Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) Impressa válasza Mercutio_ (#2847) üzenetére


Impressa
őstag

Hát ő.... nem mondok semmit. :) Salátához jobban ajánlanám. :D És nem szokott ecetszag terjengeni a konyhában? nálunk múlt héten volt bent egy masina, majd megpusztultunk az ecetszagtól, amit magából árasztott, és hiába mostuk át többször is vízzel, nem enyhült semmit. Én a helyedben legalább az első 5-6 kávét nekik főzném le. ;]

[ Módosította: crey ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#2852) Mercutio_ válasza Impressa (#2851) üzenetére


Mercutio_
félisten

De épp ezért pénteken meló végén szokták a performancit előadni :K én nem iszom a kv-jukból :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2853) macilaci78 válasza Mercutio_ (#2852) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nálunk szerdán délelőtt... Azon a szárnyon emelettől függetlenül terjed a szag, de masszívan! :W

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2854) Impressa válasza Mercutio_ (#2852) üzenetére


Impressa
őstag

Helyes :K

macilaci78 akkor ott a spóráknak, gombáknak, baktériumoknak annyi. :))

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#2855) radi8tor válasza Mercutio_ (#2847) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Na, ma beszabadultam a Cottonfieldbe és vettem két nadrágot, meg egy inget.
Pullóver/kardigán nem volt pont a méretemben olyan, amit szerettem volna (már elfogyott), de csütörtökön kiugrunk Parndorfba, hátha ott lesz nekem való.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#2856) DeFranco válasza radi8tor (#2855) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Most? Nem lesz az egy kicsit sűrű? :F

(#2857) radi8tor válasza DeFranco (#2856) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Minden évben december elején megyünk Bécsbe a vásárt megnézni, előtte Parndorf. Nyitásra szoktunk kiérni, 11-ig nincs nagy tömeg, délben már alakul :)

⭐ Stella

(#2858) werszomjas


werszomjas
őstag

HTC - Wildfire S - Fekete - T-Mobile -os telefon eladó!

[ Szerkesztve ]

üdv

(#2859) DeFranco válasza radi8tor (#2857) üzenetére


DeFranco
nagyúr

OK, világos, így érthető :)

Minden évben christkindlmarktoztok? Nem unalmas? Mi voltunk 4 éven belül háromszor, de meguntuk pár évre. Igaz utolsó alkalommal vasárnap mentünk, az elég szívás volt, mert semmi nem volt nyitva, még pisilni sem tudtunk elmenni, át is fagytunk cudarul.

Merre szoktatok menni vásározni?

(#2860) radi8tor válasza DeFranco (#2859) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Háromszor voltunk a belvárosiban: [link]
Előtte Mariahlifer strasse volt legutóbb, meg egy kis Kaertner strasse :)

Idén egy másikba látogatunk el: [link]
Remélem nem lesz sokkal hidegebb a nyílt terep miatt. :D

Egyelőre még nem unjuk, a karácsony és a tél a kedvenc időszakunk. Ezt várjuk minden évben. Magyarországon ebből elég kevés van (hó, stb).

⭐ Stella

(#2861) DeFranco válasza radi8tor (#2860) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A belvárosi az a Rathausplatz-os? Az nekünk legutóbb csalódás volt, az nagyon kommersz és nagyon ismétlés.

A Scönbrunn-i viszont ég és föld volt ahhoz képest, sokkal jobb, sokkal szebb, sokkal szerényebb. Egész napot szerintem nem tart ki amúgy, annyira nem nagy.

Ez megvan amúgy?

Szerintem van benne hülyeség, de lehet hasznos lesz pár infó, meg a Schönbrunn-it nem is említik, ha jól olvastam (csak átfutottam).

(#2862) radi8tor válasza DeFranco (#2861) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, abban nem írnak semmit róla, nem valami átfogó cikk.

Igen Rathausplatz, tavaly tényleg nem volt nagy durranás. Az alkoholmentes cukros lötty azért finom volt. Asszem egy lángosra is futotta még a bevásárlás után. :P

⭐ Stella

(#2863) DeFranco válasza radi8tor (#2862) üzenetére


DeFranco
nagyúr

langosch jó :K Feleségem jobban szereti, mint a magyart (hú, de ennék egy lángost, basszus :Y ), puncsot én még nem ittam, forralt borozni szoktunk, van is itthon 8-10 bögre onnan...

vásárolni nem is nagyon szoktunk, nem nagyon van mit, ahova mentek, ott viszont vettünk pár karácsonyfadíszt (aranyáron), meg esetleg a mariahilferen ádidászt, meg melegcsizmát... de olyan csak egyszer volt.

(#2864) radi8tor válasza DeFranco (#2863) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

UGG-ra gondoltál melegcsizma alatt? :)

Karácsonyfa díszt nem ott akarunk venni, arra Depot lesz a cél.

