Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48001) Qru válasza föccer (#47999) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah én csak esténként jártam arra amíg volt ott "érdekeltségem". Napközben arra menni az halál. :(

mod:

Melack: Hmm, megy pü.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#48002) DeFranco


DeFranco
nagyúr

ha vaterán leütök valamit, személyesen megyek érte, és kiderül, hogy mégsem jó (hibás, szakadt, akármi) akkor mi van? van valami retorzió, vagy max. annyi, hogy kioszt nekem egy negatívot az eladó?

(#48003) Melack válasza DeFranco (#48002) üzenetére


Melack
veterán

Max negatívot kapsz. De szerintem a Vaterán ezeket sem nézik annyira. Vagy fene se tudja.

Mod: 140x200-as ágy ágyráccsal meg 2 db éjjeliszekrénnyel érdekel vkit? 40k, Érden van mondjuk.
Van még itt eladó BT headset (Plantronics) 10k, aktatáska 8k, médaibox 8k, asztali telefon 2,5k vezetéknélküli. . Jah, 197*137-es gyapjú derékálj, takaró, kinek mi, 15k. K. meleg, iszonyat jó alatta aludni. Asszem most ennyi hirtelenbe. Még vki vmit?

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#48004) Mercutio_


Mercutio_
félisten

További eladó HW-k (apróra még nem tettem fel, nincs időm hirdetést összekalapálni) az árak fixek, max beszámítás, ha valami olyan cuccod van ami érdekel.

2x4GB 1866/CL9 Crucial Ballistix kit (vásárlástól 10 év gar, 2 éves BLT2CP4G3D1869DT1TX0CEU) 20k
Silverstone SG05 Lite fekete mITX ház (már nemgaris, de újszerű, a linken lévővel ellentétben ez fekete) 9k
Asrock FM2A78M-ITX+ FM2+-os mITX alaplap (új, bontatlan 3 év garis) 20k
Scythe Shuriken Rev.B cooler (htpc-ben használt, már nem garis, 775-ös és AMD rögzítővel) 5k
Asus Xonar U1 usb-s hangkártya (garis, de doboz, külső miki hiányzik) 9k

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#48005) pcgamer01 válasza DeFranco (#48002) üzenetére


pcgamer01
senior tag

Ha olyan hibája van amit a hirdetésben nem tüntetett fel akkor egy semleges értékeléssel lezarható az ügy. :)

Samsung Galaxy S10+

(#48006) Qru válasza Mercutio_ (#48004) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

1600-on tudja a CL8-at a Cruci?

#nincsbennetarcsi

(#48007) Mercutio_ válasza Qru (#48006) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kettőt és könnyebbet :DDD Vidd el, próbáld ki, ha nem visszahozod.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#48008) Qru válasza Mercutio_ (#48007) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Csak kíváncsiságból kérdeztem, most vettem Mushkint egyelőre elvagyok a 9GB rammal.

#nincsbennetarcsi

(#48009) CoolBoy323 válasza Qru (#48006) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Eszrevenned a kulonbseget valahol?
Ez csak e-penis nem?!

(#48010) Mercutio_ válasza Qru (#48008) üzenetére


Mercutio_
félisten

Háde tudod jól, hogy nálam max proci alulfeszelés amihez picit is konyítok, de ott is csak AMD és Sw-ből, bioshoz is lusta vagyok :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#48011) bitpork válasza CoolBoy323 (#48009) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mondjuk én már régen nem tyuningolok, de vannak dolgok ahol elég rendesen számít. :K

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#48012) CoolBoy323 válasza bitpork (#48011) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Pl?

