Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) DeFranco válasza Melack (#1800) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az őrsön igen, ha már dolgozik... gyesen volt, de mostanában jön vissza. én hozzá jártam, csak aztán vettünk egy hajnyírót

(#1802) Melack válasza DeFranco (#1801) üzenetére


Melack
veterán

Az messze van,és nem is irányban. Azért köszi!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1803) rushty válasza DeFranco (#1801) üzenetére


rushty
senior tag

engem érdekelne

Revolut meghívó pü-ben

(#1804) Melack válasza Melack (#1802) üzenetére


Melack
veterán

Megtaláltam :D

Kerepesi út 30. alatt reggel 6-tól nyitva vannak hétköznap, szombaton meg 7-től :) Yippí!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1805) Magnum_ válasza Melack (#1804) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem meg 9-re van időpontom, de hívtak, hogy menjek már 9.20-ra... 10.00kor meg már a városban van dolgom :(((

I humbly and respectfully decline™

(#1806) Mercutio_ válasza Magnum_ (#1805) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nullással gyorsan végeznek :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1807) Melack válasza Magnum_ (#1805) üzenetére


Melack
veterán

25 perc alatt végeztünk, és nem 0-s géppel :D

Azért fura, hogy lassan 5 éve lakom Pesten, de most először érzem azt, hogy normális fodrászhoz jutottam. Ok, 2x annyiba kerül mint otthon, de ott szinte alig vagyok :(((

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1808) Mercutio_ válasza Melack (#1807) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én az 5. fodrásznál állapodtam meg először, de 2 év után elkurvult - majdnem szó szerint :) - és megbízhatatlan volt, ezért tovább kellett keresgélnem.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1809) Melack válasza Mercutio_ (#1808) üzenetére


Melack
veterán

Volt 2 zuglóban, 1 hűvösvölgyben, 3 a belvárosban, 2 a Havannán és környékén. Meg most a hölgy itt. Remélem ő megmarad - amíg itt dolgozom, ez mondjuk valószínű.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1810) macilaci78 válasza Melack (#1809) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ezt a hetet már kibírja, vagy mi? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1811) Magnum_ válasza Mercutio_ (#1808) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én is nehezen találtam, de velem szemben van egy jóféle, bár sokallom az árát, de érzi a feelinget. így maradok még nála egy darabig biztosan.

I humbly and respectfully decline™

(#1812) Melack válasza macilaci78 (#1810) üzenetére


Melack
veterán

Nyehehehe, itt azért szeretnék tovább dolgozni, mint másfél év :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1813) tomcsi23 válasza Mercutio_ (#1808) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hogy (miben) vágta a hajad, amikor már elkurvult? ;]

Saint: mennyi az a sokallós?

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1814) Melack válasza tomcsi23 (#1813) üzenetére


Melack
veterán

Egy szál ollóban? ;] :P

(#1815) Saint_: és ezért mit kapsz még a hajvágáson felül? :Y

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1815) Magnum_ válasza tomcsi23 (#1813) üzenetére


Magnum_
nagyúr

3,5

I humbly and respectfully decline™

(#1816) Agostino


Agostino
addikt

én meg simán a legközelebbi biohairbe megyek be. mutatok fotók mit akarok és ennyi. eddig nagyon nem nyúlt mellé még egyikük sem. általában 1500 forint szokott lenni vagy ilyesmi. előtte otthon mindig mosok helyet, ezt megspórolom 'szt jóidő

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1817) Tim82 válasza Agostino (#1816) üzenetére


Tim82
nagyúr

Helyet mosol? Azt hívják felmosásnak? :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1818) tomcsi23 válasza Tim82 (#1817) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ja. Az nálunk is olcsóbban jön ki, ha otthon megcsinálom magamnak, nem egy idegen fodrásznál. ;]

Amúgy az én fodrászom hajvágás után is mos még egyet, a sok apró hajat kiöblíti. 2,2-t kér mindenestül.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1819) tajcsi


tajcsi
senior tag

Dell xps m1710 notiba kellene VGA. 250Gb-os, 7200 fordulatos noti HDD kellene még...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#1820) Mercutio_ válasza DeFranco (#1801) üzenetére


Mercutio_
félisten

Esetleg valahol észak-pesten vagy metró közelében kozmetikus, aki alapos, de nem szadista?

tomcsi23: Picsányi kis rövidgatyákat már előtte is hordott, de a stílus meg a riszálás a vége felé brutális méreteket öltött :D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1821) cekkk


cekkk
veterán

Elmentem barátnőmmel vásárolni ma. Meg vagyok döbbenve, hogy milyen árak vannak a divat boltokban :Y

Én nem is értem 8-10 ezer egy pulcsi, ami olyan vékony, hogy sok értelme nincs, egy normális kabát nincs mind vékony.

