947) Mercutio_ válasza macilaci78 (#1945) üzenetére


Mercutio_
félisten

IKEA, régebben a móricz környékén volt egy konyhabútor "alkatrészeket" árusító üzlet, nem tudom most is megvan-e még :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1948) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Kell valakinek nagyon olcson egy Telenor függő, arany színű Nokia E52? Apám telefonja volt, par hete lecserélte, csak a töltőt adta hozza, telenoros kartya hiányában tesztelni nem tudom, igy kvazi alkatrésznek eladó szep állapotban (makulátlan kijelző, par használati,nyom csak, egyebkent vegig tokban,hordott.)

az ara alku nelkul 6,500ft, XIII. Kerületben átadom.

I humbly and respectfully decline™

(#1949) Mercutio_ válasza Magnum_ (#1948) üzenetére


Mercutio_
félisten

Fel lehet okosítani, hogy menjen T-s simmel is, vagy ez nem megoldható?
Asszony nem akar okostelót és kellene neki valami a szutyok C1-01 helyett ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1950) Melack válasza Magnum_ (#1948) üzenetére


Melack
veterán

Jajj, ezt a telót annyira imádtam... és még arany színű is... Hogy apudnak pont most kellett megválnia tőle :W

(#1949) Mercutio_: ezeknél a Nokiáknál már neccesen. Ehhez többminden kell, mint egy kódgenerátor

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.