(#48013) GabN73


GabN73
addikt

Sz*rrágás netovábbbja:
Személyesen venné át, megadott helyen, 5 perccel hamarabb ott vagyok, hívom hogy merre leszek, erre közli hogy neki mégse lenne jó ott, fáradjak már máshova. Ok. Kibontja, megnézi, jó-jó, kérdez 2-t, árból alkud, meg az az igazság, hogy neki ezutánra van ledumálva egy másik ilyen (napersze :U). Jó, engedek az árból is, viszlát, gúdbáj, mindenki boldog. Aztán 4 napra rá hív, hogy bazze' nem működik a wifi rajta. :U
Mivel rendes vagyok, "visszavásárolom", és elküldöm én gariba :(((

(#48014) bitpork válasza CoolBoy323 (#48012) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mondjuk nálam a képbót batch munkája ahol több ezer képet kell nyitni, szerkeszteni zárni/menteni. Pl meg mondjuk amikor virágbótból leszedem a jó kis cserepest , de akkora kaspót adnak mellé hogy le akarom cserélni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#48015) CoolBoy323 válasza bitpork (#48014) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

De ott mi gyorsabb, mennyivel? 2sec betoltes 1000 kepnel?

Allitom a userek 95%a epenis miatt vesz ilyen ramokat... Meg ennel durvabbakat

[ Szerkesztve ]

(#48016) Qru válasza CoolBoy323 (#48009) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szoktam tömöríteni, ott sokat számít. Játéknál nyilván nem. 1866-os ramot nem tudok kihajtani 1600 feletti tempót nem bír a memvezérlőm csak embertelen fesz mellett.

#nincsbennetarcsi

(#48017) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Gyerekek. Beszras. Ott tartunk h irasban kaptam az utasitast vezetokent, h egy gyakornok ellenorizze a kikuldendo munkaimat, h szakmailag rendben van-e....

Szegeny gyereknek eleg kellemetlen, mert jo a viszony, az elsore visszairta, hogy igen, rendben van (tudja, h mi van a hatterben...)

I humbly and respectfully decline™

(#48018) CoolBoy323 válasza Qru (#48016) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Es akkor jelen peldanal 1600mhz cl9 , cl8 kozott mennyi difi van 10gb kicsomagolasanal pl?

(#48019) Melack válasza Magnum_ (#48017) üzenetére


Melack
veterán

Beadtad a jelentkezésedet?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#48020) TROG AIR válasza Magnum_ (#48017) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

Klasszikus hervasztó,sunyi,és önkéntes távozásra ösztönző ellehetetlenítés.
Valakinek nagyon kell az a szék. :(

430 pozitív , 0 negatív....

(#48021) lorcsi válasza Magnum_ (#47806) üzenetére


lorcsi
veterán

azta...
gyors váltások vannak így nyár elején :Y
így csinálják a helyet..legtöbbször bevett szokás :(
gerinctelen módszer

nálam is..de ezt írtam is neked, viszont azóta..elég jó a nyár :))

csak 2x jártam meg a balcsit..többit nem is mondom .. :DDD

(#48022) Qru válasza CoolBoy323 (#48018) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Percekben mérhető de nem mértem még ki soha pontosan. Kezdetektől 1600 C8-as rammal nyomom és visszalépni nem szeretek. A lényeges inkább az nálam, hogy ha a háttérben megy a tömörítés akkor se akadjon a gép netezés közben.

mod:

Jó az első kit-em 1600 CL7-es volt de ott a 3 modulból 1 döglött volt.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#48023) Magnum_ válasza TROG AIR (#48020) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Az, de miert nem kozlik inkabb? :-)

Melack, oda nem felelek meg, atneztem. :-(

I humbly and respectfully decline™

(#48024) TROG AIR válasza Magnum_ (#48023) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

Gondolom hogy ne tudd majd őket bíróságra citálni (mert így "szakmailag leszel-lehetsz" alkalmatlan...)
Én kivárnék,hátha ők hibáznak vagy produkálnak vmit. :R

430 pozitív , 0 negatív....