Értem én ,hogy a boltok többsége spanyol és ott nincs hideg, de itt van -20 fok is télen :W :DDD

Mondjuk szerintem ha össze raknak egy komplett ruhatára magának így őszre télre simán vagy 200-300 ezer lenne, és abból a fel ki is nyúlna a tél végére olyan rossz minőségű anyagok :( :N

(#1822) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ha már fodrásztéma.

Olyan fodrászt tudtok a belvárosban 5-6-7-8 vagy esetleg 11. kerület ahol nem kérnek el túl sokat (max 1500) egy hajvágásért és jól dolgoznak? Olyan is jó ahol időpontra kell menni, de az akkor mindig pontos legyen, de olyan is jó ahol érkezési sorrend van.

[ Szerkesztve ]

(#1823) cekkk válasza Vasinger! (#1822) üzenetére


cekkk
veterán

http://biohajvagoszalon.hu/
Ezek egész jól néznek ki. Bár én nem voltam még bennük :D

(#1824) GabN73 válasza cekkk (#1821) üzenetére


GabN73
addikt

(#1825) Agostino válasza Tim82 (#1817) üzenetére


Agostino
addikt

hát öhm.... megmosom a vágás helyét. deal? : ))

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1826) cekkk válasza GabN73 (#1824) üzenetére


cekkk
veterán

Néztem az videót róla az indexen :D
Más világ. :D

Én a normális egyszerű dolgokról beszélek, hogy nem lehet értelmes áron normális ruhát venni :(

(#1827) LÁZ


LÁZ
addikt

Keresek októberi bérletet holnapi átvéttel, népliget, lehel tér.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1828) Magnum_ válasza cekkk (#1826) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én H&M, Zara - hétköznapi elegáns cuccok, Bershka meg hétvégi cuccok (pl pólók). teljesen vállalható árú fast fashion márkák, ha akció van, akkor meg pláne.

I humbly and respectfully decline™

(#1829) cekkk válasza Magnum_ (#1828) üzenetére


cekkk
veterán

H&M az még igen, a Zaraból még nem tudtunk olyat venni amivel ne lett volna baj, nekem onnan volt 4-5 nadrágom azoknak vagy a gombja vagy a cipzárja ment tönkre, akkor a pólók ingek pár mosás után kifakultak ki nyúltak, és ezt több ismerőstől is hallottam, hogy így jártak a Zaraval.

(#1830) föccer


föccer
nagyúr

Hi!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy a dunakeszi Hulladéklerakóba lehet-e ma vinni cuccot, vagy szombaton zárva vannak-e? Ha igen, akkor milyen nyitva tartással. Fkf honlapján ezt éppen nem találtam meg. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1831) Magnum_ válasza cekkk (#1829) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ezzel egyétrtek, zara minősége nagyon tré...

I humbly and respectfully decline™

(#1832) GabN73 válasza Magnum_ (#1831) üzenetére


GabN73
addikt

Én csak az öltönyeiket szeretem, bár ha a H&Mben jó akciót fogok ki, akkor ott 1 Zarás zakó árából veszek egy szettet, közel ugyan olyan jót.
Ja, meg van egy Zara parfüm amit szeretek.

(#1833) Magnum_ válasza GabN73 (#1832) üzenetére


Magnum_
nagyúr

dettó pont ugyanez, amit leírtál nálam is :-))
Zara Gold? :-))

én még a sima szövetnadrágjaik (nem a vasalt) fazonát szeretem. csak pár mosás aatt meghalnak :(((

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#1834) GabN73 válasza Magnum_ (#1833) üzenetére


GabN73
addikt

Goldot is használtam, de az Uomora (a piros feliratos) váltottam.

(#1835) Dermesztő


Dermesztő
aktív tag

Üdv srácok !

Megoldódott már a papírzacsi probléma ? :D

Májusban néztem be utoljára, azt hittem jobban pörög a fórum. :DDD

MÁS :
Mr. Sale öltönyházban vett már valaki öltönyt ? Ha igen, milyen minőségűek vannak nekik ?