⭐ Stella

(#2865) DeFranco válasza radi8tor (#2864) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem, valami rendes kispolgári volt, pár éve már...

(#2866) Tim82 válasza Tim82 (#2781) üzenetére


Tim82
nagyúr

Úgy néz ki a vinyó ma elmegy.

MEElectronics CX21 fülhallgató eladó tartozékokkal.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2867) Melack válasza macilaci78 (#2850) üzenetére


Melack
veterán

Hallod, ennyiért így azon a vonalon max egy szobát fog kapni. Nekem az 1. kerben egy egy szobás albérlet jött ki télen 90k-ból, nyáron 65kból...

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2868) Mercutio_ válasza Melack (#2867) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jaja, ilyen igények mellett :K , hacsak nem lesz mákja, és valakinek a valakije épp lelépne egy jó alulárazott albiból, de ez ritka :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2869) radi8tor válasza Mercutio_ (#2868) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De az viszi magával a bútorokat is. :P

⭐ Stella

(#2870) macilaci78 válasza Melack (#2867) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez a keret, a szoba is megfelel neki. Tudja, hogy mit remélhet ezért és mi a realitás.

Azért írtam, hátha tudtok segíteni. Környezetére igényes bérlőről van szó.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2871) Melack válasza macilaci78 (#2870) üzenetére


Melack
veterán

Az már reálisabb.

Én a 18ban tudnék most egy szobát, de azt nem hiszem, hogy elviselné.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2872) macilaci78 válasza Melack (#2871) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A VIII. kerületben van most. Jöhet a privi.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2874) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ahogy ígértem, eladó egy Giga 660, vigyétek el gyorsan! :) :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2875) DeFranco válasza Melack (#2867) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nálunk (Egressy-Róna) most adták ki a lakásszövetkezet gondnoki lakását, 40-45 m2, másfél szoba 60k-ért. Igaz az földszinti, és szerintem nem berendezett.

Örültem, hogy ennyiért adták ki, mert a közös képviselő lelkére kötöttem, hogy piaci áron akarom kiadva látni a lakást (nehogy már valami havernak 30-ért kéz alatt örökbérbe...)

Szerintetek ez reális ár? Jó környék amúgy nagyon, pesti viszonylatban kisrózsadomb.

(#2876) Magnum_ válasza DeFranco (#2875) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szerintem az... 50-55re tippelnék amúgy. de a XIII-kerületben ujépitésü 40nmes studiolakás berendezve 80k + rezsi.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#2877) Melack válasza DeFranco (#2875) üzenetére


Melack
veterán

Nézd, ha a 60k-ra még jön a rezsi meg a többi, akkor reálisnak mondanám az árat. Sok mindentől függ, de azt ne felejtsd el, hogy ebből az adózás után azért kevesebb marad a lakószövetkezet számláján - feltéve, ha papírozva lett...

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2878) DeFranco válasza Magnum_ (#2876) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az mit jelent, hogy 50-55-re tippelnél amúgy?

ez nincs berendezve, az állapotát nem ismerem, szerintem sem lelakva sem felújítva nincs (rendes emberek lakták, de bérelték ők is, nem hiszem, hogy költöttek volna rá)

A 60-ban nincs benne a rezsi.

Amúgy akik beköltöztek, azok egy garzonból mentek át (27m2, apa-anya-gyerek... kemény. apa mentős, anya is valami egészségügyi dolgozó, két 1-es suzuki, mert mindkettőnek olyan a munkája, hogy menni kell, saját lakásra esény nincs...), ott 40-et fizettek, plusz a rezsi, de ott még a biztosítást is ők fizették....

@Melack: a papírozás részét nem tudom, nem is lényeges, csak az volt az igényem, hogy ne ügyeskedjenek vele, az viszont jó, hogy ismert embernek tudták kiadni, ez azért előny. Az árat én személy szerint reálisnak tartom saját kútfőből, igazából a véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy egyetértetek-e, én sem vagyok tévedhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#2879) Melack válasza DeFranco (#2878) üzenetére


Melack
veterán

Nézd,ez változó. Én soknak tartom abból kiindulva, hogy ismerősék fizetnek egy 2 szobás panelért 50k + rezsit, de a 18ban. Így,hogy tudom, egy kis ingázás ennyit jelent (20-25k/hó) az istenért sem mennék be csak azért, hogy ott legyek. Szerintem a 14kerben az az ár normális.
40k egy kis lukért 3 embernek nagyon sok.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2880) Mercutio_ válasza DeFranco (#2878) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem teljesen reális, itt káposztáson 45-50k + rezsi egy 2 szobás panel, és sok embernek megér napi 2x20-40 perc időmegtakarítás, ha a melóhelyéhez közel talál kéglit.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2881) Melack válasza Mercutio_ (#2880) üzenetére