(#48025) bitpork válasza TROG AIR (#48024) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha egy szervezet dolgozik azon h valakiben hibát találjanak, akkor ott nagyobb az esélye h hamarabb találnak. Édesanyámat a nyugdíj előtt 2 évvel 26 év munkaviszony után vezették rá ilyen finoman hogy nem akarják ott ahol van az új vezetés emberei.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#48026) lorcsi válasza bitpork (#48025) üzenetére


lorcsi
veterán

+1
ha akarnak úgyis találnak valamit

jobb elmenni nagy nyári szabira :))
2-3 hétre..és közben nézni az állásokat

(#48027) Melack válasza lorcsi (#48026) üzenetére


Melack
veterán

Mire visszamennél, már helyed se lenne :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#48028) lorcsi válasza Melack (#48027) üzenetére


lorcsi
veterán

vissza sem kell menni ;)
magam részéről baromi szarul esne, ha mindennap azzal kellene szembesülni, hogy ge.znek velem..egyértelmű célzások stb..

(#48029) Mercutio_ válasza Magnum_ (#48023) üzenetére


Mercutio_
félisten

Keress egy jó munkajogászt, hogy ilyen dolgok felhasználhatóak-e annak bizonyítására, hogy a munkád minősége másodlagos volt és vélelmezhető a munkáltató részéről a szandékosság :U
Ja és én már rég beüzemeltem volna a telómon egy hívás rögzítő appot és egy diktafon progit...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#48030) bitpork válasza Mercutio_ (#48029) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Rossz hír de a jelenlegi mtk szerint a munkavállalónak gyk nincs joga. Ezt akarták a vezetők, hogy a cégeknek jobb ajánlatot adjanak a működési feltételekre mint a szomszédok.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#48031) MurdR válasza Magnum_ (#48017) üzenetére


MurdR
veterán

Nyugi, nekem sincs sok hátra a mostani helyemen... :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#48032) Magnum_ válasza Mercutio_ (#48029) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Van jo munkajogaszom. Ingyen pereskedek. Hidd el, felkeszultem mindenre :) csak az allaskereses szivas. Es mar nem vagyok egyedulallo.. :-(

A hangrigzitest meg nem fogadja el a birosag bizonyitekkent ha nem tajekoztattam a masik oldalt, hogy rogzitek...

I humbly and respectfully decline™

(#48033) MurdR válasza Magnum_ (#48032) üzenetére


MurdR
veterán

A hangrigzitest meg nem fogadja el a birosag bizonyitekkent ha nem tajekoztattam a masik oldalt, hogy rogzitek...
-hivatalosan nem, de meghallgatja a bírónő :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#48034) bitpork válasza MurdR (#48033) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

És azzal a mozdulattal figyelmen kívül is hagyja. Ez nem bűncselekmény, vagy nagy érdeklődésre számottevő ügy.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#48035) Magnum_ válasza bitpork (#48034) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Pontosan. Nem veszik figyelembe.
van veszforgatokonyvem, csak mondom, az allaskereses copas.

I humbly and respectfully decline™

(#48036) Mercutio_ válasza bitpork (#48034) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az nem túl életszerű, hogy a per tárgya szempontjából lényeges tartalmat figyelmen kívül hagyjon, gondolj bele: "Ki leszel rúgva, tudom, hogy egy helyiségben fénymásolsz a csajommal! ";]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#48037) Melack válasza MurdR (#48031) üzenetére