[ Szerkesztve ]

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1836) LÁZ


LÁZ
addikt

nincs valakinél egy 18-20cmes házventi elfekvőbe, vagy cserébe egy másikra?

ps. illettőleg lehetséges, hogy cserélnék egy 32 gigás független One X-et Nexus 4-re, gondolkozási stádiumban vagyok...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1837) Magnum_ válasza Dermesztő (#1835) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a weiner leo utcaira gondolsz?

I humbly and respectfully decline™

(#1838) Dermesztő válasza Magnum_ (#1837) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Igen arra :K :)

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1839) Mercutio_ válasza Dermesztő (#1835) üzenetére


Mercutio_
félisten

Változó, árral arányosan nő a minőség.
Csak akkor vettem ott öltönyt, amikor valódi akció volt, nem ilyen túlárazott nyakkendő, senkineknemkell póló és szükségtelen kiegészítők is benne vannak az árban, jellegű, az mindkettő korrekt darab volt 20k körül.
Sajnos nincs összehasonlítási alapom, de lassan egy öltönyt vennem kell, mert derékban kicsit kifejlődtem a mostanit :B

Ha már ruhák: Asszony közelében van háda, ott szokott olyan mark & spencer ingeket venni amiben még benne van a bolti cimke. Rendes bolti cuccokból néha C&A és H&M-ben lehet kifogni 1-2 normális darabot, de jobbára azok is akcióban vannak elfogadható árban (a normál árért már jobbakat is kapni) ja és C&A ingeket (Alfredo litrico vagy mi, a sajátmárkás - Canda - általában gyatrább) kifordítva érdemes mosni, mert hiába 100% gyapjú 1 év után már láthatóan kopik (vagy az anyag, vagy a színezője passz)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1840) Dermesztő válasza Mercutio_ (#1839) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Nagyon gagyit sem akarok, de nincs rá 50-80-k.
Nekem is a deréknál vannak gondok :DDD :B
Ha már veszek, akkor 1-2 ing is legyen, valami normálisabb ( árakat nem tudok )

1 hete néztem a Duna Plázában egy boltban az is öltönyös, egy ing 15 k volt :Y
Amugy semmi extra, csak az ár volt nagyon elszállva :D
Ezek után az öltönyöket már meg sem néztem. :(

A háda eláshatja magát nálam, nyár elején vettem ott egy inget, 2500-ért, ( volt benne címke ) de nem vettem észre
hogy a bal ujjánál a gombnál ki volt hipózva. Ergó hiába a címke, nem volt új, max 2-3-szor használták, és vissza címkézték.
Másnap visszavittem, és azt mondták, hogy nem veszik vissza mert pénztártól való távozás után
nem fogadnak el reklamációt.
Nálam már csak ÚJ jöhet szóba, semmi használt, semmi háda.

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1841) DeFranco válasza Dermesztő (#1840) üzenetére


DeFranco
nagyúr

rendes öltönyt ilyen ár alatt nem kapsz, az biztos

van, lehet találni, de az fele műszál, 30% valami random anyag és 20% pamut körül van, télen megfagysz benne, nyáron meggyulladsz, és minden időben úgy áll rajtad, mint tehénen a gatya

milyen célra kell?

(#1842) Mercutio_ válasza Dermesztő (#1840) üzenetére


Mercutio_
félisten

Aréna pláza aljában van egy üzlet tele márkásabb ingekkel, és még ott is van 6-8k-ért, szóval a 15k az elszállt szerintem. (Kivéve, ha olyan körökben mozogsz, ahol emiatt adnak 50-100k-val magasabb fizut :) )
15-ért úgy emlékszem valahol az oktogon környékén van egy szabóság ahol rád varrják az inget, akkor már inkább az :U

Van még a joy nevű mr sale-hez hasonló hely ott is szétnézhetsz, mintha a metró újságban láttam volna kupont amivel a 34k-s öltöny 28-ért elhozható :U persze ott is meg kell nézned mit veszel.

Háda nálunk se mindennapos, csak mint tipp írtam, az ilyen dolgokat meg amit írtál a csajok általában már rutinból ellenőrzik :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1843) Dermesztő válasza DeFranco (#1841) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Kicsit körülnéztem neten mik vannak....
Hát sajnos az olcsó az a műszálas meg 20 % gyapju, ahogy te is írtad.