Melack
veterán

De ha onnan mész tovább, és eléred a város határát, akkor már megint emelkedni kezdenek az árak :/

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2882) Kolondrum válasza Bjørgersson (#2874) üzenetére


Kolondrum
félisten

Legalább a ventiket pucoltad volna meg. :P

(#2883) radi8tor válasza Kolondrum (#2882) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kit érdekel milyen állapotban van, mikor van doboza. :D

⭐ Stella

(#2884) Bjørgersson válasza Kolondrum (#2882) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Délelőtt vettem ki a gépből, arra volt időm, hogy lefotózzam meg megírjam a hirdetést. A közeli ismerőseim közt egyébként sincs senkinek kompresszora, amivel ki tudnám fújni a port. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2885) Melack válasza radi8tor (#2883) üzenetére


Melack
veterán

Volt pár hirdetés másutt, ahol a termék maga ramaty állapotban volt (mobil), de mivel volt doboza, ezért drágábban adta, mint egy másik a normális állapotú telót doboz nélkül. Én ezt nem értem :S

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2886) Bjørgersson válasza Melack (#2885) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Írtam, hogy nem így szeretném eladni. Amint lesz rá egy kis időm és találok valakit, aki tud benne segíteni, kitakarítom.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2887) Melack válasza Bjørgersson (#2886) üzenetére


Melack
veterán

Ne támadásnak vedd! Bocs, ha félreérthető voltam (vagy hiányzott egy smiley).

Maga a doboz kérdés érdekes nekem, hogy az milyen értéknövelő tényező...

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2888) Bjørgersson válasza Melack (#2887) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem vettem annak. :D Egyébként általában én is olyan dolgokat keresek, aminek megvan minden tartozéka, papírja, doboza, stb. Inkább adok egy olyanért 1-2k-val többet. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2889) Kiki18 válasza Bjørgersson (#2874) üzenetére


Kiki18
őstag

Jó kis kari,de doboz(és tartozékok) nélkül is érvényes rá a garancia? :F

(#2890) Bjørgersson válasza Kiki18 (#2889) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A doboza megvan és érvényes rá, már egyszer volt gariztatva. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2891) Impressa válasza Bjørgersson (#2890) üzenetére


Impressa
őstag

Úgy is eladod. :D

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#2892) Bjørgersson válasza Impressa (#2891) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tegnap ~1 óra alatt adtam el egy egeret. Pedig nem is hirdettem. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2893) Impressa válasza Bjørgersson (#2892) üzenetére


Impressa
őstag

:C Asztali, vagy ugróegér? :DDD

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#2894) Kiki18 válasza Bjørgersson (#2890) üzenetére


Kiki18
őstag

Még gondolkozom rajta... 2 bajom van vele. :DDD
Az ára (Olcsón adod,de ennyi pénz több,mint amit karira szánnék) ,a másik pedig hogy Gigabyte,és a hűtését nem kedvelem. MSI TwinFrozer-re vadászom. ;]

(#2895) Mercutio_ válasza Bjørgersson (#2888) üzenetére


Mercutio_
félisten

A porszívó is csodákra képes, főleg ha a végén van olyan csati amivel fújni is tud... :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2896) Bjørgersson válasza Kiki18 (#2894) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Alapból nem szimpatizálsz a márkával? :) Szerintem a hűtése a legutolsó, amire lehet panaszkodni, azt hiszem egyedül a Giga 660-asin van VRM-hűtő is, játék közben pedig 62°C volt eddig a max, amit láttam. :)

(#2893) Impressa: Asztali volt, egy Logi G400. :D

(#2895) Mercutio_: Még ha lenne rajta olyan kapcsoló, se nagyon merném hardverek közelébe engedni a porszívót. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2897) Kiki18 válasza Bjørgersson (#2896) üzenetére


Kiki18
őstag

Valami olyansmi,és külsőre gagyi hatást kelt...MSI/ASUS ebből a szempotból jobb,viszont az ASUS hűtése sokkal rosszabb az MSI-nél,emiatt maradt az MSI. Még kiderül,mi lesz belőle,egyelőre nincs pénz a számlámon. :N Addig is sikeres eladást.Ha még meglesz,talán felkereslek. :DDD

(#2898) Bjørgersson válasza Kiki18 (#2897) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönöm! :D Délután írt egy tag, remélem elviszi, hogy ne kelljen sokáig árulnom. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2899) Kiki18 válasza Bjørgersson (#2898) üzenetére


Kiki18
őstag

Mi lesz helyette? Upgrade vagy downgrade? Esetleg valami Radeon?

(#2900) Bjørgersson válasza Kiki18 (#2899) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Downgrade, már van helyette HD2000. Az utóbbi ~1 évben rengeteget játszottam, úgyhogy úgy döntöttem eladom. Kell egy kis pihenés, mozgás, de ami a legfontosabb, a tanulás. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.