Melack
veterán

Te is keresel akkor melót?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#48038) bitpork válasza Mercutio_ (#48036) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az életszerűségnek ehhez semmi köze. A törvény azt mondja hogy nem lehet jogtalanul beszerzett bizonyítékot felhasználni. A titkosszolgálati adatszerzés - pl a tiktokban felvétel- bírói engedély köteles. Te akármit rögzíthetsz, de annak alapvetően nincs bizonyítékként ereje.
Ez van az autós kamerákkal is. Iszonyat mázlid lesz ha pl bírósági szakaszban ( ahol nem emberélet vagy épség sérült ) figyelembe veszi bármilyen bíró. Mi több, elég csak egy azon szereplőnek nem egyet érteni vele hogy felvették és felhasználják ( pl tanúként behívják a felvétel alapján ) még a felvevőt is begszekszualizálják.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#48039) macilaci78 válasza bitpork (#48038) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Amikor telefonos operátorként dolgoztam, elménkbe vésték az alábbi szóhalmazt: Nem járulok hozzá a beszélgetés rögzítéséhez.
Tehát nem elég, hogy tudtára hozod a másik félnek, hogy felveszed a beszélgetést, de neki ezzel egyet is kell értenie. Az pedig marhára életszerű, hogy Persze, nyugodtan. Kérsz egy kávét? :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#48040) Mercutio_ válasza bitpork (#48038) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tévedés (mobilról vagyok, és nincs sok időm túrni a netet) , de ez már a gyakorlatban változott. Keress rá arra, hogy "nem lehet a hangfelvétel felhasználását visszaélésnek tekinteni, ha a felvétel a felhasználójával szemben elkövetett jogsértessel kapcsolatos bizonyítás érdekében történik"

A sérelemdíj egy másik kérdés, de ha a per vagy peren kívüli megegyezés nagyobb haszonnal jár nyilván tojsz rá.

Van egy 2014.03.10-i NAIH állásfoglalás is ebben a témában.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#48041) bitpork válasza Mercutio_ (#48040) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az adatvédelmi hivatal állásfoglalása nem köti a bírót. A bizonyítási eljárásnak pedig rendje van.
A hivatkozott dátum érdekes, mert aznap
-földforgalmi szabályozással
-előadó-művészeti szervezetek és az előadó-művészeti érdek képviseleti szervezetek működésével
-minimális vagyonvédelmi szolgáltatási rezsióradíj
állásfoglalásokat adták ki a nahi honlapja szerint.
Ugyanakkor a 2013ban a NAHI-hoz beérkezett megkeresések kapcsán, a hivatkozott dátummal valóban megjelent állásfoglalásban 2011 évi CXII törvényt tekinti kiindulásnak ami az információs önrendelkezés szempontjából adatkezelésnek minősíti a hang, kép és és fénykép készítését tekintet nélkül annak okától. És azzal zárja hogy az eljáró hatóságnak kell mérlegelnie hogy felhasználja-e. Baráti körben már volt elutasítva ilyen biztosítási per, mert a kamera nem volt hitelesítve.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#48042) Melack


Melack
veterán

Volt egyszer egy magyar lakossági gázpiac. Éljen a Mammut! Vagy nem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#48043) Mercutio_ válasza bitpork (#48041) üzenetére


Mercutio_
félisten

Látom megragadtad a lényeget :DDD
Az idézett mondat lett volna a kulcs, arra rákerestél?
Egyébként én hangfelvételről beszéltem...

Melack :Sz*r lesz a gáz, de olcsó? ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#48044) Magnum_ válasza Melack (#48042) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Figyu. Itt szar minden. Szar cegek, szar kozigazgatas szar fonokok, letbizonytalansag.

I humbly and respectfully decline™

(#48045) 7 válasza olbaidhun (#47919) üzenetére


7
addikt

Ej, pár hónappal korábban szívesen megvettem volna. :)

(#48046) MurdR válasza Melack (#48037) üzenetére


MurdR
veterán

Igen, kénytelen vagyok. Igazából 2-3 hónapon belül le akarok lépni a francba.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#48047) Mercutio_ válasza MurdR (#48046) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csigaevőkhöz? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#48048) MurdR válasza Mercutio_ (#48047) üzenetére


MurdR
veterán

A HÉVen gondolkodom ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#48049) Qru válasza MurdR (#48048) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mert otthon nem tudsz? ;]

#nincsbennetarcsi

(#48050) Mercutio_ válasza Qru (#48049) üzenetére


Mercutio_
félisten

High Five! :DD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.