Ha már veszek akkor inkább rászánok többet, mivel nem évente vesz az ember öltönyt.
Amúgy esküvőre lettem hivatalos, ami 1.5 hónap múlva lesz. Pont a hidegben. Hülye az is aki kitalálta :D
Lehetett volna nyáron is esküdni, kevesebb ruha kell, és nem fagy meg az ember legalább.

(#1842) Mercutio_

Köszi a linket, IDE elmegyek, még tetszik is a kínálat, és 50-ért adnak gyapjút. Akkor inkább azt veszem. :K
Szabóság nem rossz ötlet, de mennem kellene többször méret miatt, hogy jó -e ha nem még igazítanak stb.
Meg 15-ért már 2 normális inget lehet venni, nem feltétlenül kell plázában nézelődni.

Megnéztem volna én is a hádás inget, de siettem. és nem gondoltam, hogy ott nem nézik meg és a selejteket is árulják, vagy elcsúszik alapon, vagy nem. Nálam az verte ki a biztosítékot, hogy se csere se pénz vissza... Írtam is egy szép bejegyzést a panasz könyvbe ! :D

[ Szerkesztve ]

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1844) DeFranco válasza Dermesztő (#1843) üzenetére


DeFranco
nagyúr

menj el ide, és próbálj fel egy digelt: [link]

kristófokat meg se próbáld, dilettánsak és túlárazott cuccaik vannak

(#1845) Dermesztő válasza DeFranco (#1844) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Köszönöm megnézem ezt is ! kedden megyek öltöny körútra :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#1846) Mercutio_ válasza DeFranco (#1844) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mennyiért mennek ezek a digel-ek?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1847) DeFranco válasza Mercutio_ (#1846) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Meg nem mondom neked most pontosan, 50-80 közötti számra tippelnék,de ma megütnek sem emlékszem. Ellenben osztrák márka, ott is készül tudtommal, olyan is. Úgy áll, mint a parancsolat, és piszok jó anyaga van.

Anno egyet kinéztem magamnak, akkor nem vettem meg, egy pár hónapja rákérdeztem ebben a boltban hogy azt a pontos típust be tudják-e szerezni, és tudták volna, akkor mondtak árat is, nyugtáztam hogy rengeteg de még megfizethető, ár/érték arányban biztosan jó.

Valahogy úgy indult a történet, mint Dermesztőnél, hamargyorsan kellett egy öltöny, néztem én is mindent, de az a helyzet, hogy csodák már akkor sem voltak (ez volt 3 hónapja kb.) ami megfizethető volt (50 alatt) az olyan is volt, tehénen a dinamógatya, kujbisevi erőművel kombinálva. Akkor a diegelt skipeltem, mert nekem sem volt rá nagyon keret (most sincs) de mást sem vettem, mert ami meg olcsóbb volt, azt meg úgy sem vettem volna fel, hogy nem vagyok sznob. Sajnos ezt meg kell fizetni, és az 50-80k még nagyon moderált ahhoz képest amennyibe máshol kerül ez a minőség.

(#1848) Mercutio_ válasza DeFranco (#1847) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jah, csodák nincsenek, max néha 1-1 bolt befuccsolásnál esetleg kifogható ez-az.

Nálunk van egy srác, az szokott 2 havonta végigmenni az irodaházon 2 batárnagy gurulós bőrönddel, benne állítólag osztrákoktól hozott előző évi Hugo Boss modellekkel ;] Ha értenék hozzá és el tudnám dönteni, hogy eredeti talán meg is érné azon az áron, de így :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1849) DeFranco válasza Mercutio_ (#1848) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Anyagismeret kell hozzá. Nekem sem sok van, de próbálok tanulni Édesanyámtól, amit lehet.

Meg kell tapogatni, fel kell próbálni, és ha jó, akkor meg kell venni, tök mindegy mi benne a címke. Ehhez mondjuk előtt fel kell venni legalább 5-5 jó és rossz öltönyt, hogy lásd meg érezd a különbséget. Én simán rápróbálnék...

(#1850) Mercutio_ válasza DeFranco (#1849) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor legközelebb ha hallom, hogy lesz ilyen majd írok neked ;)

Az anyaga ha jó akkor nem is az a gond, hanem, hogy aki otthon van boss-ban lehet azonnal látja, hogy az a cimke nem kéne ;] Ezért bosszant amikor látok egy jó anyagú és szabású pólót/inget/nacit egyértelműen kamu cimkével, mert anélkül is elkelne, sőt talán több is.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.